• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomáha alchemilkový čaj s otehotnením?

29. apríla 2016 
ved o tom cajiku smradlavom pisu ze je na hnacku :slight_smile: ale mi chceme babatko tak co mam uzivat
18. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som tu nová,snažíme sa o bábätko už 9rokov a stále nič.Jedna známa mi poradila pakost,vraj nejaká zase jej známa tiež nemohla otehotnieť a bola u nejakej stareny a tá jej povedal,že to je nesúlad(alebo ako by som to nazvala( páru a najlepší deň na otehotnenie takéhoto páru je 14.8. a týždeň pred treba,aby obidvaja pili pakost.Nakoľko veľmi túžim po dieťatku,tak som ho aj s manželom začala piť a uvidíme,pijeme ho dva týždne,teraz by soim mala dostať´ms,ale už dva dni mešká,ale nechcem sa tešiť dopredu,lebo občas mi meškáva.
2. apr 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gingia a boli ste aj v centre,čo vam povedali?my sa snažime cca dva roky.daj vedieť či pakost zabral.držim palčeky!
3. apr 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,

pozorne som si citala vsetky prispevky v tejto teme ale potrebovala by so od Vas poradit.
Docitala som sa ze alchmeilku je vhodne pit 1polovicu cyklu a v druhej sa odporuca pakost. Takze sa toho mienim drzat a tiez bude pit pakost aj moja draha polovicka :o) Ale mozem ho s tym nalievat kazdy den? Kedze ja to budem mat s tymi cajikmi 50/50 :o)))
26. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá.....
alchemilkový čaj je dobrý na úpravu cyklu....
neodporúča sa ho piť , ak je už žena tehotná a ani keď chcie otehotnieť , pretož spôsobuje sťahy maternice a môže spôsobiť potrat.......
je to rada od lekárky z centra asist. reprodukcie...
26. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. máj 2010 o 16:50 • bosorkaadriana
@besna Ahoj, dopátrala osm sa k tejto téme o čajoch a všimla som si že ty si tehu...a už dosť dlho :o)) pomohli ti aj tie čaje??? ako dlho ste sa snazili a ako dlho si brala čaje a ako??? ďakujem za odpoveď
24. jan 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč alchemilka je aj skvelá na zvýšenie sliznice, preto sa vlastne pije do ovulácie
26. jan 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kolko krat denne sa ma pit alchemilka??neviete??
1. feb 2011 o 19:37  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mne lekarka povedala ze ju pit mozem ale mam si dat pozor, leb v pripade ze budem tehotna nemusi prospievat.
co sa tyka kedy ju pit ci v prvej faze alebo druhej som sa az tu dopocula. nikde ma nato neupozornili.
22. feb 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka_marek ahoj,,, no veru ja som tehu uz dlho, kazdu chvilu mam cestu do porodnice... Vies co cajiky som nakoniec nepila ale brala som kyselinu listovu a kupila som si vitaminy ktore sa maju brat 3 mesiace pred planovanym otehotnenim - calibrum. Presne po 3 mesiacoch som zostala tehu :o)))))))))) Drzim palce kocky aby sa aj Vam zadarilo :o)
1. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@besna Ahoj, držím palce, nech všetko dobre dopadne!! :slight_smile:
1. mar 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lekarni dostat čaj v Košiciach na HLAVNEJ je taka predajna všetko bylinkové tam nájdete je to super
22. máj 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zenusky,zacala som pit alchemikovy caj,ale troska si ho sladim,nevadi to ci to musim pit taky horky,lebo ja caje nemusim vobec, :sunglasses: ,krvacat som prestala,ale bolesti mam ako na mrchu.je to normalne. :astonished: .
20. feb 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som zacala pit alchymilku v októbri, pila som len do ovulácie a v decembri som uz bola tehotna:slight_smile: ja si myslim, ze je na tom kus pravdy.... teda u mna ta vitazna kombinácia bola: kyselina listova, alchymilkový čaj a grepový dzus:slight_smile: drzim palce!!!!
21. feb 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teiz som pila alchemilku, a podarilo sa :slight_smile: Treba ju pit 2 x denne. o ovulacie alebo do zistenia tehu. Potom uz nie. No a samozrejme pred otehu kys listovu aspon 800 denne :slight_smile:
21. feb 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 Ahoj, treba pit 2x denne cajik, do ovulacie. :slight_smile:
21. feb 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu17 dakujem ale ta sprava bola z 1.2 ale 2011 :grinning: takze rok dozadu :grinning: skusala som aj to ale mne to nejak nepomahalo asi som nejaka divna
21. feb 2012 o 16:09  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 Sorry ja som si nevsimla rok :grinning: Ale drzim palce :slight_smile:
21. feb 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nastasyk ten grepovy dzus si kedy pila?
ja pijem alchemilku uz od novembra, dava si macu asi mesiac, femibion 800 (priznam sa nie kazdy den) a doteraz nic :cry:
20. mar 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@red_kika tak ked som si myslela, ze by mphla byt ovulacia, tak asi 5 dni.... neviem, ci aj to zabralo, ale zdalo sa mi, ze toho hlienu mám viac:slight_smile:
20. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nastasyk no skusim to tento mesiac..aj ked neviem ci to pomoze
to by bolo az moc lahke, nie? :slight_smile:
20. mar 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@red_kika ide hlavne o to, nestresovat sa, milovat sa tak casto ako sa da a urcite sa to podari...inak moja znama si dala aj s manzelom detoxikacnu dietu, mesacnu, a tiez rychlo otehotnela.. jedla vela zeleniny, vela pilavodu a asi to na organizmus zabralo...
20. mar 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nastasyk ja tiez dost pijem v poslednych dnoch, ovocie tiez mam dost casto
len s tym stresovanim bude asi najhorsie :frowning2:
20. mar 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, oddnes som začala piť alchemilkový čajík a od zajtra začínam s fytosojou, dúfam, že sa podarí, snažíme sa už 3.5 roka...
20. mar 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastnunka ahoj, aj ja som tento mesiac zacala s alchemilkou a tiez som zacala brat femibion, my sa sice snazime len od januara, ale skusit treba :wink:
20. mar 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie07 ja som dnes 2DC, prišiel o 5 dní skôr, asi tým, že sa mi teraz urobila cysta z clostilu, femibion už beriem asi rok a mám aj acidum folikum-čistá listovka.
20. mar 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastnunka juuuj no tak to Ti budem velmi drzat palceky, aby sa vam uz podarilo po takej dlhej dobe... mne sa zda aj 3 mesiace vela :grinning: myslela som si, ze sa nam to musi podarit na prvy sup :confused:
20. mar 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastnunka no a ja som 23 DC ale uz asi tyzden ma boli v podbrusku a dnes to citim najviac, dufam, ze som neprechladla alebo co... :unamused:
20. mar 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie07 ďakujem :slight_smile: ja som si to myslela tiež, ale rýchlo ma to prešlo, prvý krát sa mi podarilo otehotnieť po vyše 2 rokoch, uvidím kedy sa podarí teraz.
20. mar 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok