Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
21. sep 2009

ano, nam robili aj spermiogram aj hormonalny profil, a vsetko je ok. Aj ked ten hormonalny mi robila iba z jedneho odberu .
Praveze, vyzera , ze sme OK, a nedari sa. To byva niekedy este horsie, ako ked je daky problem.

shandy
21. sep 2009

dobre ranko bambulky 🙂 🙂
matusik teplotky mas v pohode, mozno len o malicko nizsie ako si mala minuly mesiac 😉 , staci malo a o par desatin mozu byt vyssie alebo nizsie (slabsi zapal mocaku, kvasinky a pod...), takze tymto sa vobec nevzrusuj... 😉
nellie, tvoja ovula si pocka na pobyt v luxusnom prostredi, co sa bude trocharit, kua, ked uz tak uz...nie? 😀 😀 😝
ja som tiez cakanka na ovulu, ale dufam, ze skor ako vo stvrtok vecer sa nedosype, lebo drahy je v robote 😔 🙄
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
no inak mam pocit, ze tentokrat to bude predsa len lavy vajecnik, lebo som pred chvilou citila take pichanie vlavo, dufam, ze nie ovula 😖
tusim sa v tych CAR-och vsetky po novom roku stretneme 😀 😀

nellie_
21. sep 2009

matusik tak potom tebe robili tiez iba ten HP co aj mne.. mne ho robila raz na 50DC a ze vsetko ok 😀 😀
ja si este chcem vydupat podrobny HP.. ale to az ked sa aspon 2 mesiace po sebe strafime poriadne do ovu a nevyjde to... 😀 😀

shandy mna tiez pobolieva uz od mrchy vajecnik a ovu nie a nie prist... 😠 😠 asi fakt robi drahoty to vajco a chce byt oplodnene az v tom apartmane v tatrach 😀 😀 😀
len dufam ze nedojde skôr, lebo drahy ide dnes do francuzska a pride az v stredu 😅 😅

matusik111
21. sep 2009

Shandy, ty mas pekny graf, pekne drz vajco v sebe az do stvrtka a potom sa pekne trafite cely vikend. To bude super vyuzita ovulka. Ty by si dnes mala ist na folikometriu, tak sa da zistit priblizen, kedy sa to blizi, tak neboj, vsetko si pekne nacasujes.

Nelie, tak ty mas taku dobru doktorku ako aj aj 😀 😀 😀 , sere na nas, len aby sme tam nechodili 😀 😀 a polodili si same.
Co sa deje s tymi vajcami , ked nas bolia 😀 , keby to malo aspon daky vyznam, ale takto nic a nic.

Inak, este som nieco zistila sama na sebe. Ze kedysi som mala aj daky hlien a teraz nemam ziadny. To sa da stratit ? 😎

shandy
21. sep 2009

no ja neviem ci sa to co vam robili vobec da nazvat HP, ved z jednej hodnoty, no neviem... 😕
tak, tak nellie, ono ked sa trafite, tak by vam to malo vyjst 😵 😵 , sice my sa aj triafame a aj tak nic... 🙄 , ozik a este stale nemas vysledky tych testov na celiakiu?
hej robi drahoty a potom ked sa oplodni z toho isto bude baba, to je jasne uz teraz, ze robi tie drahoty
😀 😀 😀
kks, keby sme si vedeli tu ovulku presne nacasovat. ja ju zas nechcem skor ako vo stvrtok vecer 😀

nellie_
21. sep 2009

to som sa vam aj zabudla pochvalit.. testy na celiakiu boli negativne... nemam ani ja ani segra 😵 😵 😵

matusik, moja praveze na mna nekasle, ona je akcna az moc.. a furt ma uz posiela do centra lebo ze ona uz viac nezmoze a chce aby som chodila na folikulometriu a ja som sa na to vybodla.. 😀 😀 😀
ved aj do centra by mi bolo trapne ist.. ved tam je podmienka ak sa par rok snazi intenzivne.. a kde by som ja tu intenzitu nabrala.. 😀 😀 😀

matusik no hlien mavam aj ja iba vynimocne.. a minule som citala ze aky je velmi potrebny ten plodny hlien.. ja uz mam teoriu ze si mozno sama zabijam spermose.. 😅 😅 lebo ja malokedy mam ten krasny ovulacny hlien.. minuly cyklus som ho mala.. len sme sa nesnazili... 😅

matusik111
21. sep 2009

Shandy, ale vy sa naozaj v poslednej dobe krasne triafate do ovulky a poctivo sexikujete,.... uz by bolo vhodne , keby sa zadarilo, lebo to vajko dostane po usoch, ked sa nechce posunut spermoskovi 😵 😵 😵 .
a vy ste sa rozpravali o CARe ? suhalsi drahy?

Nellie, tak gratulujem k velkemu uspechu a ze nemate celiakiu. takze dalsi dobry krok ku tehulkovaniu. Aha, takze ty mas dobru doktorku, ale nechces vyuzivat jej sluzby. Pekne od Teba. Ved nemusis hovorit , ze sa netriafate do ovulky kazdy mesiac, mozno vam to nacasuju a pripravia, ze sa to podari na prvy sup, ked ste obaja v poriadku.

Mna uz tiez napadlo, ze nechcem prijat spermose, lebo som sukromnik 😀 😀 😀 , ale viem ,ze v CARe robia na to testy, tak tam by sa to potvdilo. Nepojdete v novom roku aj vy do Heliosu ??? Ze by sme si tam dali rande 😵 😵

nellie_
21. sep 2009

matusik no my sa chystame prave do Heliosu.. tak sa tam hadam aj stretneme.. 😀 😀
ale az tak na jar buduceho roku ... zatial hlavne drahy o tom nechce ani pocut... 😅
najskôr budem musiet jeho spracovat troška ...

a ja viem ze nejaky zadrhel tam bude.. ze nejde iba o to ze sa nemozeme strafit...ved uz sme mali aj krasne vyuzite ovule a aj tak nist.. 🙄 🙄 ja to hadzem teraz na to ze som zabijačka spermosov.. 😀

shandy
21. sep 2009

super nellie, ze ju mas negativnu...ufffff
🙂 🙂
inak v poslednej dobe ani ja neviem ci ten hlien mam, lebo ked tam pustime spermosov, tak uz neviem co je koho 😀 😀 😀
matusik moj drahy suhlasi so vsetkym co nam pomoze k mimi 😵 😵 , dohodli sme sa ze po Novom roku pojdeme do CAR-u ak sa nepodari dovtedy 😉
ja tom mam do heliosu daleko, tak ja asi sem do BA, do FC alebo GF...
no ja tiez hladam niekde pricinu, kedze sme sa trafit uz museli veeela krat. tak bude bude chyba niekde vo vajci, alebo som tiez killerka alebo ta stitka, no neviem, ale niekde pricina bude 🙄

matusik111
21. sep 2009

moj muzik sa tam tiez dako nehrnie a nechce o tom dak pocut, ale verim, ze ho dako ukvakam cez vianoce. To ako dacek k vianociam , jeho suhlas 😀 😀
Inak, ja som mu poedala, ze ho budem potrebovat iba 2x , ked mu budu brat SPG a potom ked bude davat sermose na IUI alebo na IVF , inak k ostatnym veciam je tam muz naviac 😀 😀 😀 , aj ked taka podpora dobre padne , ked mas manzelika pri sebe.
Ja mam tiez taky pocit, ze bud zabijam spermosov, alebo mam upchate vajcovody. ☹
Uz som ozanmila, ze vikend od 8.10. bude u nas plodny, tak nech sa chysta na sexikovanie kazdy den 😵 😵 a vyhovorky , ze je unaveny, sa neprimaju 😀 😀 😀

shandy
21. sep 2009

😀 😀 😀 matusik, tak som zvedava...u nas bol tiez pokus vcera, ale obaja sme boli unaveni z toho bajkovania, tak sme sa na nic nezmohli 😀 😀

nellie_
21. sep 2009

no ja zo zasady nehovorim ze su plodne dni..lebo to neni dobre ked je chlap pod tlakom... 😀 😀 😀
radsej ho zvediem a hotovo... 😀 😀 😀 lebo potom by si moc daval zalezat a to je uz o prde 😀 😀

shandy s tym hlienom to veru je tiez tak - ze niekdy nevieme čo je koho 😀 😀

matusik111
21. sep 2009

my sme mali vcera super lasku, 😵 😵 , manzelik sa snazil ako nikdy pred tym a vsetko nachystal. Tak sme si krasne uzivali , aj ked uz bolo po plodnych dnoch .

Ja som skusala niekolko mesiacov, ze som nehovorila, kedy su plodne dni a snazila som sa ho zviest, ale moj manzelik je tazky pripad a nikdy sa to nepodarilo. Mne sa to minuly mesiac osvecilo, tak budeme s tym pokracovat 😵 😵 😵 , ked sa nebude darit ani tejto metode, vymyslime zas nieco ine 🙂

matusik111
21. sep 2009

babulky, uz viem ako sa zistuje hlien , ktory zabija spermosov. Doma s muzikom zasexujete a potom do 5 hodin musite prist do CARu a oni zistia , ze ako ste na tom. Zoberu stery alebo vzorku a skumaju.
Tak to neni az take hrozne 🙂 To sa zvlada v pohodicke.
Trosku som dostala nadej , ze Helios by mohol pomoct 😵 😵

nellie_
21. sep 2009

matusik hej to viem ze sa to tak robi... vola sa to postkoitalny test 😉
ja si asi kupim mikroskop a pozrem to aj sama doma ze co a ako 😀 😀 😀 😀
či to tam zije alebo nie 😀 😀 😀

matusik111
21. sep 2009

viem ze Shandy ma mikroskop, ale neviem ci je s tym dako spokojna . Ja uz sa tesim na Helios, tam bude vacsia sranda 😀 😀 😀 .

Mam taky pocit, ze mi zacina rast daky zub v zadu, asi mi konecne ide zub mudrosti. Ked nerastie babo, tak aspon zub 😀 😀 😀 😀

nellie_
22. sep 2009

no dobre ranko 😎 😎

pozerajte na to... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
ale zobudila som sa na to, ze mi bolo nejak chladno... takze neviem ci to je ovulkovy pokles, alebo to je tym ze mi bolo chladno..... 😀 😀 ale vcera sme to poistili pre istotu... 😎 😎

matusik111
22. sep 2009

ahojte babulky, dnes prisla pani vratnicka dako skoro 🙂 , niekto taha nadcas uz rano 😀 😀 😀
idem mrknut Tvoj graf , ake zazraky nam ukaze.
Ja vam ukazem moj ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

matusik111
22. sep 2009

jeeeej, to je poriadny pokles, tak ze by to bola naozaj ovulka ???? 😵 😵 😵 , tak to by bolo krasne nacasovane. Len skoda, ze uz Ti muzik isiel prec ☹ dnes by ste urcite doplnili spermosikov 😵 😵 😵

nellie_
22. sep 2009

matusik tebe sa co stale nepaci na tvojom grafe 😉
ved ho mas pekny...uplne normalna pekna lutealna faza.... 😎 😎

no verim, ze to bude ovulka u mna.. mohla by byť...snazilkovali sme v nedelu aj vcera pred odchodom draheho..a keby viete aku mam dnes svalovicu 😀 😀 😀 robila som totiz stojku - MM sa isiel na mne usulat 😀 😀 takze v podstate by to aj mohlo stacit... konecne sme snazilkovali aj pred ovu a nie len potom ked uz prebehla.. 😎 😎

matusik111
22. sep 2009

Nellie, budem sa modlit za Teba, aby zajtra vystrelila teplota hore aspon na 36,8 😵 😵 Mohla by si si odfajknut plno vyuzitu ovulku 😵 😵 A potom by ste si krasne uzivali Tatry a babenku by sa u Teba moc pacilo a ostalo by 😵 😵 😵 . Dobre sme to naplanovali 😎 😎 😎

Mne sa ten moj graf vobec nepaci, lebo su nizke teploty ☹ , ale ja si pekne pockam az do konca , cez vikend uz budem mat odpoved.

nellie_
22. sep 2009

matusik, dakujem.. ved uvidime, ci to bola ozaj ovu 😉 pozajtra to budem vediet na isto... 🙂

matusik, len aby sa ti ten graf neukoncil zelenym + 😉 😎 😎 😎 😎

matusik111
22. sep 2009

viem, ze sa deju zazraky, ale u mna sa este nikdy nic neprihodilo ako zazrak, vsetko som si musela vydupat a odmakat ☹ ☹ , takze poctivo musime sexikovat a mozno sa podari. Tuto ovulku sme vyuzili ako oplodnovacie dni a to popri tej "alkoholickej" oslave 😀 😀 😀 Takze asi si pockame na dalsie mesiace. Ja si myslim, ze skoncime v Heliose a tam nam pomozu

shandy
22. sep 2009

dobre ranicko zubrienky 😀 😀
nellie, no krasa, vyzera to, ze ovu je za dverami, len jej otvorit 😉 😀
u mna asi tiez, vcera egg, ze dovi a dnes tiez, len skoda, ze drahy je viac ako 1000 km v prdeli 😝
nellie, tak ty si robila jogove pozicie? tak ked uz nezaberie ta vyuzita ovulka a ta sviecka, no ja uz fakt neviem potom 😀 😀
matusik a tebe co sa furt nepaci na tom grafe? ved ho mas uplne pekny, vobec ti to neskace...ty si tusim taky vecne nespokojny typek 😅
ja som si dnes spomenula, ze som vcera chcela robit ovu test, ale volako som na to zabudla 😀 , ked tu nemam draheho, tak sa do toho nejako nehrniem. no ale vcera som bola na folikuloske - dominantny folikulcek (trikrat hadajte na ktorom ovariu) 20 mm, takze evidentne lavy vajecnik sa flaka, uz tretikrat po sebe ovuluje pravy...lenivec jeden! 😀 😀 , to chudacisko musi tahat za neho... 😔 🙄
vo stvrtok idem zasa a dohodla som sa s nim, ze mi urobi aj vsetky tie stery na chlamydie, ureu atd...
matusik a s tym zelenym pluskom nikdy nevies.... 😉

shandy
22. sep 2009

no a zabudla som moj graficek 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

oriesok
22. sep 2009

ahojte baby.. poradíte mi niečo voľnopredajné na mikózu? ku dr. nemám teraz kedy skočiť.. ale som objednaná na 12.10.. tak aspoň zatiaľ na nejaké utlmenie..

shandy
22. sep 2009

ahoj oriesok, ja pouzivam canesten ta jedna vaginalna tableta co je v baleni alebo to balenie co je aj spolu s kremom 🙂
ale nellie to napr. nezabralo, ta ma na to tusim cosi ine 🙂

oriesok
22. sep 2009

koľko to cca stoji?

nellie_
22. sep 2009

ahojte... 🙂 🙂

no matusik ma uz troska zdrbkala aj v grafoch ze mi neveri.. 😀 😀 😀 aspon ze aj ty shandy mi das za pravdu.. uz som o sebe zacala pochybovať 😀 😀 😀 je veru neviem co furt frfle baba jedna 😠 😀 😀

shandy takze mas eggača.. ja tento cyklus som nemala zas... 🙄 🙄 tak ak to je dnes ovula tak zasa bez neho.. ale aspon ze mokro mam... 😅

oriesok no mne to veru nezabralo ani canesten, ani cele balenie takych neviem si spomenut nazov (fialovo biela skatulka 😀 ).. mne zabrali az cipky nystatin galvex s nimi som sa tej pliagy po 3 mesiacoch nadobro zbavila.. poslala mi ich kamoska a su iba na predpis.. ale skus si kupit ten mycomax to sa zje iba jedna tabletka a baby si to dost chvalia 😉

shandy
22. sep 2009

fii oriesok to vobec netusim...
fakt?? idem kuknut...no ja stojim za tebou, matusik nedepkuj sa zbytocne, ved mas uplne pekny grafik. neviem preco potrebujes teplotu vyssiu, ak ju xces mat silou mocou vyssiu, strc hlbsie teplomer...mne to potom dava vyssiu 😉
si pis, vcera som zostala v soku, ze kks ako sa natahuje, to asi prvykrat v zivote som videla u seba taky..mozno ten gynex robi svoje 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre