Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

madeleine
16. mar 2007

viamka, asi skor, co mi dovoli penazenka... v tomto case... 😔

emjee
16. mar 2007

viamka niee este to ma celkom ok farbu aj chut (som si logla trochu 😀 )

deina
17. mar 2007

smiledra, dakujem, aj ked si ma az tak velmi nepotesila. Ale kazda informacia je dobra. 🙂

adar
18. mar 2007

Ahojte baby,

všetkým, ktoré veríte na "babské recepty" posielam užitočné info. Tehotné ženy nesmú užívať:
vňať benedikta lekárskeho
plod borievky obyčajnej
kôra krušiny jelšovej
vňať a plod petržlena záhradného
stonky a koreň rebarbory dlanitej
vňať rozmarínu lekárskeho
vňať ruty voňavej
vňať železníka lekárskeho
šťava z kaktusa aloe !!!!!!!!!!!!
a chinín v akejkoľvek podobe

Tak len to som chcela, ak náhodou medzitým užívaním všetkých "superprostriedkov" na prečistenie otehotniete, aby ste to hneď vysadili.

Prajem úspešné snaženie všetkým 🙂

elliana
18. mar 2007

Adar, neviem, mozno mas pravdu, ale ja, ked som bola tehu som jedla a pila vsetko, ako pred tehu /oktrem tonicu a alkoholu/. Cosa tyka toho petrzlenu, tak ten som mala min. 2 krat do tyzdna. lebo jeho chut milujem

adar
18. mar 2007

Ahoj elliana,

vypísala som tam rady od jednej psychotroničky /Viera Vičanová sa volá/ pre istotu. A o tom petržlene som nedávno čítala aj v časopise o zdraví, že sa používa odvar na vyvolanie menštruácie. Myslím,že každá holka čo chce bábo sa bude snažiť tie negatíva eliminovať ak sa to dá a bude mať info. Aj keď v ničom sa samozrejme nemá prehánať. Aj ja som mala teraz počas tehu na kopec vecí chuť, ale stále mám na pamäti listeriozu z plesnivých syrov,ktoré milujem ☹ Ale som toho názoru,že bábo Ti aj tak samé "ukáže" čo sa mu nepáči 🙂 Ja som napríklad do 3mes.nemohla kávu ani cítiť. 😖

elliana
18. mar 2007

adar, asi ano. Jedna tehulka moze, dalsie 3 nemozu... Treba si davat pozor, ale nic netreba prehanat. A mozno, keby som sa musela o babo snazit par rokov, bola by som urcite obozretnejsia

lauritka
18. mar 2007

adar tie babske recepty vacsinou uzivaju zeny aby otehotneli ..a nie potom 🙂

lauritka
18. mar 2007

a ked sa niekomu nedari viac rokov tak siaha po vsetkom..a hlavne kazdy doktor ti povie ze treba precistit organizmus a bylinky su lepsie ako sa pchat hormonmi..moj osobny nazor aj skusenosti 😉

smiledra
19. mar 2007

Adar, neviem, preco si dala tolko vykricnikov ku aloe 🤐 , zrejme si neprestudovala celu diskusiu? 😵 V aloe rastline nemusi, ale moze vadit pre tehulky obsah aloinu v kôre listu, co je prirodne prehanadlo! Duzina z aloe zas ochranuje graviditu! Lepsi vyrobcovia koru listu vobec nepouziju, iny zas pomelu cely list, ale tuto latku vyfiltruju. Mali by napisat do toho zoznamu: tehotne zeny nepouzivajte podomacky vyrobeny extrakt z celeho listu aloe, ked, tak vyuzite len cistu duzinu. Skus to vysvetlit aj tej psychotronicke, zvysi tak uspesnost s tehulkami 😉

lauritka
19. mar 2007

ahoj misledra ..tak som trocha resersovala..poznas sarapis ..liek s lekarme ?

lauritka
19. mar 2007

obsahuje takisto mate\rsku kasicku a este nejake vitaminy... a odporucaju ho na jednej stranke ako prirodny liek na upravy cyklu a zvysenie znakov plodnosti..teda hlavne kvalitneho hlienu a dostatocne dlhej poovulacnje fazi.
takze skor si myslim ze tak nejak by sa dalo to prostredi upravit nie ???
lebo hlavne tenhlien je dolezity aby spermie prezili.
a citala som ze kysle prostredie je normalne ..take ma aj byt..aby neboli infekcie a mykozy..tak fakt neviem co kecal

smiledra
19. mar 2007

Ahoj Lauritka, matersku kasicku doporucujem kazdej snazilke urcite, mozno by si zasluzila zvlast jednu temu. 😨 Dobre si to prestudovala 🙂 O sarapise som pocula, no osobnu skusenost nemam. Podla toho popisu je to prirodny produkt, urcite ma len prospesne ucinky, ako tam pisu. Pokial dobre viem, obsahuje 24 mg materskej kasicky. Ja mam skusenosti s kapsulkami s obsahom 250 mg kasicky. Je to super potrava, ktora umoznuje vcelej kralovnej behom jej vysoko produktívneho zivota naklást az 3000 vajícok denne. Vcelie robotnice, ktoré sa zivia obyčajným medom, zijú styri az sest tyzdnov, zatial co královna sest rokov.
Obsahuje vitaminy A, C, D a E a komplex vitamínov B, taktiez obsahuje vsetkych osem dolezitých aminokyselín a znacné mnozstvo mineralov, proteiny, enzými, koenzymi a pod. Same dobroty 😉 Predsa sa nedoporucuje dlhodobo uzivat prave kvoli obsahu latok podobnych hormonom, no v prechode su tie latky velmi prospesne..... A jemne kysle prostredie je normalne.

betati
22. mar 2007

adar: poznám mamičky, ktoré užívali aloe aby otehotneli. A samozrejme pokračovali v užívaní aj počas tehotenstva. 🙂

Smiledra:prečítala som všetko, čo o aloe píšeš, je to úžasná rastlinka. Ja tiež mám s ňou výborné skúsenosti pri vnútornom užívaní. Ale teraz hľadám nejaký krém s obsahom Aloe na zadoček dieťaťa, viem, že nie každý je dobrý, na ktorom je napísané aloe. Poradíš kde mám hľadať?

kafulienka
27. mar 2007

Babule 😵 ,
vidim, ze sa tato tema rozbehla aj v snazilkach, ja by som si tiez rada kupila aloe - chcem si urobit vdaka vam taky mensi prieskum trhu. Poprosim vas, ktora uz mate skusenosti, ci by ste mi napisali, kde ste ho kupili, aka bola cena za liter a ako ten napoj vyzeral (ci bol gel, mlieko atd atd, ci sa musel riedit...) a hlavne, ci ste s nim boli spokojne (napr.cistejsia plet, lepsie travenie, spanok alebo TEHU...atd)
D a k u j e m k r a s n e !!!
🙂

tucniacik
27. mar 2007

no ja mam aloe berry nectar - s brusinkami, od FLP, zaregistrovala som sa ako priamy zakaznik/vdaka smiledre/, cize mam lepsie ceny, jedno toto aloe ma stoji 700sk a vide to tak na 15dni - zalezi od davkovania, jedno som uz vybrala a teraz beriem druhe, a potom este budem brat tretie - asi je este skoro na nejake vysledky, tak to ti zatial neviem povedat, tento mesiac zacina snazilkovat, tak uvidime, ci pomoze... je to taky hustejsi dzus - s duzinkami...

lauritka
27. mar 2007

🙂 ahojte

ja sa pridavam ..to aloe berry nectar pijem uz mesiac..druhe balenie.
pozitvne je ze som schudla 2 kg. a prvykrat po dlhej dobe som mala bezbolestnu MS.
tiez som zaregistrovana vo firme FLP.. liter/700 SK

tucniacik
27. mar 2007

laurtitka, tu bezbolestnu ms potvrdzujem - prvy den som mala troska bolesti, ale uplne sa dali v pohode zvladnut a potom uz nic, daleko lepsie nez som bezne mavala...

lauritka
27. mar 2007

😵 😵 ano bola som milo prekvapena...zvycajne ten pry den som sa nezaobisla bez tabletky alebo pol deci tvrdeho 😎
uz teraz len verim ze to pomoze fazulke sa zafazulkovat 😉

smiledra
27. mar 2007

Ahojte kocky 😉 Som rada, ze rastie pocet spokojnych ludi s touto uzasnou rastlinkou. Treba len spravne poradit. Betati, na zadocek je vynikos krem aloe s propolisom, no su aj ine moznosti. Treba sa vseobecne riadit pravidlom pri vybere Aloe kremov, aby to aloe nebolo spominane na konci v zozname zlozenia, lebo to znamena, ze je toho tam najmenej. Dobry krem by mal obsahovat najmenej 30-85 % aloe. To, ze je na obale nakreslena rastlinka Aloe, este nic neznamena. Takto v skratke. 🙂
Lauritka, drzim palceky a prajem Ti coskoro vydavky na sampanske 😀

lauritka
28. mar 2007

😀 dakujem smiledra ..balik este cakam ..potom sa ozvem 😉

kafulienka
28. mar 2007

...dakujem za nazory 🙂 a pekny den...

ivankaalenka
28. mar 2007

No, tak aj ti poviem svoj postreh, mne sa zlepsila imunita a ako som pisala, ako mame babo...No, nie je to zle. Ja mam aloe od firmy LR-cosmetics, mozno to poznas, maju hodnotenie od institutu Frresenius a to najlepsie, 1L ta vyjde okolo 1000SK a je to na mesiac, ak sa objedna 6flasi, je tam dobra zlava, teda oplati sa to a odporuca sa vybrat viac flasi, teda az po zelany vysledok a aj dalej. Da sa zaregistrovat, ak by mal niekto zaujem. Inak je to naozaj zazracna rastlinka, Smiledra ma pravdu.

droby
29. mar 2007

ahojte, bola som dnes na obede a mali v restike ochutene napoje aloe ktore obsahuju stavu aj duzinu z aloe a su fantasticke... verim ze to neni take ako ten gel na pitie ale je to super. ked chcete pozrite www stransku pokka tam su a aj ine veci aj o aloe je tam pisane.
😉

teuska
29. mar 2007

Ja som si kupila v lekarni Aloe vera juice- lily of the desert. Ma sa 50 ml denne zmiesat s 200 ml vody. Neviete mi poradit, ci mi to moze pomoct. Z toho, co som tu citala v lekarnach to aloe nie je velmi kvalitne? Ako by mi toto mohlo pomoct alebo nepomoct?

droby
29. mar 2007

ahoj teuska, myslim ze ked nepomoze tak neublizi. a aloe celkovo pomaha, takze muslim ze pomoze ale pre efektivnejsie vysledky je treba kvalitnejsie 😉

emjee
29. mar 2007

aloeveristky, v knihe "vyziva a krevni skupiny" som sa docitala, ze krvna skupina nulka (co som aj ja) by aloe vera vobec nemala 😒

viamka
29. mar 2007

emjee, ja som sa to docitala tiez. a nemozeme my byt vynimky??? ja som nulka tiez.

emjee
29. mar 2007

co ti ja viem? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre