Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
3. mar 2009

Breee ranicko, ja som tuuuu 😀 😀
No ja sa na to nesustredim az tak, myslim, ze na mojom grafe je to aj tak vidiet. A keksikujeme, kedy sa nam xce 🙂 , nie len vtedy ked je ovulka, aj ked vtedy viac, lebo mojho draheho to paradoxne motivuje 😅 , ked vie, ze z toho nieco moze byt 😀 😀 😝
Su aj ine veci ako plodenie deti 😵 😵 , ja verim , ze ked to bude mat prist, tak to pride...sledujem tu teplotu a to kedy mam ovulku aj kvoli tomu, ze ak by mal byt potencialny problem, aby sme nestracali cas, kedze rokov uz mam dost 😉
takze milujte a mnozte sa 😀 😀

shandy
3. mar 2009

Matusik a cakam na grafik, tu je moj
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
inak vecer som rozbila teplomer s ortutou, ale rano som nasla stary elektronicky, takze to meranie beriem dost s rezervou. aj dnes som merala az po tom, co som si umyla zuby 😀 😀 , no co... 😔

matusik111
3. mar 2009

ty mas taky cacanucky graf

shandy
3. mar 2009

ja? ved ty mas, uplne ti stupa do vysin 🙂 🙂, drzim palciska, nech ti to tak vydrzi...
moj, to je katastrofa 😀 😀 😀

jarulai
3. mar 2009

babulky, už som tu aj jaaaaaaaaaaa 🙂
mala som toho trošku viac, ale som si dala prestávku.
ja viem, sa mi to ešte lahko hovorí - nemyslieť tolko na to. počkajte ako budem o pár mesiacov stresovať 😀 ale hovorím to z vlastnej skúsenosti - ved viete, že nám sa to podarilo práve vtedy, ked som sa už zmierila s tým, že do dlašieho roka prehupneme zase len 2. tak preto to tak píšem 😉
idem papať. ale budem tu 😉

jarulai
3. mar 2009

tak už zase odchádzam - je po prestávke, idem zarezávať. ozvem sa neskor.
neprepracujte sa mi 😉

jarulai
3. mar 2009

babulky mpje, majte sa tu krásne, utekám domkov 😵
pekný večer 🙂

matusik111
3. mar 2009

ahojte ... tak ja som na chvilku odskocila , ze co je tu nove. Vidiet , ze shandy dobieha cely ten chybajuci tyzden 😀
ja tiez mam toho viac ako by som chcela, ale stale si hovorim, mozem byt rada, ze pracujem, lebo co ak za par mesiacov uz budem na urade prace 😀 😀 😀 😀 .... tak to by som asi radsej isla na tu matersku, aby som sa moc nenudila 🙂
Jarulai, pekny vecer a daj si vinko a horuci kupel, pomaha to na privolanie mrchy.

matusik111
3. mar 2009

shandy, do kedy zarezavas dnes????? Ja som do 18:20

matusik111
3. mar 2009

inak, este stale som si neobjednala tie ovulacne testy, .... furt to odkladam, ale vyzera to , ze by som ich buduci vikend uz porebovala mat doma na ovulku, tak asi zajtra ich uz objednam.
Inak som si kupila aj alchemilku, tak od prveho dna mrchy si zacnem varit cajicek 🙂 az do ovulky myslim, ze sa moze.

shandy
3. mar 2009

jeeeeeeeeej jaru, dnes som ta tu ani nevidela, tak krasny vecer a uzi si domka 🙂

no matus ani mi nehovor, kurnik, roboty ako na kostole, ale uz sa musim trosku uvolni tu...aj ja budem dlho, tak si budeme robit spolocnost dnes 😉

objednaj ich, nech si to mozes odkontrolovat, alebo hmmm, pockaj este aka bude zajtra teplotka, lebo mne sa ten tvoj grafik velmo luuubi 😀 😀

matusik111
3. mar 2009

a ja som sa uz bala, ze som zas sama, konecne stiham trosku aj konika a nikde nikoho ??? 😎 😎

uvidim ako dopadne teplota, ale mysli, ze uz zajtra to pojde dole, lebo som taka nafucana a to asi neni priznak nehotenstva 🙂 😀 😀 Mysli, ze budeme spolu skusat testy 😵 😵 😵

shandy
3. mar 2009

😀 😀
neboj, ja to este za teba nevzdavam, taky tvar tej tvojej krivky uz si niekedy mala? mne sa zda totiz tehotensky...ale zas nexcem ti robit plane nadeje, len mam ten pocit...

matusik111
3. mar 2009

a to je aka tehotenska krivka ???? 😀 😀 😀 ,tak to naozaj nepoznam .
Kolko dni po ovulke by mala prist mrcha ? Ta perioda sa dako vola, ale zabudla som. Nevies nahodou?

shandy
3. mar 2009

matusik, ty amater, sak kukni na FF do chart gallery a find charts like yours, uvidis, ze najdes take krivky podobne ako tvoja a tehulovske...fakt...oni smeruju tak hore, proste maju spolocne znaky, z ktorych sa to da vykukat, samoska nie vzdy to vyjde, ale pravdepodobnost je vysoka 😉
myslis lutealnu fazu? no ty zvyknes mat kratku, ja ju mam tak 16 dni a ide ma slak trafit 😀 😀 , tolko cakania...

shandy
3. mar 2009

videla si graf vladky t v teme BT...? to tiez vyzera na tehulkovsky graf, dufam, ze jej to vyjde 😉 😀

matusik111
3. mar 2009

ahaaa, zabudla som ze sa to da pozret v tom FF, tak tak rychlo zabudam 😀 😀 , aspon vidis, ze asi tak moc na to nemyslim, ako by sa zdalo 😀 😀

Nie, nevidela som jej graf.

matusik111
3. mar 2009

ahaaa , uz som si pozrela jej graf, waaaw , ta ma poriadne stupajuci , ona by si zasluzila byt tehulka po 8 rokoch, tak mozno by sa aj ten moj podobal 😵 😵 😵 , ale tento mesiac som naozaj pripravena na mrchu

shandy
3. mar 2009

No vidis to ty hlavka derava 😀 😀 , tak sup ho pozriet a podaj report 😉
ze jo? ja jej to tiez prajem 😵 😵 , tiez sa mi zda, ze ten tvoj je podobny....
no lepsie byt pripravena na horsie a pride lepsie ako naopak, nie? ved to cakanie uz dlho nepotrva, do kedy by si mala dostat? kolko dnovy to mas cyklus?

matusik111
3. mar 2009

Ja mam dost problematicky cyklus 🙂 Ked sme sa nesnazili , tak som to nevnimala , bolo to tak od 23 do 28 dnovy . Potom som zacala brat na 2 mesiace Gynex a ten mi to skratil na 22 a 24 dnovy, Ale tento mesiac som mala ovulku podla FF 14DC, tak relativne do 28. by mala prist mrcha a to vychadza piatok.
Myslim, ze zajtra pojde teplota dole vodou 😀 😀 😀 , ved chcem tie ovu testy kupovat 😵 😵 😵 , aby som videla kolajnice // 😵

shandy
3. mar 2009

Tak nech uz je piatok a teplota nech sa neopovazi klesnut ani omylom 😠 😀 😀 😀
aku dlhu mas tu lutealnu fazu? tak okolo tych 10 dni? ty sa maaaaas, aj ja scem taku kratku 😠 😀 😀

matusik111
3. mar 2009

a vies, skusala som ist na tie podobne grafy a nechcleo ma tam pustit, ze je to iba pre VIP ☹ tak neviem. A isla som presne podla navodu , ktory si mi pisala

matusik111
3. mar 2009

Tu lutealnu fazu mam asi od 12 dni do 14 dni. Zalezi , aky je mesiac a ako sa chce vajicku vyplavat 🙂 😀 😀

shandy
3. mar 2009

jaaaaaaaaj jasne, ja blbecek, ja uchyl som si totiz zaplatila VIP 😀 😀 😀
tak to je skodaaa, ja sa vzdy kocham, ked mi to najde podobne grafiky ako moj a su tehulovske... 😉
jasne, tak to mas tak normal, tych 12 - 14 dni....heeh, no budme radi, ze sa mu vobec xce vyplavat, su aj take baby, co nemaju ovulku... 😒

matusik111
3. mar 2009

a ja sa snazim a rozmyslam , ci som taka blba ci co 🙂 🙂 , a to ty si platis taketo veci????? 😲 ak to pomoze k tomu teulkovemu grafu, aj ja si to zaplatim 🙂

shandy
3. mar 2009

no ja uz som asi prepracovana, som uz vyletela aj na mojho draheho chudaciska a teraz mi je to luto...ale ja nemam na nic cas v poslednej dobe, ani kadernicke ist, kurnik sopa...uz aby som bola na materskej 😉
hej, ja som to zaplatila, lebo na nejaky tusim rok je to 20 eur, tusim tak dako, tak to prezijem.. 😀 😀 😀

matusik111
3. mar 2009

aleeeee ☹ ☹ ☹ , co sa stalo?? preco si vyletela na draheho, ved je tak daleko 😒

shandy
3. mar 2009

ale lebo mu robim prostrednika, chcel nieco kupit pre niekoho a cezo mna a riesi to na dvakrat a ja mam tolko roboty, ze ma to proste vytocilo 😒 , no ale som mu napisala, ze mam fakt vela toho a ze teda nech to pochopi, tak sa zda, ze pochopil 🙂

matusik111
3. mar 2009

ti chlapi su chapavi , ked chcu 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre