Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
17. aug 2009

😀 😀 😀 ty si ako moj muzik - ten mi to tiez vzdy povedal, ze aspon to bude lepsie klzat 😀 😀 😀
to akoze mame liecit a po troch dnoch mozme aj cez liecbu seksikovat 😨 to som teda este nepocula
ale nie, nedam, ja som na kvasky lakoma 😀 😀 😀

matusik111
17. aug 2009

takze vy ste ako stare baby na trhu , ktore predavaju mykozu 😀 😀 , ako vam idu ksefty??? dobre sa to predava ????? mozno aj na ten notebook pre jarulku bude .

jarulai
17. aug 2009

😀 😀 😀 no tak sup-sup, rozbehni tie ksefty, nech nemusim na kona chodit k nasim 😉

matusik, vy ste asi nejaki narocni - pre vas budu musiet este aj tu prasacinku vyslachtit novu 😀 😀 😀 ty mas zrejme miesto imunity brnenie 😉 😀

matusik111
17. aug 2009

babulky, prisiel mi domov muzicek, tak mu idem veceru nachystat,.... majte sa krasnucko, Jarulka : ziadna mrcha sa nepriiiiiiiiimaaaaaaa 😵 😵 😵
shandy, napapkaj sa dobrucko a vydrz to v praci.

pa-pa a pekny vecer

shandy
17. aug 2009

no ale vies matusik, keby si z tej imunity dala trosku nam, my by sme mali s jarulkou akurat a ty tiez. cez to brnenie by si otehu a my tiez, lebo by sme mali silnejsiu imunitu a nebranili by nam kadejake mykozy rozy... 😀 😀
inak viete, ze zapal mocaku mozete mat aj ked prilis keksikujete? ono sa to vola aj choroba medovych tyzdnov 😉

jarulai
17. aug 2009

matusik, tak krasny vecer, uzite si 😉 😵 ked dojde mrcha, tak hlasim 😉

pojdem asi aj ja, uz ma boli kecka od hladu 😝 😀 pekne som si s vami pokvakala - ako za starych dobrych cias 😉 😀 😀 😀 ak by ste mali zaujem o kvasky, tak po 5centov - ako pre vas 😀 😀 😀

pa-pa zase niekedy 😉

shandy
17. aug 2009

krasny vecer obom mojkam 😀 😀
ja idem teda este makat. cmuk a nerozdavajte sa 😀 😀 , hlavne nie zadarmo 😝

moncika15
autor
17. aug 2009

boze baby vy ste sarozbehli 😅 ani som vas nedocitala.
prave sme prisli od svagrovcov. konecne somsa vyjacila s nasim krsniatkom. kupali sme sa a oblievali 😀 haluz to bola. ked svagrina dokoji taksi malinku zobereme navylet. nexsa troxu priucime 😵
baby ja xcem taku zivu babikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

matusik111
18. aug 2009

dobre ranko,

veru sme to vcera vecer rozballili 😎 😎 , musime sa dako dostat do 10 000 , nemozeme zaostavat.

Shandy, ja sa nebojim , ze to mam s casteho sexikovania, lebo u nas to neni az tak moc prehnane 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

mne uz isiel muzik prec do prace ☹ , bude mi smutno taka sama . Ale pride mozno stvrtok alebo piatok, tak budem sa na neho zas tesit 🙂

nellie_
18. aug 2009

ahojte kocendy... 😎 😎

ja som uz taka nastvana na tento moj cyklus, ze si to ani nedokazete predstavit.... 😠 😠 😠 😠

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

Aj ja som od dnes zasa sama...a dojde asi asi az stvrtok rano... 😅

matusik111
18. aug 2009

ahoj Nellie,...... ty to mas naozaj zaujimave. to od tej dovolenky sa zacalo. Vtedy si mala 2x krat mrchu zasebou a teraz zas 2 x ovulku zasebou 🙂

Ja som tiez sama ☹

Nellie, vy ked ste boli na vysetreni , tak ste obaja v poriadku? Lebo my by sme mali byt obaja OK, ale nic sa s nami nedeje a vlastne sme na zaciatku .

nellie_
18. aug 2009

citam vase vcerajsie stretko a ja som vas premeskala takto po kope vsetky... ☹

no hold kto neskoro chodi... 😅 ci skôr kto vôbec nechodi...sam sebe skodi 😀 😀

Jarulka ja som sa mykozy nemohla zbavit asi 3 mesiace a nepomahalo mi nic co mi moja doktorka davala a nakoniec mi kamoska poslala čipky Nystatin a tie su genialne, vazne prva vec co mi kvasine dokonale odstranila 😎 😎 😎 😎

matusik111
18. aug 2009

Nellie, ale uz nas prides niekedy pozriet ?? Lebo nam je smutno za Tebou 😎

shandy
18. aug 2009

dobre ranko vam 😵 😵
moncika, no to si aj my zelame a preto sme kua vsetky tu 😀 😀
matusik, no caste nie, ale castejsie ako predtym 😀 😝
matusik a tebe co povedal doki na meranie? Ja som tiez sama az do stvrtka vecera 😔 🙄 , tak sme tu tusim same slamene vdovy 😀
nellie, ja verim, ze ta tvoja suchtava ovula este dojde, lebo tie teploty ti tak neskacu ako pri anovulaku, budme trpezlive, musime verit 🙂
Nellie a tie cipky su volnopredajne?

matusik111
18. aug 2009

Shandy, ked som bola v juni na vysetreni , tak bola spokojna s meranim BT a suhlasi s tym. Nemala som grafy pri sebe, ale povedala , aby som pokracovala v tom.
Teraz , ked som sa tam zastavila s papierom, ze manzel je OK, tak mi iba povedala, ze budeme to riesit az v januari. Ze treba sexovat, a nemysliet na to. A zas mi odporucila ten zeleny jacmen, tak rozmyslam, ze to idem asi vyskusat. Ved my tu uz skusame vsetko mozne aj nemozne 🙂
Chcela som aj tie tabletky na podporu vajicok (aby sme mali hned dvojicky 😀 😀 😀 ) , najskor , ze mi ich da, ze daka pacientka nestihla vyuzivat cele, ale potom ze expiracia bola zla, tak nepredpisala. Ale , ked si pojdem ku nej pre ten zeleny jacmen, tak sa pokusim ju ukvakat aj na tie tabletky.

shandy
18. aug 2009

no aspon ze tak 😉 , tak pekne meraj. ja meriam tiez, aj ked ma to uz po ovule nebavi. Tak mozno budem merat len do potvrdenia ovulky, lebo potom je to faaakt dlho 😕 😅
to je perfektna rada, ze sexovat a nemysliet na to 😀 😀 😀 😀 😀
teraz si ma fakt pobavila... 😀 😝
a kedy si ides pre to zrno? 😝

matusik111
18. aug 2009

povedala , ze mi to objedna , leń nevie ci neni nahodou dovolenka. Tak jej zavolam zajtra, ze ci to uz zistila a kedy to pride. Myslim, ze buduci tyzden by som to mohla mat.

Ved to ma hneva, ze take rady mi davaju, ktore nefunguju 😀 😀 😀 , aj manzel mi to pripomina, ze je to moja psychika a moc na to myslim.
Chcem vidiet zenu, ktora planuje babo a nemysli na to.

nellie_
18. aug 2009

no ahojte.... 😉

ze kedy ides pre zrno, to jak keby bola sliepka 😀 😀 😀 😀 😀

shandy no ved v kutiku duse verim, ze sa len ovu opozdila a nebude to anovulak 😒 😒

tie cipky su na predpis a tiez jedine co zaberie mojej kamoške, ja som si aj nechala skatulku lebo mne ich nikdy nepredpisala tak nabuduce ak by ma zas napadli kvasine tak jej ju otrčim nech mi take predpise 😀
lebo tie cipky normalne vyplavili vsetok ten sajrat zo mna -az som zhrozena ostala a behom 2 dni som mala pokoj 😎 😎 😎

ja na meranie tiez nedam dopustit.. 😉 ved si zoberte keby nemeram, tak buduci tyzden by som si uz naivne myslela ze som tehu ked mi mrcha meska.. 😀 😀 😀 a takto viem na com som a pokial ma to nestresuje, tak v tom budem pokracovat nadalej.. 😎 😎

nellie_
18. aug 2009

matusik tak to je najvacia kravina ta preslavena veta - neupinaj sa na to a hlavne nemysli na to 😀 😀

to toto kto vypusti z huby tak ja len prevratim oči a nekomentujem... 😀 😀 😀

matusik111
18. aug 2009

Nellie, ja myslim, ze tvoja ovulka caka na manzelika,.... tak sa priprav na stvrtok. Uvidis. 😵 😵 😵

Ja idem tiez merat od dalsieho cyklu, lebo ta moja ovulka tiez chodi kedy sa jej zachce.

toto je ta stranka na to zrno od dokine 🙂 http://www.gw-int.net/produkty-sk.htm Ona tvrdi, ze to sama uziva. Inak je to nasa trosku znama, tak hadam by mi netrieskala uplne bludy 😀 😀

nellie_
18. aug 2009

matusik ja som o tom citala aj v telke pocula a podla mna to neublizi...ved to je aj na detoxikaciu tela, ved vyskusaj, za to nic nedas a nie je to ziadna chemia, takze preco nie?? 😉

matusik111
18. aug 2009

ja si myslim, ze vsetky co su v teme Snazilky, tak myslia na to, a pomalicky sa to tu otehotnuje, tak preto verim, ze dako sa to musi zvladnut a s tou myslienkou na babo.

Nellie a Shandy, ako vy pokracujete s " liecbou" , co teraz uzivate, berete, co s vami robia doktori?
Lebo somnou nikto nic 😀 😀 😀 😀

nellie_
18. aug 2009

matusik aj som sa vyflakla na doktorku... a je mi super... ale vazne, mna to uz nebavilo chodit tam jak na hodiny klavira.... v strede cyklu na sono, potom cakat co a ako ak dosla mrcha zasa tam ist po tabletky... no povedala som si dost... a od aprila kaslem na to.... 😉

a cyklus mi fungoval az teraz sa mi to posralo vsetko, ale verim ze to len tou dovolenkou sa mi to troska vykolajilo z normalu a po tejto mrche uz to bude OK... 😵 😵 😵

a ja ku doktorke nemienim ist, lebo zas mi bude chciet vypisovat papiere do nejakeho centra... a ja stale vnutorne verim, ze sa nam to podari aj bez centra do konca roka .... a ak nahodou nie, tak buduci rok uz by sme do nejakeho sli....

a neberiem nic... ale zacnem od prveho dna MS zasa kvapky femi, tie su super 😎

shandy
18. aug 2009

kotkodaaaaak 😀 😀
nellie no musime verit, ale na anovulak sa mi to az tak velmi nepodoba, skor mam pocit, ze ti pride ovula 🙂 .
nellie asi tak, co sa tej tupoloznej vety tyka... 😀 😀 😀
no ja neviem, ci to pomoze k otehontneniu, asi na tu detoxikaciu skor a detoxikovane telo skor otehotnie... 😀 😀 . no my nijako nepokracujeme s liecbou, lebo sa nemame na co liecit zatial 😀 😀
vo stvrtok idem na folikulometriu, tak uvidime, aky dalsi postup zvolime 😉, chcela by som nech mi urobi dalsi cyklus aj hormonalny profil. predpokladam, ze este pojdem na jednu folikulometriu potom...nuz a ak sa nic nezisti, tak asi do CAR-u...klasika... 😵 . Este uvazujem, ze nas objednam na tie imunologicke testy do Prahy, lebo su tam dost dlhe cakacie doby...

matusik111
18. aug 2009

Nellie, a vy ste obaja zdravi, vsak?

A ake centrum planujes? Ktore mas blizko? Ja tiez rozmyslam od noveho roka navstivit centrum Helios, ale neviem co na to povie muzik.

nellie_
18. aug 2009

shandy bodaj by si mala pravdu ze som len vo faze cakania na oneskorenu ovulku... 😎
a tiez sa tym troska upokojujem, ze mi to az tak moc anovulakovo neskace... no ved uvidim v najblizsich dnoch.... 😉

tebe este nerobili horm. profil??? inak ani mne 😀 😀 😀 teda ano raz ked som mala brutal dlhy cyklus tak mi brala krv na 50DC a ze vsetko OK ale nebol to klasicky HP tak ten si chcem este vypytat od nej nech mi ho urobi... hlavne ze mam laparku za sebou 😀 😀 😀

matusik111
18. aug 2009

Mne uz hormonalny profil robila, a povedala ze je vsetko OK. Tak neviem co dalej by mi mohli vysetrit.
a co su to tie imunologicke testy a preco Praha???
A laparka je dobra vec ? 😀

Nellie , ja sa s Tebou stavim, ze ovulka pride s muzikom 😵 😵 😵 a ked vyhram, tak mi mozes kupit zmrzlinu 😎

oriesok
18. aug 2009

ahojte baby.. môžem sa k vám pridať? môj manžel tiež robí v zahraničí.. robí dvoj-týždňovky.. doteraz sa nám "uspešne" darilo míňať sa s ovulkou.. akurát vychádzala, keď bol manžel v práci..

nellie_
18. aug 2009

matusik ak ovu pride tento tyzden tak ti kupim cely kybel zmrzky... 😀 😀 😀

no ja som mala laparku diagnosticku ze ked sa nedarilo po clostile, tak kukli ci to tam je priechodne a tak... 😉

Ahoj oriesok 😉 takze dalsia do klubu slamenych 😉

oriesok
18. aug 2009

tak, tak.. vám ako chodia manželia do roboty? tiež týždňovky príp. dvojtýždňovky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre