Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
20. aug 2009

Moncika, neboj sa, urcite je to lepsie ked ste v jednom meste, ako ked bol daleko od Teba, Teraz zastihnes aspon jeho vonu, ale ked si bola sama, tak ani smrad po muzikovi neostal 😎 😎 😎 😎 , Zvladnete to spolu a hlavne to miminko spravit 🙂
Moncika chce byt zas najkrajsia pred mrchou 🙂

Moncika, preco myslis, ze ste to nestihli ? ked vystupi teplota hore znamena , ze vajko uz prasklo a utieklo? Ved to ste vcera vecer stihli, presne na krizovatke si ho spermos zastavil 😀 😵

matusik111
20. aug 2009

sorry, ten posledny odsek bol pre Nelie

moncika15
autor
20. aug 2009

no ano ale vies aka to je bezmoc ked ho vidis ako ta obxadza a nemozes mu ani pusu dat 😔 najhorsie je to ze je piatky,sviatky vykendy stale cele dni v robote

moncika15
autor
20. aug 2009

domysleli sme si 🙂

nellie_
20. aug 2009

matusik no ja ti neviem ja mam zafixovane, ze najlepsie snazenie je aspon 2 dni pred ovu a to sme nestihli... a vcera neviem ci uz vajko nezaniklo... 😅 kedze po prasknuti je oplodnenia schopne iba 12 hodin, tak to sme urcite presvihli ak ovu bola niekedy predvcerom v noci alebo vcera rano....
takze som optimistka.... 😉 ale ak by to nahodou bol nejaky koprfild, tak ty dostanes taky velikansky zmrzlinovy pohar, aky si este nikdy nejedla 😀 😀 😀 😀

ale pohoda, hovorim o mesiac si dame viac na snazilkovani zalezat...ja som len rada, ze ovu dosla.... 🙂 🙂

monci ze protivraskova masaz???? to kde chces tie vrasky nabrat v tvojom veku 😀 😀 😀
ach jaj verim, ze si bezmocna, nuz ale co narobite, ked aj korunky potrebujete...verim ze sa to nejak vyriesi 😉

moncika15
autor
20. aug 2009

no nehovorim ze mam vrasky, to skor preto aby som vrasky nemala 😉

matusik111
20. aug 2009

ja tomu sexikovaniu nerozumiem, tak ja neviem kedy sa treba snazit, lebo aj tak nam to vobec nevychadza 🙂 , ale keby nahodou nieco, tak sa tesim na ten zmrzlinovy pohar. Takze stretko mozme planovat az za 2 tyzdne 🙂
Inak, ja osm tiez po ovulke, takze sme narovnako 🙂 Super, budeme mat rande s vlozkami 😀 😀 😀 😀

matusik111
20. aug 2009

Moncika, a ty stale robis iba nocne ??? Ved ked mas dennu , tak sa hadam v posteli stretnete 😅

moncika15
autor
20. aug 2009

nie 3 smeny ale moj drahy robi cely tyzden od 9 do 22

matusik111
20. aug 2009

tak to je dako moc hodin ☹ a to aj vikendy????

nellie_
20. aug 2009

matusik, moja doktorka hovori, ze treba sexovat kazdy druhy den cely mesiac a ked tymto stylom zena neotehotnie potom treba hladat problem.... 😀
ale kde by sa to nam podarilo ked sme stale bez muzikov 😀 😀 😀 😀

no vidis, tak mame rovnaky cyklus 😉

monci tvoj drahy ma brutal pracovnu dobu... 😨 😨 😨 😨

matusik111
20. aug 2009

a zas ulolog , co vysetroval mojho muzika, tak povedal, ze nevi problem v tom, ze je doma po 4 dnoch, ze to musia vydrzat tie spermie, a ked nahodou jeden mesiac sa to netrafi uplne ale na dalsi ano. Tak toje zaujimave, ze kazdy si rozprava co chce.

nellie_
20. aug 2009

matusik ved to... poznam baby co otehotneli z jedneho jedineho sexiku...
ono je to individualne...nam by sa nezadarilo asi ani keby kazdy den plodime.... ☹ ☹ ☹

matusik111
20. aug 2009

Nellie, ako sa volaju tie tabletky na Mikozu ?

oriesok
20. aug 2009

ahojte baby.. včera ste sa teda riadne rozpísali.. 😉

matusik111
20. aug 2009

Mykoza 😀

oriesok
20. aug 2009

ste ma aj ohovárali? 😀 ste ma ja za najbladšiu označili.. 😅 najmladšia je asi monicka.. tá vravela, že bude mať 23.. ja budem mať za nejaké 3 mesiace 24.. ha 😀

oriesok
20. aug 2009

o tej mykóze dnes dávali niečo v teleráne na M... len som nezachystila názov tej tabletky..

nellie_
20. aug 2009

matusik uz som ti aj v grafoch odpisala.. http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...

ale dam to aj sem... 😉

teraz je nejaka zevraj super tabletka co sa iba zje mycomax od zentivy... vsade o tom pisu 😉
stala by sa vyskusanie..jedna sa spapa a ziadne pchanie do aničky... 😀

matusik111
20. aug 2009

babulky, ja sa vam musim trosku vyplakat na pleco, lebo nemam komu ☹
Dnes som pozyvala svagrovcov (maju 3rocnu a 2mesacnu) na akciu ku nam, a odpisali , ze nestihaju, tak som mu napisala , ze seru na nas 😀 a oni odpisali toto
" vies ked mas male deti tak to nie je sranie na vas, sak uvidite, ak budete mat deti potom ti to pripomeniem, ale dakujeme za pozvanie, vies, ze ja bysom si to nenechal ujst"

Ako by to na vas posobilo??? Som iba ja taka citlivka ?

oriesok
20. aug 2009

presne.. jedna sa spapá.. a ak to do 48 hod. nepomôže, treba ísť za gyndošom..

nellie_
20. aug 2009

matusik podla mna si to neber nejak zle.. oni to nemysleli v zlom 😉 pises ze maju 3 rocne a 2-mesacne a to ozaj maju dost velky zaberak... a asi sa im ozaj neda... 😉
ja si myslim, ze to nemysleli v zlom.... 🙂 🙂 🙂

len chapem ze ti to doslo luto ze oni maju detičky a vy nie... to poznam... ale neboooooj aj vy sa dockate uz coskoro 😉 🙂

nellie_
20. aug 2009

oriesok takze ty by si nam teoreticky aj tykat mohla ked uz mas 24... moncika nam bude vykat kedze je taka mladucha 😝 😀 😀 😀

matusik111
20. aug 2009

ked mna sa dotklo to , ze AK BUDEME MAT DETI ,...... vacsinou sa pise, ze ked budeme mat deti. Mne to tak pripada, ze my vobec nechceme, ale keby vecedli, ako sa trapime ☹ ☹ ☹

nellie_
20. aug 2009

matusik mozno to zle formulovali a mysleli to tak ze ked.... 😉

ale poznam to, tu v robote na mna niekedy zazeraju ako keby som bola nejaka karieristka alebo co 😔
ja hovorim ze zatial este nebyvame vo svojom tak ze az potom... lenze o 2 mesiace za uz stahujeme a potom neviem uz cim ich odbijem.... ☹ ☹
a pritom realita je uplne ina... ved je to uz rok aj 8 mesiacov...co sa snazime o babo

oriesok
20. aug 2009

matusik.. oni to určite nemysleli v zlom.. len to zle vyznelo..

matusik111
20. aug 2009

vidim, ze sme na jednej lodi,... ja tiez rozpravam, ze nemame cas , lebo muzik je stale prec a nemame ani cas na seba,... tak ze budeme planovat , az ked jedneho dna pride pracovat na Slovensko. Vyhovarame sa ako sa da 🙂 , ale pruser, ked sa furt nebude darit.

To som asi ja taka blba uz citliva, ☹ .... ved nic sa nedeje ,.... hlavne , ze ste tu 😎 😎 ,

nellie_
20. aug 2009

mati, nie si blba 😉

toto vie zenu velmi ranit.. ☹ no ja uz som raz jednej mojej tetke ked v kazdom telefonate a pri kazdom stretnuti sa pytala ci nebudeme traja a ci nečakame a kva kva... tak uz som sa dožrala v povedala, ze priroda je trochu proti nam a odvtedy jej to je trapne a da mi pokoj 😀 😀 😀 😀

oriesok
20. aug 2009

no.. my tiež máme takú "výhovorku" prerábame podkrovie, a že bábo bude, keď už budeme v novom.. lenže nevedia, že sa snažíme už teraz.. 😅

matusik111
20. aug 2009

mna najviac dozieraju moji rodicia ,..... nevedia v com jej problem,... ale asi jedneho dna prasknem a vybuchnem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre