Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
15. okt 2009

shandy a nie, nepozerali mi stitnu zlazu zatial... 😉
mozno si dam casom urobit podrobny HP aj na stitku .. ale teraz sa mi fakt nechce nic riesit.. 😉

uz zacinam uvazovat na pauzou od konika, ale to by som asi nezvladla... 😅 😀 😀

matusik111
15. okt 2009

Nelie, ty si to tak dako zhurta zobrala ,... nebojkaj, Jasne ze budes tehotna aj s dlhymi cyklami, ved statisticky to vychadza, ze oneskorena ovulka prinasa babo 😵 😵 😵 , takze hura do toho.

Tak ale budes musiet prestat snazilkovat, lebo tehulka budes uz co chvila a budete si babatka porovnavat. A veru , to mas inak pravdu .... tak uz viem preco som nestala skor tehotna. 😀 😀 Najskor musi svagrinej mala vyrast a potom si to budeme my uzivat .... len aby nespravili dalsie babo 😀 😀

shandy
15. okt 2009

jeeeeej simib no ahoj 🙂
co mas nove?
tak si ju nechaj kuknut, nech ti zoberu aj to teda... 😀 😀
jaaaaj no ja neviem, mna kon nestresuje, mne pomaha 😀 😀

matusik111
15. okt 2009

Nelie, viem asi ako sa citis, tiez som mala niekedy pocit, ze koncim s konom, .... ale ked mne bolo vzdy smutno za vami a chcela som vediet co je nove a ake zazraky sa deju.
Nebojkaj, my sme tu pre Teba, a keby si si nahodou dala pausu na par dni , my sa nenahnevame..... ale vo stvrtok by sme Ta chceli vidiet na kavicke. Predsa , taku dlhu krasavicu nestretneme len tak hoci kde 😎 😎 .

Neluska, dobre bude,... prejde to ze obdbobie a zas sa treba vrhnut do vsetkeho. Samo to babo nepride. Ja som tiez pred par tyzdnami tu vyplakavala, ze sa mi nic nechce a nic sa nedari. A uz sa zas dostavam do formy. My Ti verime, ze nas neopustit na vzdy 😵 😵 😵 , a par dni Ti budeme tolerovat 😵 😵

nellie_
15. okt 2009

no drahe moje mna sa "nezbaviite s tym sa lucte...." nemozte ma vymenit ako ruuuuuž 😀 😀 😀
nie mna kôn nestresuje - ved ja by som bez neho umrela... 😀 😀

akurat tu bol drahy tak sme sa vyboškavali v aute a hned mi je lepsie 😀 😀 😀

simib
15. okt 2009

No ja mám nové len to,že lekár začal vyšetrovať našu príčinu.Zobral mi včera strery na tie všetky baktérie(chlamydie,mykoplazmy..)a robil mi folikulometriu.Včera na 7DC endometrium 6mm a vela vajok a najväčšie 6,5.Takže som v rukách lekára teraz.

nellie_
15. okt 2009

simib to je super... 😉 joj a to mas ake krasne to endometrium ze 6mm na 7DC.. vau....a aj vajko take ako ma byt... tak to je super 😉 🙂

simib
15. okt 2009

Nellie hej?Ja sa v tom moc nevyznám,kedy čo má byť aké velké. 🙂 Teraz tam idem až na 14DC.

matusik111
15. okt 2009

babulky, ja som este nikdy nebola na folikulometrii ☹ , ta moja uzasna doktorka to hadam ani nepozna 😀 , Vy tu stale cisla hadzete a ja neviem ziadne cislo, iba moje vek poznam 😀 😀

Ja som taka hladna, ze hadam uz ani nevidim.... na ranajky o 8 som mala iba jogurt. Tak teda vsetky dobru chut.

nellie_
15. okt 2009

matusik to myslis vazne ze ti nerobila uzv??? folikulometriu???? 😨 😨 😨 😨
to čo mas za doktorku... ved to sa robi ako prve ... niekdy ma fakt zarazia postupy doktorov... 😒

matusik111
15. okt 2009

Jedine co mi robila " ako skumanie" , tak vnutorne sono . a ked somsa opytala , ze aka je velka sliznica, alebo vajicka, tak mi povedala, ze vsetko je v poriadu . Nepovedala ziadne cisla a ani nic konkretne.
UTZ myslis to , ze po bruchu chodi s tym sluchadkom ??? Tak take zuzo som si este neuzila 😀 😀 😀

nellie_
15. okt 2009

matusik utz som myslela vnutorne sono 😀 😀 😀
ved po bruchu so sluchatkom sa chodi iba tehotnym zenam.... 😉 😀 😀
take ani mne nerobi 😀 😀

matusik111
15. okt 2009

tak vnutorne sono mi robila, ale ziadne cisla mi nedala ☹ A musela som sa zmierit s odpovedou vsetko je OK. Mne sa ta moja doktorka vobec nepaci ,... ved ja jej ukazem, ze ju nepotrebujem na otehotnenie 😀 😀 😀

matusik111
16. okt 2009

Dobre ranko, moj muzik by mal prist domov, ale cesta po ktorej ide je niekolkokrat neprejazdna ☹ , tak neviem kedy pride a hlavne aby dako prisiel ☹ To su tie letne gumy 😀 😀 😀 Babulky, uz mate prezute ???

shandy
16. okt 2009

dobre ranko bambulky 🙂
no teda matusik to je pech...tak dufam, ze nejako dorazi domov, hlavne nech sa mu nist neprihodi. ja tiez este nie som prezuta, aj tak musim hodit avetko do servisu, tak to asi urobim naraz...
no matusik, mohla ta aj lepsie vysetrit. to mi pripomina moju byvalu gyndu...taka krava 😔 😠

nellie_
16. okt 2009

ahojte 😉

dnes mam zasa napor roboty.. 😒 este ze je piatok 😉
poobede sa chystam so segrou na nakupy tak dufam ze nebude liat, lebo to sa mi nebude chciet po meste nejak pobehovat... 😅

matusik111
16. okt 2009

tak moj muzik uz vyraza z Chiech , tak som zvedava kedy pride domkov. Idem robit zemlovku, uz som to nerobila asi rok .
Shandy, ja mam veru kravu doktorku,... preto to nejdem riesit a v januari sa to hadam pohne v CARe.
Nelie, a co idete peknucke kupovat so segrou?? Hadam uz vianocne darceky??? ja vobec neviem co este budem kupovat.

nellie_
16. okt 2009

matusik neplas.. ze vianocne darceky... 😅
ja si vzdy poviem, ze zacnem kupovat uz skôr ale aj tak to nechavam vzdy na 2 tyzdne pred vianocami 😀 😀
ja mam rada ten adrenalin... 😀

tak vyvaras o 106 😉 teda vlastne vypekas... 😉 ani ja som veru dobre davno nerobila zemlovku a drahy ju ma rad, tak mozno buduci tyzden mu upeciem.. ja robim taku z vianočky a vela masla aby ho tam bolo riadne citit a on ma rad aj jablka aj marhule aj slivky do nej.. tak dik za tip asi mu ju upeciem buduci tyzden... 😉

matusik111
16. okt 2009

moj ma rad taku mokru , tak dam vela jablcok a vidis,.. maslo som tam nedavala , tak teraz dam. Ja davama jablka a tvaroh. Uz som robila aj z vianocky, ale teraz mam rozky, tak spravim z toho. Inak z vianocky robim dukatove buchty, aj to lubim , mnam 🙂

tak sprav buduci tyzden , urcite mu bude chutit. 😵 😵 😵

uz sa tesim ze buduci tyzden sa uvidime, dufam, ze bude krajsie pocasie ako toto . Des. 😀

matusik111
16. okt 2009

Neliie, uz prisiel balicek 😵 😵 😵 , len je to daka vacsia obalka, tak to nedoniesla postarka, ale poobede si to idem zobrat . Tak budem studovat 😀 😀 😀

shandy
16. okt 2009

jeeeeeej tu sa vyvara, fiii a este aj keksikovat s gelikom sa bude 😀 😀 😀
vianocne darceky? no fuj, to ja neznaaaasam...my sme nastastie s nasimi dohodli, ze nic take. kupime kazdy rok spolocny dar a hotovo. uz to praktizujeme druhy rok a osvedcilo sa. nie su ziadne nervy a stresy a uzivame si pohodove sviatky. len skoda, ze ti svokrovci sa nedaju presvedcit 😀

balambi
16. okt 2009

Ahojteeee, tak som to cvičenie prežila 😀
Matusik - bola som na zumbe, kusok od nás je otvorené centrum kde sa cvičí a teraz tam začali aj s týmto a je to super, ani svalovicu som na moje veľké počudovanie nemala a mala som kooopu energie... 😀

moncika15
autor
17. okt 2009

shandy ved tie stresy su na vianociax najlepsie 😵 milujem vianoce a to sialenstvo okolo... 😅

dalsi necakant zvrat sa u nas zistil. manzel ma podhladinu cholesterolu a mozno to sposobuje zly spg. ze sa mu mozno netvoria najake potrebne hormony.aj ked HP mal dobry. uvidime co zistia na tom najnovsom. taka som napata z toho vsetkeho.

babule, vrele odporucam knizku " dve ciarky nadeje" je to nieco uzasne 🙂 mala som ju precitanu za tyzden a to ja citavam jednu knizku cele leto pri opalovani 😀 mam pocit ze ta spisovatelka xodieva casto na konika 😀 riesi v nej konikovske trapania a radosti 🙂

krasne pocasie mame,ze? 😔 take akurat na depku
dnes alebo zajtra cakam mrsku, povodne mala byt po IUI ale viete ako to dopadlo takze mam len miniaturnu nadej. mala som 2 vajka a ovulku vyvolanu pregnylom, aj sme sa poctivo snazili aj ked pravdepodobne so slepimi nabojmi 😨 nevadi nadej zomiera posledna 😵

moncika15
autor
17. okt 2009

to tu dnes nikto nie je? 😔
zase som sama doma ,opustena. muzik musel ist na par hodin do roboty pomahat 😒

nellie_
19. okt 2009

dobre ranko.. sak som to tu musela hladat na tretej strane... 😕 😅

shandy
19. okt 2009

dobre ranko, no a co sa divis teta vratnicka, ked uz tu nik nechodi?? 😀 😀
ja uz zasa meriam, po tyzdni pauzicky 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
ty este nemerias?
moncurik, tak ja mam na vianoce rada ine veci ako sneh, vonu skorice, varenev inko, domacu pohodu, tichu noc na polnocnej a pod. a potom vsetky tie rozpravky a filmy, co opakuju kazde sviatky 😅 , ale tamto nahananie sa kadejakymi kravinami, len kvoli tomu, ze su vianoce ja nemusim...
som bola na sone stitnej, tak az teraz som sa dotrepala. tak idem uz aj makat, lebo je toho ako na kostole 🙂

matusik111
19. okt 2009

Dobre ranko, som tu dlho nebola, tak idem precitat co je nove. My sme boli na chate, tak som dolamana , ze sa budem este tyzden davat dokopy 😀 😀

nellie_
19. okt 2009

caute sa... 😎 😎 😎

matusik uz aj ja mam gelovačku.. tak som zvedava na efekt.. 😀 😀 😀
asi uz aj ja zacnem merat.. ale myslim, ze mam este cas.. 😀

matusik111
19. okt 2009

my sme neskusali gelovacu, lebo nebolo kedy. Ja to asi odlozim az na plodne dni, predsa, nemozeme to cerpat kedy-kolvek . A dalsia ovulka vychadza zas tak blbo ze asi budem 11 DC v nedelu , takze ak ma gel zazracne ucinky, tak by mohli spermose pekne cakat v tom fajnovom geliku 😵 😵 😵 😀 😀 Ja som len zvedava n aten zazrak .

Ja mam rada Vianoce celkove, ale krajsie by boli , keby sme mohli byt traja ..... no ale pri nasom stasti sa este nacakame na take vianoce.

A babulky, tak to stretko plati na stvrtok?? dufam, ze ano. Konecnce mame daky termin , uz som aj muzikovi povedala, ze budeme mat rande.

nellie_
19. okt 2009

mne to zatial vyhovuje v pohode... 😉 ten stvrtok..... 😎 😎 este sa budem musiet dohodnut s jarulkou lebo sa jej asi nanominujem do auticka... 😀 😀
ja by som si netrufla asi piestany na tej nasej tete alfike... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre