Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

lauritka
5. máj 2007

🙂 tucniacik a kolegynka sa snazila dlho??? odkedy pije ten berry?? a brala tie artic sea omega??

nathalinocka
5. máj 2007

ahoj tucniacik. chcem sa poradit, nevies nieco o agnucastone? vraj pomaha napravit menstru a pomaha otehotniet.chcela by som ho zacat brat ješ na predpis tak si ho dam predpisat.
buduci tyzden mi ma teta objednat Aloe berry nektar /cucoried./
myslis ze naozaj je dobry? beriem 2mesiac gynex ale nejak nepomaha ani mi neupravil menzes takze ho vysadzam a zacnem brat aloe dufam ze pomoze.
a popritom aj ten agnucaston a pripadne aj duphaston na upravu menstru.
minuly rok som brala 3mesiace duphaston +agnucaston otehotnela som aj potratila. tak neviem ci by bolo dobre to zase brat. ale ten aloe zacnem urcite .
podla lunarneho kalendara mam plodne obdobia maj -jun, jul. tak som otehotnela aj s dcerkou tak neviem ci nieco na tom bude.
dik za radu, ty si taky nas lekarnik.

janula_nz
5. máj 2007

z akej firmy je ten aloe berry? uz som sa to pytala v IP ale dodnes som od tej dotycnej osoby nedostala odpoved. asi kasle nato ☹ ja si objednavam klasicky aloe vera gel, tak ak by niektore chcela, nech posle IP 😉

tucniacik
5. máj 2007

ahoje,
lauri, kolegyna sa snazila druhy mesiac, ale predtym tiez 2xpotratila a teda mali pol roka prestavku..aloe brala dve balenia a tie artic sea omegy do FLP - to co mame aj my...
nathalinocka - na agnucaston som sa kedy informovala aj ja...je to vytazok z nejakej rastliny,ale nebrala som ho a ani neviem ake ma teda ucinky...gynex som brala 1 balenie, po dobrati mesiac som otehotenla a potom potratila... ja som uz veru brala vselico, z toho vsetkeho sa mi zda ze aloe je najlepsie... inak neponahlajte sa, tieto produkty neucinkuju hned, ak nieco nie je v rovnovahe, asi to chvilu trva kym sa to napravi...
janula, my berieme produkty od forever living product... mozno dotycna osobna nemala cas, myslim ze vdzy hned a rada poradi, tak neviem... smiledre si pisala?

lauritka
5. máj 2007

ahojki no ja viem ze treba cas na to;) zatial som spokojnaaaa 😀

tucniacik
5. máj 2007

aj ja som spokojna, a pokojna..predstav si, prave som na wc, a mam tak plodny hlien ze az nechapme..a to som iba 9DC, ovulka by mala byt az okolo cca 22dc, ale tomu hlienu sa tesim, nikdy som plodny hlien nemavala, prvy krat az minuly mesiac a teraz ho ma uz ako skoro...dalsi maly uspech, tesim sa 🙂
lauri, ty budes ma zachvilku ovulku,ze?

lauritka
5. máj 2007

no hej tucniacik pred ovu ;) ale kupila som si digitalny teplomer vo stvrtok tak meriam s nim teraz 🙂 🙂 mam ju trochu nizsiu ako normalne s ostutovym-
ty ale nie je to vela ked budem brat aj omega ? ja uz berem aj A-beta care. materksu kasicku a aj ten pel na alergiu. a este kyselinu listovu 😅

evelyin
5. máj 2007

Ahoj Tučniačik, no podľa tvojich inštrukcií som začala opäť merať teplotu aby som pred mrchou nemusela stresovať. 😀
Inak to ty si mi radila ten sarapis? U nás ho majú "len" za nejakých 390,- , myslela som že je to drahšie, no ešte neviem či kúpim to alebo aloe.
Inak aj ja som dnes 9 DC, tak budeme nečakať mrchy spolu. 😀

lauritka
5. máj 2007

ja som 8DC :D aj ja mam sa mi zda ze lepsi hlien..minuly cyklus bol dost tuhy kremovy..teraz je viac vodnaty 🙂 dufam ze bude aj nejay ten bileok za par dni;)
eve drzim palce. 🙂 mne asi zabera ta kasicka uz aj na ten hlien ;)

evelyin
5. máj 2007

Kašička? To čo užívaš niečo ešte k tomu aloe?
No to bude sranda keď budeme čakať na raz mrchy 😀
Ani vlastne neviem kedy mám dostať ďalšiu, tak som bola vytočená kvôli tej poslednej že som ešte zatiaľ nerátala, kedy mám dostať ďalšiu.

lauritka
5. máj 2007

no materska kasicka..ano berem to k tomu..aj ten sarapis obsahuje kasicku.
ja ju mam ale vo viac koncetrovanej forme.
ten sarapis by mal predlzit lutelanu fazu a skvalitnit hlien. je to prirodny progesteron🙂 ziadne hormony 😉
no ja som to tiez mala take rozhadzane predtym ale teraz sa mi ustaluje ;)
a hlavne meriem BT takze viem na com som 🙂

evelyin
5. máj 2007

No tak ten sarapis si asi vážne kúpim, pretože posledne som mala fázu od ovulky do začatia špinenia 6 dní !!! ☹
Ale ja mám progesterónu nad normu, neviem čím to môže byť že mi to takto blbne.
Ja som merala BT 2 mesiace ale bola som z toho mimo, nevedela som sa z toho vysomáriť. Ale nevadí, meriam ju aj teraz, zatiaľ stále už niekoľko dní okolo 36,6 +/- 0,02 stupne.

tucniacik
5. máj 2007

lauri, praveze mne sa zda ze ortutovy teplomer ukazuje nizsie teploty...ta kolegyna co otehotnela si merala skore cely cely cyklus s digitalnym a ptoom ho cez vykend zabudla u rodicov, to bolo zrovna tak 10den po ovu, a zacala teda merat s ortutovym a ma nizsie teploty a aj tak je tehu...
inka to vobec nie je vela, vsetko je na nieco ine...ja tiez beriem aj berry,aj kasicku, aj omegy aj kis.list,aj vitb6 aj b12 aj vit E - abetacare neberiem, lebo tam je podstatne to ecko a to beriem zvlast...omegy su potrebne...
evelyin, mozno som ti sarapis radila ja - ale to asi este predtym nez som zacla uzivat vceliu kasicku...tak je daleko lepsie a lacnejsia...ten sarapis-ja som ho brala 3mesiace a bola som spokojna/ ale treba brat najpr 3x denne, potom dlhodobo 2xdenne a potom 1xdenne...ja som stale brala 2xdenn, cize jedno balenie/30tabliet/mas na 15dni, a stoji to 390 na tych 15dni...cize za mesiac minies skoro 800skk, a kasicka stoji zrovna tolko,je tam 60tabliet, ALE - kym sarapis obsahuje iba 24mg kasicky, tak jedna tabletka samotnej kasicky obsahuje az 250mg...a to je sakra rozdiel..a rozdiel jej aj to, ze vtedy ani so sarapisom som nemala plodny hlien, a teraz ho mam!!! ked uz, tak radsej kasicku nez sarapis...

tucniacik
5. máj 2007

evelyin,inak nebudeme necak mrchu spolu, lebo ja mavam ovu neskor, az 20-24dcm cize ty budes asi necakat skor 🙂
a dobre ti radim, kym sarapis je fakt dobry, tak kasicka je este niekolkonasobne lepsia!!!

lauritka
5. máj 2007

🙂 tucniacik tak uz ked sme take zdrave mohlo by sa zadarit nie;) dufam ze ovu testy uz mas nachystane ;) drahy bere inac multi macu a tiez Abeta care

evelyin
5. máj 2007

Ano, myslím že ty si mi to poradila.
Môžeš mi prosím ťa povedať ako sa to presne volá tá materská kašička, čo mám vlastne pýtať v lekárni a od akej firmy to berieš?
Inak v lekárni mi povedala že sa berie 1 sarapis denne, no asi nevedela načo ho potrebujem, keď je to pre ženy v menopauze muselo jej byť snáď aj smiešne prečo sa naňho vôbec pýtam. 😀
A od ktorého DC ho môžem nasadiť, či až po ďalšej mrche? Ako skoro si zbadala zmenu k lepšiemu po tom, čo si ho začala užívať?

lauritka
5. máj 2007

evelyn..my to mame od firmy FLP to v lekarni nedostanes. a nasadit mozes uz hned.

lauritka
5. máj 2007

ak chce napis IP poviem viac info mne alebo tucniacikovi..pa pa idem na obed majte sa zatial

evelyin
5. máj 2007

Kde teda zoženiem tú kašičku a za koľko? Môžete mi napísať niektorá do IP aby sme nerobili reklamu? Veľmi ďakujem, pokiaľ mi to natiahne druhú fázu cyklu tak budem šťastná prešťastná. 🙂

tucniacik
5. máj 2007

lauri, testovat ovu budes ako okolo 19 dc, takze to je este kopa casu 🙂 ty uz chysta testy 😉 a neboj, ono sa to raz podari, ako povedala smiledra,radsej nech otehotnieme neskor,ale nech potom uz tahama az to konca...
evelyin,mne zacal sarapis ucinkovat tak na treti cyklus...ak budes brat iba 1tabletku denne, tak sa na vysledok/ak vobec/dobre dlho nacakas...ma sa brat ako som ti napisala, a 2xdenne az to vtedy kym sa stav nezlepsi a az potom prejst na 1denne...ja som kvoli tomu pisala aj na jednu cesku stranku ktora sarapis vyraba...a oni mi okrem toho odporucili uzivat dlhodobo 4-5mesiacov 2xdenne... takze 1denne je blbost...
ta kasicku sa neda kupit v lekarni, tam cistu kasicku nemaju, iba tuto v sarapise a este jednom produktne ktory je podobny sarapisu len sa inak vola... my mame kasicku od FLP - firma co pracuje s aleo vyrobkami a tato kasicka sa da kupit iba cez distributora...
a mozes ho zacat uzivat hociekedy, aj kasicku, cim skor tym lepsie...
a este nieco, uz som ti to asi pisala, to ze sarapis je pre zeny v menopauze este nezamena, ze ho nemozeme my - cisto logicky - zeny v menopauze maju problemy s cyklom, maju hormonalny vykyvy a podobne, a sarapis im pomaha dostat sa do normalu..to iste mlade zeny, nie vsetky maju idelany cyklus a idealnu spravnu hladinu hormonov, a preto aj nam mladym co mame prolemy s cyklom a hormonmi moze sarapis pomoct...
este nieco - nehccem tu propagovat nejaku firmu a nejake vybrane produkty, ale ja som typ ze musim vyskusat vsetko na sebe a teda uz som toho naozaj vyskusala vela/Intru,zeleny jacmen,chlorellu piloneidosa,produkty od FLP-berry,omegy,kasicka, vyskusala som 2x liecitela, vesticu, sarapis, mellificu, a rozne vitaminove doplnky, natierala som si brucho cistym teatry olejom a pouzivala femigel - oba kvoli zapalom,takmer pol roka som nejedla sladke, a terazna rychlo si nepamatam co este som skusala/ a teda to co vam radim su cisto moje osobne skusenosti s produktami, ktore som sama na sebe vyskusala... a idem len o to, ze ak nieco pomohlo mne, aby som to posunula dalej a pomohla/mozno/tym aj vam... ved vsetky chceme to iste... 😉

tucniacik
5. máj 2007

lauri,myslela som tym ze budem testovat,nie budes testovat...sakra tie preklepy... 🙂

evelyin
5. máj 2007

Tučniačik a čo stojí teda tá kašička od distribútora na mesiac? Nech som v obraze.

tucniacik
5. máj 2007

kasick stoji cca 800-850skk, teraz z fleku to neviem...a ja som ju brala minuly cyklus 1xdenne,a teraz som zvysila 2xdenne... ak ju budes brat 1xdenne, tak ti vydrzi na dva mesiace,a stale budes mat v sebe viac kasicky nez ked by si brala sarapis3xdenne, a to by ta vyslo trojnasobok...preco zbytocne platit viac??

hellosona
5. máj 2007

ahojte... ja som vypila 3 flase aloe gelu s medom od lr cosmetic, brala som matersku kasicku, ktoru som kupila za nejakych 100sk na starej trznici v bio-obchode (bral ju aj manzel) a baby plan a dufajme, ze zabralo... aj vcera, aj dnes //.este nechcem predbiehat, ale velmi sa tesime 😵 .

paska
5. máj 2007

ahojte 😉 ja som neni snažilka ale volakedy som bola a viem že to neni aloe ale mne pomohlo toto: http://www.magister.sk/-p-4121.html?cPath=35_47 😉

tucniacik
5. máj 2007

valoflur som brala,nic mi to nespravilo... ono - preka

tucniacik
5. máj 2007

omylom som nedopisala a poslala - ono prekazok v otehotneni moze byt strasne vela, kvapky valoflur su na cinnost vajecnikov, ak si dobre pamatam... pricom aloe - dufam, ma sirsi zaber...ak hlavne ze sa ti podarilo... 😉
hellosona gratulujem...drzim palce nech to vide... 🙂

hellosona
5. máj 2007

tucniacik dakujem. (neviem ci si pamatas, ale pred 2 tyzdnami som sa ta pytala ohladne lh testu a mojej ovulky... dufajme, ze to nie je plany poplach... 🙂 ). ale aloe gel je vyborny na vsetko, pocas pitia som sa citila ovela lepsie.

nathalinocka
5. máj 2007

tucniacik dakujem. moja teta pracuje s firmou forever liv.pr. od nej si teda objednam aloe gel a tu kasicku. co je vlastne ta kasicka nie nahodou vceli pel lebo to doma mam. a ako sa presne vola ten vyrobok len cisto kasicka? to je v tekutej forme alebo prasok , tabletky?
babule ja chcem byt tak velmi tehotna, ze zacinam byt z toho smutna ze sa to nedari.presne pred rokom sme sa s manzelom zacali snazit o mimi. dufam ze to tento rok dopadne dobre.
napiste mi prosim o tej kasicke viac.diky pekne

lauritka
5. máj 2007

nathlinocka pel je nieco ine..tu ti posielam nejake info o kasicke {royal jelly } zacni ju brat dvakrat denne aspon dva mesiace. cumlat " 😝

Royal Jelly ( včelia materská kašička) je výlučok hltanových žliaz včely medonosnej.Obsahuje vitamíny A, C, D a E a je bohate zásobená prírodným komplexom vitamínov B. Hlavná ingrediencia je vitamín B5 ( kyselina pantotenová), jedna z najdôležitejších zložiek tela, podstatná pre syntézu a metabolizmus proteinov, tukov, sacharidov a niektorých hormónov. Jeho deficit zapríčiňuje vyčerpanosť, bolenie hlavy, infekcie horných dýchacích ciest, citlivosť inzulínu, nespavosť, nevoľnosť a poruchy nervového systému. Včelia materská kašička taktiež obsahuje všetkých osem dôležitých aminokyselín plus desať sekundárnych aminokyselín a značné množstvo minerálov, ako sú vápnik, fosfor, meď, železo, draslík, kremík a síra. Obsahuje i kyselinu nukleovu, ktorá napomáha dokonalej bunkovej regenerácii.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre