• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomáha alchemilkový čaj s otehotnením?

29. apríla 2016 
@annie07 no šak ja som bola teraz šoknutá, keď včera došla mrcha na 21DC, normálne mám vždy 26-31dní
20. mar 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastnunka hm to je zvlastne, ale mozno ak beries nejake hormony, nemohlo by to byt tym?
20. mar 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie07 vraj je tá cysta z clostilu, inak lieky som žiadne nebrala okrem toho
20. mar 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastnunka tak pekne pi cajik nech sa vam rychlo zadari :wink: inak ja som prvykrat zacala pit alchemilku minuly mesiac v prvy den cyklu a MS som mala len 5 dni, co je v mojom pripade uuplne neskutocne, lebo vzdy som mala tak 9-10, alchemilka robi zazraky :sweat_smile:
20. mar 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie07 tak super, ja mávam ms tak 3 dni, ale čítala som o nej veľa, tak verím, že pomôže :slight_smile:
20. mar 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes začínam piť alchemylkovošalviovorebríčkovy čajík (imoelovú tinktúru som zatiaľ nezohnala). bola som v 5 tt, keď sa krpec rozhodol že tak teda nie. Po 1,5 roku intenzívnej práce na ňom... To aj napriek duphastonu, ktorý bol nasadený, keď už druhá čiarka začínala postupne slabnúť. Priateľa to dalo dole že koniec, lebo už má dosť rokov a nemá dieťa, hoci jeho spermiogram je fajn. Môj progesterón má už niekoľko rokov dovolenku a ani trojmesačná Duphastonova kúra nám nepomohla. Tak dúfam, že tentokrát to bude fajn. Držte mi paľce.
29. mar 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, včera som mala pozit.ovu test, ovu by mala prist do 48 hod. chcela by som prejst od alchemilky k pakostu smradlavemu (ten sa ma po ovulke)- kedy ho mam teda zacat pit ? dakujem :slight_smile:
22. máj 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, po pití alchemilky ma pichá vo vaječníku, resp. v pobrušku na 1 boku. Je to normálne alebo mám s achemilkou radšej prestať?
16. aug 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donkacik ahoj chcem sa spytat, ci caj zabral. My sa tiez snazime uz skoro rok, tak rozmyslam, ze miesto liekov vyskusam najskor bylinky. Dakujem za odpoved
16. aug 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nevestickaaaa Je to v pohode, alchemilka spôsobuje sťahy, takže sa neboj, aspoň vidíš, že funguje. A daj si ešte myší chvost - rebríček. Mne to zrejme zabralo po mesiaci :grinning:
16. aug 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludmilaka super, ďakujem za info :slight_smile: a na čo je dobrý ten myší chvost? pijem zatiaľ iba čistú alchemilku cca týždeň
17. aug 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alchemilka je dobrá na hrúbku - výstelku maternice. Má sa piť 3 cykly od 1DC do ovulky (cca 14DC), potom by sa mal jeden cyklus vynechať.
Ja ju pijem takto už zhruba rok a zatiaľ sa mi otehotnieť nepodarilo. No výstelku mám peknú - trojvrstvovú, čiže v poriadku.
17. aug 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi čiže sa môže piť aj počas menzesu? ja som niekde čítala, že až od konca menzesu do ovulky...
17. aug 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nevestickaaaa kľudne ho môžeš začať piť aj cez menzes, od 1DC.
17. aug 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte pripajam sa k vám sestra bola u liečitelky a tá jej povedala že ma piť,len 10dní a viacej nie lebo je to návykove,
29. sep 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len teraz neviem kedy sa to ma pit či pri mrche alebo počas alebo po poraďte aké máte stym skúsenosti pekný deň :slight_smile:
29. sep 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som dnes začala pit alchemilkovy caj len neviem aké množstvo ,zrobila som si ho do politraka a rozdelila som to na 2krat a ktej imelovej tinkture ja som z ke a nedostala som ho tak som si ho objednala cez známu zo švajčiarska a objem 200ml a stalo to asi 300sk ale to bolo asi pred rokom a pol :wink: :wink:
2. okt 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi ahoj prosim ta ja pijem achemilkový čajík prvý cyklus od 1DC teraz som 12DC este homám pit či už nie? dakujem za radu
31. okt 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkamirkaa ahoj, on sa pije do ovulácie - cca do 14DC. Na Tvojom mieste by som si ho dala ešte dnes a zajtra. :wink:
31. okt 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi dakujem velmi pekne tebe pomohol k niečomu?
31. okt 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkamirkaa nie :grinning: , zatiaľ som neotehotnela, ale zasa mala som po nej slabší menzes, bez bolesti, vždy mi prišiel včas... a pri folikulometrií mi vždy dr. povedal, že mám pekne hrubú výstelku (na to vlastne aj alchemilka je)
Držím palce, aby Ti pomohla :wink:
31. okt 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linddi dakujem velmi pekne
31. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte všetky baby rada by som pomohla vám tak ako som pomohla sebe, dlho sme sa snažili aby som otehotnela, stráca som nervy, nič ma nebavilo až nakoniec som si povedala, že vyskúšam niečo čo by mi mohlo pomôcť a začala som po odbornej rade s našim známym užívať aloe vera (zo začiatku som tomu neverila) ale vyšlo to a nebanujem ten deň ked som išla na prezentáciu. Ak by som vedela pomôcť nejakej snažilke tak budem len rada, mne pomohol niekto, ja chcem teraz pomôcť dalším. Ak by ma mal niekto záujem budem rada ak sa mi ohlásite a ja vám odporučím to čo som ja užívala. Držte sa !!! A taktiež vo veľa prípadoch tu čítam že vaši muži majú problémy so spermiami aj s tým sa dá niečo urobiť tak ma kľudne kontaktujte !!! čím skôr to začnete užívať tým skôr začne vaše telo pracovať viem to z vlastných skúseností.
27. nov 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ktoru alchemilku ste pili, su dve obyčajná a žltozelená?
12. jún 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možem poprosit inka25 o radu potrebujeme totiz pomoc stale sa nam nedari ,dakujem ti..
21. aug 2013 o 12:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexaba pijem cistu alchemilku, ale je aj taky zensky caj v lekarni, ktory je zmiesany- alchemilka + mata +este nieco... a ten je lepsi chutovo :slight_smile:
Asi je jedno, ktoru pijes, dolezite je dodrzat davkovanie a sposob luhovania a pitia :sunglasses:
21. aug 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka000 ahoj, mozes mi prosim poradit s davkovanim? dakujem
s mm sa snazime uz skoro rok a stale nic :frowning2:
16. mar 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelita ahoj, ja som pila jeden denne rano taky vlazny :slight_smile: pila som dovtedy dokial mi lekarka povedala, ze mam dost vyosku sliznicu maternice potom vobec. drzim palce
16. mar 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alienka000 ahoj, dakujem. este jedna otazka- kazdy den alebo len par dni do mesiaca? lebo na caji mam napisane, ze sa to ma pit od prveho dna menzesu, tak som teraz trosku zmatena, hehe. dakujem velmi pekne za pomoc :slight_smile:
17. mar 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelita nemá sa piť od ovulky po menzes...mimotoho môžeš každý deň
17. mar 2014 o 19:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok