Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
26. máj 2009

tak to vitaj v klube 😉 my so shandy sme podobné uchylačky 😀 😀 😀

shandy
26. máj 2009

co ekvador, to je kto? poznam ho? dobry je? 😀 😀 😀
mnaaaam nellie, teda robte mi chute. prave som dosla z obedika a pozeram ze sa tu preberala pokeksikova akrobacia 😀 😀 , hej minuly cyklus som skusala a tento som nestihla 😀 😀 😀 , ovula predbehla moje plany, potvora 😀 😀
no ale ano keksiky my mozeme dobre vravis jaru 😵 😵 😵

nellie_
26. máj 2009

tak ako vidim dostala som sa do dobrej partie.. 😀 kde ste boli doteraz?? 😀 😀

shandy mistr ekvador je ten najsamlepsi akeho poznam.. 😀 😀

shandy
26. máj 2009

si pis moja, tu to bude tak tehotniet, ze sa sem vsetci budu len tak hrnut do tejto temy 😀 😀
to je nejaka exotika, coooo? au au auuuuuu 😀 😀 😀

nellie_
26. máj 2009

shandy... 😀 😀 no co ti budem hovorit je to proste cernoch takze vies ako 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

nellie, kde si ty bola doteraz? my sme tu už inventár, pomaly nám na koni číslo pridelia 😀 😀 😀

shandy, to čo si dovoluje tvoja ovula takto predbiehať, dame ju do laty asi 😀

shandy
26. máj 2009

nellie, len aby si ty tvojmu mm nakoniec neporodila cernoskov 😀 😀 😀
malych ekvadorov, ten by sa divil 😀 😵 😵
tak ekvador som ja neskusala, ale taky riadny magnum white a teda, auuuuu, stacilo 😀

nellie_
26. máj 2009

biely ja nemusim..sak biela cokolada neni cokolada...to okolo coklady ani neutekalo 😀 😀
ked uz tak riadne...tento ekvador ma totalne horku cokoladu co ja milujem.. 😵 😵 😵

no tak to by potom asi aj na testy DNA ma poslal 😀 😀

jarulai tak vy a inventar??? pozrite na moj "datum vyroby" na konovi 😀 😀 ja som uz totalne stara paka tu 😀 😀 😀 antikvariatny kus 😀 😀 😀 ale ze som vas tak nestretla uz davnejsie 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

😀 😀 😀 ale to by boli mulati a tí su peknučkí 😉

nellie_
26. máj 2009

no ano ano ja mulatikov môzem... 😵 😵 😵 😵
videli ste film Milionar z chatrče??? tam ten malinkyyyyyy bol taky krasnučkyyyy ale to bol taky čmuhnuty ze bol z Indie nie mulatko ale chutny bol 😵 😵 😵

shandy
26. máj 2009

😀 😀 😀
tak to mas recht, echt cokoladka, to je nieco 😀

nie, by si mu tvrdila, ze to portugalske slnko 😀 😀 😀

no nellie ja poznam, ona je grafomaniacka 🙂 🙂 , citam ich pravidelne 😉
heeeej videla som to, hej bol strasne zlatunky, aj ta ma mala bola cica, no mali nieco do seba... 🙂

jarulai
26. máj 2009

nellie a to kde nájdem tvoj dátum výroby 😨 😀
ja zase bielu čokoládku mnam mnam 😝
a film som nevidela ale si viem predstaviť

nellie_
26. máj 2009

shandy ty nas takto monitorujes??? 😀 😀 😀 😀
ale sem tam sa zapojis - takze z "videnia" som ta poznala...az teraz aj osobne 😀 😀 😀

ten film ma dostal...videla som ho uz 3x 😵 😵 😵 a milujem ten tanec na konci je to moje oblubene video na youtube 😵 😵 😵

shandy zeby som mu skusila nahovorit ze mu v portugalsku stmavli spermoše??? 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

😀 😀 😀
shandy to tu má všetko pod palcom 😉

shandy
26. máj 2009

noo priznavam aj bez mucenia, ked robim ten graf, vy ste take skusene maniacky, tak clovek sa obcas dozvie... 😀 😀 😀 , niekedy aj ine veci, ale tusim ako ste tam mali tu melu, tak to tam zostalo take divne dake...
jo, jo volaco som aj konzultovala 🙂
no jasne, stmavli mu spermose, no ved ako inak 😀 😀 😀
jarulka, zas vsetko nie 😀 , ale jedneeeeeeeeeho dna skrotim tohto diveho kona 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

😀 😀 😀 tak potom daj vedieť a sadnem aj ja už na takého krotkého 😉

shandy
26. máj 2009

jaaaaaaj musim makat bambulky a dnes skor odchadzam, tak sa mi majte pekne a zajtra na skrotenom 😀 😀
pekny a cokoladkovy den 😵 😵

nellie_
26. máj 2009

no veru minuly tyzden - na ten moc nie som pysna.... lebo som sama zo seba zostala zaskocena ako som prehnane reagovala... to sa totiz na mna nepodoba...ja som velice mierumilovna osobka... 😅

nuz ale spät to uz nevezmem...ale inak som si to s osôbkou ktorej sa to tykalo vydiskutovala cez IP a komunikujeme v pohode... 😉

nellie_
26. máj 2009

tak ahojky shandy... 🙂

shandy
26. máj 2009

jasne nellie, z toho si nic nerob, vacsinou to ludia pochopia 🙂 🙂
ja tiez niekedy reagujem tak, ze ufffff, potom sa divim ako dokazem sama so sebou zit. no hormon som, co uz 😀 😀 😀 , tak co hlavne, ze nemame ine neduhy... 😀

jarulai
26. máj 2009

babulky, ved každý občas vybuchne - to je normálne. hlavné je, že si vieme uvedomiť, ked urobíme chybu a vieme si to vydiskutovať 😉

tak pekný večer, shandy, uvidíme sa ránko 😉

jarulai
26. máj 2009

nellie, aj ty si už išla 😕

nellie_
26. máj 2009

nie ja som este tu 😀 😀

nellie_
26. máj 2009

ano presne tak ja ked urobim chybu ja si ju priznam, ja s tym nemam problem.. 😉
a ved to sa neda vzdy vychadzat len ťuťuli muťuli ked sme tu kazda uplne ina povaha, no nie...? 😀
aspon je tu vzrušo 😎 😎

jarulai
26. máj 2009

veru veru - vzrušo musí byť 😉 o čom by to bolo, keby sme všetky rovnaké a všetky by sme spolu vychádzali, že 😉 ťuťuli-muťuli bude doma 😉 😀

nellie_
26. máj 2009

tak tak ťuťuli muťuli len v ramci plodiacich ritualov 😀 😀 😀
teda prdlajz to by sme si moc neuzili len 4 dni v mesiaci co su plodne dni... 😀 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

aké 4dni - to by som mala ja absťák 😀 😀 😀 ťuťuli - muťuli je vždy, ked je mužík domka - žiadne obmedzovania 😉

jarulai
26. máj 2009

nellie, tak idem aj ja 😉 pojdem mužíkovi na zajtra niečo ukuchtiť, aby mal silu na ťuťuli 😉 😀
tak pekný zvyšok dna, zajtra sa uvidíme 😉
pa-pa

jarulai
27. máj 2009

dobré ránko bambulky 🙂
dnes príde moj mužíček domkov...huraaaa 😵 😵 😵 😵

matusik111
27. máj 2009

dobre ranko babulky, ja sa u vas tu hlasim 🙂 ak mozem 😀

Tak ja sa zajtra chystam do Prahy a ideme si s muzikom ideme trosku uzivat. a ktomu vsetkemu je cely dalsi tyzden doma. Tak mame plodne dni k dispozicii. Uz len treba sexikovat a aby sa skamosili vajicka so spermodkami 🙂 🙂 🙂

Inak prikladam graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre