Po interupcii

zuzikovaco
13. nov 2017

Ahojte baby neviem kde začať
Pred mesiacom som bola na potrate 😫 bola som v 5tt..a neviem či bola kyretaz či nie nepovedali mi nič..u svojho dr som bola a všetko ok..
Dnes je to mesiac .. ako vyzerá prvá menštruácia..ja mám od včera taký hnedý až tmavý výtok a sem tam malé kúsky krvi aj to len po potrebe na toaletáku..ide o to že bábo chcem na potrat som bola donútena..od môjho ex ..o bábo sa snažíme bolia ma prsia mám časté nutkanie na wc ináč nič test negatívny..
Prosím nekomentuje potrat je to aj bez toho ťažké..

renatik91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
irusa
13. nov 2017

@zuzikovaco a prečo ti vtedy nepomohol tvoj ex .... ??? ako zájdi za psychiatrom..trošku si pomätená ....

fidorka7
13. nov 2017

@renatik91 nuž interrupcia práveže podľa nášho trestného zákona nie je považovaná za vraždu...

ema234
13. nov 2017

@merielka ide na potrat a o mesiac sa snazi, nieje potom nejaka narusena, nie pri tomto nebudem vazit slova, odsudzujem to.

matazirafa
13. nov 2017

@ema234 este ze to neodcudzujes :D nemiestna poznamka, ale toto mi nedalo

ema234
13. nov 2017

@matazirafa pozri si prosim slovnik pravopisu a potom davaj nemiestne poznamky

matazirafa
13. nov 2017

@ema234 ved ty to mas spravne, narozdiel od autorky v predoslom komentari, na to som narazala.. ale ok uz som ticho

ema234
13. nov 2017

@matazirafa ok,vies ja mam pravopis na haku, ved nie sme niekde, kde sa to vyzaduje.

matazirafa
13. nov 2017

@ema234 ved v pohode ja len ze 95% uzivateliek toto slovo pise zle tak mi udrelo do oci ze to tu konecne vidim napísané normalne

lussyita
13. nov 2017

@zuzikovaco ty máš koľko?15?potrat tvoja vec..a takto policia..? Prípadne iné orgány, na ktoré si sa mohla obrátiť....!?!?! Rodina...? Nic...? chceš dieťa? Nejaka príliš rýchla si...nezdá sa ti...či to tá tlačí dotyčný do toho..? Si si vedomá že ho už nikdy nemusíš mať?po kyretazi neni dobre hneď sexovať s ďalším..to ti lekár nepovedal..? Či je ti jedno, a chceš to za každú cenu silit...?len si problémy narobis..dievča zlaté ty nemáš poriešeny svoj život, svojich ex,...začni od seba s odbornou pomocou..zamysli sa nad sebou, daj sa dokopy...ty máš v hlave asi prievan, keď čítam, čo pises....och..nájdi si muža, žiadneho ex, s ktorým si časom budeš chcieť založiť rodinu a potom si začnite plánovať niečo..

renatik91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinaa64
14. nov 2017

No mna by len zaujimalo ako ta k tomu svinstvu mohol donutit tvoj ex?drzal ti pistol pri hlave alebo co? Ja len nechapem ako moze niekto do niekoho nutit ist na potrat....a led tp je pre teba tazke na co si to vobec podstupila....nikto nimdy by ma k takemu svinstvu nedonutil....aj leby neviem co bolo...a al je to cele pravda...tak jedno ti poviem...tvoj ex niej chlap ale obycajny hajzel...s IQ hojdacieho konika...fuj...toto nepochopim....daj sa dokopy...a led si budes ista ze partner nieje hanzel tak az potom si rob druhe...len ta prosim nezabi si aj to druhe dieta....to male za to nenoze

lejdy30
14. nov 2017

toto je super zena :D v jednom mesacnom cykluse stihne otehotniet, bezat pred byvalym, branit sa bitkam, potrat aj druhykrat otehotniet :D a mne sa zda ze mi bezi zivot nejak prirychlo:D

carmenuska
14. nov 2017

Zeny a co nechapete,ze sa to tu niekto zabava? 😁.Ved si pozrote kedy si vytvorila nick.A tie udaje.Zbytocne sa rozculujete niektore.Vy ste uz poculi ,ze sa robil niekomu kyret v 5 tt? Ved v niektorych pripadoch este ani riadne nevedia potvrdit tehotenstvo v takom tyzdni.A nie robit predoperacne ,objednat sa na zaktok a este aj mat peripetie s ex 😁.To by musela uz pocas predoslych kranov zistit ze je tehotna,aby toto vsetko stihla v 5tt 😂😂😂.Alebo bol jej ex gynekolog,zistil v 5tt ze je tehu a hned urobil potrat 😁.

obsadenemeno
14. nov 2017

toto je lepsie ako telenovela....... 😎

bluka2
14. nov 2017

@obsadenemeno jasne a v ziadnej telenovele nemôže chýbať vražda, odcudzovanie a odcudzovanie... Jeziskove huslicky

obsadenemeno
14. nov 2017

@bluka2 toto je uz vyssi level.... jezkovy voci...... 😨

bluka2
14. nov 2017

@obsadenemeno Akoze, troll hodí do pléna čistú blbosť a už štartujú vrtule... Tak hura, príležitosť, musím co najviac ľudí presvedčiť, že je to vražda rovnaká ako pockat si na a podrezať suseda. Ty v tom tiež nevidíš rozdiel? To len ta tupa demokracia vidi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre