Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
14. dec 2009

Dobre ranko, takze zacina nam novy tyzden a pre niekoho aj posledny pracovny v tomto roku 😵 😵 😵 , takze ja sa velmi tesim. A este samozrejme zacinam aj s novym cyklom. Mrcha prisla vcera, sice neskor ako chodi, ale teplota isla dola uz od piatku , tak som vedela co je vo hviezdach. Fakt to meranie je dobre v niektorych fazach - ovulka a mrcha, presne viem co treba ocakavat.
Takze vianoce mame na sexikovanie 🙂 , ovsem, ak nebudeme stale iba na navstevach 😀 😀 😀
Oriesok, takze mm chodi na 2 tyzdnovky a da sa tak rychlo otehotniet,.... to je velka nadej aj pre tie ostatne v tejto teme 😵 😵 😵 Este nam sem niekedy posli dake TTTT , nech sa to aj na nas lepi , aby v septembri boli plne porodnice 😀 😀 😀

moncika15
autor
14. dec 2009

ahojteee 🙂
som sa rano divila ze tu este nikto nebol 😕

mne sa tiez sxyluje k mrxe. od piatku mam vytoky a stale mi je na zvracanie takze tento tyzden mozem ocakavat cervenu pani 🙄

uz by to ozaj xcelo aby sme sa jedna po druhej vydali na 9 mesacnu cestu tehulkovanim 🙂

oriesok
14. dec 2009

ahojte.. áno mm chodí na 2 týždne do roboty a potom ho mám 2týždne doma.. a konečne nám to vyšlo tak, že pár dní pred ovulkou bol doma a tiež pár dní po ovulke..

moncika15
autor
14. dec 2009

😵 😵 😵 takze sa to predsa da!
ako dlho ste sa vlastne snazili?

oriesok teba tu tak rada vidim 😵 citim z teba pozitivnu energiu a nadej 🙂

matusik111
14. dec 2009

Moncika, ale na zvracanie byva v inych pripadoch ako mrcha 😵 😵 😵 , Oriesok, len nam tu nos kopec pozitivnej nalady 🙂 Ja si myslim, ze ked je vsetko v poriadku, tak sa to jednoducho musi dat, aj keby manzel prisiel na jednu noc pred ovulkou 😵 😵 , takze uz sa len zbavit vsetkeho negativneho z tela.

Moncika, na aku operaciu ma ist Tvoj muzik, dako mi to uslo

shandy
14. dec 2009

no halooo, zdravim vospolok 😀 😀 😀
oriesooook, gratulujem, tak predsa ste ma nesklamali a po navrate z dofce ma tu caka prijemne prekvapko 😉 😵 😵 😵
a co nove? ja som oddychnuta, stastna ale trosku nevyspata, tak to hadam dozeniem 😀
no a v sobotu som zacala novy cyklus 😉 , konecne zasa snazilkovsky.

moncika15
autor
14. dec 2009

ja grckavam aj pri mrxe takze tak 😝
ma ist v januari na laparokorekciu... som to spominalaty zabudlivec 🙂

shandy,takze dovolenka padla vhod? aj mna dovolenka vzdy vycerpa 😀

takze matusik a shandy uz su v nocom cykle a ja vas coskoro dozeniem 😵

oriesok
14. dec 2009

prakticky snažili sme sa od mája - ale vždy cez ovulku nám to vyšlo tak, že manžel bol v práci.. potom konečne v septebri prišiel načas - keď bola ovulka.. v ten mesiac to nevyšlo.. a v októbri prišiel domov skôr ako ovulka.. 😀 😀 a zadarilo sa.. 😅
jasné, že vás tu budem pravideľne sledovať.. a dúfam, že sa čoskoro začnete ku mne pridávať..

moncika15
autor
14. dec 2009

jeeej 😵
oriesok, nemas UTZ fotky alebo fotky bruska 🙂

oriesok
14. dec 2009

keď som bola na 1UTZ, tak som fotku nedostala 😢 a teraz mám ísť na ďalší v stredu.. tak mi držkajte palce, aby bolo všetko v poriadku.. a tento krát my už doktor fotku bude musieť dať.. 😠 😅 😀 určite sa vám s ňou prídem pochváliť..
bruško pre istotu zatiaľ nefotím.. bolo by tam vydno len moje tuky.. 😅 😅

matusik111
15. dec 2009

dobre ranko, tak vitam Shandy doma, naladena s plnou enrgiu , tak to bude veselo cez vianoce tu na koniku.
Shandy, pis nam ako bolo super, prehanaj a budeme sa s Tebou tesit.
😵 😵

nellie_
16. dec 2009

ahojte herečky... 😀 😀

nellie_
16. dec 2009

oriesok tak dnes na Vas s babenkom myslim.. 😉
to bude zasa zažitok vidiet babo na uzv.. 😵 😵 😵 😵

shandy
16. dec 2009

ahojte hviezdy 🙂
nelliee a ty zijes? 😉 , co mas nove?

nellie_
16. dec 2009

shandy ja ci zijem??? skôr ty... 😀 😀 😀

ja nemam nove ani nic.. sice maaaaaaaam... mala som v normalnom case ovu... 😀 😀
sice sme ju aj tak presvihli ale nevadi, snaha sa ceni, dufam ze to tak uz bude aj nabuduce... 😀 😀

len tym ze som nemerala tak neviem presne ci bola 18-ty, 19-ty alebo kolky den.. ale urcite je to lepsie ako 31DC.. 😀 😀

nellie_
16. dec 2009

a ako ste sa mali na dovolenke??? 😉

shandy
16. dec 2009

ej veru pravdu mas 😅 😅
whaaaaaaaaao, tak gratulujem slecne ovuli, ze sa jej uracilo 😀 😀 😀
no neva, ze nevies kedy presne, hlavne, ze bola, nie? 😉
na dovolenke fantastikus, ani domov sa mi nexcelo. uplny raj na zemi... 😅 😅

nellie_
17. dec 2009

shandy to je super ze bolo tak fantasticky na dovolenke... 🙂 🙂 🙂
uz si si ten oddych zasluzila.. 😉

a tot môj dnesny graf.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
dufam, ze do zajtra mi madam dorazi,nech mam potom na vianoce pokoj... 🙂 🙂 🙂

shandy
17. dec 2009

dobre ranicko,
nellka, neverim, ze tak skoro ti ta sova prisla 😀 😀
to je dovod na oslavu 😉
no to by bolo fajn, lebo sme si slubili, ze budeme keksikovat pod stromcekom, tak dufam, ze sa pridas 😀

nellie_
17. dec 2009

shandy no ved bolo na čase aby sa umudrila... 😎 😎 len ma riadne zaskočila.. 😀 😀 😀
ja so to zistila az podla bolesti prs.. mna vzdy hned po ovu troska pobolievaju a reku to čo ma byt a omeram a sok, ze ved ja uz som po 😀 😀

teraz by to bolo fajn - lebo drahy bude do polovice januara doma takze chcem najneskôr zajtra mrsinu,nech potom mozme pekne krasne pracovat na potomkovi 😀 😀 😀

matusik111
17. dec 2009

dobre ranko vsetkym babulkam 🙂 , tak vidim , ze nelie ide dole , tak sa caka na mrchu a hura do noveho cyklu. Super, takze vyzera to tak, ze budeme vsetky sexikovat pod stromcekom , super sme si to naplanovali 🙂 , predpokladam, ze Jarulka zacne , ja sa pridam, potom asi Shandy a pekne nam to ukonci Nelie. Ale mam prehlad o mrche a ovulke 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a podstata je v tom, ze muzikovia budu cele vianoce doma 😵 😵 😵 , Moj uz pride dnes a ostava doma asi do 10 januara, takze stihneme aj dalsiu mrchu doma 😀 😀 ,

a idem vam napisat co sa mi dnes stalo 😀 😀 😀

nellie_
17. dec 2009

no matusik daj, som zvedava co sa ti stalo 😀 😀

baby nemate nahodou vy alebo niekto vo vasom okoli tento mobil??? Nokia Xpress Music lebo chcem si ho teraz v orangei zobrat ku pausalu a este som ho nazivo nevidela tak ma zaujimaju ake su s nim skusenosti 😉

https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html...

matusik111
17. dec 2009

Tak dnes rano som mala dohodnutu schodzku o 8:30 v Ziline , musela som nieco odovzdat. Uz som to mala vcera , ale som nestihla, tak sme dohodli termin dnes rano na 100%.
Idem do Ziliny s 10 minutovou rezervou, v pohodicke po dialnici a zrazu 😲 😲 😲 😕 😕 😕 , zacalo mi skakat auto. Svietila mi nafta, no nebolo casu od vcera natankovat , a na palubnom pocitaci mi vyhodilo , ze mam este naftu na 70 km, tak si myslim, ze to tych 20km do Ziliny dojdem.
No , ale pred vypadovkou na Bytcu sa to zhustovalo , tak ze idem natankovat v Bytci, mam cosovu rezervu. A v tom sa mi rozvietili vsetky kontrolky v aute , tak som radsej zastavila a vyhodila vystrazne . Samozrejme som stala na odbocovacom pruhu, co bolo dost nevhod. Tak rychlo telefonat mame ( bola doma), aby prisla, ze bud sa pojde pre naftu, alebo ma potiahne, alebo ma zobere do Ziliny na stretko, alebo cosi sa vymysli 😎 , volala som tatovi, ze co sa stalo, predsa je chlap a mozno bude mat lepsi napad ako 2 zeny. Tak poslal takeho chlapa, ktory bol kusok odomna, ze nech ma ide odtiahnut on. Mala som pumpy asi 3 km. A na zaver som volala muzikovi, ked mi nemoze pomoct, tak nech sa aspon potesi , aku ma sikovnu manzelku, ktora nevie natankovat 😀 😀 😀 😀 a analyzovali co to moze byt, lebo nafta tam este je. V tom zastavilo cierne auto , znacka CA - Cadca, a ukazovali , aby som isla prec. Ked som mala na uchu telefon a ignorovala som uja , tak vystupil a ze Policia 😎 , ze nemozem tam stat, ze odbocuju tam auta a moze ma niekto zvalcovat 🙂 , ale vravim, ze asi dosla nafta a cakam na odtah, Tak mudry policajt, dajte si vestu a trojuholnik. Kym som nasla vestu 😉 , ani obliect som to nevedela 😀 😀 a teraz hladat trojuholnik. Otvorim kufor, tam som mala kopec sanonov , veci ..... a policajt cakal, ci mam trojuholnik, .. jeeej nasla som ho 😅 😅 😅 , tak mily policajt sa opytal, ci este nieco nepotrebujem a isiel prec. A teraz "babo rad" , ako poskladat trojuholmik, V zivote som to ani v ruke nemala. Tak dako som to zvladla, postavila som ho a cakala v studenm aute ☹ , Zrazu mi zhasli vystrazne svetla - dosla baterka ☹ prisla mama ,dala som jej veci , kontakt a poslala som ju odovzdat veci spravnemu cloveku 😎 sice s mensim oneskorenim, ale lepsie ako nic. , a cakala som na chlapa co ma bude tahat. Prisiel a teraz , kde sa to lano pripne ????? , no mudra soferka ani sajnu som nemala, tak nieco vymyslel , uviazal ma 😀 😀 a isli sme na pumpy. Celou cestou som mala rucnu zapnututu , az ma ruka bolela. Tak som sa bala , ze to neubrzdim a navalim este do jeho auta . ( ak by nahodou niekto nevedel, bez motora auto nebrzdi 😀 😀 😀) , prideme na pumpy a vsade take smrady z mojej brzdy. hruuuuza. Tak mozno som zas niecomu pomohla 😀 😀 😀 . Natankovala som kvalitu na Slovnafte a cakala som na zazraky 😵 😵 😵 😵 a prislo to , chvilu auticko rozmyslalo ci si natiahne naftu , alebo nie. Ale nesklamalo ma a nastartovalo to 😵 😎 😵 Tak som uspesne mohla ist aj do prace a pokracovat v pracovnom dni 🙂 a zaver - asi predchadzajuce tankovanie som mala "nekvalitnu naftu" , a ked jejj bolo uz malo , a velke mrazy, tak zamrzala ☹ ☹ . Takze uz len tankovat moju overenu nafticku a cez zimu nechavat aspon stvrt nadrze 😵 😵 😵
Juj, ale som sa rozpisala, moze byt zo mna spisovatelka vzrusujuceho romanu 😀 😀 😀
dufam, ze vas to moc nenudilo a nebolo to moc dlhe 😀 😀 😀

nellie_
17. dec 2009

no matusik riadne adrenalinove rano 😀 😀 😀 😀

ale to bud rada ze ti policajt nenaparil pokutu ked si si hned nedala vestu a trojuholnik to bol veeeelmi zhovievavy.. 😀 😀

no ja neviem ci by som zvladla na takychto cestach ist v aute ktore je tahane a regulovat ho iba rucnou brzdou 😅 klobuk dole pred tebou.. ale ved to som uz mala sancu vidiet aka si ty piratka a trhacka asfaltov, takze pre teba to bola hracka 😀 😉

matusik111
17. dec 2009

Neluska, veru, to bol asi prvy normalny policajt, ktoreho som stretla a spraval sa tak ako obcania ocakavaju 😀 😀 , ze mi pripomenul vestu a trojuholnik 🙂
tak velka vdaka za doveru 🙂 😀 😀 😀 , vyskusala som si to prvy krat iba na rucnej , bez svetiel , a volant bez posilovaca 😀 😀 a zvladla som to, az na tie pripecene gumy 😀 😀 😀 , ale nabuduce budem vediet, - nemoze ist celu cestu na rucnej 🙂

divala som sa na ten mobil, ale nemam s nim skusenosti a je pekny. Ja som tiez verna iba Nokii 🙂 , ale asi to je daka supa, ke d je taky drahy. Ja ked som vyberala mobil pre muzika, tak som hladala na nete referencie a vselico sa docitas, len ked je to nove, tak mobude toho trosku menej.
tak budes mat pekny darcek

moncika15
autor
17. dec 2009

matusik tak to teda vedes s tymto pribehom 😀 nam sa nieco podobne stalo v chorvatsku 😝

dnes som si zobrala volno a boli sme nakupovat darceky a co to?!... zrazu na mna z cista jasna prisla mrxa 😅 a este k tomu taaaaaaka silna ze som stuxla do muzika a hovorim: "podme! podme! prave som si nalozila do plienky" 😅 tak sa na mna nexapavo pozrel ze mi to az trapne bolo 😎 ale nakupili sme co sme xceli a spokojny sme sa vratili domov

moncika15
autor
19. dec 2009

co to? co to?! cely den sem nakukam a tu nikoho 😕 mate doma muzikov?
moj sa dnes zdrzi bo u nix v robote vystupuje KMETOBEND a RYTMUS tak im musi niekto navarit 😝

matusik111
22. dec 2009

ahojte kocky, vela casu asi nebude na konika 🙂 , tak keby sa tu nieco zaujimave dialo , informujte ma aj inym sposobom 😀 😀 😀 😀 ,
a ako sa mate ??? uz mate napecene ? poupratovane ?? nakupene darceky ?? Ja dnes hadam stihnem doupratovat, nieco este upiect, pobehat po meste a Jezisko nam donesie stromcek 😵 😵 😵 😵
Manzelika mam doma, takze je to super, este ked sa mi zacne aj v posteli venovat, bude to uplne nadhera 😵 😵
Tak vam prajem krasne vianocne sviatky, uzivajte si polovicky doma a pod stromcekom 😵 😵 a aby vianoce priniesli zazraky 😵 😵

jarulai
22. dec 2009

ahojte babulky 🙂
vyzera to veru tak, že sa tu asi tak skoro v tomto roku už nestretneme, čo?

Takže prajem nám všetkým krásne, pokojné a šťastné Vianoce, nech si najdete pod stromčekom všetko, po čom ste túžili a do nového roka nám všetkým prajem hlavne véééééééééľa zdravia, šťastia, lásky, nech sa nám v roku 2010 splní naša najväčšia túžba a ukončíme ho všetky už nie ako snažilky ale minimálne ako tehulky /tie šikovnejšie aj ako maminky 😉 / 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ŠŤASTNÉ A VESELÉ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Cmuk všetkým 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
23. dec 2009

aj ja Vam vsetkym prajem kraaaaaaaaasne vianoce 😵 😵 😵

a veľa darcekov......

http://www.funny-potato.com/blog/wp-content/upl...

cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre