Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
5. okt 2009

shandy - ze si to ty, tak ja by som ti to odpustila keby si ty uz 9 mesiacov nemrchovala.. 😉 😎 😎

no a ja uz som to dala cervenou do kalendara ze dnes opustas pracovisko o 18,00 a hovno hovno rybka zlata akvarium nebude... 😅

matusik111
5. okt 2009

ja som mala dake skolenie , tak som sa tvarila trosku mudro niekolko hodin, A veru , bolo mi tam smutnucko za vami. Ja musim porobit par veci a som tu do 17:00 , potom domov a dnes by mala prist kamoska na tortu a burcak 🙂 Nemozem to vsetko sama jest a pit 🙂

Tak ja vam moc pekne dakujem, ze si ma takto precitate. Ja by som aj knihu mohla napisat o tych mojich pocitoch 😀 😀 😀

matusik111
5. okt 2009

shandy, veru mas pravdu s tym mojim muzikom, on je taky uzasny clovek, taky dobrucky, ale asi ma daleko od poriadneho chlapa 🙂 , ktory mysli na sex 24hodin / denne 😀 😀 😀 😀 Co uz narobim, aspon vam budem zavidiet ten pravidelny sexik kazde vikendy 😵 😵 😵

Inak, ja uz jem ako za 3. nemoze to byt priznak tehotenstva ???? aj bez sexu ??? 😀 😀 😀

nellie_
5. okt 2009

jáj ty si bola na skoleni... a ty si tiez ako dlho v praci.. 😕
to len ja si chodim o 3 domov ako ministerka.. 😀 😀
ale zas ja tu sedim od 6,40 🙄

matusik111
5. okt 2009

veru, tebe je dobre ked ides o 15 domov, to mas taaky dlhy den . Ja mam pocit, ze ked pridem domov, ze je vecer a treba spat

nellie_
5. okt 2009

a ty co robis vlastne matusik????

matusik111
5. okt 2009

sedim za PC od rana do rana 😀 😀 😀 a popri tom konikujem 🙂

shandy
5. okt 2009

nellie hlasim odchod z roboty 😀 😀 , len hodinove meskanie 😀 😝

shandy
6. okt 2009

tak az dnes som zistila aka je tento kon zavislost 😀 😀 😀
ci nal, to co je, ze cely den vypnuty? 😠 😀
takze ja dnes takto a dnes som vraaatnicka 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
6. okt 2009

tak ja cely den cakam na kona,... to je naozaj strasne, ked som sa sem nemohla dostat. ale zas na druhej strane, tolko veci som postihala 😀 😀 😀

matusik111
6. okt 2009

shandy, mas krasnucky graf, len tak dalej, drz sa hore.
Ja uz tento mesaic nemeram,... nemam co merat, 😀 😀 , takze uvidim, ako budem dalsi mesiac.

shandy
6. okt 2009

matusik podla mna ovu este mozno nebola, este nemas stale teploty vyssie ako predovulacne, znasilni manzelika ak ho mas doma 🙂 🙂
dakujem matusik, ale takych uz bolo 😀 😀
nellie ale aj tvoj je krasa, simib ty sa tiez drzis 😉 , tak nech to vydrzi 🙂

matusik111
6. okt 2009

nemam muzika doma ☹ , preto kaslem na to. ked pride muzicek vo stvrtok domov, uvidime ci bude cas namojkanie , ale nie. Tento mesiac to dako tazko znasam, tak nechavam tomu volny pribeh. Uvidim co bude dalsi mesiac a budem zas merat.

Nelie, idem mrknut tvoj graf

matusik111
6. okt 2009

nelie, take poklesy mozu byt akceptovane iba pri uhniezdovani, tak sup-sup hore 😵 😵

matusik111
6. okt 2009

babulky, a kade sa flakate?? cely den nejde konik , neviem sa vas dockat a furt tu nikto neni 😎 😎

jarulai
6. okt 2009

ahojte 🙂 je tu niekto? idem si vas precitat

jarulai
6. okt 2009

no tak som vas kooooonecne precitala 😝

no vidite, ake abstaky jamusim znasat kazdy den bez kona 😀 😀 😀 ste si to dnes aspon vyskusali 😀 😀 😀
dnes som ani neplanovala dojst ale muzik ma normalne z domu vyhnal, ze chod konikovat 😨 on si chce totizto pozriet fishing + hunting a to ja zrovna nemusim 😀 😀 😀

takze babulky, dohodnite zajtra uz konecne to stretko - muzik odchadza 11.10. a pride 23.10. takze niekto nas objednajte u tety bylinkarky a informujte ma 😉

majte sa krasne 😉

matusik111
6. okt 2009

ja som tuuuuu

matusik111
6. okt 2009

co poviete na 20.10. ??? je to utorok.

matusik111
7. okt 2009

halooo , halooo, odbre ranko. Kde mame pani vratnicku ?? Zmazali mi fotku ☹

nellie_
7. okt 2009

dobre ranko 😉 🙂 🙂

no baby poviem, vam ze to vcera bol riadny des.. som musela iba makat a ziadne prekliky na kona sa nekonali.. tiez si priznavam s rukou na srdci, ze som zavisla.. 😅

ozaj a vcera som zas zistila novinku 😅 aj dalsia svagrina je tehotna.. ta co ma toho malinkeho Tobiasa co ho spominam.. Tobik bude mat v januari iba 2 roky a v juni mu pribudne surodenec.. 😅
takze z manzelovej strany cakaju 2 svagriny babetka.. jedna v maji a druha v juni 😅 uz som na rade len ja, tak zeby v juli??? nech je postupka??? 😀 😀 😀
ale tesim sa.. Tobika lubim ako mojho vlatneho a svagrina byva iba o 2 bytovky dalej, takze budem chodievat kocikovat a vytesovat sa... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
fakt sa velmi tesim... 🙂 🙂 🙂 🙂

shandy
7. okt 2009

dobre ranicko vam 😵 😵
jarulka teda toto zazivat, to ti teda nezavidim 😀 😀 , aj ked som toho vcera tolko porobila, ako uz dlho nie 😀
matusik, ja 19. ani 20.10. nemozem, mam tam uz objednanych lekarov, jeden den sono stitky a druhy den stery u gynda 😔 🙄
matusik a aku fotku si mala?
nellie no super 😅 😵 😵 , ja som bola vcera za kamoskou, co ma skoro dvojmesacnu Emiliu, tak som sa tiez vyzivala, tutulky moje malickeeeeeee 😅 😅
nellie, kde mas graf? 🙂
ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nic si od toho neslubujte, vcera sme oslavovali moje narodky 😀 😀 😀

simib
7. okt 2009
shandy
7. okt 2009

simib dobre ranko, co ja, ale ty si ako pekne hore 😉 🙂 , rano si testovala? ani tienik? a citis sa ako? ja si nepomozem, ale toto na prichod mrchy nevyzera...ci hej? 😕

simib
7. okt 2009

No test nič.Cítim sa už celkom dobre.A idem dať horúcu vaňu,lebo jediné čo teraz chcem,aby už došla.Chcem sa objednať k dokimu.

shandy
7. okt 2009

no simib neviem, neviem. moja mama takto s mojim bratom pila asi dva tyzdne vkuse cervene vino, ze aby mrcha prisla a ona uz akosi neprisla 😀 😀 😀

simib
7. okt 2009

Ale prestaň.Musí už dojsť.Proste ju chcem a hotovo.

shandy
7. okt 2009

simib ty si teda agresivna dnes 😔 , tak uz som ticho...
no ale to ze mas negativny test este nic neznamena, tak kliiidek...

nellie_
7. okt 2009

shandy tu je môj grafik.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
aj ty sa dobre drzis...

simib..nechapem tomu tvojmu grafu uz vôbec.... 😅

shandy
7. okt 2009

nellie no drzim zubami nehtami 😀 😀 😀
ja som niekde citala, ze pokial sa teploty drzia nejakych 17 - 18 DPO nad predovulacnymi, ze je to skoro na 100% tehu...takze uz si pockame len par dni a pochybujem, ze mrcha u simib pride s tak vysokou teplotou..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre