• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

6. decembra 2016 
Teraz sa nesmejte baby, ale poviem Vám len niečo z vlastnej skúsenosti....6 rokov som nebrala antikoncepciu, a nepodarilo sa mi otehotniet aj ked boli obdobia ked som si to priala. Zmenila som aj partnera a nic.... Zacala som si mysliet ze nemozem mat deti...az sme raz s priatelom vyskusali len tak aby bola sranda :D viagru :D a v ten vecer som otehotnela...neviem ci to malo s tym nejaky suvis alebo co...ale za pokus to stoji :grinning:
11. máj 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana256 mila zuzana ak chceš nejake info tak sa mi ozvi poslem ti nejaké materialy ohľadom liečby produktov je to trošku zložitejšie
11. máj 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilkakatka v anglictine vyvar je stock,nie sok
21. apr 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosimm vas ten aloe berry bi som chcela pre svojho muza pomaha to?
16. jan 2016 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky. Dnes som tu nazrela, lebo som jednej kocke, ktora sa chce otehotniet, doporucila precitat moje stare prispevky v tejto teme....dost som tu radila pred rokmi a bolo to nastastie plodne obdobie :slight_smile: Viacere uz maju po 2 deti odvtedy.
@eviina chces ten Aloe Berry Nectar muzovi na zlepsenie spermiogramu? To je zaklad, ale este by som pridala aspon Multi Macu tiez od Foreveru- je tam kopec vytazkov (Tribulus terrestris , Catuaba, L-Arginin, Pygeum Africanum, Saw Palmetto, Q10, ...) napomáhaju k lepšej plodnosti ako u mužov tak aj u žien, fantastický účinok vedia tieto vytazky vyvinúť v takto harmonickom zlozeni :slight_smile:
6. feb 2016 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj smildera dnes idem do forever s mojim imunologom uvidim co mi nabali, tusim Aloe Berry Nectar spominal, beriem aj kasicku ale priamo od vcelarov, a wobenzyn a bulharske lactobacily tak uvidim neviem ale ci je dobre to vsetko kombinovat, radsej mozno postupne co myslis ?
31. máj 2016 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikola116 preslo par mesiacov, taaak ako?
29. sep 2016 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....ak by ste mali záujem a aloe vera gely 98% za skvele ceny od lr kludne sa ozvite... rada pomozem... aloe pomaha pri otehotneni. Tato aloe vera nieje varena,takze ma vsetky živiny... pekný večer
24. nov 2016 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Precitajte si tu celu diskusiu a budete vediet kde a co objednat, kto Vas presvedcil a kto nie... :slight_smile:
6. dec 2016 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok