Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

kittie44
11. máj 2014

Teraz sa nesmejte baby, ale poviem Vám len niečo z vlastnej skúsenosti....6 rokov som nebrala antikoncepciu, a nepodarilo sa mi otehotniet aj ked boli obdobia ked som si to priala. Zmenila som aj partnera a nic.... Zacala som si mysliet ze nemozem mat deti...az sme raz s priatelom vyskusali len tak aby bola sranda :D viagru :D a v ten vecer som otehotnela...neviem ci to malo s tym nejaky suvis alebo co...ale za pokus to stoji 😀

pedi
11. máj 2014

@zuzana256 mila zuzana ak chceš nejake info tak sa mi ozvi poslem ti nejaké materialy ohľadom liečby produktov je to trošku zložitejšie

xima
21. apr 2015

@vilkakatka v anglictine vyvar je stock,nie sok

eviina
16. jan 2016

ahojte prosimm vas ten aloe berry bi som chcela pre svojho muza pomaha to?

smiledra
6. feb 2016

Ahojte kocky. Dnes som tu nazrela, lebo som jednej kocke, ktora sa chce otehotniet, doporucila precitat moje stare prispevky v tejto teme....dost som tu radila pred rokmi a bolo to nastastie plodne obdobie 🙂 Viacere uz maju po 2 deti odvtedy.
@eviina chces ten Aloe Berry Nectar muzovi na zlepsenie spermiogramu? To je zaklad, ale este by som pridala aspon Multi Macu tiez od Foreveru- je tam kopec vytazkov (Tribulus terrestris , Catuaba, L-Arginin, Pygeum Africanum, Saw Palmetto, Q10, ...) napomáhaju k lepšej plodnosti ako u mužov tak aj u žien, fantastický účinok vedia tieto vytazky vyvinúť v takto harmonickom zlozeni 🙂

nikola116
31. máj 2016

ahoj smildera dnes idem do forever s mojim imunologom uvidim co mi nabali, tusim Aloe Berry Nectar spominal, beriem aj kasicku ale priamo od vcelarov, a wobenzyn a bulharske lactobacily tak uvidim neviem ale ci je dobre to vsetko kombinovat, radsej mozno postupne co myslis ?

smiledra
29. sep 2016

@nikola116 preslo par mesiacov, taaak ako?

himmerova27
24. nov 2016

Ahojte....ak by ste mali záujem a aloe vera gely 98% za skvele ceny od lr kludne sa ozvite... rada pomozem... aloe pomaha pri otehotneni. Tato aloe vera nieje varena,takze ma vsetky živiny... pekný večer

smiledra
6. dec 2016

Precitajte si tu celu diskusiu a budete vediet kde a co objednat, kto Vas presvedcil a kto nie... 🙂

pettyynka
21. mar 2017

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak jste braly aloe, když jste se snažily otěhotnět? Jen do ovulace, nebo celý cyklus? Chci tento měsíc s aloe začít, tak právě nevím.. aby to zas nezabránilo uhnízdění.. snažíme se 10 měsíců a zatím nic ☹

draacik
2. feb 2018

@pettyynka ja ho pila dlhsie, aj som si spravila detox, nech sa creva zbavia toxinov + vyzivove doplnky k tomu

martina8995
21. mar 2018

@micula ahoj a z ktorej firmy ten brusnicová Forever??

draacik
22. mar 2018

@martina8995 ja mam Forever

pettyynka
22. mar 2018

Já pila od JUSTu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre