Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

deina
2. nov 2007

Zevraj to skludnuje zapalove procesy a dnes ma fakt trapia klby, mozno by to pomohlo, kedze lieky nemozem. A vraj je to dobre na mozog (moj i baba). Vdaka, napisem jej. 🙂

lauritka
2. nov 2007

napis 😉 ja ich beriem uz asi tri mesiace . 🙂

cicuska
4. nov 2007

ahojte chcem sa spytat, ja som sim kupila aloe vera 99,77% ciste v lekarni, je tam cca 1,1 litra a vraj aj dokonca bio produkt, tento vyrobca ma bud ciste aloe alebo s prichutou mango. SPominali ste tu mnohe brusnicove Aloe, mozete mi napisat kde sa da kupit, v akej lekarni? vopred dakujem

fkamka
4. nov 2007

ahoj cicuska! Myslim ze v lekarni ho nekupis ale skus napisat smiledre na IP, iste ti poradí. Mne poradila a som jej za to vďačná 🙂 😀

smiledra
5. nov 2007

Ahoj Kocky
Deina...Omega3 mastne kyseliny su vhodne aj pocas snazilkovania, ale hlavne v prvych mesiacoch, ked sa vyvija nervovy system plodu. Omega 3 tvoria viac, ako polovicu obsahu mozgovych buniek, preto by som vrelo odporucala aj ked by neboleli klby. Poslem Ti mailom este na co vsetko to posobi.

deina
5. nov 2007

Super, dakujem. 🙂 Teraz si spominam, ze mi to odporucal aj lekar (reumatolog) - konkretne rybi olej, no ale toho clovek vela bezne nezje. Som zvedava, ci to pomoze.

smiledra
6. nov 2007

Pomoze Deina, len neurobi zazraky za tri dni 😉
Inac dievcata, sledovali ste "velke hlasovanie"?
Urcite vdaka aj tejto teme tam vedie Aloe 🙂 Velmi ma to potesilo, ked som to videla 😀 .
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😵

smiledra
15. nov 2007

Ahojte, teraz som sa dozvedela pre BA a okolie dobru spravu, ze v sobotu doobedu bude prednaska gynekologa o Snazilkovani a produktov prírody, urcite aj aloe🙂. Este zistim, kedy a kde a dam vediet. 😉

smiledra
16. nov 2007

Cize zajtra to bude v City hotel Bratislava od 10tej, vstupne 100 Sk. Nazov prednasky: Ako na sterilitu prirodnymi produktami.

vojsooo
27. nov 2007

Čo sa týka samotného Aloe Vera, je to rastlinka ktorá ma nenormálne účinky. Mám doma celú škálu produktov od firmy FLP, ktoré sú samozrejme obohatené o víťažky rastlinky Aloe Vera. Ten Aloe Vera Gel obsahuje až 96% Aloe. Je to úžasný nápoj. Šampón a balzám na vlasy sú taktiež neuveriteľné.
Čo sa týka tehotenstva. Osobne by som neodporúčal počas tehotenstva začať používať naplno aloe. Ak niekto plánuje nového člena rodiny tak odporúčal by som nejakú dobu pred tým začať užívať napríklad tento gél, a potom počas tehotenstva gél iba prospeje, ale pokiaľ sa gél nekonzumuje tak by som počas tehotenstva radšej nezačínal.

marcy28
10. dec 2007

Ahojte babenky, mam doma dva aloe gely, ak chcete niektora kupit za fajn cenu,napiste mi do IP.Len v ramci Ba. 🙂

mimusiacik
19. dec 2007

🙂 Mila nasa Smiledra!
Pripajame sa k radu gratulantov v den oslav tvojho mena,
zelame pevne zdravicko,kazdodenne ludske stasticko,opatovanu lasku partnera,nekonecnu radost z potomkov,nech sa Ti splni to,po com tuzis,vela spokojnych ozdravenych priatelov!!!Vsetko NAJ 😀 😅 😵 🙂 😉
Perspirant bez hlinikovych soli sluzi skvele k maximalnej spokojnosti,som Ti zan nesmierne vdacna...
Den plny milych prekvapeni!

smiledra
19. dec 2007

Jééé 🙂 Mimusiacik, si zlata, ze evidujes moje meniny 😉 Dakujeeeeeem 😅
Ja som rada, ze som tu mohla pomoct viacerym kockam mojimi radami a skusenostami, je tu uz po aloe berry zopar tehuliek 😵 . Teraz tato tema zaspala, ale je tu snad uz vsetko napisane, kto chce, tak si to najde a precita, popr. napise IP. A ten antiperspirant bez hlinikovych soli vsade boduje 😉
Krasne vianocne sviatky Ti prajem aj vsetkym babam na MK aj v mene svojej rodiny: http://www.elfyourself.com/?id=1382611018 😀

emjee
16. jan 2008

strouzek • Dnes o 14:02
prosím o radu, zrovna jsem si koupila na doporučení kolegyně aloe vera gel, znáte ho někdo nebo máte s ním zkušenosti??? pomáhá prý tělu očistit se od všech škodlivin, posiluje imunitu a prý léčí kde co!!

lauritka
17. jan 2008

ano mame s tym skusenosti strouzek.. ja som pila aloe berry gel..je to dobre proti mykozam, cystam, mne odstranil bolestivu MS...detoxikuje, obsahuje vela zivin a vitaminov, je na vela veci. kludne ho pi.. niekomu pomohol aj otehotniet, ale je to dobre uzivat este v kombinacii s materskou kasickou a antioxidantami ako su A beta care. vitamin E.

strouzek
17. jan 2008

lauritka děkuji za info. gel mám koupený od fa LR a piju ho od pondělí. mám ho na očistu před snažením,dávám ho i manželovi, tak uvidíme jestli pomůže i rychleji ke //. 😉 Jen ještě měli jste holky ze začátku nějou reakci těla na gel?? kolegyně říkala že to naordinovala celé rodině a každý nějak reagoval. dceři se první týden zhoršilo akné ale pak díky gelu zcela zmizelo, její muž měl první dny pocity jako před chřipkou a jí prý hrozně boleli nohy. Já s manželem zatím nic. tak asi nám to sedlo a nebo to teprve přijde.

lauritka
17. jan 2008

ja som pocity nemala ziadne...ale zvyknu sa tie priznaky prejavit pri detoxe..treba pit vela tekutin.

pavlinka3
17. jan 2008

mamka také pila ten gel od LR a jednou za čas si jednu lahev objedná i teď.....cítí se mnohem lépe i po psychické stránce a hlavně se pak ráno budí odpočatá a ne "vyflusaná".....myslím, že ta aloe si v těle najde místo, na které má působit....myslím tím jako místo, kde je pomoc zrovna nejdůležitější 🙂

strouzek
17. jan 2008

o té psychice to jsem slyšela. prý se pak cítí člověk dobře. buď je to z gelu a nebo prostě si to vsugeruje, beru a je mi dobře. každopádně ho budu pít dál, doporučuje se na úplnou očistu těla koupit 3 láhve za sebou/osobu, no nevím jestli dám 3x800,- pro sebe a 3x800,- pro manžela. Tak si říkám doberu tuhle, pak možná ještě jednu dokoupím, ale určo nebudu kupovat 6 flašek. Jinak se to má prý brát štamprle ráno a večer, no beru to jen večer, jednak si ráno nevzpomenu a taky si říkám žádný zdrav. problém nemám a na takový to doplnění vitamínů to večer stačí nebo ne?

pavlinka3
17. jan 2008

mamka vycucla 3 lahve a teď si jednou za čas dá jednu láhev - pila každé ráno rovnou z lahve....prostě si jednou cvakla a stačilo to.....

o té psychice...mamka je hrozná cíťa a všechno si moc bere...zní to blbě, ale je tak trochu labilní, takže jí to pomohlo dost....

strouzek
17. jan 2008

tož super, tak to nasadím manželovi dvojnásobek, on je hrozná cíťa, horší kolikrát jak baba. brečí u každý pitomosti v telce 😀

smiledra
27. jan 2008

Ahooojte, mam radostnu spravu, prisla mi dnes SMS od Tucniacika:
"Taaak, uz konecne viem ako vyzera mamina a ocino z vonka. Volam sa Natalia, mam 344Og a 49cm a vykukla som na svet o 11.27 hod."
Gratulujemeeee Tucniacik 🙂 😉 🙂
Gratulujeme aj Barbi4, ktora tiez tento tyzden porodila zdravu dcerku 🙂 😉 🙂
Mam obrovsku radost, lebo v oboch tehotenstvach asistovala aj rastlinka Aloe Vera, lebo obe kocky zacali pit Aloe Berry nectar na zaklade mojich rad ... vdaka tejto teme na MK ! 😵 Coskoro pridavam dalsie uspesne spravy 😉

lul
27. jan 2008

smiledra - to je super. blahozelam mamickam 🙂 idem si to kupit aj ja...

smiledra
27. jan 2008

😵 drzim palce Lul a pridaj k Aloe Berry aj matersku kasicku, ucinok bude rychlejsi 😉

mexx
28. jan 2008

Babule, je medzi vami niekto, kto taketo mnamky aj predava? 🙂 Ak jo, pisnite mi do IP, by som si rada zadovazila napriklad od LR Aloe a nemam momentalne vo svojom okoli nikoho, kto to robi... 😕

mouse
29. jan 2008

Mozem Ti poslat kontakt do Ba, aj na aloe od LR aj od inych firiem. Ja neberiem od LR ale z good natur - akosi mi viacej sadlo.

mexx
29. jan 2008

No ved mne je jedno, od koho bude, mozno mi tiez viac sadne nejake ine... 🙂

smiledra
29. jan 2008

Mexx, vidim, ze si z GA, tak Ti napisem oko si mozes sama objednet za velkoobchodne ceny 😉

campi
31. jan 2008

Vcera jsem si koupila aloe vera gel, kolik lahvicek o objemu 500 ml mam vypit? Fyzioterapeut, od ktereho jsem to kupovala, mi prodal jednu pro mě a jednu pro manžela. A ted tu ctu, ze nejlepsi jsou 3...
Manzel to pit odmitl, takze mam ted dve lahve pro sebe🙂

A potom nejakou prestavku?

smiledra
31. jan 2008

Ahoj Campi
Ponukol Ti ten fyzioterapeut aloe na tehulkovanie? Ake je to aloe? Napis mi do IP presny nazov, vyrobcu, pozriem sa na to. Je mi cudne, ze 500ml, v pollitrovom baleni som videla zatial len take 😝 co sa oplati kupit len kvoli cene. No moze byt vynimka. Na snazilkovanie Ti doporucujem pit Aloe s kanadskymi brusnicami a minimalne 3 litre, alebo tolko, kym sa nepodari. 3 litre je minimum na beznu detoxikaciu, ale na liecbu, ak je treba, je potrebne niekedy aj pol roka, rok...U nas aj deticky piju aspon od augusta do jari non-stop, je pravda, ze len rano, ale neboli sme u lekara ani raz a nie prvy rok. 😉
Tie brusnice tvoria s Aloe velmi dobry synergicky, multiplikacny efekt, kde sa navzajom znasobuju ucinky. Brusnice aj samotne dobre vplyvaju na sliznice spodnych organov(vajickovody, mocove cesty, maternica a pod), nicia infekty a pod. a s aloe to je hotovy zazrak.
Takze nech manzel vypije tie dve pollitrovky a ty si zaobstaraj brusnicove aloe, kym nemas tak pite spolu s manzelom to, co mate. Prestavku nie je nutne robit, kym nie je vysledok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre