Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
2. okt 2009

dobre ranicko bambulky 😵
mnaaam nellie, aku chut si mi urobila na tie slimaky 😀
a pekny graficek nellie, citis sa ako?
matusik je cakatelka na ovulku 🙂 🙂
moj grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
dnes rano mi kamoska popri gratulacii k narodkam oznamila, ze je tehu. a to sa snazili len 3 mesiace... 😔

shandy
2. okt 2009

babbyyy kua, nerobte mi hned rano chute 😝

matusik111
2. okt 2009

Shandy, vseeeetko najlepsie k narodeninam a aby bol uz tento cyklus posledny a za par dni si najdes //. 😵 😵 😵 😵 Vidim, ze je kopec uzasnych ludi v znameni vahy 😎 😎 😎 , aj moj manzelik

nellie_
2. okt 2009

shandyyyy - happy birthday to youuuuu.. happy birthday to youuuuuuu.. happy birthday dear Monika... happy birthday to youuuuuuuuu - hlavne babenko krasne zdravučke do bruska.. 😵 😵 😵 😵 (sorry troska falosne ale nie som superstar... 😀 )

nenechaj si dnes nicim pokazit den.. neboj aj ty budes coskoro tehulka.. uvidiiis 😉 🙂 😵 😵 😵 😵

baby asi vam poviem tajomstvo.. lebo ja nevydržiiiiiiim

nellie_
2. okt 2009

a este si sa Shandy pytala ako a citim.. no dost divne tak z boku ma bolia prsia.. ale uz som dosla na to ze to mozno bude z toho valkania cesta na tie slimaky... 😀 😀 😀

ja som realistka a nechcem si nic namyslat.. takych priznakov tu uz boloooo 😀 😀 😀 😀

matusik111
2. okt 2009

ake tajomstvo ??? ja chcem vediet vsetko 😀 😀

matusik111
2. okt 2009

Nelie, tajomstvo je , ze si tehulka???? to my vieme 😵 😵 😵

nellie_
2. okt 2009

ale sak to zas nie je az take tajomstvo.... 😉
dnes sa ideme stretnut na chvilku s Jarulkou 😵 😵 😵 uz sa velmi tesim.. lebo prechadza cez nase mesto ked pojde na krv.. takze ked sa bude vraciat spolu vybehneme na nejaky džusik... 😉

nellie_
2. okt 2009

matusik nieeeeeee... to este ani srnka netusi ci som.. to je este len 50 na 50 😀 😀 😀
ale ako som uz pisala ja som realistka.. ale je prijemne toto cakanie po ovu, ze co a ako.... 😉
len teraz viem ze budem riadne sklamana ked dojde mrcha, pretoze sme od aprila konecne vyuzili ovu... takze teraz to bude krute ked mrcha dorazi 😔 😔 😔

matusik111
2. okt 2009

ja budem asi plakat, lebo vy sa spolu navstevujete, telefonujete, a ja som uplne samucka ☹ ☹ ☹ ☹ u mna sa nikto nechce zastavit a nikto mi nechce ani sms poslat ☹ ☹ ☹
To asi preto, ze som najviac deprimovana a roznasam iba zlu naladu ☹ a asi som aj zle dievcatko ☹ , teda stara paka 😠

Nellie, ale ja vam to prajem, naozaj 😎 😎 😎

nellie_
2. okt 2009

heeeeeeeeeeeeej matusik... ja ta taaaaaaak vytrieskam po holej 😠 😠 😠 😠
nikdy som s jarulkou netelefonovala... 😀 😀 😀 v kontakte sme spolu najviac tu na konikovi a telefony sme si vymenili vtedy ked sme mysleli ze je tehu a ja som nemohla ist na net tak som chcela poslat info na mobil, tak prestan...
a pokial viem, stretko sme organizovali ale stale to padalo... a bol by hriech nevyuzit ze jarul byva tak blizko a ide priamo cez nase mesto... to mi vcera vecer poslala sms ze bude prechadzat a ze ci mam cas... 😉

a ja vas tu mam vsetky rovnako rada tak prestan....a vôbec tu neroznasas zlu naladu... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

shandy
2. okt 2009

dakujem babenky moje zlate 😵 😵
Nelllie drzim ti velmo palceky, sakra s tym jonasom to musi vyjst 🙂 🙂
ako som hovorila, bonsai a simib z grafov + andzi su podla mna tehule, tak uvidime, ako moja intuicia... 😀 😀
jeeeeej vy sa mate, aj ja by som vas rada stretla, ale ked ste tak daleko 😔 🙄
matusik, ani ja sa s nikym nenavstevujem, ta, neplac. ty stara paka 😀 😀 😀

nellie_
2. okt 2009

shandy no hej, ony su nadejne veru a riadne.. hlavne bonsai a simib... a andzi to ma tiez take divoke ze keby skonci // tak by som sa ani nedivila... 😉

baby musim coskoro zorganizovat stretko so vsetkymi 😉 😉

keby som vedela, ze budete z toho smutne, tak vam to ani nenapisem, ze budem s jarulkou ☹ ☹ ☹ ☹
a ja som sa chcela podelit o radost... ☹ ☹

nellie_
2. okt 2009

musime zorganizovat stretko - nie musim... to vyznelo ako keby som tu nejake velitelka či čo 😀 😀 😀

simib
2. okt 2009

Shandy a ty máš nejakú intuíciu?

matusik111
2. okt 2009

tak sa uz dohodnime na tom stretku 😀 😀 , jarulka nam hodi do eteru, kedy ma muzika v praci a v ten tyzden si spravime cca utorok stretko u pani bylinkarky 😀 😀 . Sikovne som to vymyslela

shandy
2. okt 2009

nellie ale ved ja som vesela, ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 , daj za mna boztek jarulke a pozdrav ju. 🤐
a verim, ze nas pekne poohovarate, takze budeme vlastne s vami 😀 😝
simib mam 😵 😵 😵 , ale len sa ucim s nou pracovat, tak uvidime 😉
matusik, ty si sikula 🙂 🙂

nellie_
2. okt 2009

jéj simib... 😉 ty nas takto spionis???
my so shandy sme vestice.... 😀 😀

nellie_
2. okt 2009

no ved preto baby.. uz by som asi nastartovala moju tetu alfonzu a isla vas obidve vycapat 😀 😀
inak u tej bylinkarky by to bolo super 😉
ak to teda nevadi tebe matusik, kedze si najdalej 😉

shandy
2. okt 2009

😀 😀
zalozime vestecky klub 🙂
uz som zvedava ako to vyjde...aj u tej mojej kamosky som tusila, co mi dnes oznamila, ze je tehu, ze bude rychlo tehu, no co uz 😀 😀

simib
2. okt 2009

Nespioním.Len na grafoch sa teraz nič nedeje,tak som kukala inde.Tak som zvedavá,či vám to vyjde tie tipy. 🙂

shandy
2. okt 2009

simib aj ja som veru 😀 😀
budeme ta s nellie spionit, ze ako si na tom... 🙂 , po takom vzornom snazilkovani...

simib
2. okt 2009

No ja tu teraz cez víkend ani nebudem,lebo ideme na chalupu,tak asi až v nedelu večer.

simib
2. okt 2009

A sorry že som vám sem tak vpadla. 🙂

shandy
2. okt 2009

a simib kedy necakas mrchu?

nellie_
2. okt 2009

simib ved pohoda.. to spionenie som nemyslela v zlom 😉 ja tiez chodim do viacerych tem tu.. lebo v grafoch to nejak viazne v poslednej dobe... 😅
ale fakt mas nadherny graf... 😎 😎 😎 a hlavne to snazilkovanie... 😉

matusik111
2. okt 2009

neluska, ja sa nehnevama tesim sa s vami. ved nemozem mat vsetko co by som chcela 😀 😀 😀 😀 , nemozem aj ostat tehotna aj sa s vami stretavat 😀 😀 😀 vsetko postupne.

Nelie, pekne sa porozpravajte, a vsetko si zapisuj, aby si nam to mohla hodit na kona, lebo Jarulka ma s tym netom problem.

nellie_
2. okt 2009

simib pohoda.. nam to nevadi ze si tu... 😉

tak som zvedava na pondelok ze ako to s tebou dopadne.. 😉

simib
2. okt 2009

Shandy mne sa to prvý krát posunulo.Vždy som mala OVU tak 14DC takže aj by bola 14DC tak zajtra ale ak bola na ten 17DC tak asi v utorok,nie?
Nellie v pohodke. 🙂

matusik111
2. okt 2009

vy dve baby- jezi , a keby ste aj nam prorokovali nieco peknucek ??? 😀 😀 😀 😀 Lebo Jonasove dni netriafam na ovulku, tak uz mi ostava iba nadej Shandyneliove dni . Kedy to mame plodit ??? 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre