Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

barbara
14. jún 2007

ahojte dievcata mozem sa vas opytat preco skodi aloe ked je zena tehu????? a kym otom nevie a pije ho tie dva tyzdne kym sa to zisti, moze to porusit plod? dakujem za odpoved 😵

tucniacik
15. jún 2007

tak ja sa pridam k aleo tehulkam, som treti krat tehotna, prve dva som potratila pred alebo pocas 7tt, potom som uzivavala alOE niekolo mesiacov + kasicku a omegy,a teraz som v 7tt a podla vcrajsej nastevy u dr. je vsetko ok... mimi ma 5mm a pekne bije srdiecko,toto je zatial najdalej ako som sa dostala, berry nectar a omegy uzivam nadalej, a dufam ze to teraz uz vide...

lauritka
15. jún 2007

😀 viva aloe. gratuluhem tucniacik ;)

elenita
15. jún 2007

Jeeej tucniacik, gratulujeeem 😵 😵
Ja som to sledovala uz dlhsie....

ivkaa1
15. jún 2007

ahojte dievcatka, neviete mi poradit na nevolnost?

barbara
15. jún 2007

ahojte dievcata mozem sa vas opytat preco skodi aloe ked je zena tehu????? a kym otom nevie a pije ho tie dva tyzdne kym sa to zisti, moze to porusit plod? dakujem za odpoved 😵

lauritka
15. jún 2007

ak si detoxikovana tak aloe mozes pit dalej. a plod sa ti neporusi neboj sa. kym to zisits este mimi nie je napojene ani na krvny obeh. ale ak to pijes dlhodobe tak to vobec neskodi.
ivkaa neviem ake nevolnosti.kazda nevolnost ma svoju pricinu, najprv by ju trebalo najst ;)

elenita
15. jún 2007

Ivka, aka nevolnost?

barbara
15. jún 2007

dakujeeeeem lauritka si zlata,
takze mozem pit aloe a nemusim sa bat ze poskodim plod joj ale mi odlahlo....no a potom ked zistim ze som tehu tak mam s tym prestat hej ???
ja ho pijem druhy mesiac rano a vecer stamperlik alebo ako sa to ma spravne pit? ja som to kupila len cez inernet a tak som si to nadavkovala sama bez vykladu dufam ze to robim spravne 😵

lauritka
15. jún 2007

barbara a ake aloe pihes ?? dufam ze berry nectar ??? a ked pijes uz druhy mesiac- tak sa nemusis bat. mozes potom prestat ale nemusis. 🙂
ja pijem tiez stmaperlik rano po prebudeni. pol hodinu pred jedlom a vecer pred spanim. ale zacinala som prvy mesiac tri krat denne.

smiledra
15. jún 2007

Ano, robis to spravne a neboj sa to uzivat aj pocas tehu. Vcera som bola na prednaske v KE, lekar jednoznacne potvrdil, ze pokial uz prebehla detoxikacia (1-2 litre si vypila), kludne treba uzivat dalej, aloe ma aj vplyv na ochranu gravidity!!! Pi rano nalacno asi 20-30 minut pred jedlom a vecer tesne pred spanim, aby telo pri regeneracii malo na co siahnut, je tam asi 250 vyzivnych latok.
Tucniacik 😉 tesim sa velmi tomu sonu 🙂 🙂 🙂
Kocky Blavacky pridte v sobotu na prednasku o 10 tej v Kongresovej sale SLSP, gynekolog prave ma tuto temu, Aloe a zenske zalezitosti 😉 od puberty cez graviditu, zapaly, mikozy po klimax.

barbara
15. jún 2007

no ja neviem lauritka teraz musim pozriet doma, ale je tam nakresleny med tusim vpredu kupili sme si s drahym sest flias a pijeme to obaja, este mame styri takze v podstate ja mam len jednu za sebou hmmm

lauritka
15. jún 2007

..kolko ste za to dali? teda za jednu ?

barbara
15. jún 2007

ja neviem uz presne okolo tisicky
a dobre pijem to medove ci zle? ci preco sa pitas lauritka 😒

tinni
15. jún 2007

kocky, kde sa da kupit ten gel na pitie aloe vera? ja pijem len taky napoj s kockami aloe vera...

smiledra
15. jún 2007

Aha, Ty pijes od LR. Je to tiez dobry vyrobok, ale ten s brusnicami je na snazilkovanie lepsi 😝 Tie 4 litre prenechaj drahemu a prejdi na brusnicove, plus kasicku! Inac kocky vcera nam hovoril doktor, ze kasicku nechat pod jazykom rozpustit, tak ma najvacsi ucinok! 😉

tinni
15. jún 2007

my sa nesnazime, ja len chcem precistit organizmus 😀 a neviem, kde ten gel mam kupit...

barbara
15. jún 2007

a ten brusnicovy je od koho? a preco je lepsi? to aky je v tom rozdiel? 😕

smiledra
15. jún 2007

Tinny, to predtym som pisala pre Barbaru, len medzitym si dala prispevok 🙂 Napisem Ti IP.
Barbara ten brusnicovy je unikatna kombinacia Aloe, brusnicoveho a jablcneho koncentratu a prave tie brusnice s aloe dobre vplyvaju na sliznicu mocovych ciest, vajickovodov a maternicu, vseobecne na sliznicu brusnych organov. Aj obsah bioflavonoidov je tam vyssi. 😉

tucniacik
15. jún 2007

elenitka,lauritka,smiledra, dakujem za gratulacie...
inak este musim dodat, ze kym obe predosle tehotenstva som mala problemy s mykozou a svrbenim - proste neprijemne pocity v posve, + neskor spinenie, tak teraz vobec nic,vaginalna sliznica je uplne v poriadku, nespinim, akurat ma trapia teho.nevonosti 😝 , to je snad dobre znamenie...
drzim vam vsetkym palce aby ste sa aj vy rychlo dostali medzi tehulky... 😉
ja som s aloe produktmi velmi spokojna...

maahuliena
19. jún 2007

môžem sa spýtať? môže aloe dopomôcť k ovulácií?

lauritka
19. jún 2007

🙂 mahul no asi k ovulacii nie..to by som skor odporucala tu matersku kasicku na pekny cyklus 😉 ale samozrejme v kombinacii s aloe berry , ktore priamo posobi na panvovu oblast. ziadne mykozy. zapaly ani cysty 😉 plus napriklad u mna to zabralo tak, ze odkedy ho pijem tak nemam ziadne MS bolesti 🙂 ani ziadne mykozy.
mrkni na moje grafy, pekne mavam ovulaciu. uz len spg a uvidime na com sme 😉 kazdopadne vitaminky a aloe len prospeju. 😵 pa

maahuliena
19. jún 2007

ahoj lauritka...takže tá materská kašička, alebo Sarapis by mi mohol pomôcť k navodeniu ovulky?
grafy máš pekné, aj ovulku 😉 ja chcem tiež ☹

lauritka
19. jún 2007

mahuulienka ty nemavas ovulku? alebo ako je to s tebou?

maahuliena
19. jún 2007

lauritka: môj problém je z ovuláciou... všetko je v poriadku: teda sono, žiadne cysty, PCO, hormonálny profil ok 😒 aj PRL, aj FSH- takže nechápem prečo neni ovulácia 😠 aj hormóny štítnej žľazy ok, cytologia ok... som snažilka takmer 3 roky... až na folikulometrií mi lekár zistil, že nemám ovulku- to pred dvoma rokmi...a začalo sa riešiť.. Clostybegyt/ len 2 cykly-ovu bola len tehu som neostal/ Duphaston... no ťažké to je... tak skúsim ešte Homeopatiká- obj. som 18.7. tento cyklus chcem vyskúšť Sarapis.. a keď to nepôjde tak asi centrum bude ☹

lauritka
19. jún 2007

a dlhodobejsie si clostyl nebrala ? ale nechapem ze u teba nenastava ovulacia ak mas hormonalny profil v poriadku..zistovali ti aj prolaktin ????
ten zvykne blokovat ovulku. skus ten sarapis, ci zabere a hlavne meraj BT.
a podla odporucani zacni od zaciatku cyklu 3 krat denne jednu tabletku prvych desat dni, potom dvakrat denne dalsich desat dni, a potom uz len jednu denne stale. uvidis ako ti zabere.

albertova
19. jún 2007

ahojky, pripájam sa ak neva 😉

ja tiež beriem duphaston, a nič, moja MS si robí čo chce, resp. asi moje telo 😠 , maahuliena: a Tebe duphaston pomohol, a načo konkr. ti ho dali???? dík

maahuliena
19. jún 2007

Ano to je PRL- a bol v poriadku! nechápem ☹ a clostylbegyt som dlhšie nebrala, lebo doktorovi sa asi do doho nechcelo- alebo čo 😖 , že v centre mi to lepšie a presnešie budú stimulovať.. pako 😕 asi fakt je nutná zmena... 😒
chcem si začať merať BT, ale pracujem na smeny meranie bude potom asi na dve veci, či??
Je naozaj ten šarapis tak dobrý? Vraj robí aj dobrú výstelku?

lauritka
19. jún 2007

aahul ano. upravuje lutealnu fazu, je to vlastne prirodny progesteron.
da sa merat aj ked robis na smeny. je to tam na tej stranke o merani BT. hlavne aby bolo telo v klude aspon par hodin. a iny cas si v grafe poznacis.skuste miesto toho duphastonu tu kasicku. je to nehormonalne.

maahuliena
19. jún 2007

alber: neva 😉 mne duphaston pomáha/ beriem ho od 14DC-24DC 2x denne, beriem ho v podstate, aby som to dostala, keďže mám anovulačné cykly... pri ňom ako aj pri HA a Clostyl. keď som stimulovala som mávala vždy 28DC 😉 takže aspoň nejaké pozitívum u mňa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre