Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

smiledra
13. apr 2007

Ja som za 😉, velmi rada pridem, co tak streda poobede v Aide? Aj Mimusiacik ma velmi vela info pre snazilky, Dohodneme v IP?

marlenka56
13. apr 2007

tak chod: SNAŽILKY KOŠIČANKY , PROSIM O POZORNOST : https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

hmmm, posli vsetkym kosicankam co poznas snazilky

marlenka56
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlenka56
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlenka56
16. apr 2007

ahojte bambulky ako sa mate?

smiledra si tu?

smiledra
17. apr 2007

Ano, nakukla som, co noveho 😉 Tesim sa na zajtra 🙂

marlenka56
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlenka56
17. apr 2007

Ajojte bambulky,prajem vam krasny dnik

nathalinocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauritka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
17. apr 2007

baby, prosim stretko si dohadujte v teme o stretku, tato tema sa tyka aloe vera

adriatica28
17. apr 2007

babulky nemáte niektorá skúsenosti s aloe v súvislosti s alergiou na slnko? Dcéra sa mi vyhádzala zo slnka takými drobnými vyrážkami a svrbí ju to. Nepomáha ani fenistil gél a mám doma nejaký aloe spray čo mi predala podnikavá kolegyňa tak poradťe či jej to môžem na to dať. ďakujem

smiledra
17. apr 2007

Ano, urcite jej to nastriekaj s tym rozprasovacom, ale to ta podnikava kolegyna mala aj vysvetlit, na co vsetko sa to moze pouzivat. Este doporucujem betakatoten uzivat na jar a aj ked viete, ze ide na slnko, aj preventivne nastriekat.

nane
19. apr 2007

ahojte hviezdy...
ako sa mame??
chcem sa opytat, kocky, ktore popijate aloe...ako rychlo sa vam ukazali ucinky? myslite, ze mozem ocakavat tento mesiac, ze sa mi cyklus upravi? minuly mesiac som mala 50dni 😢 to bolo otrasne...myslite, ze sa mozem nadejat?? dnes som totiz 28DC...mam popichavanie a bolesti...tak teraz neviem, ci je to ovu alebo mrcha....kedze som to vzdala s teplotami a krckom...lebo mi uz z toho sibalo...
hmmmm????

lauritka
19. apr 2007

nane ja som ucinky citila hned prvy mesiac 🙂 mala som bezbolestivu MS 😅
tazko urcit ci mrcha ci ovu ked nic nesledujes 🙂

nane
19. apr 2007

lauritka...
chcem vediet, ci sa mi moze skratit ten nekonecny cyklus...???
myslim, ze asi nie...lebo mam hlien...priesvitny...takze ovu....ak mam dnes ovu..o 14dni mrcha...des...takze sa mi to neupravilo 😢

lauritka
20. apr 2007

nane mala by si to vyskusat ..urcite je to dobre aj na celkou detoxikaciu organizmu ..posobi protizapalovo..vydrz aspon dva mesiace.
podla hlienu to bude ovu.
inac na otehotnenie ani takyto dlhy cyklus nie je zly pokial ovulujes.
nevadi ze prva faza cyklu je dlhsia. dolezita je ovulacia a lutelana faza. 😵

barbi4
20. apr 2007

Ahojte babenky, prosim vas pekne mohli by ste mi poradi kde sa mam zaregistrovat aby som si mohla kupit ten aloe berry nectar za 700,- SK, dakujem 😀

lauritka
20. apr 2007

barbi smiledra ti napise ;)

barbi4
20. apr 2007

ved uz som jej pisala ip ale niako sa mi neozyva. 😖

lauritka
20. apr 2007

vydrz asi niekde beha..ja som zaregistrovana tiez. inac v blave mas sklad takze ked ta zaregistruje budes si po to moct chodit sama 😉
jedina podmienka je minimalna hodnota objednavky 60 euro. podla kurzu sa prepocitava ..takze asi 3 gely..ale aj tolko ti treba na zaciatok. 🙂

barbi4
20. apr 2007

Dakujem lauritka, skusim teda este vydrzat 😀 😀

lauritka
20. apr 2007

😵 drzim palce aby ti to pomohlo 😝

tucniacik
20. apr 2007

lauritka,
mrkla som zase na tovj graf, aj ja mam rovnaku teplotu ako vcera...

lauritka
20. apr 2007

😒 myslis ze je to normalne ak je takto v priamke hmmm.ani hore ani dole

tucniacik
20. apr 2007

teraz to este vobec nieje podstatne, bude zalezat na teplotach pred mrchou...

smiledra
20. apr 2007

Ahojte kocky, prave som sa vratila z terenu 😉
Barbi, mne neprisla od Teba IP, asi si to poslala inde, ale ak si z BA, mozes poprosit aj Tucniacik, mozno za cokoladku Ti urobi tu sluzbu aj ona a nakupi Ti za velkoobch. ceny. Napisem Ti este IP, aby si mala viac info, davkovanie a co k tomu.

nane
20. apr 2007

lauritka
ja to nevzdavam....pijem to mesiac a planujem v tom pokracovat, ja osobne citim zmeny, len by som odcenila, keby sa mi skratil cyklus na povodnych 30-32dni....
skusim sa zajtra este popytat na tu kasicku...
ozaj, a co s tym, ze sa tam pise, ze sa to nesmie uzivat, v tehu alebo pri kojeni? a co ak budeme tehu, prestaneme s tym? alebo mozme pokracovat, kedze si telo uz "zvyklo"??? 😨

lauritka
20. apr 2007

ked budeme tehu tak to uz nemusime pit 😉 ani papat kasicku..na to su uz ine pripravky 😅 mineraly a vitamimy ...ved o tom pokeckame v tehulkach 😀

nane
20. apr 2007

MYSLELA SOM TYM, ZE AK SME TEHU TERAZ, ALE ESTE O TOM NEVIEME... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre