Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
23. mar 2009

tak taku rybicku som nepocula 😀 a ryby su zdrave,... pekne zdravo sa mamina stravuje 🙂
Ja mam cistu listovku, uz druhe balenie, ... ale ked ho dopapam, tak idem na babyplan , trosku zmena do organizmu 🙂

jarulai
23. mar 2009

😀 😀 😀 matusik, kto je tu mamina? či myslíš moja? to robila aj tak len pre mna, lebo nás pozvala na obed a mali masko na hríboch a to ja - ble 😝 inak - ak lúbiš ryby, tak pangasa odporúčam - majú ho aj kauflande napr. 😉

shandy
23. mar 2009

no ja papkam babyplan ale nad tym femibionom som uz tiez uvazovala, tak to asi zmenim 😀
mnaaaaaaaam pangas, to ja luuubim. to je taka jemnucka rybka. ja, ze utla ?hhahaa. to bejvavalo. no tak na svoju vysku asi vela kil nemam, ale ani brusko rovne ako doska. 😀 ...

matusik111
23. mar 2009

ja som myslela Tvoju maminu, ked tak zdravo vyvara . Inak .......... nelubim hriby 😀 😀 😀 , mame nieco spolocne 😀 😀 😀
A to sa predava mrazena ta ryba , pojdem ju niekedy omrknut

jarulai
23. mar 2009

hej, matusik, mrazená a je mnamová 😉 😀 ved vyskúšaj, neobanuješ. aj náš papkáč shandy ju odporúča 😉 😀

shandy, ten femibion je myslím lepší - ten obsahuje tú listovku v nejakej už metabolizovanej forme - teda lahšie vstrebatelnej a +ešte kadejaké iné vitamínky. pre mna je ako stvorený, ja vraj nedokážem spracovať normálnu kys.listovú. takže by som iné mohla papať aj na kilá a nepomohlo by mi 😉

shandy
23. mar 2009

matusik ziva a musis si ju sama zarezat a stiahnut z koze 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie robim si prdel, mrazena veru....kup si to, fakt je dobra, aj polievka je z nej mnamkova.
ja lubim aj ryby, aj hriby 😅 😅

jarulai
23. mar 2009

ved vravím - ty si iný papkáč 😀 😀 😀
moj ocino je vášnivý hubár a vždy sa jeduje, že ja by som to do huby nedala ani keby čo 😝 no čo sa zabijem 😀 polievku som z pangasa ešte nejedla 😨

matusik111
23. mar 2009

tak , ked nebudem vediet co varit, tak skocim do kauflantu a poviem, nech mi daju rybu, ktoru mi odporucali Shandy a Jarulai,.... to budu vediet , ktoru myslim, hej ? 😀 😀 😀

V tej banke ma tak vytacaju, snazim sa tam dovolat a nikto nebere telefon, spiny akesi. Nic tam nerobia a iba kopec penazi beru 🙂

matusik111
23. mar 2009

dufam, ze nerobite v banke a neurazila som vas 🙂 😎

jarulai
23. mar 2009

😀 😀 matusik, ja nerobím v banke, neboj 😉 😀 a v kauflande určite budú vedieť, ked si to takto budeš pýtať - my sme so shandy známe firmy 😀 😀 😀

shandy
23. mar 2009

:- D 😀 😀 , no ale su aj veci co nelubim, neboj jaru... 😝
polievka je dobra, len je trosku skoda ho pouzit tymto sposobom...
🙂

jarulai
23. mar 2009

shandy, ja som sa zlakla, že mna nelubiš 😨 ☹

shandy
23. mar 2009

nerobim v banke, takze pohoda 😀 😀 , ale co viem, tak s tymi platmi to u nich nie je nijako slavne 😀 😝
samoska, v kauflande nas uz poznaju 😉 😀 😀 😝
jaru, teba? ze ti to vobec prstiky dovolia natukat, taku hlupost 😠 😀 , samozrejme, ze ta luuubim, ty dona 🤐
pocuvajte my musime vsetky 3 otehotniet po sebe, lebo zalozime spolocne novu temu, dobre? suhlasite? 😉 😵 😵
pod nazvom, napr. "ako pangas pomohl pri otehotneni..." 😀 😀 😝

jarulai
23. mar 2009

😀 😀 😀 😀 skoro som zletela zo stoličky. a ešte mi do toho aj telefon zazvonil - no tvár sa seriozne po takejto hláške 😀 😀 😀 ale ak to ten pangas urýchli, budem ho jesť non-stop 😉 😀 😀 😀

matusik111
23. mar 2009

bbaulky, dnes to dako v praci flakame, .... nezda sa vam??? a ja mam tolko moc prace ☹

jarulai
23. mar 2009

matusik, práca? to čo je? 😀 😀 😀 náhodou, ja som dnes makala ako šrob 😀 a už teraz sa mi neoplatí začať niečo, mne už za 10min. padne 😵

shandy
23. mar 2009

😀 😀 , mozno vynajdeme nieco, po com sa nam podari rychlejsie...mali by sme to zacat testovat. v podstate by sme robili zasluznu vec - vyskum 😉
jaru, ty uz sa poberies, co? tak pekny vecer, oddychni si a uzi muzika, kym ho tu mas 😀 😀

jarulai
23. mar 2009

shandy, ešte ma nevyhánaj, ešte som tuuuuu. mna sa tak lahko nezbavíte 😉 😀

jarulai
23. mar 2009

tak teda už idem, ked ma vyhánaš 😉 😀
ale nie, už ma mužík čaká, takže pekný večer 🙂

shandy
23. mar 2009

no nevyhanam, ale ja tu chodim v takych intervaloch, ze je mi jasne, ze kym zas pridem ty budes fuc
😀 😝
tak som sa radsej preventivne rozlucila a veru tusim som aj dobre urobila, lebo uz si sla papa 😵 😵

matusik111
23. mar 2009

babulky, ja vas strasne lubim, ale mne sa tu hromadi praca a ja to nezvladam,.... nehnevajte sa na mna moc, ale ja budem vas musiet trosku opustit a venovat sa robote. Fakt je to strasne.
Musim urcite veci dorobit do urciteho datumu a mozno sa to trosku uvolni.
Ak budes stihat, budem davat aj graf , ale neslubujem.
tak ja sa ozvem jedneho dna 😎 a poriadne sa doma snazilkujte s muzikmi, Shandy - ty sa staraj pekne o chlapa, aby sa rychlo vyliecil, a Jarulai, poriadne skac na muzika , aby spominal cely tyzden v praci 😵 😵 😵 😵 😵
pa, bude mi smutno, ☹ ☹ ☹ ☹ , ale inak sa to neda riesit. cmuk 😵

shandy
23. mar 2009

matuuuusik, ☹ ☹ ☹
no ked sa inac neda 😒 , tak aspon grafikom by si mohla prispiet...
nam bude smutno 😔 😔 😔
tak pekne pracuj, idem aj ja. papaaaa

to.beruska
23. mar 2009

Ajojte!len tak som sem nakukla este na predoslej strane ked ste rozoberali vitaminy.Baby vyskusajte vitamin E verim ze do troch mesiacoch budete tehu.Ja som uzivala predtym aj maternu aj kyselinu listovu a nic.Kamaratky mi tiez poradili vitamin E a ze do troch mesiacoch budem.Aj sa tak stalo.ze aj ony to brali.Aj doktorka moja povedala ze je dobry.Aj tak bolo

jarulai
24. mar 2009

dobré ránko 🙂
matusik ☹ ☹ ☹ bude nám smutno ☹ ale ty si šikovná, nebude ti to dlho trvať a budeš zase tu s nami 😉a neboj, mužík bude určite spomínať celý týžden na dnešnú rozlúčku 😉 😀 😀
shandy, tak sme tu zostali samy - no snád ti budem stačiť aj ja 😉 😀
tak včera sme odovzdali toho nášho veterána 😢 😔 😅 aj nám bolo trošku luto a mužik potom zahlásil, že:tak v nedelu dáme za nu omšu 😀 😀 😀 no uznaj, čistý blázon 😀

shandy
24. mar 2009

ahoj beruska,
dakujeme za infosku. V calibrum babyplan je aj vitamin E okrem ineho, viac ako 100% odporucanej dennej davky, tak podla toho by sme mali byt uz davno tehule. sakris 😠 🙂
bre ranko jaruliiik,
no budes mi stacit, ja som rada, ze mam s kym prehodit par teplych slov a ty mi vzdy zlepsis naladu
😀 😀 😀 . matusik a ty pekne makaj, nech si tu co najskor, tak sup, sup.
jaru, sa ti nedivim, take nostalgicke spomienky 😵 😵 , pomodlit sa za avetko 😀 😀 😝 , no vy musite mat doma veselo 😀 😅

shandy
24. mar 2009

a pre matusika grafik, verim, ze sem nazrie a hodi svoj 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

jarulai
24. mar 2009

shandy, ja ti rada dvíham náladu 😉 😀
no veru, moj mužík ked vypustí nejakú hlášku, tak to stojí za to 😉
a inak - aj vo femibione je aj vit E /okrem iného/ a tiež myslím, že až 200% ODP! 😠

jarulai
24. mar 2009

ozaj - ved pred týždnom sa k nám chcela pridať aj lenulka - kde nám zmizla? sme ju odplašili 😕 😢

shandy
24. mar 2009

tak dakujem, mozes to teda robit stale - dam ti priestor 😀 😀 😝
v calibrum je 300%, tak to uz by som musela byt tehotna minimalne s trojickami 😀 😀
hmm, no nikto tu nevydrzi...no divne 😀 😀 , ani moncika sa neozve...

jarulai
24. mar 2009

ved to - ja femibion beriem už rok, takže...-no nebudem to radšej rozoberať 😉
inak - moncika ma už začína štvať - to si potom už človek začne kadečo namýšlať, že 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre