Po jak dlouhé době se Vám podařilo otěhotnět?

nelli
1. júl 2006

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, milé těhulky a maminky, po jak dlouhé době se Vám podařilo otěhotnět?S manželem se snažíme 5.tý měsíc a začínáme být už trošku nervózní... ☹ Vím, že je to krátká doba, ale taky může být nějaký problém, proto bych Vás prosila o Vaše zkušenosti.Děkuji moc.Nela.

alexandra
1. júl 2006

Neli, my prave 5 mesiacov.. Ale hlavu hore, okolo roka je uplne bezne 😉

nelli
autor
1. júl 2006

Alex, diky, si porad rikam, ze o nic zatim nejde, ale asi ti nemusim rikat, ze trosku obav uz mam...

nevesta
1. júl 2006

Neli my 6, bhuzial sa neudrzalo 😢 a tento mesiac zaciname od znova 🙂

nelli
autor
1. júl 2006

Nevesti, to je mi lito... ☹ Tak na tebe, teda vas budu myslet a verim, ze se to brzy povede 😉

nevesta
1. júl 2006

Neli, verim tomu 🙂

nelli
autor
1. júl 2006

Ja taky 🙂

nevesta
1. júl 2006

Inak nezufaj, kamoska sa snazila 2 roky a pred 2 tyzdnami porodila Sofinku 😉 5 mesiacov je proti tomu nic 😉 Vsetko bude ok, snaz sa na to prilis nesustredit. Nam sa tiez zadarilo aaz ked som mala tolko r.oboty, ze som nestihala ani dychat, nieto este mysliet nato, ze sa snazime, alebo, ze teraz niekedy by sme sa mali tulkat... 😉

alexandra
2. júl 2006

neli a ja tvrdim, ze narodenie je jedina vec v zivote, kt. nezmenis, meno, vyzor, bydlisko kedykolvek, takze babo si chce vybrat kedy sa narodi.. 🙂 Ja som chcela ze jesen, ale ono chcelo prelom roka, tak co uz narobim 😀 Mozno to Tvoje chce byt letne 😉

sunny6
2. júl 2006

babulky to ma fakt mrzi,ze niektore sa snazilkujete tak dlho ☹
mi sme sa nesnazilkovali,vacsinou sme si davali pozor,ale ups po 4 mesiacoch znamosti som ostala v tom 😔
teraz ma krpec 8,4 mes. a je moje vsetko,verim,ze cochvilu sa aj vam podari splodit maly zazrak 🙂
Mojej sestre po vysadeni antikoncepcie trvalo skoro rok otehotniet.

mirka
2. júl 2006

mne po vysadení trvalo 3 mesiace (3ms)

tessa
2. júl 2006

tak ja som otehotnela pri brani posledneho balenia antikoncepcie...bolo to na svadobnej ceste 😀 Zobrala som tabletku az po 8 hod.a za 27 dni tu budeme mat nasho maleho Maťka 😉 🙂

adetka
2. júl 2006

mno..mne sa prvy krat podarilo otehoiniet necely mesiac po vysadeni antikoncepcie...o dietatko som vsak prisla v 7 tt... potom som mala dlhsiiu prestavku... psychologicku...potom som otehotnela v momente, ked sme si s manzelom nedavali pozor...a na nic sme nemysleli 🙂

zuzka111111
2. júl 2006

my sme sa snazili 6 m kazdodenneho snazenia az nam lekar povedal ze to nieje dobre a ze najlepsie je spermia aktívno po minimalne 4 dnovej pauze najlepsia je po 7dnovom postení vraj vtedy su velmi aktívne a aj sa nam tak podarilo 😀

expertka8
2. júl 2006

...my sme nášmu ďaľšiemu drobcovi nexali voľný priebeh...nič sme neplánovali...a skutočne sme si *to* len užívali.... 😅 ...drobček nenexal na seba dlho čakať...po mesiaci sa už hlásil 😉 😀

miriamka
3. júl 2006

Hm,takze uvidime my,po akej dobe od vysadenia HAK sa nam podari splodit miminko. 😉

tulka3
3. júl 2006

No mne sa na treti mesiac uz nedostavila menstruacia.. bolo to 2 roky po vysadeni antikoncepcia lebo mi sposobovala zdravotne problemy..2 roky sme sa chranili kondomom a po vysadeni aj tejto metody sme na 3. mesiac boli tehotni.. 😉

mysidlo
3. júl 2006

nam sa to podarilo po 2 mesiacoch. Ale prvy tehotensky test mi aj tak vysiel negativne a to mi uz tyzden meskala M. Ale po dalsom tyzdni uz bol pozitivny. 🙂 HAK som vysadila 1,5 roka predtym, lebo som sa chcela dostatocne "vycistit".

danii
3. júl 2006

neli, 5 mesiacov je kratky cas 😉 nestracaj nadej, snazte sa a ono sa to podari 😉

katalienka
3. júl 2006

my sa snazilkujeme od decembra min. roka. ale my sme specificky pripad 😖

vedvies
3. júl 2006

my sme otehotneli 6 mesiacov po svadbe, ale snazili sme sa take 2 🙂
pred tyzdnom v 10.tt som vsak musela ist na zakrok, lebo mimcu sa nechcelo rast ☹ .... museli sme zrusit i svadobnu cestu...
teraz si chceme uzit leto a mozno pod vianocny stromcek sa to podari...
...aspon vieme, ze mozeme byt tehotni 😀

nelika666
3. júl 2006

nam sa to podarilo ani sme sa nesnazili 😀

kasis
3. júl 2006

My sa snazime 10 mesiac. Po prvych 3 mesiacoch somsi zacala merat BT, skusali sme rozne polohy. 1.juna som vsetky tabulky agrafy zahodila do kosa, nesledujem sa, tulime sa kedy sa nam chce a nie kedy to je akurat, uz som mala jednu MS takto bez zhonu, cez leto na to kasleme, a ak do septembra nic, objednavame sa k odbornikovi, ale uvidime, casu este do septembra dost, naplanovana dovolenka, takze momentalne si z toho tazku hlavu nerobim 🙂 Drzim vsetky palceky aj vam vsetkym 🙂

mouse
4. júl 2006

Katalienka ako to myslis, specificky pripad?

dabon
6. júl 2006

...no naozaj si z toho nic nerob... Ked bude vhodný čas, podari sa to. My sme sa snazili asi 8mesiacov,uz som zacinala byt zufala,myslela som na vselijake zdrav. problemy a ked som to vôbec nečakala, babo "prišlo".Teraz tahame na 19-ty týžden 🙂 Tak držim palčeky 🙂

petronela4
6. júl 2006

ja drzim vsetky palceky, aby sa to podarilo ako nam. vysadila som tabletky a na treti mesiac sme sa uz tesili...presne ako sme si planovali 🙂

zuzu13
6. júl 2006

Ahojky tehuľky a netehuľky 🙂 , Nelli sa pýta ako dlho trvalo kým sme otehotneli. Kažkému inak. Mne osobne 12 rokov. Pred 12 rokmi sa nám narodil 4.7. syn. Nevieme ako sme to "uvarili". Keď sme po niekoľkých rokoch chceli druhé, nedarilo sa. Po 5 rokoch skúšania som šla k lekárovi a manžel tiež. Liečili sme sa vitamínmi, upravili sme si stravu ... a nič. Nakoniec sme sa zhodli v tom, že máme zdravého a šikovného syna a viac sme sa nesnažili.Vzali sme si hypotéku na byt a 1.7.2005 sme sa nasťahovali do nového. Dnes som v 23. týždni tehotenstva. Takže milá Nelli, zabudnite na to že chcete bábo, vyberte sa na chatu, ak vám financie dovolia na dovolenku a myslite len jeden na druhého. Určite sa to podarí. Pá a držím palce.

katalienka
6. júl 2006

mouse
my mame nejake trable s otehotnenim, takze to bude asi s pomocou lekarov a bude to trvat o cosi dlhsie...

vedvies
7. júl 2006

no zuzu ... tak to je neuveritelne ... drzim paste nech je vsetko OK ... je to proste zivot - ten s nami zameta 😅
tesi sa velky bracho na surodenca?

erosinka
14. júl 2006

ahojte som tu prvý raz, my sme sa s mužom snažili 3 roky a teraz som v 21tt. je to úžastný pocit. Nebojte sa a nevzdávajte to. všetko má svoj čas.

peha
14. júl 2006

ahoj erosinka, vitaj na strankach 🙂
to je super, ze sa vam to podarilo, myslim, ze tym vlejes nadej mnohym kockam, tak krasne tehotenstvo prajeme 🙂 a krasne zdrave babatko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre