Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
17. nov 2009

do nedele len ☹

moncika15
autor
17. nov 2009

ozaj a co ti povedala ta bylinkarka?

jarulai
17. nov 2009

to ti dam zase do IP 😉

moncika15
autor
17. nov 2009

😀 ostro sledovane vlaky? 😉

matusik111
17. nov 2009

tak vidim, ze ste si to tu krasne rozdebatovali 🙂 ja som 3 DC a chcem sa opytat, stretli ste sa s tym , ze ta mrcha je viac cierna ako cervena?? Neviete z coho by to mohlo byt? Mala som to take , ked som brala Gynex, ale teraz si uvarim maximalne zensky caj a to je vsetko. Na krv sa to ani zdaleka nepodoba.

Jarulka, a uz ste doma poupratovali ?? 🙂
Moncika, aj Tvoj ma konicek motorku?? to asi vsetci chlapi 😵 😵 😵 a potom nemaju cas na manzelky 😀 😀 😀

moncika15
autor
17. nov 2009

kde si sa stratila matusik?
ja mavam tiez prevazne ciernu krv normalna cerstva zo mna ide tak 1-2dni

matusik111
17. nov 2009

ale ja som tu cervenu krv nemala vobec tento cyklus. Tak to je take zvlaste, ale ved hadam je to v poriadku.

moncika15
autor
17. nov 2009

jarulka ta vola na skype 🙂

matusik111
17. nov 2009

a ake ma meno ??na skype

moncika15
autor
17. nov 2009

aha nevies tak ti posiela v ip moje a potom nas dam dokopy

nellie_
18. nov 2009

dobre ranko... 🙂 🙂
inak viete co.. to nie je od vas pekne ze sa zasivate vsetky na skype.. potom tu ja nemam co citat... ☹ 🙄

a zazrak sa u mna nekona ani tento cyklus.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
uz mam take bolesti krizov a brucha ze dufam, ze mi dorazi "navsteva" uz dnes....

matusik111
18. nov 2009

dobre ranko, Nelie, skoda ☹ , naozaj ta teplota isla pekne hore a takto spadla ☹ . Takze ideme do dalsie cyklu. Mne uz mrcha skoncila a muzik isiel do prace 🙂 , klasika.
Dnes v noci sa mi snivalo, ze som bola u niekoho na navsteve a boli tam asi 2 alebo 3 malinke deticky a ja som bola strasne smutna. Ked sme nemohli sexikovat, tak som mala taky klud a teraz ma taketo sny prenasleduju 😀 😀 😀

matusik111
18. nov 2009

Nelie, co ste pekne robkali cez predlzeny vikend?

nellie_
18. nov 2009

matusik ja som oddychovala... 😎
cez vikend bola doma segra.. tak sme pozerali filmy a kecali a tak... 😉 🙂 🙂
a vcera som sa zazrala do upirskej knihy tak dnes sa neviem dockat ked pridem domov a budem citat... 😎
Edward a Bella ma dostali 😀 😀
vcera som nafarbila vlasy a chytilo mi to nacierno... 😅 drahy chyti sok... malo to byt gastanovo hnede.. ale ved je to iba sampon tak dufam ze sa to vymyje rychlo.. 😀
a potom mi dosla kamoska tak sme pokecali... 🙂 🙂 joj super mi bolo tak doma....

a vy ste co porabali Mati??? 😉

shandy
18. nov 2009

bre ranicko bambulky 😵 😵
tak vy sa vykecavate na skype, no pekne 😀 😀
nellie, no teda 😠 😠 😔 do prdky...ch jo. a tak ty si ciernovlaska teraz? 😉 a kedy ti pride drahy?
matusik aj ja niekedy mavam taku skoro ciernu, ale tento cyklus normalne cervena a 5 dni, som v soku 😀 😀
ja som dnes bola na krvi so stitkou a o tyzden mam vysledky, furt beriem tie ATB a nesnazilkujeme. Lyzovat neviem ci pojdeme lebo nenapadlo nic cerstve a pokial nebude cerstvy prasan, tak to bude o nicom..takze asi zostaneme doma...

matusik111
18. nov 2009

tak to si mala peknucko 🙂 a odkial Ti chodi segra, ked pises, ze bola doma. Ona je vydata?
budes cacanucka ciernovlaska , ako dracica 😵 😵 😵 , este sa muzik potesi. 😵 😵
Ja som bola viac menej domka a pracovala som ☹ , ale mna to bavi , takze v podstate sa mi to lubilo. Manzelik bol u rodicov, tak som bola aj tak samucka.
dnes sa mi ale nechcelo vobec vstavat ☹ , este ze je taky kratky pracovny tyzden.

nellie_
18. nov 2009

ahoj shandy... 🙂
no vidis ich - ony sa kludne vykeciavaju na skype poza nase chrby... 😀 😀 😀

inak aj ja niekedy mavam ciernu mrchu.... ked som vysadila HAK tak som krv vôbec nemavala a vzdy iba to hnusne cierno cierne...

shandy
18. nov 2009

matusik a coze si robila domka? a preco si nebola s muzkom u rodicov?
o tom vstavani mi ani nehovor, uffff 😀
nazdaaaar nelka 😀 , hej a ja ze co mam take pupaky na jazyku, isto nas dobre ohovorili 😀 😀
no ja sa kooonecne zacinam vytesovat normalnej mrche. dokonca ani tie krce uz nemavam take ako som mavala, no mrkam 😀

matusik111
18. nov 2009

OK, takze cierna mrcha je normalna , uz som sa zlakla , ze umieram 😀 😀 😀 😀 . tak v pohode.
Babulky, ja som bola na skype iba chvilocku , takze ja som nestihla nikoho ohovorit 😀 😀 😀 , ale nie. Vas by sa ani nedalo ohovorit, iba vychvalit a to by mohloo byt zverejnene , takze sa ohovaral Santa Clause 😀 😀 😀

moncika15
autor
18. nov 2009

babule, pokial nie ste nase svagrine tak sa nemusite bat ze by sme vas ohovarali 😉 😀

ja mam tiez pol mrxy len ciernu "hnusobu" napr aj teraz uz 3-4 den a mrxa nikde. nejako sa mi zosral cyklus 🙄

nellie_
18. nov 2009

ahoj Monci... 😉

nellie_
18. nov 2009

mne uz sa spusta krvava pomsta.. teda zatial iba spinim a zajtra nabehne v celej svojej krase 😀 😀
ale aka to je ulava ked ma prestali boliet krize a brucho.. 😎

moncika15
autor
18. nov 2009

ahoj 🙂
ja sa tiez pekne trapim nie a nie sa mrxa naplno spustit a vajecniky ma bolia a krize ani nehovorim. juj a tie nalady 😅

nellie_
18. nov 2009

kedy ze mas dostat??? ja som pocitala az zajtra ale nevadi ked sa uz dnes rozbieha.... 🙂
a tiez som bola riadne nervna.. dneska som hned rano aj kolegovcov informovala ze mam vrcholny bod PMS dnes... 😀 😀

moncika15
autor
18. nov 2009

😀 😀 ja som nemusela ani informovat na mne to vycitila kolegyna a kolega hned 😝

mala som dostat predvcerom 😅 preto hovorim ze mam rozhadzany cyklus bo som mavala jak hodinky vzdy na 28DC

nellie_
18. nov 2009

ja o rozhadzanych cykloch pomlcim 😀 😀
minule aj teraz som mala 40-dnove... 😀 😀 😀 ale radsej oneskorena ovu ako ziadna... 😎 😀 😀

moncika15
autor
18. nov 2009

😕 to si neviem ani predstavit
ja som zase kedysi v puberte mavala mrxu 2-3x do mesiaca a to brutal silnu 😒

matusik111
18. nov 2009

ahojte babulky , ja som uz domka, ostal tu este niekto ??

matusik111
18. nov 2009

Neluska, takze ty uz zacinas mrchovat ? ☹ , ale aspon pride skor ovulka a nova nadej. Moncika, a nemozes byt tehotna , ked Ti meska mrcha ???? nemerala si teplotu aspon?

moncika15
autor
18. nov 2009

matusik, poxybujem 😒
pred xvylou som preberala moju depku z pridenej meskajucej mrxy a teraz som zistila ze cervenej krvi boli asi 2 kvapky takze zase neviem na com som 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre