Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
4. feb 2009

jo matusik a este dnesny grafik 😀 😅, niekedy mam pocit, ze ten graf je uplne pocitacovy... 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
4. feb 2009

Shandy, no idem to skusit pozret a nastudovat na tom grafe, aj ked som si celu cestu do prace hovorila, ze budem dnes od rana pracovat 🙂

Inak ty mas krasny graf, kedy ides testovat??? Budes sama testovat alebo s drahym? Kolko dnove cykly mavas?? Joj, ja tomu verim, ze si tehulka. Urcite sa to muselo podarit.

Ja prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 keby to tak ostalo, tak by to bolo uplne super, ale obavam sa, ze do pondelka to asi klesne. Ja idem v pondelok rano testovat ak bude teplota hore. a samozrejme ak mrcha nepride.

matusik111
4. feb 2009

tak uz som to nasla, ..... tak boli tam take podobne grafy ako mam ja,.... ale to je tazko povedat, ja to mam este daloko....... ale ja som na Teba strasne zvedava

a keby si mala niekedy cas, mozes mi prosim Ta napisat , co mam spravit, aby som kopirivala sj s oznacenim sexik 🙂 lebo stale mi to nechce ukazat 🙂
dakujem

shandy
4. feb 2009

Matuuuusik, aj ty mas nadherny grafik, krasne ti to stupa. Verim, ze si tiez tehula. Ja by som taaak tesila, kebyze sme obe 😀 😀
Testovat? No neviem, stale tomu neverim, myslim, ze donde mrcha...😀 😀 , uz sa mi stalo par krat, ze meskala a nic z toho.. 😒 , ty budes v pondelok? Tak sa mozme dohodnut, ze ak sa nist vazne neudeje (pokles teploty, mrcha), tak testneme v pondelok rano spolu 😀 😀

matusik111
4. feb 2009

kludne , budem sa tesit na pondelok 🙂 ja zajtra meram posledny krat pred vikendom,.... cez vikend nemeram, lebo by mi manzel nadaval, co za somariny vymyslam,..... tak potom az rano v pondelok zmeram teplotu. Ak bude stale vysoka, tak budem testovat ..... a do prace pride s novinkami 🙂 to by bolo pekne keby boli // , ani by som tomu neverila,.... asi by som si zobrala volno na cely den 😵 😵 😵

shandy
4. feb 2009

super, tak sme dohodnute, dufam, ze nam ta teplotka zostane dovtedy pekne hore 😀 😀 😝
jaaaaaaj no jasne, romzumiem...xlapi... 😀 , aj tomu mojmu sa to nezdalo, ale ked on xce vsetko hned, tak uvita akukolvek pomocku 😀 . No vikendu mame este 2 dni na meranie, tak uvidime...ja som dost skepticka, lebo sa citim predmrchovsky 😝
ty ale ani si to radsej nepredstavujem, co by som robila, keby boli // 😅

matusik111
4. feb 2009

ja uz meram iba zajtra rano, lebo zajtra vecer mi pride muzicek domov, tak piatok budeme spolu lezkat v posteli 🙂
Dnes som sa tak strasne zle vyspala, o 4:00 som isla cikat a potom so do rnaa nespala. Hruza. som sa metala v posteli. A od rana ma boli dako brucho, ale neviem ci je to zaludok alebo co,. ..... a aby mi luto nebolo, mam "zapchu" 🙂 🙂 a som nafucana ako balon, Uz by sa to aj na take tehulkove brusko podobalo. Som to tak obzerala, ze by sa mi to aj pacilo 😵 😵 😵

shandy
4. feb 2009

jaaaaaaj sak vlastne hej, mas recht 😉 , zajtra je uz stvrtok, huuuraaaa 😀 , dojdu nam nasi milacikovia...
Mne nic nehovor, ja som sa zobudila o 3,00 a to iste...akurat cikat som nebola. Mna dnes tiez divne boli brucho, akoby som mala dostat a vcera tiez, v takych intervaloch...hej, ja som bola taka nafucana vcera vecer. Dnes je to lepsie...no uvidime, co z toho nakoniec bude 😀 😀 😀

matusik111
4. feb 2009

veru, uz nam zajtra pridu chlapi domkov 🙂 aky je to rozdiel, ked si mala draheho doma a teraz ked si sama ??? si smutna ☹ pre mna bolo tazke obdobie, ked po vianociach isiel do roboty. Lebo sme boli skoro mesiac spolu a zrazu som sama.
Ja som veru dnes unavena a nevyspata. Tak vidim, ze rychlo zaspim 🙂 ... ale este do fitka zacvicit . Lebo figura musi byt do leta.... ked to brusko nechce poriadne narast, tak nech neni ziadne 🙂 🙂 🙂

shandy
4. feb 2009

no matusik, je to diametralny rozdiel 😒 , tiez mi je tak smutno bez neho. lenze ked viem, ze aj tak by som musela byt v robote a on by bol doma, to by ma stvalo este viac. takto vieme, ze sme obaja v praci a piseme si aspon. o to viac sa na neho potom tesim. 😀 😀 , unavena som aj ja a total, najradsej by som za kompom zaspala...ja zacinam konecne cvicit od stvrtka. pekne si zacvickuj. pekny vecer, ja uz tiez pojdem. nech nam grafiky rastu 😀 😀

matusik111
4. feb 2009

a kde ides civicit??? a j abudem mat chlapa doma od 16.2 , tak sa tesim, to bude dobre ..... mozno sa uz tento krat trafime do ovulky... sice radsej by som bola, keby sme uz ani nemuseli triafat 🙂

shandy
4. feb 2009

no do posilky, v BA, fiiiha, ako ti bude dobre 😉 😉
no hovoris mi z duse, este veriiime 😀 😀

matusik111
4. feb 2009

takze tiez si sa rozhodla rozhybat pred letom ?? trosku formu do plaviek 🙂 😀 aj ked verim, ze sme najkrajsie 😵 😵 😵
dako ma zacina boliet chrbat, .... to je take kramove znamenie, ale este je zavcasu, tak nech je tam kde je. 😎
ja sa zas bojim toho sklamania. mna to zabija. Ja som vzdy 2 dni uplne mimo , ked pride mrcha. Uz je to dost,... 4 mesiac skusame. Fakt ma to nebavi 😀 😝

matusik111
4. feb 2009

shandy, tak ja padam do fitka,... este aj solarko si davam, lebo zevraj clovek krajsie vyzera tmavsi ako bledsi 🙂 , tak nech som cacana 😵 😵 a zapacim sa aj bocianovi

pa-pa a pekny vecer 😎

shandy
5. feb 2009

bre ranko matuuusik a ostatne babeny 🙂 a kdeze ste vsetky?? hmm?
no ja som sa vzdy pravidelne hybala, bez sportu nevydrzim 😀 🙂 , len teraz som mala 2 mesiace zakazany akykolvek sport, len posledne tyzden som mala povoleny stacionarny bicykel...
no ja sa teraz najkrajsie necitim..2 mesiace nic nerobenia, bleeee..
matus, hlavu hore, nezufaj. pockame, hadam sa dockame...ja uz som z toho cakania tiez na nervy. ale xcem testnut, az ked fakt bude mrcha meskat. lebo vzdy ked testnem, tak pride...potvora!
😀 , dobre si si zacvicila? ja by som isla dnes ak nebudem total grogy ako vcera 😒
a dnes nam pridu drahousi, huraaaaaaa 😀 😵 😵

shandy
5. feb 2009

matusik, dnesny grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
cakam na tvoj 🙂

matusik111
5. feb 2009

dobre ranko 😎
ako ste sa vyspinkali ???? Ja som konecne v pohode a celu noc som spala 🙂)
Veru som si zacvicila, ale poviem pravdu, ze snazim sa tak jemne, lebo co ak tam je niekde taky maly drobcek 😵 😵 😵 , tak len v ramci slusnosti 🙂

Veru sa uz na vecer tesim, uz nebudem sama doma, Aj ked viem, ze pride domkov a za hodinu uz spi 😉 . Zajtra by sme chceli ist lyzovat, ale neviem ci je vobec niekde este sneh, lebo vsetko sa topi. Tak uvidime.

matusik111
5. feb 2009

a aby som nezabudla graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
shandy, Tebe sa to pekne drzi hore,... nemala si dnes dostat mrchu ??????? 😵 😵 😵 , ze by bolo Valentinske prekvapenie ??? Ja som si to moc zelala , ab som mohla dat taky darcek mojmu muzikovi .... ze si spolu ocikame test a budu tam //. 😵 😵

shandy
5. feb 2009

breee ranicko, nadejna tehulka 😉
ja som sa tiez konecne celu noc vyspala, aj ked som sa zobudila 10 min. predtym ako mi mal budik zvonit, ale uz vyspinkana som sa zobudila 😀
no ved to som aj rozmyslala, ze mozno este pockam ten tyzden, ze uvidim ako sa budem citit a podla toho dnes pojdem. ak budem tak unavena ako vcera, tak veru nepojdem nikde, naco sa trapit, no nie? 😅
nevadi, vsak rano ho zobudis 😀 😀
moj drahy xcel ist tiez, ale vyzera to, ze bude fakt teplo. a ak by ste xceli? ako minule?

matusik111
5. feb 2009

shandy, co si ty o tom myslis, ze som bola vcera na solarku.... myslis, ze ak by som nieco tam mala 😵 😵 😵 , tak by to mohlo dako uskodit?

shandy
5. feb 2009

matuuusik, aj tebe sa to krasne drzi hore, to su len malicke vykyvy 😉, no ja mam mrchu tak 29 - 33.DC, tak este nevyskakujem, este to moze cele padnut ako hnila hruska 😒 . verim, ze to nepadne ani jednej z nas a ze dame nasim muzikom pekne valentinske prekvapko, co ty na to? 😀 😀
a potom budeme spolu prezivat tehotenske nevolnosti.. 🙂
a na mikroskop najdeme inu kandidatku 😀 😀 😵 😵

shandy
5. feb 2009

matusik nemyslim si, ze by to nejako uskodilo a hlavne este nemame nic potvrdene. ja som si tiez povedala, ze pokym nemam potvrdene, tak to nebudem prehanat. ved kolko bab nevie ako dlho, ze su tehotne a chodia do solarka aj kazdy druhy den. len to s nim velmi neprehanaj - pre istotu. matusik a ty mas kedy dostat mrchu? resp. nedostat? 😉

matusik111
5. feb 2009

ty si uplne uzasna,... jasne , ze chcem mojho draheho prekvapit na Valentina,... ale aby som ho nemusela prekvapovat s tamponom 😀 😀 😀 My ideme na Valentina v sobotu na zabavu, tak trosku sa pobavime. Tak potrebujem vediet, ci ideme do kolien , alebo idem soferovat 😀 😀 😀
To by bolo fakt dobre, keby sa to spolu podarilo , budeme riesit, co sme dnes ogrcali 😵 😵
Mozes dat potom mikroskop do drazby, ze je to talizman, ktory vyzaruje tehotenstvo 😵 😵
Len , aby sme si takto nepisali este az do dalsieho Valentina 2010, ze chcem muzikov prekvapit 😀 😀

matusik111
5. feb 2009

ja mam take zaujimave cykly 24-28 dnove . Takze najneskor by to tu malo byt buduci stvrtok. Ale idem testovat v pondelok rano. Ja si myslim, ze sa uz nic nezmeni, bud bude // alebo nebude a pride mrcha. Lebo ja mam ovulku uz 10DC, tak ak sa podarilo, tak by som to mala vidiet uz v pondelok

shandy
5. feb 2009

jeeeda to su fofry toto dnes. mi to tusim nas panbozko nadelil, aby som sa furt nemusela zamyslat nad tym, ci sme tehu alebo nie 😀
dakujem, dakujem aj ty si uzasna 😀 😀
no aspon my sa pochvalime, ked uz nikto iny 😀 😝
no hadam nasich xlapov prekvapime a nie prekvapkame 😀 😝
ze? aj mne by sa pacilo grcat s niekym spolu 😉 😵
tak tomu ver, vymyslime okolo neho pribeh dvoch tehul 😀 😀 😀
no ja si s tebou kludne budem takto pisat do dalsieho valentina, ale uz o inych prekvapeniach 😀 😀 , lebo to najvacsie ich caka na tohto valentina 😵 , musi, musi a musi 😵

shandy
5. feb 2009

tak toto je najhorsie, ze vlastne nevieme, kedy este je mozne ze ta potvora pride 😀
ja tiez 😅
no ved ja tiez mavam ovu 15DC, tak 14 DPO uz by som to vediet mohla co by malo byt zajtra, ale budem solidarna a testnem s tebou v pondelok 😉 😵

matusik111
5. feb 2009

tak to veru dnes som moc toho neporobila ... dako som sa trosku zamotala na konikovi, ale snazila som sa obmedit 🙂
este som si jednu vec naplanovala a potom uz pojdem domkov, Dnes mi pride drahy okolo 20:00 ,tak mam do vecera este cas.
Tak ja sa uz tesim na pondelok, ze co nam ukaze ocikany test...... ale bojim sa , ze budem sklamana ☹ ☹ abudem iba nafuknuta cakajuca na mrchu . Mne sa to zacina zdat uplne nemozne . Ale co uz, ostava nam iba sexikovat a sexikovat a sexikovat 🙂

matusik111
5. feb 2009

ako dopadlo monciatko na tych testoch ?? uz ma vysledky???

shandy
5. feb 2009

ja sa tiez neviem sustredit, este ze je zajtra uz piatok 😒 . Tak si pekne uzijete spolocne 😀 , moj drahy pride az po desiatej vecer, ale uz mi pisal, ze sa na mna chysta 😀 😀 😀
matusik ja neviem ci to do pondelka vydrzim 😀 😅 , ale na druhu stranu mam obavu, ze aj tak bude vysledok negativny 😒 ach jo...veru aj mna to napadlo, ze sa neozvala, snad napise, co a ako. 😅

shandy
5. feb 2009

matusik, tak si uzi s drahousom a pekny vecer 😀 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre