Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

ikke
13. feb 2008

ja som mala aloe asi styri tyzdne a nepozorovala som na sebe ziadne priaznive ucinky...skor napoak 🤐
takze asi to naozaj nie je pre kazdeho. alebo mozno je to "tvoja viera ta uzdravila", kedze ja som od zaciatku k tymto supergelom trochu skepticka 😔

mexx
13. feb 2008

Lul, aj ja to tak vnimam uz po rozlicnych skusenostiach. K firme LR som sa vlastne dostala cez kamaratku, ktora tam robila, a musim povedat, ze bola jednou z tych "zapalenych", takze sme sa stale rozpravali len o fungovani vo firme a podobnych veciach, normalne debaty uz uplne vymizli a tak... Takze po case sa mi to cele akosi sprotivilo a bola som rada, ked som nic take nemusela pocut. 🙂 A ked som si teraz po dlhsej dobe povedala, ze by som opat rada skusila Aloe, tak som hned uvazovala nad tym, ako sa k nemu dopracovat bez toho, aby som musela podstupovat celu tu torturu prednasok a "balamutenia" a podobnych veci. Lebo momentalne naozaj nemam zaujem robit nieco taketo, ide mi len o to, aby som si mala od koho objednat vyrobky, o ktore budem mat zaujem, a hotovo. Ked budem chciet nieco take aj robit, tak poviem... 🙂

lul
13. feb 2008

mexx - moja rec. len nie kazdy si to uvedomuje a nanucuju nas do niecoho, o co zaujem nemame. ja sa to bojim objednat(za tu 30% zlavu = registrovat) uz len z toho dovodu, ze budu mat moju adresu, cislo a budu ma stale otravovat. tiez mam rada vetu typu: ale ved sa na tom da dobre zarobit! predas to niekomu znamemu za plnu cenu a mas to naspat! dobre, ale ja nemam na to zaludok, aby som kamaratke, ktora to potrebuje, davala bandasku za plnu cenu, alebo nejakej chorej babke, ktora si mysli, ze jej to pomoze. a zase ked ich zaregistrujem, tak z toho uz nic mat nebudem 😀
a aka firma sa skryva pod skratkou LR? mozes aj do IP

smiledra
13. feb 2008

Ikke, mne je jedno, co mi pomohlo, hlavne, ze uz 5 rokov nemam s tym problem a predtym roky sa mi to vracalo 3-4 krat rocne. Ale ta kamoska mi aj to hovorila, ze vysledok sa nedostavi po prvom litri, kedze je to len potravinovy doplnok a nie cieleny liek. A pripravila ma aj na detoxikacne priznaky a ja som ich veru mala hojne. Okrem cistenia od spodu sa mi spustili aj hlieny, az som sa raz aj pogrcala. Takze to "zhorsenie" aj u Teba mohla byt ta detoxikacia.
Inac ja ked niecomu neverim, tak to proste nekupujem 😉

betati
13. feb 2008

Dievčatá, o "sektách" a iných firmách by ste mali pohovoriť niekde inde 🙂 .Ja by som sa chcela dozvedieť čo najviac o účinkoch aloe. A hlavne ako pomáha pri snažilkovaní....a samozrejme na iné ženské problémy. Mexx , Ty si na aký problém brala aloe?

mexx
13. feb 2008

Ja som nemala nijaky konkretny zavazny problem, skor som to chcela vramci nejakej ocistnej kury, a to uznavam, ze sa podarilo. Plet to precistilo, hoci samozrejme, muselo to prejst tou fazou, kedy sa mi napriklad na tvari porobili drobne "pupaciky" (akne) - ale v podstate sa tym moje telo zbavilo roznych necistot a podobne, po par dnoch som mala plet ovela lepsiu. Ako pisala Smiledra, bolo to o takej celkovej detoxikacii, a pri tom musis ratat s tym, ze pred tou fazou "zlepsenia" moze prist aj faza "zhorsenia"...
LR sa myslim normalne vola LR International /teraz si nie som uz uplne ista, ale LR znamenalo myslim Lady Racine - kozmeticka firma skratka/...

lauritka
13. feb 2008

ja som zaregistrovna vo firme FLP a nikto ma nakupovat nenuti. 🙂 ak chcem kupim ak nie necham to tak..aloe s brusnicami som pila dlhodobo a pomohlo mi to na bolestivu MS a nemala som ziadne mykozy a cysty.
ale vsetko treba uzivat dlhodobejsie aby to malo vysledny efekt. neziaduce ucinky sa mozu prejavit prave pri detoxikacii organizmu, ked sa telo zbavuje skodlivin a toxinov, prave preto netreba prestat, vela ludi robi chybu prave v tom ze nema trpezlivost. ak uz chceme dosiahnut nejaky ciel-tak s len vytrvalostou a verte mi, viem o com hovorim 🙂

lul
13. feb 2008

a ake su tie "vedlajsie" ucinky? ja neviem, ale mne je to tou mojou "dilerkou" dost nanucovane...

ikke
13. feb 2008

smildera, no ja som prave cakala tie detoxikacne priznaky, ale ziadne nedosli 😅 skor naopak, viac ma zapekalo 😕 no a mozno iba zhoda nahod, ale odvtedy sa moj viac-menej pravidelny 29-31 dnovy cyklus zmenil na nepredvidatelny 35-42 dnovy... 😲
teraz dufam, ze ak je to nahodou tou aloe, ze sa z nej rychlo detoxikujem 😀 😉

lauritka
13. feb 2008

lul asi ta tvoja dilerka potrebuje zarobit 😉 clovek by sa mal sam rozhodnut podla seba, ci v tom bude pokracovat alebo nie..uz ked ta do niecoho nutia, nie je to dobre... ako pise mexx..moze sa ti vyhadzat akne..prechodne hnacky atd..proste telo sa zbavuje toxinov. preto pri kazdom ocistovani tela by trebalo pit 2-3 litre tekutin denne.

smiledra
13. feb 2008

Ikke, 4 tyzdne je malo, tazko povedat preco Ta zapekalo. Aloe prave posobi mierne purgativne. Je to mozne len vtedy, ak sa naraz odlupi velke mnozstvo nanosov z criev a to sposobuje "upchatie" - ine vysvetlenie z tych Tvojich informacii nemam.

ikke
13. feb 2008

to je jedno, nebolo to tak hrozne 😅 skor som tym chcela povedat, ze po tejto skusenosti budem "na upravu cyklu" brat uz len lekarom odporucane pripravky na konkretny problem, ak sa nejaky vyskytne 😉

lul
13. feb 2008

lauritka - asi. normalne sa jej nemozem zbavit 😠 ale ona ma nahovara na registraciu, tak nechapem, da sa zarobit aj na tom? ze privedies novych registrovanych zakaznikov?

lauritka
13. feb 2008

prave preto tie tekutiny su velmi dolezite, aby tie nanosy z criev isli rychlo prec. 🙂 clovek nosi v sebe aj niekolkorocne zbytky, ktore sa potom ukladaju v stenach criev a tym padom aj tazsie prenikaju ziviny do nasho organizmu... telo sa tahsie zbavuje volnych radikalov, ktore napadaju nase bunky a sposobuju rozne ochorenia.
nie nadarmo sa hovori, ze zdrava bunka je zakladom nasho zdravia . radsej zacat s posilovanim imunity ako sa potom ladovat roznymi liekmi a nicit si pecen 😉

smiledra
13. feb 2008

Lul, zakladna otazke znie, ci to chces, alebo nie? Ak nie, tak jej to povedz, mozno ona Ti chce len dobre, aby si to kupila lacnejsie. Aj to je mozne, ze chce len zarabat, ale v tom pripade by Ti to predavala za plnu cenu. Ak to zas chces, tak sa Ti oplati registracia za velkoobchodneho zakaznika, ale povedz jej na rovinu, ze teda nechces s tym zarabat, vylucne kupovat pre seba. To je vsetko, uprimnost nadovsetko.
Lauritka, suhlasim s Tebou 🙂

lul
13. feb 2008

smiledra - ved som jej to aj takto polopatisticky vysvetlila. ale to ja nechapem, co je to za osobu... asi hlucha alebo co...

smiledra
13. feb 2008

😀 tak jej to napis 😉

lul
13. feb 2008

😀

mima286
13. feb 2008

smiledra,uvidíme zajtra ako to dopadne,každopádne skúsim za to nič nedám,no pokúsim sa to zohnať,keď nie z lekárne tak z internetu,uvidíme 😉

smiledra
13. feb 2008

Pisala som Ti poobede internu postu, pozri si to hore v menu 😉 Cez net by si zbytocne preplacala cca 300 Sk na liter.

mima286
14. feb 2008

ahoj smiledra,prosím ťa,to čo by som si mala zohnať sa volá aloe berry nectar,akej farby je tá flaša a ak by sa ti chcelo napísať mi zloženie

smiledra
14. feb 2008

Poslem Ti to v IP Mima

vrn
15. feb 2008

Ahojte,
doki mi diagnostikoval endometriozu oboch vajecnikov, pred diagnostickou laparoskopiou som uzivala Aloe a caje proti endom. a jeden vajecnik bol na laparke uz cisty...... bohuzial minuly mesiac tehu nevyslo a zasa videl zakrvacane oba vajecniky, tak som sa zasa dala na Aloe, cajiky a homeopatika..... potom sa vam sem ozvem ci mi to pomohlo oki? Mam s brusnicami a aloe len dobre skusenosti 😎

smiledra
15. feb 2008

Ahoj Vrn, som rada, ze aj Ty mas s tym aloe berry dobre skusenosti.... pri endometrioze mame dobre skusenosti aj s vceliou materskou kasickou 😉 skus aj to pridat, aj na snazilkovanie pomoze, ma vplyv na hormony.

mexx
16. feb 2008

Vrn, tak sa potom pochval, ako si dopadla a ci to pomohlo, to by ma zaujimalo dost... 😉 🙂

smejko1
7. mar 2008

ahojte 🙂 ja beriem do stredy aloe a aj muzikovi som to naordinovala.... chcem sa opytat skusenejsich.... ako casto to pijete.... tj. nam odporucili 1x rano na lacno... a tiez som niekde pocula, ze to staci urobit si mesacnu kura tak 1x za pol roka..... ale neni to malo? kolko tych flasticiek mozem brat za sebou?

a tiez sa chcem opytat, ked snazilkujeme, mozem to pit? - lebo v tehu je aloe zakazane..... takze tolko z otazok, tesim sa na odpovede 😉

smiledra
7. mar 2008

🙂 Ahoj smejko, vidim, ze Ti nedobre radili.
1. Zalezi na tom, ake to aloe pijes, ale predpokladam, ze kvalitne.
2. denna davka by mala byt aspon 60 ml -podla stavu (pri niektorych chorobach aj viacej) rozdelit do cim viacej davok. To dobre radili, ze nalacno, aspon 20-30 min. pred jedlom a vecer tesne pred spanim.
3. mesacna kura nestaci. treba vypit aspon tri litre za sebou aby to malo efekt. To nie je chemicky liek, ze si to clovek zoberie a dostavi sa hned vytuzeny vysledok. Je to priroda, bez neziaducich vedlajsich ucinkov a potrebuje to cas. Trpezlivost ruze prinasa 😉
4. idealne by bolo to zaradit do denneho rezimu, kedze toxiny dostavame tiez denne do seba, takze dobry vyrobok kludne mozes uzivat non-stop, ako keby si si davala denne jablko.
Na snazilkovane je to idealne, a v tehu nie je to zakazane, to je velky omyl. Zakazana je podomacky vyrobena tinktura ktora obsahuje aj supku listu. Ak uz prebehla detoxikacia, kludne to moze pit dalej aj tehotna zena.
Dufam, ze som Ti poradila. 😉

dzinka
7. mar 2008

Ahojte,
tiež uvažujem, že si kúpim ALOE. Ale neviem aké. U nás predávajú z firmy LR - aloe gel broskyňový. Je to to isté ako ten brusnickový od FLP? Koľko stojí 1L?

karamelinka
7. mar 2008

dzinka nie su tie iste..teda su ale ten brusnicovy ma este k tomu aj velmi pozitivne ucinky na zenske organy

karamelinka
7. mar 2008

ale smiledra ti urcite poradi obrat sa na nu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre