Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

lauritka
20. sep 2007

🙂 mimusiacik ja ho puzivam tiez ;) uz ho mam tusim od aprila ? 😀

smiledra
20. sep 2007

Ahojte, som rada, ze ste spokojne, ale prekvapena nie som 😉 Ozaj je to fantasticky vyrobok, vyvijali to 11 rokov a co je velkou prednostou popri tom, ze tak dlho vydrzi a ma dobru cenu je to, ze ozaj neobsahuje hlinikove soli! Mozete prejst cele mesto, nenajdete dezodorant bez hlinikovych soli (alominium chlorohydrate, alebo nieco podobneho). Tie zluceniny hlinika maju za ulohu preniknut do pokozky a blokovat cinnost potnych zliaz, cim zabranuju vylucovat prirodzenym sposobom toxiny. A co nemozeme vylucovat potenim, uklada sa do najblizsich lymfatickych uzlin, vysledok si uz domyslite.
Vaš dezodorant neupchava pory, ale odstranuje podpazusny pach, je absolutne neskodny 😉 Poslem Vam este v IP jeden zaujimavy clanok o dezodorantoch.

mimusiacik
20. sep 2007

🙂 Vrucna vdaka, si nas vzacny pokladik a informator,ako dobre ,ze Ta tu mame!!! 😀 😉

smiledra
20. sep 2007

vdaka mimusiacik 🙂,... to je moje hobby, som rada, ak mozem byt uzitocna

elliana
20. sep 2007

hej babule, co je to za dezodorant? Aj ja chcem vediet...

smiledra
20. sep 2007

Je to tuhy dezodorant bez hlinikovych soli s Aloe vera, velmi sa osvedcil okrem podpazusia aj u silnejsich babach pod prsiami a medzi stehnami na podrazdenu pokozku. Poslem aj Tebe ten clanok v IP. 😉

elliana
20. sep 2007

diky, budem studovat

smiledra
20. sep 2007

Kocky, inac vcera zas rozrastol pocet Aloe tehuliek 🙂 Volali mi od Presova s radostnou spravou, je v 13tt. Vypila 3 litre brusnicoveho aloe a uzivala matersku kasicku. 😵

nelly3
20. sep 2007

ja som tiez zacala pit aloe vera, tak dufam, ze coskoro budem v tom 🙂

smiledra
20. sep 2007

Drzime Ti nelly3 palce, potom sa tu pochval 🙂

lyzenka
autor
20. sep 2007

...to som rada, že sa vám tak krásne darí s ALOE...... 🙂

smiledra
20. sep 2007

No toho roku od jari ak dobre ratam,6 snaziliek je v druhom stave, co pili Aloe a papali matersku kasicku-co len ja poznam. Neviem, kolko by ich bolo bez tej podpory 😝

mimusiacik
21. sep 2007

🙂 pardoooonnn za preklep - ten super tuhy dezodorant NEMA primes HLINIKOVYCH soli /nie horecnanovych ako som napisala/ 😒 smili vdaka za opravu...
Vesely vikend plny smiechu a pobytu v prirode na slniecku! 😉

smiledra
21. sep 2007

Dakujeeem Mimusiacik, ozvem sa Ti buduci tyzden 😉 O par hodin ideme na chalupu pozbierat nase Aloe rastlinky, aby sme ich ochranili pred mrazom. Pekne vyrastli cez leto 🙂 poslem foto mailom, papa

nana14
23. sep 2007

Ahojte baby, chcela by som sa spytat, pijete niektora ten medovy napoj aloe ak ano nemate z neho nejake vedlajsie ucinky napr. bolesti hlavy alebo zavraty...

lauritka
23. sep 2007

aky napoj nana myslis ? ako sa vola ?

nana14
23. sep 2007

ahoj lauritka vola sa to aloe vera life essence je to gel medovy byva aj broskynovy pije sa to rano na lacno

lauritka
23. sep 2007

hmm nie ja som to este nepila. a na co to je dobre??? ja este stale pijem berry nectar. 🙂

nana14
23. sep 2007

no je to dobre na precistenie organizmu ja to pijem uz tyzden

hellosona
23. sep 2007

nana: ja som pila ten medovy z lr cosmetics... a vedlajsie ucinky som nemala ziadne, len same pozitivne 😉

smiledra
25. sep 2007

Nana, a pijes ku tomu Aloe napoju dost tekutin? Vtedy zvyknu byt take vedlajsie ucinky, co popisujes, ked na zaciatku uzivania nabehne detoxikacia a toxiny sa nemaju ako vyplavit z organizmu, kedze nie je dodrzany pitny rezim.

fifa
25. sep 2007

ahojte, aloe vera juice za 150,-sk to asi nie je to prave na prečistenie,však?

smiledra
25. sep 2007

Tak to teda neznie nejako lakavo 🙂, pravdepodobne z nazvu "Juice" je to nejaky nariedeny aloe napoj, predpokladam, ze aj mensie balenie. Hladaj Aloe Gel, podla oficialneho nazvoslovia medzinar. vedeckej rady pre Aloe Gel je najhustejsi a najucinnejsi napoj. Je velmi vela vyrobkov na trhu, ale za 150 Sk nekupis kvalitu urcite, skor tak okolo tisicky za liter. 😒

fifa
25. sep 2007

dik

ariadna
26. sep 2007

ahojte ja by som sa vas chcela spytat ci to neublizi ak pijem aloe vera juice z brusnicami len dva tyzdne co bolo nejak pol litra v pripade ze by som terz otehotnela a pokracovala by som v piti.taktiez som si dnes kupila royal jelly co by asi mala byt ta materska kasicka ale nie som si ista ci je to presne ono.dakujem 🙂

smiledra
27. sep 2007

Ariadna, kludne to pi dalej, ak budes tehotna, vtedy sa ozvi a doporucim Ti, co mas a nemas brat. Ak uz prebehla detoxikacia, tak kludne to mozes pit aj v tehotenstve, to aloe bude len ochranovat graviditu. A kym zistis, ze si v tom, dopijes cely liter, a mozes v pohodepokracovat. Plod sa aj tak neskor spaja s matkou. Ta kasicka bola dobra volba 😉

ariadna
27. sep 2007

dakujem za odpoved smiledra 😉 ja som si to aloe kupila v irsku v jednom s tych zdravych obchodikoch nature goodnes alebo holland and barret.moja byvala spolubyvajuca to pila nejake 2litre a teraz je v 4mesiaci ale vtedy som netusila na co to je az kym som necitala tuto temu.ja nemam ziadne problemy s cyklom len sa nam jednoducho nedari 😒

smiledra
28. sep 2007

Vela takych pripadov je, ze nevedia prist na to, peco sa nedari, prave v takychto pripadoch je najvacsia pravdepodobnost, ze Aloe zaberie. Ak chces, mozem Ti preposlat mailom nejake infosky, len mi napis do IP svoju mailovu adresu. 😉

deina
2. nov 2007

Mozu sa omega 3 kyseliny brat v tehotenstve?

lauritka
2. nov 2007

deina myslim, ze ano..napis IP tucniacikovi..ona berie vela vitaminov v tehu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre