Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

dzinka
7. mar 2008

aha, ja som myslela, že to je jedno, len príchuť je iná. Kde sa môžem dopracovať k tomu brusnicovému?

dzinka
7. mar 2008

Mne povadeli, že aj ten s LR je na ženské problémy.

dzinka
7. mar 2008

ok, ďakujem

karamelinka
7. mar 2008

dzinka ten brusnicovy s LR je na zenske problemy napis IP smiledre ona ta navedie... 🙂 😉

smejko1
10. mar 2008

dakujem smiledra 🙂)

mam taku vodicku z lekarne vo flasticke (bola akcia 2 za super cenu).... asi by som naozaj mala pittoho viac, lebo mne sa zda, ze mne to sposobuje zacpu äpredtym som taky problem nemala)... takze si zvysim davky
dakujem za uzitocne rady 😉

vrn
12. mar 2008

Ahojte,
najnovšie správy........ po mesiaci užívania Aloe menzes úplne slabučký a bezbolestný 😀 😀 😀
Ako sú na tom endom.cysty vo vaječníkoch zatiaľ neviem, keď pôjdem na sono budem informovať. Ale v každom prípade je to citeľný rozdiel (alebo som tehu? 😨 )

a2303
12. mar 2008

Ahojte 🙂
Pridám skúsenosť, čo keď pomožem.
Ženský doktor mi pri stere asi v Decembri našiel baktérie e-coli a enterococus.
Brala som 2 druhy antibiotík a baktérie nezmyzli. Tak doktor povedal, že musím mať pauzu, lebo nemožem brať toľko antibiotík. Tak som si kupila aloe, hovorila som si, že stratiť nemám čo (pila som už aj vlani ale len gel). Kupila som si aloe gel (2 krat denne som ho pila) + censakové tabletky (3x denne) + propolisové tabletky (2x denne) + B12 (1xdenne) - všetko od FLP.
Minulý týždeň som bola na stere a baktérie zmyzli!!!!

Teraz mi našiel chlamýdie (zobral všetky stery), lebo plánujeme bábo. Tak na to dostanem antibiotká ale k tomu si ešte niečo určite pridám.

Tak ja mám dobru skúsenosť, baktérie, ktoré s antibiotikami nezmyzli, som si odstránila sama 🙂
Nie vždy chémia je najlepšia....

Ešte by som chcela zdorazniť, že niesom dílerka, ani aloe nepredávam, a ani nerobím reklamu 😉

smiledra
12. mar 2008

Ahoj kocky, to som ozaj velmi rada. 😀 Kto je trpezliva, vysledku sa docka. 😉

smiledra
12. mar 2008

Smejko, nemas zaco dakovat, potom tie akciove vymen za lepsie.

eki
28. mar 2008

ahojte,
11.3.2008 sa nám narodil malý Šimonko (2920g, 49cm), možno práve vďaka aloe vera..
Tak chcem povzbudiť všetky snažilky, nech veria, že to raz príde, my sme sa snažili o bábo skoro 3 roky.
Držte sa

vierusik
28. mar 2008

awojky, chcem sa spytat a poprosit o radu! Mate pozitivne skusenosti z aloe vera, tak by ma aujimalo ci by som ho mohla pit, i ked som tehu.

Dakujem pekne 😉

kalerat
28. mar 2008

Vierusik já si myslím, že se aloe vera nesmí pít v době těhotenství. Teda aspoň tak je to napsáno na etiketě. 😉

vierusik
28. mar 2008

kalerat - dakujem za odpoved.....

ja s aloe nemam ziadne skusenosti...

smiledra
28. mar 2008

Ahoj Eki 🙂 Nesmierne som rada 😀 Tie naturalne mineraly uzivaj dalej, to teraz, kym kojis este viac potrebujes, ako v tehotenstve! Kojace mamicky potrebuju z vacsiny mineralov a stop. prvkov 1,5 az 2 nasobok, ako bezne pracujuca zena, hlavne vapnik, fosfor, chrom, jod a vo vyvazenom pomere s ostatnymi.

Vierusik, nedoporucuje sa aloe v tehotenstve kvoli tomu, ze nastartuje detoxikaciu organizmu a toxiny by isli z tela aj cez plod. Kto pije aloe uz nejaky cas pred tehotenstvom a prebehla uz detoxikacia, moze kludne pokracovat dalej, len to prospeje, lebo aloe ma v sebe latky, ktore su ochrancovia gravidity. 😉

smiledra
28. mar 2008

Skoro som zabudla napisat, dnes sa narodilo nase dalsie "aloe baby" pri Presove, po roku a pol snazilkovania 🙂 🙂

vrn
15. apr 2008

Smiledra, mám dávkovanie počas tehu znížiť? Už pijem 2. liter, dávam si 2 odmerky za deň. Ďakujem za rýchlu odpoveď...........

mirinda10
15. apr 2008

smiledra, od koho Aloe Vera odporucas pit a ako dlho ja uz pijem 2 mesiac ale zatial som na sebe nespozorovala nic mala som problemy s travenim a stale ich mam aj ked pijem na lacno 25ml ale riedim to vodou tak ako je napisane tak skusim to pit asi ciste

vrn od koho pijes Aloe ked pijes az dve odmerky to je kolko ml?

vrn
15. apr 2008

od Smiledry 🙂 Kupila som aloe s brusnicami kedze som mavala problemy s mechurom a zatia je to ok (klop-klop). 2 odmerky su cca 30 - 40 ml, neviem presne, mam to doma.

ellianka
15. apr 2008

ahoj žienky 🙂 aj ja som sa rozhodla pre Aloe Vera, pijem ho už dva týždne ale zatiaľ nepozorujem na sebe žiadne zmeny...tiež si ho ráno riedim vodou. na mojom letáku je však napísané, že sa neodporúča piť dlhšie ako mesiac 😒

mirinda10
15. apr 2008

eli a aku znacku pijes? Ja mam Barny's Aloe Vera forte a tam to nepisu iba ak otvorim flasu tak ju musim vypit do 2 mesiacov ale asi to musime pit aspon 2 mesiace aby to malo nejaky ucinok ak nie dlhsie no to neviem musim sa niekoho spytat len neviem koho....

ellianka
15. apr 2008

miri, ja mám BIOVITAL
čítala som viacero názorov a bohužiaľ sa dosť odlišujú, niekde dokonca odporúčajú piť aloe až 3 mesiace, aby sa dostavil nejaký výsledok...

smiledra
15. apr 2008

Ahojte kocky, tesim sa na otazky 🙂
Vrn, dobre vidim? Ty si 5TT ??? 🙂 🙂
Mozes znizit davky, ak uz nemas tie problemy. Rano nalacno a vecer pred spanim, uz Ti staci aj polovicna davka.
Mirinda, je strasne vela vyrobcov Aloe a stale este pribudnu, lebo to je dobry biznis. Zial ale pribudaju tie menej kvalitne vyrobky. Preto je tazko radit, ak kupite nieco nariedene. Ja som verna firme Forever, je najdlhsie na trhu a podla mna ma aj najlepsie Aloe. Na traviace problemy by mali byt viditelne vysledky takmer za par dni. No tazko tak radit bez toho, ze by som vedela presnejsie, co Ta trapi.
Ellianka, tvoj vyrobok je cudny tiez,, ak sa da max mesiac pit. To ledva nieco nastartuje a koniec?
Chapala by som skor tak, ze po dlhodobom uzivani urobit mesiac pausu 🙂 Vsak toxiny nas atakuju denne, vyziva nam chyba denne...

vlasta23
21. apr 2008

holky, papa nekdo aloe vera v tabletach? POmaha TO?

petra2505
9. jún 2008

Komu pomohlo aloe na lepsi spermiogram a casom aj k vytuzenemu tehotenstvu, prosim?

mimusiacik
26. júl 2008

🙂 posuvam temicku hore...
Smiledra - ten Vas antiperspirant bez hlinikovych soli (prevencia voci carcinomom prsnej zlazy,kt.jemne vonia,nezanechava biele stopy na obleceni,u mna skvelo ucinkuje i ked som senzitiv na kozmetiku,,som s nim nadmieru XXL spokojnaaa) aj po roku este maaam a pritom ho uzivam denne...je bombovyyy...vsetkym odporucam! 😉
Vrucna vdaka zan!

dasule
26. júl 2008

Ahoj holky.Má tchýně má zkušenosti s Aloe a základní věc je ta,že Aloe čistí organismus a veškeré nečistoty díky němu jdou z těla ven,proto by se určitě neměl pít,jíst před plánovaným těhotenstvím!!!!!!!!!!!!!!!!!!Protože plod ve vašem těle představuje něco,co tam nemá být a zárodek vyloučí z těla ven!Takže podle toho co jsem slyšela by snažilky pít Aloe neměly!

dgm
26. júl 2008

Dasule, prosim te, co je to za blbinu? Ze aloe cisti organismus je pravda, to bych brala jako argument to, ze se pri cisteni muzou uvolnit do krve nejake necistoty a ty potom prejist do krve miminku a tim mu uskodit. Ale ze telo vnima zdravy plod jako cizi a nezadouci, to je blbost. Nemuzes srovnavat pri cisteni ze telo vylouci treba nador, ze tim samym zpusobem vylouci zdrave dite. Vzdyt je to proti smyslu prirody. Takze zaver: Aloe cisti, pri cisteni v tehotenstvi se musi dat pozor na to, aby se skodliviny nevyloucily do krve. V zadnem pripade nemuze priroda vyloucit zdrave dite z organismu jako nezadouci utvar. To nesouhlasim. Aloe bych proto v tehotenstvi ve velke mire nedoporucovala, v malem mnozstvi - proc ne?

dgm
26. júl 2008

Aha, ted teprve se divam, kde jsem se ocitla. Odepisovla jsem na Aloe a ted vidim, ze jsem ve snazilkach. Tak to mam pro vas taky dobry tip, ktery by prave snazilky, ktere s jistotou vi, ze jeste nejsou tehotne, mohly vyzkouset. Je to dokonale ocista organismu, nic neni lepsi nez priroda. Doporucuje se alespon 21 denni pust, to by mela pdle meho podstoupit kazda maminka, ktera si preje otehotnet, aby si dite privedla do cisteho tela. Po 21 dnech dokazi k dokonale obmene vsech bunek v organizmu, k vycisteni vsech organu. Nemusite se cilene zamerovat na ten ktery organ, telo si samo urci, kde zacit, ktera cast to nejvic potrebuje. Neni to nic jineho, nez se spolehnout. Drzim pesti. 🙂

dgm
26. júl 2008

Jeste se vracim k tomu svemu prvnimu prispevku. Mluvim o Aloe vera jako rostline, to znamena vymackat stavu, nebo kousat listy atd, vsechno zasyrova. S tabletkovymi vynalezy nemam zkusenosti. 😉

dasule
26. júl 2008

tak to bych chtěla vidět,jak chceš dávat pozor,aby se škodliviny nevyloučily do krve!?A 21 dní abych držela hladovku je pěkná blbost!Popř. mě lékař doporučil,abych přibrala a jedla vše co vidím na očích,protože při podváze špatně fungují vaječníky,jestli máš váhu v pořádku zjistíš podle BMI.Naopak pokud jsi obezní,měla bys dietu držet.V každé odborné knížce se píše,že nedoporučují držet dietu před plánovaným těhotenství!
Jinak znám plno maminek,které kouří a dokonce braly drogy a nepodstupovaly žádné kůry a mají zdravé děti,naopak ženy které to moc žerou,mají problém 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre