Pomáha alchemilkový čaj s otehotnením?

cukruska1920
2. nov 2007

Ahojte, neviem ci tato tema uz existuje alebo nie ale rada by som sa s vami podelila o skusenosti ake mate s vitaminov E a s alchemilkovym cajom, pocula som ze to pomaha k otehotneniu ale neviem ci tomu mozem verit alebo ci su to len famy....s manzelom sa 2 mesiace snazime o mimiko , dobrala som aj babyplan ale zatial nic... viete mi niekto povedat nieco ohladne skusenosti ktore mate ??

lucka33
27. jan 2009

jaruš - tak si si aj ty prežila svoje 😢 Je to smutné 😔
To s tou dr. - asi teda vie, či a kedy môže vyšetrovať a možno to robila šetrnejšie a opatrnejšie ako inokedy...

jaruska74
27. jan 2009

ja ten pakost este nepijem....iba tu alchimilku, ale dala by som sa aj na paksot 🙂 vyskusam vsetko co by mi mohlo pomoct 😉

govinda
27. jan 2009

jaruska, ja tiež pojem alchemilku, ale zatiaľ prvý cyklus. Akurát som vysadila HAK, no ja som mala vždy nepravidelný cyklus, tak sa snažím si to týmto dať dokopy. No netuším, či alchemilka zaberie. Akurát čakám na ovulku, tak uvidíme. A alchemilka sa pije len do ovu?

vanessa123
31. jan 2009

ten pakost pijete kolko krat denne ? staci raz nie ? 😀 a moze sa pit cely cyklus? 🙂

mamartinka
31. jan 2009

ja som teraz zacala pit tiez alchemilku.bilinky si luhujem.a je tam na krabicke napisane ze sa uziva pri bolestivej menstruacii a pri vytokoch.

mamartinka
31. jan 2009

a pakost sa da kde kupit?

matusik111
3. feb 2009

babulky, ja pijem ten pakost smradlavy uz druhy cyklus..... ma niekto s tym skusenosti, ze to naozaj pomaha otehotniet?

mamartinka
3. feb 2009

matusik111 a kolko snazite vy?my cez 2 roky.kde si zohnala ten pakost a kolko stal?zevraj sa v lekarni zohnat neda.

matusik111
3. feb 2009

My sa snazime kratko, je to 4. mesiac. Ja som si to dala objednat v lekarni. Stalo to asi 49SK , ako caj. Tak som si kupila do zasoby , asi 3 baliky caju mam doma. Uz druhy som zacala minat. Ja som citala, ze by to mali obaja partneri pit, ale moz manzel to nepije. Moc tomu nedavam nadej, ze by mal caj pomoct. Ale ak sa nam to podari, urcite tie caje s radostou rozdam .

mamartinka
3. feb 2009

dakujem.a to ked poviem v lekarni o tom tak mi to objednaju?daj potom vediet ako ti to zabralo.zelam pekny dnik.

matusik111
3. feb 2009

ja som isla do prvej lekarne a povedali, ze to nemaju, ale ze mozu objednat.... a v pohode. Asi zalezi od lekarne ci sa im chce objednavat alebo nie.
a dakujem🙂

nanina12
19. feb 2009

ahojte som tu nova.Chcela by som sa opytat ako dlho sa ma ten pakost luhovat a ci ho treba zaliat teplou alebo studenou vodou.My sa snazime s priatelom uz 3 roky a stale nic.Tak skusime pit aspon caj .

juliett99
6. mar 2009

pekny den vam prajem potrebovala by som radu,, podla testu som tehotna ale neviem ci mozem este pit ten cas pakost smradlavy,,, ak niektora mate skusenosti prosim vas o radu dakujem

flyangel
6. mar 2009

jauliett porad sa s gynekologom určité bylinné čaje sa v tehotenstve neodporúčajú piť

juliett99
6. mar 2009

dakujem za radu moja skusim sa spytat jeho

vanessa123a
6. mar 2009

juli gratulujem 🙂 pakostik radsej vysad 😉 myslis ze ti pomohol aj pakostik k tehu?

juliett99
6. mar 2009

dakujem vanessa,,
prave ze co sa tyka caju je to takto do ovulacie treba pit alchemilku a po ovulacia treba pit pakost,, inak som este brala baby plan,, a kys. listovu a vitamin E,, a v lete som mala este aj femigard a aj aloe vera..
neviem ci mi to pomohlo ale viem ze najviac natom ma zasluhu to ze som teraz stastna a spokojna,, dost sa mi zmenil zivot a a tak sme zacali planovat skor nad rekonstrukciou domceka a mam doma priatelovho synceka tak starosti boli ine,,
uz aj druhy testik sme robili a aj ten je pozitivny.. 😀 😀 😀 😀 😀

vanessa a vy s akolko snazite ,, my sme sa snazili dva roky

vanessa123a
6. mar 2009

juli supeer tak to ma byt 🙂 ano aj ja beriem babyplan + pakostik , aj aloe v lete som brala , teraz mam pauzicku , my sa snazime tiez dva roky , len ja mam rozhadzanu ovulku tak je to u nas take divoke 😀 dufam ze sa nam coskoro zadari , ale nechceme to stale riesit lebo viem ze psychika robi svoje , tak si este uzivame 😀 popri snazilkovani 😅

sylvusa
6. mar 2009

ahotje, babyplan sa nemá brať až keď je žena tehotná? A ten pakost sa kupuje v lekárni? Ako sa presne volá ten pakost?

juliett99
6. mar 2009

sylvusa,
baby plan sa berie pred a do prveho trimestra ,, a este k tomu tu kyselinu listovu a ten caji sa kupuje v lekarni,, najskor treba pit tu alchemilku do ovulacie a potom pakost

vanessa123a
6. mar 2009

inak ten pakost je tazsie zohnat a ked budes kupovat kukni na spotrebu , lebo sme kupili dva jeden uz bol po zaruke , to sme zisitili az doma a druhy konci onedlho 🙂 ale vzali sme posledne 😠

antoniab
6. mar 2009

ahoj baby nepatrim sem ale som tu citala ze v tehu sa nemaju pit bilinkove caje tak vas chcem opravit tu viac info no urcite nezaskodi poradit sa s lekarom 😉
http://www.mambaby.com/websystem301/site/index....

mufffinka
6. máj 2009

Ja si uz od vysadenia HAK davam denne kyselinu listovu, k nej som si pridala vitamin E 400 a zinok. Po vasich radach som si kupila alchemilkovy cajik a tiez bylinku pakost smradlavy - obe som kupila v lekarni v Tescu. Alchemilku uz pijem kazdy vecer, na pakost sa este len chystam. 😉 Kiez by to pomohlo.

brisilda
29. aug 2009

ahojte kocky potrebujem poradit uz asi 2 tyzden uzivam vitamin E 200mg a kis. listovu ked som to zacala uzivat tak to bolo v nadeji, ze otehotnejem a moja nadej sa stala skutocnostou teraz som cca 4 tyzden tehotna a chcem sa opytat ci vitamin E 200 mg moze mat nepriazdnive ucinky na babo ???Ja som proste netusila ze to tak rychlo zaberie 😀 pila som aj alchemolku uzivala to E cko a kys. listovu.No teraz ked mi test ukazal // sa obavam ci to E-cko nem nemohlo uskodit dakujem

evina0
29. aug 2009

brisilda myslim ze nie ved je to vitamin.no osobnu skusenost nemam 😉

brisilda
29. aug 2009

evi dik za odpoved a dufam, ze aj vam zaberie cajik na plodnost , vit. E a kys. listova rovnako rychlo ako mne 😎 + odporucam merat BT ja som s nou estelen zacala a uz aj skoncila 😀 😀 😀

evina0
29. aug 2009

brisilda ja nepijem tieto caje.akurat beriem femi kvapky a macu.
bolo by to nadlho keby som ti napisala cim vsetkym som si uz presla.
ale prajem vela zdravicka ked uz si tehu ..ja verim ze aj mna to raz strastne 🙂

liviaf14
29. aug 2009

brisilda - ja som pred tehu pila alchemilku, dopovala sa vit. E a kyselinou listovou, zabralo to 🙂 alchemilka mi super pomáhala pri menzese, aj tesne pred ním, na kŕče a bolesti. teraz v tehu beriem komplexné vitamíny pre tehuľky, tým nič nepoakazíš. tak mi poradil doky, lebo na začiatku tehu som brala iba kys. listovú. papa

flamenga
29. aug 2009

a o vitamíne "C" ste nepočuli? Ja som kdesi čítala, že je dobrý na spermie 😲

makka77
14. okt 2009

Ahoj annnna, ak si nenašla ešte pakost smradľavý, ktorý tak zháňaš, ja som ho objavila a skus si ho objednat v Agrokarpaty s.r.o. Plavnica, 052/4393 133 maju tam tento čaj aj ja ho zhaňam. Dufam, že sa nam podarí ho tam objednať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre