Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

oriesok
25. aug 2010

@moncika15 no.. nič moc pohľad na mňa 😀
voláky sú akčný tí admini.. že ich to baví stále mazať fotky.. 😀
to ti verím, že ťa tak dlhá prechádzka už ničí.. ja som tiež už len keď som vyšla po schodoch fučala ako lokomotíva 😀 po pôrode som sa cítila taká neskutočne ľahká 😅 a ten pocit, že som sa mohla bez problémov otočiť v posteli zo strany na stranu

moncika15
autor
25. aug 2010

@oriesok nie je to take zlee 🙂

mna uz druhy den boli ta lonova kost ze ani xodit nemozem, vcera mi navyse tvrdlo brusko dot casto 🙄

oriesok
25. aug 2010

@moncika15 len sa pekne šetri.. aby maličký ešte pár týždňov vydržal v brušku..

moncika15
autor
31. aug 2010

@oriesok zatial sa nema kam ponahlat a hadam by nexcel prist do takehoto pocasia 🙄

oriesok
1. sep 2010

@moncika15 veru.. času ešte dosť..

oriesok
14. sep 2010

@moncika15 ahojky.. ako sa darí? malinký poslúcha?

moncika15
autor
14. sep 2010

@oriesok ahoj dnes som mala poradnu maly ma 1638g a uz je len o 1tt vacsi. ale trucuje a zase sa prevratil KP takze mi hrozi cisarak 😒

vy ako? neskutone ten cas leti 😵

oriesok
16. sep 2010

@moncika15 to má podobne ako mala Lucinka.. tá mala v 30tt 1670g.. KP znamená ako? zadočkom dole?

oriesok
16. sep 2010

@moncika15 veru strašne rýchlo to letí.. malá bola min. týždeň trošku chorlavá.. mala trošku soplíky.. ale už je to našťastie ok..

moncika15
autor
16. sep 2010

@oriesok ano koncom panvovym 😒
a kolko mala porodnu vahu? to sa tesim lebo na 3D bol o 2tt vacsi tak sme sa bali ze sa nam ani do kocika nezmesti 😅

chudiatko, take malinke to zle znasaju ked maju nadchu 😒 aku mas odsavacku hlienov?

oriesok
16. sep 2010

@moncika15 keď sa narodila mal 3450g..
no jej tie hlieny nestekali do nošteka ale priamo dole.. tak len chrčala.. tak som odsávačku ani nekupovala, keďže nebolo čo odsávať..

moncika15
autor
16. sep 2010

@oriesok ja som kupila tu do visavaca na nu som pocula same dobre recenzie 🙂

oriesok
16. sep 2010

@moncika15 to je aká odsávačka?

moncika15
autor
16. sep 2010

@oriesok pozri mam ju v albume. to je taka ze ju zapojis do visavacovej trubice a tahas.

moncika15
autor
16. sep 2010

preboha! 😀 az teraz pozeram ze ja som dokonca 2x napisala vysavac s makkym i 😕 😅

oriesok
16. sep 2010

@moncika15 nevadí..v pohodičke..

moncika15
autor
16. sep 2010

@oriesok to bude urcite ta tehotenska demencia 😀

oriesok
17. sep 2010

@moncika15 😀 😀 😀 tak to už áno.. 😀

moncika15
autor
17. sep 2010

@oriesok 😀
prave som pridala aktualne foto do albumu 🙂 mam pocit ze sa mi brusko nezvacsuje len sa meni vlekost a tvar podla toho kde sa dorobec preve naxadza 😀

oriesok
17. sep 2010

@moncika15 krásne bruško máš.. mne to pripadá už strááášne dávno, čo som aj ja také mala 😅 normálne mi to chýba 😅

moncika15
autor
17. sep 2010

@oriesok tiez ma napada ze mi bude drobec v brusku strasne xybat, ten pocit ze ta rano zobudi kopanec do rebra je este krajsi pocit ako pohladenie od manzela 😅 😀
ale uz pokukujem po tyx stihlyx kockax co si mozu obliect obtiahnute rifle a tricko bez toho ze by sa 4x prezlekli z pocitom ze vyzeraju ako sud piva 😅

moncika15
autor
23. sep 2010

@oriesok uz nam dosiel kocik , foto mam v albume 😵

oriesok
24. sep 2010

@moncika15 krásny kočík.. my máme niečo podobné.. len je čierny s bielymi kvetmi.. určite si ho už tu niekde na MK videla..

moncika15
autor
24. sep 2010

@oriesok aka znacka? hod link 🙂

oriesok
25. sep 2010

@moncika15 presne ten istý som nenašla, lebo sme ho kupovali v poľsku.. ale toto je podobný.. ten čierno biely.. http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...

moncika15
autor
25. sep 2010

@oriesok aha ano viem aj u nas v obxode ho maju. pekny je 🙂
ja sa stale nemozem vynadivat na ten nas 😵 😵 😵 😵

oriesok
25. sep 2010

@moncika15 sa ani nečudujem.. a ja som sa nevedela dočkať, kedy dám do neho Lucinku a pôjdeme na prechádzku..

moncika15
autor
26. sep 2010

@oriesok vcera bolo u nas take krasne pocasie , ze sme s malou stali nad kocikom a rozmyslali ze keby bol maly uz nasvete tak niekam vyrazime na spacirku 😵 😀 skoda ze je maly na zimu to asi moc tyx vyxadzok neabsolvujeme 😅

oriesok
26. sep 2010

@moncika15 neboj sa... malému cez zimu v kočíku nebude zima.. veď bude teplúčko oblečený, v zavinovačke, fusaku, prípadne ešte deka.. sa mu bude parádne spinkať vonku.. na čerstvom vzduchu..
my v podstate, keď sa Lucinka narodila, tak boli vonku strašné horúčavy, tak som ju obliekla len do opalovačiek.. a podstate od nejakého týždňa už spinkávala vonku na záhrade v kočíku.. tam sa jej spávalo najlepšie.. vydržala aj 4 hodinky.. len teraz sa jej už moc nechce byť v kočíku.. najradšej by všetko videla.. a po novom by už veeeľmi chcela sedieť.. strašne sa ťahá do sedu..

moncika15
autor
26. sep 2010

@oriesok ja sa nebojim o maleho ale o seba 😅 😀
viem ze malinky bude zababuseny a pri mojej zmrznutej povahe bude mat aj v decembry potonicky 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre