Pomáha alchemilkový čaj s otehotnením?

cukruska1920
2. nov 2007

Ahojte, neviem ci tato tema uz existuje alebo nie ale rada by som sa s vami podelila o skusenosti ake mate s vitaminov E a s alchemilkovym cajom, pocula som ze to pomaha k otehotneniu ale neviem ci tomu mozem verit alebo ci su to len famy....s manzelom sa 2 mesiace snazime o mimiko , dobrala som aj babyplan ale zatial nic... viete mi niekto povedat nieco ohladne skusenosti ktore mate ??

ivva
11. dec 2007

Ahoj. bibianna. Blahoželám ti. Velmi ti to prajem, musíš byt velmi štastná. Kolko ste sa o to snažili?

bibianna
11. dec 2007

Ďakujem ivva, podarilo sa nám to po 9. rokoch manželstva. Tiež chodíš do Heliosu?

ivva
12. dec 2007

Ahoj Biba. My sa s manželom snažime o dieťatko asi 5 mesiacov. Do Heliosu nechodí, no dufam že ani to nebude treba. Prvoradé je u mna upravit si cyklus. Uživam duphaston, Calibrum babyplan a každý den pijem alchemilkový čaj. Dufam že aj ja raz budem taká štastná ako ty.

bibianna
12. dec 2007

Neskúšala si aj gynex? Je tu aj taká téma, dá sa kúpiť aj v žiline v Energy klube, pri tržnici.

annnna
18. máj 2008

Ahojte dievčata. V marci som absolvovala v MT-Heliose neuspešné umelé oplodnenie.na druhy mesiac ideme to toho znovu a tak sa chytam každej babskej rady,len nič neskaziť-nech sa to tentokrát podarí. čosi som už od viacerých dievčat počula,že papanie čilli papričiek pomáha. vraj 8 z 10 žien vyjde 2pokus umel.opl. viete o tom niečo aj vy? 😨

miss_shy
19. máj 2008

ahojky annnna nic take som zatial nepocula. ja som si dnes kupila kys.listovu Folic Acid a muzikovi vit.E. budem ti drzat palce aby vam to dobre dopadlo. 😵

meusicka
20. máj 2008

annnna... hej aj ku mne sa dostala tato infoska ze chilli je dobre na plodnost. aj ja si ju uz niekedy davam, ale ked to nevies papat, tak sa daju zakupit aj v tabletkach. skus napisat IP lauritke, mne sa zda ze ona ich papa tiez 😉 okrem toho je chilli dobre aj proti rakovine, kedze oblbuje rakovinotvorne bunky a tie potom nenapadaju zdrave bunky ale sa pozeru navzajom 😀

annnna
20. máj 2008

meusicka...dík,že mi už ktosi na tie papričky odpovedal.ja ich dokážem jesť.dokážem aj nemožné veci,len ak viem,že to robím pre bábiku. akurát idem vyskúšať,či majú v našej lekárni ten pakost smradlavý-dúfam,že áno. (do tejto témy to síce nepatrí,ale včera mi akurát kamarátka vravela,že jej suseda si vyliečila muža práve čilli papričkami-mal chore vnútorné orgány) Takže meusicka,máš zrejme pravdu!

annnna
20. máj 2008

ozaj-a k miss_shy: kys.listovu papam aj ja ACIDOFOLAN-má aj železo aj vit.B a cítim sa skvele.Mala som problemy s krvou-málo červ.krviniek,skrz silné menzesy a jedla som same ibalginy a tak sa mi kazila krv.Teraz pri tejto kys.list.sa citim ako iny človek! A aj môj mužik papa vit.E a ešte na odporúčanie z Helíku aj zinok+Tribulus. TAK SOM ZVEDAVA,CI TOTO VSETKO POMOZE . ahojte dievčata a dakujem vam všetkým!

annnna
20. máj 2008

Uf...tak prešla som všetko,ale pakost smradlavy nemaju v žiadnej lekárni. Zajtra obehnem ešte čajovne v MT-ak nejakú objavým ovšem. pa

tanika.t
20. máj 2008

annnna,nepísali sme si? nie si od BA?

annnna
21. máj 2008

Ahoj tanika.t veru nepísali sme si.Tieto stránky si prezerám iba 3 dni.som z MT

adulkababulka
21. máj 2008

ahojte baby, a neviete ci tieto cajiky co tu spominate pomahaju tiez na menstruacne bolesti? ja mam po vysadeni HAK dost velke bolesti krizov, uz tak 4 dni predtym nez dostanem ms, takze prakticky trpim i pred ms i pocas ms.... viem ze niesom sama...ale trapi ma, ze takto ked ma tie krize chytia ze uz dopredu viem, ze tehu niesom a ze to nakoniec dostanem ☹

annnna
21. máj 2008

ahoj adulkababulka. tiež mávam hrozné bolesti pred i počas ms... Skús pár dní pred ms...piť obyčajný urolog.čaj a musí byť vriaci. Skúsila som zatial iba tento,ale pomohol. Mne vtedy pomáha hlavne teplý vankúš na bruško-podstatne sa ulaví.(dnes som si kúpila ten pakost smradlavy a skúsim piť teraz ten)

adulkababulka
22. máj 2008

ahoj annnna, dakujem za odpoved, to ma nenapadlo s tym urolog. cajom, som si teraz vlastne spomenula, ze existuje i zensky caj, ktory si myslim ze je dost podobny tomu urologickemu...takze to skusim, a hned ako pojdem okolo nejakej cajovne tak pokupim i ostatne cajiky ako pakost atd....

prajem vsetkym babam pekny den a nech sa dari! 🙂

annnna
22. máj 2008

adulkababulka-ano,ten urolog.alebo ženský je v podstate jedno.ten pakost som kúpila až v 8 lekárni ! Väčšinou ho nemali. Tak ti držím palce,aby si s ním nemala problémy ako ja,ale hlavne nech ti pomôže. šup bolesti preč!!! 🙂

poleva
22. máj 2008

dobrý je aj čaj na posilnenie umunity, teraz ho pijem

adulkababulka
22. máj 2008

annnna: no snad ho zozeniem, teraz byvam v Brne takze tu je vela lekarni a obchodikov s cajmi, plus mam kamosku ktora miluje caje a v cajovniach je ako doma, takze este asi zaukolujem ju aby mi to zohnala 😀

inak, neviete niektora, ako sa vola alchemilkovy caj a pakost smradlavy po cesky?? alebo sa volaju tak isto?

korusa
22. máj 2008

alchemylka po cesky je Kotryhel obecny, pakost to zial neviem.

mamartinka
22. máj 2008

ten pakost smradlavy je dobry aj na tehotenstvo?a na co vsetko.

annnna
22. máj 2008

mamartinka.......na tehotenstvo neviem (to sa začnem zaujímať neskôr.Hahaha) ale na otehotnenie. pa

ellianka
22. máj 2008

pakost smradlavý...česky: kakost smrdutý 🙂

annnna
22. máj 2008

ellianka-jeden názov lepší ako druhý! 😀

ellianka
22. máj 2008

to je bylinka zaručene aj na náladu 😀

annnna
22. máj 2008

Tak toto máš pravdu! A dobrá nálada je prvá najdôležitejšia vec pre nás,čo túžime po bambínku!

weja
22. máj 2008

nemate niekto skusenosti s tymto? http://slnieckova.sk/tinktury-jednobylinkove/pa...
chcela som si povodne pozhanat caj z pakostu, ale o tom nikde ani nechyrovat... 😖
neviete kde by sa to z netu dalo objednat? prezrela som zopar internetovych lekarni, ale bez uspechu... 😠

annnna
22. máj 2008

AHOJ weja ! S netom ti moc neporadím-mam ho 3 týždne a som z neho ešte "mišuge". Ale ja viem,že ho 100% majú v MT na pešej zone v lekárni pri otp banke-tam som ho včera kúpila. A v inej lekárni mi hi chceli objednať-do 2 dní by mi tam prišiel.Tak sa ešte skús tak u vás v lekárni spýtať. 🙂

weja
26. máj 2008

ten pakost som uz zohnala, ale teraz mam dilemu - uz par mesiacov pijem 3x denne caj namiesany z viacerych byliniek a obsahuje aj alchemilku... moze sa uzivat alchemilka spolu s pakostom? alebo treba pit vzdy len jednu bylinku? som z toho magor, nikde som o tom nenasla ani zmienku... 😕
ako to uzivate vy...???

katulikzlatulik
26. máj 2008

Ahojte baby, neviete nahodou, kde v KE by som mohla kupit Pakost smradlavy? Obehla som uz pat lekarni a stale nic... a ako casto ten caj pijete? Mate k nemu aj nejaky navod? Skusim pobehnut do jednej cajovne, kde predavaju rozne bylinky, tak snad to tam bude... a na co presne pakost je? viem, ze alchimelka je velmi dobra a aj mysi chvost... ale holky tu pisali, ze alchimelku treba pit len pred ovulkou, potom nie.. tak neviem...

annnna
26. máj 2008

Pakost pijem 2-3 krát denne. Musí ho piť aj muž. Ešte neviem,či zaberá,ale vraj je dobrý na to,aby som otehotnela. A kedže idem na druhé IVF,prečo ho neskúsiť,ked už pár ženám zabral? Nieje to ťažký liek,je to len čaj-tak škodiť v normálnom množstve nemôže.Zároven jem kys.listovu+občas vit.E

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre