• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

21. marca 2017 
Smiledra, napsala jsem. Na tehulkovani ne, rada bych se pred jarem trochu procistila - budeme drzet pust od popelecni stredy, tak mi to prislo jako dobry doplnek.
31. jan 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je vyborny napad Campi, taku jarnu ocistu velmi doporucujem kazdemu :wink: Aloe v tom je super pomocnik.
31. jan 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ako moze FLP deklarovat, ze ich vyrobky su BIO, nie je to na "bandaske" napisane a este k tomu, ked si precitate to zlozenie, tak tomu az tak moc neverim. napr. obsahuje Benzoan sodny, ktory je rakovinotvorny... tak nechapem... vysvetlite mi to
10. feb 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lul. Tato firma stabilizuje Aloe Gel prirodnou formou, na co ma celosvetovy patent. Napr. sorbitol sa ziskava z kukurice a Benzoan sodný: "Přírodně se vyskytující příchuť získávaná z ostružin a jiných lesních plodů. Pomáhá stabilizovat a chránit výrobek během používání před bakteriálním množením. Proti případnému zkažení gelu po otevření lahve je přimíchán v množství menším než 0,1 %."
Myslim si, ze ten vyrobok by nemohol byt Kosher s chemickou stabilizaciou. Pozri sa na tu bandasku, najdes tam Kosher znacku "K", iny aloe vyrobok nepoznam s tou znackou.
Aj C -vitamin moze byt vytazok z rastlin, alebo chemicky vyrobeny , tzv. kyselina askorbova a je to veruze rozdiel.
10. feb 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kyselina askorbova je prirodny ci chemicky vyrobeny? lebo aj to tam najdem. a v deodorante je Propylenglykol, o ktorom som nasla toto(su tam aj zdroje, odkial to mam):
Spozornieť by ste mali vždy, keď v informácii o zložení krému nájdete tento názov. Do kozmetických prípravkov je propylenglykol pridávaný pre schopnosť udržať vlahu v pokožke. O jeho ďalšom účinku na pokožku sa už hovorí pomenej – má silne dráždivé vlastnosti, ľahko sa cez kožu dostane do krvného obehu a ohrozuje činnosť obličiek i pečene.
http://magazin.atlas.sk/styl/kozmetika/157855/kozmetika-smrti-mate-ju-tiez
Kozmetická forma ropného oleja obsiahnutá v brzdovej kvapaline vozidiel a priemyslová prísada do nemrznucích zmesí. Vo výrobkoch urèených pre starostlivos o pokožku a vlasy propylenglykol pôsobí ako zvlhèovadlo, èo je látka, ktorá udržuje vlhkos v pokožke, alebo kozmetických výrobkoch tak, že bráni úniku vlhkosti, alebo vody. Materiál „Safety Data Sheets“ (MSDS - materiál bezpeènostných údajov) upozoròuje spotrebite¾ov, aby zabránili styku pokožky s propylenglykolom, pretože toto silné dráždidlo pokožky môže spôsobi abnormálne javy na peèeni a poškodi oblièky .
http://zolo.host.sk/chemia/kozmetika.htm
10. feb 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...chcela by som sa opýtať : ako dlho, respektíve koľko litrov aloe vypila Tučniačik? Aj ja sa pripájam ku gratulantom :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
11. feb 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ešte jedna otázočka. Viete mi povedať aký je rozdiel medzi šťavami z aloe, keď raz je napísané 100% šťava, 100% gél, drink,džús .... mám z toho chaos :rolling_eyes: Ďakujem.
12. feb 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Betati...Keď hľadáš šťavu z aloe, hľadaj na obale pečať "IASC-certified", ktorá je osvedčením pre kvalitný výrobok zhotovený podľa štandardných smerníc....tuším to tu aj bolo spomínané :wink:
Na našom trhu môžeš nájsť:
Aloe Vera Gel je prírodné , neriedené bunečné pletivo získané z olúpaných lisov Aloe barbadensis Miller.
Celolistová Aloe Vera je vyrobená z celého listu, včítane šupky a vnútorných častí rastliny
Aloe Vera Extrakt je roztok z celej rastliny aloe s vodou, alebo iným riedidlom, ktorý obsahuje menej ako 10 % aloe vera a je ešte vhodný pre užívanie (nemá ale už antibakteriálne účinky)
Aloe Vera Šťava obsahuje minimálne 50 % Aloe Vera Gelu
Aloe Vera Drink -obsah aloe vera gélu je medzi 10 až 50 %
Aloe označované 200:1 - 400:1 . Aloe je vyrábané zo suchého práškového koncentrátu, ku ktorému je na 1 diel aloe pridané 199 dielov vody
12. feb 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betati, Tucniacik tusim vypila asi 3-4 litre Aloe s brusnicami pred tehotenstvom a este pila aj pocas tehotenstva, ale nie do konca. No doporucila som jej ku aloe aj vceliu matersku kasicku a omega 3 a 9 nenasytene mastne kyseliny. Barbi4 sa podarilo skor otehotniet, ak sa dobre pamatam, tak uz po litri-dvoch, ostatnym kockam tiez tak po 2-4l.
Margaretka mas dobre informacie , snad este tolko, ze tie koncentraty mozu vyrabat aj odparenim vody z aloe gelu. Tvrdia, ze tak su koncentrovanejsie ucinne latky, ale ja som citala, ze odparovanim sa nielen koncentruju latky, ale aj sa znicia niektore zlozky.
12. feb 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Smiledra :slight_smile: Ja mám rada aloe v čo najprirodzenejšej a podobe, čiže ako gél. Rozhodne by som nekupovala koncentrát, len ak na vonkajšie použitie. Možno :wink:
12. feb 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa to uziva? ked som sa tak divala, kolko to stoji, to vam kolko vydrzi?
12. feb 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lul, to tak funguje vacsinou, ze treba dennu davku rozdelit do cim viac davok. Minimalne 2x denne, ale idealne je aj 3-4x denne nejake mnozstvo, obycajne 2-3x po 20 ml. Ale ak mas vyrobok FLP, tak urcite Ti to niekto dodal, kto mal k tomu dat aj navod a dufam, ze Ti povedali uplne vsetko. Ja nemam rada, ked niekto nieco preda a neda k tomu servis.
Margaretka, vidim, ze sa v tom vyznas tiez, paci sa mi aj ten maly stetec v rukach umelca :wink: Odkial mas tie informacie o aloe stavach? Ja som to citala v jednej knizke Dr. Athertona, kde to bolo podobne popisane.
Ja aj pestujem rastlinky Aloe Vera, Arborescens, Variegata a pod., vlastne manzel sa o ne stara :slight_smile: Uz nam aj kvitli pred dvoma rokmi 1 a vlani uz 2 alojky :slight_smile:
13. feb 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,chcela by som sa k vam pripojiť do tejto témy aloe.Velmi ma to zaujma,až mi tak očká zažiarili,keď som našla túto tému.Dám radšej na bilinky,rastlinky ako na lieky,pretože prvé dieťa máme vďaka homeopat.Ale homeopat. sem nebudem pliesť a poďme na aloe.Prečítala som si zopár príspevkov a velmi ma to zaujalo.Určite by sa tu niečo našlo aj pre môj problém.
13. feb 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás pomohol by aj mne gél z aloe na úpravu mršky,lebo už od augusta som nemala.Chodí mi 4x do roka ako ročné obdobia,no a samozrejme by sme chceli druhé bábo.
13. feb 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mima, určite pomôže. Ja osobne nemám s tým problém ale mojej kamoške aloe s brusnicami pomáha a kočky to tu už viac krát spomínali. Upravuje cyklus a menštruácia je bezbolestná.... Doporučujem :wink:
13. feb 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smiledra, ja mám aloe rastlinku veľmi rada. Mám aj knižky a zháňam informácie na internete. A samozrejme osobné skúsenosti. Lebo nemôže byť nič presvedčivejšie, ako denne zažiť účinok vyše 200 živín tejto rastlinky. :dizzy_face:
Poprosím Ťa ešte o tajomstvo kvitnúcej rastlinky (môže byť na IP) ....tiež mám nejaké, ale žiaľ nekvitnú. :rolling_eyes:
13. feb 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj margaretka,určite to skúsim,zajtra idem do mesta,tak by som sa po volačom takom pozrela,dúfam že niečo zoženiem aby som mohla hneď začať papať,mňam už sa teším :slight_smile:
13. feb 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja som sa tiez namotala, ze chcem Aloe s brusinkami, a uz sa tesim, kedy si objednam a budem sa nalievat... :grinning: Len potrebujem najprv peniazky, momentalne prilis nevyskakujem, ale urcite sa chystam zadovazit si, takze potom vyuzijem vase sluzby... :slight_smile:
13. feb 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima - nekupuj to v lekarni, lebo to su vraj aušusy. predavaju to vyhradne dilery, smiledra ti urcite nieco doporuci. ja stale vaham... nechapem, ako to moze byt take vyzivne, ked to konzervuju benzoanom sodnym... :rolling_eyes:

smiledra - a 20 ml je kolko? za stamperlik? nemam odhad :grinning:
13. feb 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Lul, je to presne stamperlik :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja doporucujem takych 40-50 ml denne rozdelit do cim viac davok, teda aspon 2x denne 20 ml.
Margaretka, napisem Ti IP o rastlinkach, ako pestujeme a pod., kedy kvitnu, kedy vysadzat a pozbierat...
Mima, precitaj si vyssie, co napisala margaretka, co vsetko je na trhu, neradim kupit prvu flasu aloe, na kt. nadabis. Mozes precitat aj na 3 strane v tejto teme, aj ja som o tom uz pisala.
Mexx, mozes to mat aj za velkoobchodne ceny.
13. feb 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul,smiledra dám na vás a niiečo si nájdem na internete,doteraz som hladala o aloe,dosť som sa dozvedela,zase som o niečo múdrejšia :wink: ,hlavne som sa zamerala na FLP,píše sa tu väčšinou len o nich,aj aloe vera gel som našla tak by som si ho od tade objednala,ešte skúsim niečo poňúriť a hadam dam na to že sa zaregistrujem a bude to o 30% lacnejšie.
13. feb 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem si pomoct, ale tato firma mi pripada ako sekta...
13. feb 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v prvom rade sa teda zameriam na aloe s brusnicami od FLP,aby sa mi teda upravila a potom uvidíme čo ďalej :slight_smile:
13. feb 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno aj v lekarni dostat Aloe Gel, (neriedené bunečné pletivo získané z olúpaných lisov Aloe barbadensis Miller-ako je vyssie pisane) treba sa na to opytat, no ja som ozaj este nevidela. Vacsinou su tam celolistove aloe, extrakty alebo tzv. 100%ne ci aloe šťavy a to je uz radovo nizsia trieda, ale cena nie je umerne nizsia.
13. feb 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smiledra ďakujem,napísala som si to na papierik,a zajtra sa skúsim na to popítať aby tam bolo napísané ako si ty uviedla aloe gel /neriedené bunečné pletivo získané z olúpaných lisov Aloe barbadensis Miller/.
13. feb 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neni zac Mima, a samozrejme som prekopirovala preklep po margaretke, ma tam byt "z olupanych listov" a nie lisov :grinning: Inac mozno budu na Teba kukat :rolling_eyes: , vacsinou o tych vyrobkoch, co predavaju nevedia vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:, vsak uvidis. Ale pre Teba staci precitat nazov a budes vediet, ci je to gel, stava, extrakt, drink, alebo ine.
13. feb 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lul, sa mi paci tvoja poznamka... :grinning:
Ja som predtym mala moznost trosku blizsie spoznat firmu LR a ich Aloe, a tiez som mala obcas pocit, akoby som sa bavila s nejakymi sektarmi. Ale beriem to tak, ze kazdy bude, samozrejme, najviac chvalit tie vyrobky, ktore sam predava. Casto mi liezli na nervy ti, ktori sa ma snazili vsemozne presvedcit, ze nejaky vyrobok je uplne vyborny a najlepsie by bolo, keby som ho kupila hned za vagon... :sweat_smile:
Ale podla mna dobre vyrobky sa predavaju same... :wink:
Viem, ze vela ludi chvali Aloe a ze ma naozaj vela pozitivnych prejavov (hoci ani to sa neda generalizovat uplne na vsetkych, nie kazdemu to musi sadnut a mozno akurat mne alebo hocikomu inemu to nebude robit tak dobre ako ostatnym, pripadne to moze istym sposobom "skodit", resp. robit nejaku neplechu a budeme sa toho musiet vzdat), a nepotrebujem pocuvat rozne firemne samochvaly a podobne, kedze verim v Aloe ako take... Takze to, ze si momentalne chcem nejake zadovazit, je moje osobne rozhodnutie, ak by som sa nezaujimala o tieto firmy, tak by som sa na to pytala v lekarni... Opat som rozmyslala nad Aloe od LR, ale teraz ma dost zaujima to brusinkove Aloe, ktore tu baby spominaju - uz len z toho dovodu, ze je to Aloe Gel ako od LR, som vsak zvedava aj na ucinky tych "berries", nakolko viem, ze sa casto odporuca aj pri roznych "zenskych" problemoch, pripadne pri neplodnosti (ako maliny, cucoriedky, cernice a vsetky mozne bobule)... A sama som zvedava, aky to bude mat na moj organizmus vplyv...
13. feb 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Dievčatá ďakujem za odpoveď.Ako tak čítam, aj mne sa pozdáva to brusinkove. Vraj aj brusnice tiež obsahujú množstvo rôznych živín. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. feb 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx - tiez sa to tak snazim brat, ze ide mi o rastlinu (ak sa teda rozhodnem) a nie o firmu. len ked ma niekto stale "nuti" chodit na prednasky, nosi domov CD-cka s nahovorenymi blabolmi, podporuje k tomu, aby som sa zaregistrovala a snazila sa nabalachat co najviac ludi a postupila vyssie, ze mozem ziskat auto a kade co ine... no nehnevajte sa na mna, ale nezda sa vam to ako sekta alebo ako pyramidova hra? chvalite tu ten aloe gel - budis, ten este moze byt ok. ale ako moze byt OK deodorant, v ktorom sa nachadza aloe iba nejakych 15% a ostatne tvori propylenglykol, ktory sa vyraba z ropy a poskodzuje oblicky? ako som pisala vyssie (na zatiatku strany 20).
13. feb 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to brusnicove aloe kamoska poradila na moje chronicke zapaly mocovych ciest. Pomohlo to. :slight_smile:
13. feb 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok