Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

smiledra
2. okt 2009

Je toho vela na trhu, spomina sa aj to 100%ne, ale tie su vyrabane tak, ze najprv odparia z aloe vodu, aby transport bol lacnejsi a potom nariedia naspat na tzv. 100%. Straca na hodnote. Najlepsie su Aloe Gely. Najdes na trhu aj dzusy, šťavya pod, tie su vsetko riedsie ako Gel. Gel je ta duzina z listu a ked priamo po stabilizacii daju do flasky, tak to ma najvacsi ucinok. Kazda dalsia manipulacia s gelom uz znehodnocuje bioaktivne latky obsiahnute v aloe. Neviem co chces riesit, ale predpokladam podla temy, ze si snazilka. Do aloe kombinuju firmy aj rozne dalsie zlozky a tak sa da cielene vyrobit aloe na klby (ked pridaju organicku siru a pod.), ci srdcovo-cievny system, a pod. Na zenske a mocove organy je idealna kombinacia aloe s brusnicami, ten doporucujem aj pri planovani rodiny.
Ak chces konkretnejsie poradit, daavkovanie, kombinacia s dalsimi bylinkami a pod., napis mi konkretnejsie co chces riesit.

somov
2. okt 2009

Tak ide o to aby som otehotnela. x som bola na IVF,2 x sa ani neujalo, 2 x potrat 6 tt. Manžel má veľmi zlý spermio... oligoastenotera.....

smiledra
2. okt 2009

Tak ja mam velmi dobre skusenosti s aloe a pod. pripravkami, ked sa nedari, aj tu na MK som poradila viacerym kockam s problemami, jedna uz dokonca druhy x porodila pred mesiacom. No vynimky su, vid. Tadea, zial, no vsetko je otazka casu. A keby neboli vynimky, hovorili by sme o zazraku, ze? Kazdy problem sa vyvija mesiace, dokonca roky, niekedy jedna kura nestaci, aj ked vseobecne po par mesacnej kure dojde k otehotneniu.
Napisem Ti este aj do IP

markiza
2. okt 2009

smiledra, ty si dealerka nejakej firmy, ktora predava aloe vera, vsak? mam z teba a tvojim prispevkov taky pocit.

ja pijem druhu flasu aloe gelu, 100%-neho ako pisu, pijem 50ml rano pred jedlom, pri chudnuti ma moze pit 25 ml pred hlavnymi jedlami. mam nejaky rozhadzany cyklus, tak cakam na ms, ci ma nejaky ucinok. podla mna nalepsie je uzivat ciste aloe bez nejakych pridavkov, chut nema vobec pritazlivu, ale da sa s poharom vody. drzim palce snazilkam na ich ceste k miminkam.

smiledra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martineluska
28. nov 2009

ahoj smilerda poradila by si mi ako sa mam zaregistrovat na forever living aby som mala ten aloe gel lacnejsie? už som to skušala ale neslo mi to. napiš mi do ip. vopred dakujem 🙂 za pomoc.

vevericka80
29. nov 2009

martineluska....ta registracia ide len cez distributora

ikke
30. nov 2009

stevca • 27. nov 2009 o 10:42
ahojte babenky. chcem povzbudiť všetky snažilky, ktoré sa snažia dlho-predlho a úspech žiadny. mám krásnu 7 ročnú cérku no a po nej sa mí neúspech - 5x potrat z toho 2x po IVF či KET. chcela som si od toho všetkého kolotoča trocha oddýchnuť a dať si telo do poriadku a pripraviť ho čo najlepšie na posledné IVF a po rade kamošky som začala u žívať prípravky s obsahomaloe vera a včeliu kašičku - pretože som už nechcela dalšie lieky a hormony, radšej som vsadila na prírodu a div divúciiii....ale po poriadku. ked sme si s manželom povedali že je čas začať vybavovať papiere na ivf - a našu poslednú šancu, ako dopriať dcérke súrodenca, vybrali sme sa do koší - vypísali všetky potrebné popiere podali ich v poisťovni a čakali, kým prídu. no kým stihli prísť som zistila, že to všetko papierovanie bolo zbytočné - na testíku som objavila krásne ružovučké // a s manželom sme nechceli veriť vlastným očiam a testy kontrolovali každých 5min hádam celý deň. tak som sa vybrala k môjmu dokimu, ktoráý mi tehotenstvo potvrdil. dnes som 9/6tt - a som rada, že to šlo aj takto bez hormonov a liekov, ktorými som sa dopovala 2 roky po tom, či mi doki v CAr povedal, že u mna nieje žiadna šanca, aby som otehotnela v pohodlí manželskej postele- po tom ako som mu zavolala, že IVF odkladáme kvôli môjmu tehu bol prekvapený no poprial mi vela šťastia.
dúfam, že som Vám dodala viac ako malú nádej, že aj ked zlyháva medicína, ešte stále je šanca na zázrak - ale treba ju chytiť a nepustiť. budem rada, ak mi napíšete a budem vám vedieť poradiť - ak to budete chcieť.
PRAJEM VAM VELA ŠŤASTIA PRI SNAŽILKOVANI A JE LEN NA VÁS AKO SA ROZHODNETE SNAŽILKOVAŤ - ALE NECH JE ÚSPECH VO VÁŠ PROSPECH.

lilix • 27. nov 2009 o 11:16
waaaaaaaaaaaaaw stevca, to sa tak super cita.. som velmi rada, ze si napisala. mne vcera znama poradila jeden prirodny liek, zabudla som nazof, ale doma to mam napisane, tak ja by som skusila to. aloe som pila, aj moj, ale stale nist.. ako dlho si ho pila? ten sirup, ci gel ci co to je?
a gratulujem k tehu.

stevca • 27. nov 2009 o 11:30
liliox - dakujem za gratuláciu. ako som spomínala tak ten nectar som pila pred tehu 10 mesiacov a pijem ho aj nadalej ale v menšej dávke. popri nom som mala tuším 4 rôzne výživové doplnky az aloe a včeliu kašičku na to aby som si dala telo dokopy a potom asi 3mes. pred tým ako sme chceli ísť na IVF som začala brať iné doplnky, hlavne na posilnenie maternice a aby telo to tehu prijalo trocha lepšie. radila som sa o tom aj s dokim z CAr kde som chodila, no hovoril, že tomu neverí že škoda penazí, ale presvedčilo ma to, že jednej známej tak pomohlo ktorá tiež nemala deti a teraz má 2 a tak som si povedala že to skúsim. nečakala som až také zázraky to je pravda a bola som zaskočená najprv ked som uvidela // no som šťastná a rada pomôžem a poradím, ak niekto bude chcieť a ozve sa mi.

vevericka80 • 27. nov 2009 o 11:36
ahoj stevca...ja sa teraz chystam na 2.IVF a tiez som v lete zacala pit aloe vera berry....ked som bola na kontrole u gynekologicky, tak ma velmi chvalila, ze z gynekologickeho hladiska mam vsetko v poriadku, az ukazkovo v poriadku a to som este zaciatkom leta mala cysty......Mna by len zaujimalo, co by som mala z tych pripravkov nasadit manzelovi, aby sa aj jeho spermiogram zlepsil

stevca • 27. nov 2009 o 11:39
vevericka80 - som rada, že ti to pomohlo, ja som toho brala viac, lebo som mala dosť zdravotné problémy a nevedeli to nejako dokíci zvládnuť a hlavne nevedeli kde to hladať. manželovi odporučím multi- macu, pokial by si ju nevedela zohnať, tak sa ozvi, pomôžem.

stevca • 27. nov 2009 o 11:40
baby dá sa tu niekde nastaviť, aby mi chodilo upozornenie na mail, že je v téme odpoved? vdaka za radu

renatkas • 27. nov 2009 o 11:45
ja som tiez uzivala aloe vera, asi pred 2 rokmi a k otehotneniu mi to vobec nepomohlo, ani zdravotny stav z gynekologickeho hladiska nezlepsilo. Urcite na tom nieco je a prospieva to organizmu, ale na mna to asi neplati

noe • 27. nov 2009 o 11:49
ahojky stevca - dobre ze si napisala, ze si ho pila pred tehu. Pretoze aloe vera ma detoxikacne ucinky a ocistuje telo. Tehotné a dojčiace ženy by nemali aloe vera užívať. Nápoj totiž výrazne podporuje činnosť žalúdka a čriev a moze sposobit aj potrat.
Ja som ho tiez par mesiacov skusala 100 % vytazok (ktore su ovela drahsie a aj ucinnejsie ako len nejake sirupy s primesou alove vera, tie vacsinou okolo aloe ani nepresli). Avsak asi najvacsi problem je, ze to treba par mesiacov pravidelne pit a az potom sa snazit. Pretoze prave v case od ovulky po menstruaciu, ked dochadza k zahniezdovaniu vajicka aloe posobi proti, kedze odstranuje z tela vsetko skodlive a plod je pre telo zeny parazit.
Takze moze aloe pomoct ale nie uz v stadiu snazenia

vevericka80 • 27. nov 2009 o 11:49
vdaka za radu....viem to zohnat, maju to tam odkial mam to aloe berry

stevca • 27. nov 2009 o 12:00
noe - ano máš pravdu, ale na druhej strane ťa trochu musím opraviť - čo mám aj potvrdené od jednej odborníčky s ktorou som sa rozprávala - pokial piješ aloe niekolko mesiacov pred otehotnením - ja som pila 10 mes, potom môžeš kludne pokračovať, lebo je na to telo navyknuté, no dávka sa musí upraviť --- pila som ráno a večer po štamperlíku, teraz ked som tehu pijem len 1/2 štamperlíka ráno. a tak ako to pomáha mne, pomáha to aj plodu a neškodí. mám to odskúšané na sebe, inak by som si nebola taká istá a ako vravím, potvrdila mi to aj jedna odborníčka - gynekologička s dlhoročnými skúsenosťami s aloe.

lilix • 27. nov 2009 o 12:01
stevca mas tam zle nastevene tie tyzdne tt, asi zly rok. oprav si
a tu vceliu kasicku si kde zohnala?

stevca • 27. nov 2009 o 12:02
renatkas - ja som okrem pitia brala aj dalšie prípravky z aloe vera a hlavne včeliu kašičku - pravidelne a dlhodobo, inak to nemá nijaký účinok

stevca • 27. nov 2009 o 12:04
lilix
vdaka moja za info, idem to okuk. včťeliu kašičku mám z ponuky čo sú aj tie výrobky aloe vera, pokial by si chcela, viem ti zohnať.

stevca • 27. nov 2009 o 12:09
lilix - pokial si z košíc, viem ti dať kontakt na osobu, ktorá to má

vevericka80 • 27. nov 2009 o 12:15
inac aj ja som pocula o tom, ze ked to aloe pije zena zopar mesiacov pred oplodnenim, tak to neuskodi plodu....ale ked sa dozvie, ze je tehotna, tak je dobre znizit davku....a aj to je pravda, ze nie je jedno ake aloe vera pijes...ja som hovorila o kvalitnom aloe vera berry

noe • 27. nov 2009 o 12:19
Stevca - idem mi len o to, ze nazov temy je velmi zavadzajuci. Pi aloe vera a otehotnies, nieje pravdive.
Ked si kocky precitaju tvoj pripeh, s tym, ze je podstatne to, ze si ho pila 10 mesiacov a tvoje telo sa uplne ocistilo, tak to je to co vam pomohlo. A pravo to je asi problem nas vsetkych, ze mame v tele vela toxinov, ktore brania aj zdravej zene otehotniet.
Nech uz skusime brat cokolvek na detoxikaciu, je to dlhodoby proces.
Takze vtomto mas moj obdiv. Ja vydrzim tak 4- 6 mesiacov a potom hladam nieco nove, s tym, ze to nefungovalo.

stevca • 27. nov 2009 o 12:23
noe - no ja som si hlavne chcela pomôcť, pretože som mala zdravotné problémi a lekári, kedže nevedeli kde ich hladať, nehladali. ale každý má svoj názor a ja ten svoj nikomu nevnucujem.vždy je niekto kto je za a aj niekto kto je proti.

stevca • 27. nov 2009 o 12:24
veverička, ved o tom som písala - najprv som pila 2 štamperlíky denne a teraz len 1/2 štamperlíka- a to berry čo pijeme je 96% aloe - takže je velmi kvalitné

lilix • 27. nov 2009 o 12:25
nie som. a aka je to znacka napis mi prosim IP. mozno sme ju mali.
noe mozno jej pomohla ta vcelia kasicka..

stevca • 27. nov 2009 o 12:27
lilix - včelia kašička je dobrá na posilnenie maternice

vevericka80 • 27. nov 2009 o 12:27
stevca....ja viem, ze si o tom pisala, len som to chcela potvrdit, ze aj ja som o tom pocula......a tieto vyrobky su fakt kvalitne....nam velmi pomohli

stevca • 27. nov 2009 o 12:29
veverička - ja som spokojná na maximum a je na každom, čo si vyberie

noe • 27. nov 2009 o 12:34
Stevca - mozno to vyznieva, ze nieco mam priti tebe a uzivaniu aloe vera. Vobec to tak nieje. Ako som uz napisala, obdivujem ta, ze si dokazla 10 mesiacov verit tomu, ze aloe pomoze a pravidelne ho uzivat. A myslim,ze to je hlavna myslienka celej tejto temy.
Nas uz par rokov svokra zasobuje vyrobkami z justu a berime s manzelom tolko vitaminov a antioxidantov, ze ked sa dostanem k normalnemu jedlu, tak uz ani hladna niesom. A kazda navsteva u lekarov nam prinesie len nove dg. a horsie vysledky. Preto som taky pesimista a zufala, nech robime cokolvek nic nepomaha.

irsina83 • 27. nov 2009 o 12:34
ja sa len moyem pridat ze aj u mna k otehu prispelo do urcitej miery aloe vera ktore som pila pred otehu a vyhla som sa hormonalnej liecbe.

stevca • 27. nov 2009 o 12:52
noe - v pohode ved kazdý má právo na svoj názor a má vlastné skúsenosti.na môj zdravotný stav bolo povedané, že je to dlhodobé a s tým som aj rátala, no nerátala som s tým, že budem musieť zrušiť IVF - čo som rada, lebo som sa vyhla všetkým tým hormonom, ktorých som už mala dosť za 2 roky, preto som volila túto možnosť. ja mám od firmy foreverliving a pokial viem, majú najväčšiu zložku aloe - v nectari je to až 96%

stevca • 27. nov 2009 o 12:53
irsina83 pozerám že skoro rovnako tehulkujeme

edita84 • 27. nov 2009 o 13:16
Ahojte ked sa môžem spýtať aké aloe pijete môžete mi napísať meno produktu? rada by som to skúsila.dakujem

stevca • 27. nov 2009 o 14:12
edita84 - pijeme aloe nectar berry od foreverliving, , no pokial máš nejaké zdravotné problémy, tak výrobky sa nastavujú podla diagnozy - ja som brala pred tehu čaj, nectar+ dalšie asi 3 alebo 4 výrobky vo forme tabliet

edita84 • 27. nov 2009 o 14:15
doki moc a tieto výrobky sa kde dajú zohnať?

lilix • 27. nov 2009 o 14:50
stevca presne ten oranzovy sme mali. tak si ho dam objenat este raz. lebo moj mi ho skoro vsetok vypil. tak pila som aj ja, ale tentokrat nech je to len moje. moze mi to dat na vianoce.

ikke
30. nov 2009

motylek17 • 27. nov 2009 o 15:05
ahojte, ja som tento mesiac zacala pouzivat vitaminy z vytazku materskej kasicky - SARAPIS... skuste to, podla mna na tom nieco bude...

stevca • 27. nov 2009 o 16:39
lilix - no vidíš, dobrý nápad. ja som pila bielu flašu s cviklovým uzáverom - a aj pijem - ten je na ženské problémy

zajacik... • 27. nov 2009 o 18:29
Ahoj Stevca

stevca • 27. nov 2009 o 19:21
zajko, čaveeeeeeeees, ako sa darí? som rada, že sa tu stretávame. kamoška ma poprosila, aby som sem napísala a dala babám trocha nádeje na zázrak, tak som to spravila

lauritka • 27. nov 2009 o 19:52
http://www.internetovypredaj.sk/index.php?preda...

irsina83 • 27. nov 2009 o 21:50
stevca,
hej hej

stevca • 28. nov 2009 o 09:40
lauritka - ano je to ten, ale ja ho más cca o 4 E lacnejšie priamo z velkoskladu

ninockaskv • 28. nov 2009 o 10:40
ahojte,
ja pijem aloe kvoli inym zdravotnym problemom, ale dobre vediet, ze to pomoze aj otehu.
stevca, tu vceliu kasicku mas z forever living? asi nie je kasicka ako kasicka.. prepodkladam, ze su aj kvalitnejsie aj menej kvalitne..

stevca • 28. nov 2009 o 11:41
ninockaskv - ano je od tej firmy a inú som ani nehladala, lebo celú kombináciu vitamínov som mala od nich a som velmi spokojná. teraz ju už neberiem, len kým som otehotnela, tak pravidelne 2x 1

lilix • 28. nov 2009 o 14:00
stevca ale nerobis im nahodou reklamu,ze tam pracujes, ze nie? ..

stevca • 28. nov 2009 o 15:10
moja ja tam nepracujem a napísala som sem len preto, lebio ma poprosila o to kamoška, ktorá sem chodí aj ked nepravidelne, ale chodí. pokial poznáte zajjcika, môžete sa informovať o mne

stevca • 28. nov 2009 o 15:12
lilix - chcela som vás len trocha povzbudiť a nie robviť reklamu. mne sa podarilo to, po čom som túžila a je jedno ako som to dosiahla - a možno som začala veriť na zázraky.....

v555 • 28. nov 2009 o 15:37
stevca dakujem ti za seba,mam zas pred sebou svetly bod,možno mj to nepomože ale vyskušam to určite,vdaka Ti a drž sa

stevca • Včera o 14:11
v555 - dakujem a držím palce, prajem vela šťastia

stevca • Dnes o 16:21
babenky, pokial by ste sa chceli na niečo informovať, ak tu nebudem dlhšie, tak sa kludne ozvite na stevca331@gmail.com. pár dní tu nebudem a aj tak väčšinou polehujem lebo mi je dosť zle, no poštu si zvyknem pozerať každý deň. vela úspechov. papa

kitu
30. nov 2009

kočky aj ja som si prave minulý týžden objednala aloe vera berry- sa to tuším vola je to aloe aj s extraktom volakej brusnice- neviem akej- tušim kanadskej... a tiež je to na ženske problemy a aj to mi pomože prečistiť organizmus...

chcem to vyskušať aj preto že mam dobru skusenosť s iným pripravkom s aloe vera...
bo už dlho mam problemy s alergiou na prach- to znamena v praxi že som od septembra do maja zavisla na spreji do nosa... no a kupila som si aloe vera first a čuduj sa svete už kvapky nepotrebujem... davam si pekne do nošteka tento prirodný liek a je mi fajn... tak som si povedala že ked toto funguje tak vyskušam aj ten gel piť a uvidíme...

certicake
6. dec 2009

martineluska.... : v FLP to funguje tak,že sa musíš vždy pod niekoho zaregistrovať.... 😉 pod nejakého distribútora...a jeho úlohou by malo byť...ti to všetko vysvetliť,poradiť....atď....
ináč,keby chcel niekto niečo vedieť ohľadne tých produktov,kľudne stačí IP... 😝 rada takto pomôžem.... 😉

wewusa
5. jan 2010

ahojte, nasla som tuto temu a chcela by som sa vas opytat, mozno to tu uz je spomeute ale necitala som vsetko, kolko tej stavy sa ma pit denne? a moze sa riedit vodou alebo ako to je? chcela by som si precistit organizmus a toto som nasla uz davnejsie, najprv som tomu neverila, ale doma mame aloe a na drobne zranenia pomaha, tak by som si skusila objednat aj tu stavu alebo som nasla aj v tabletovej forme cistu stavu ALOE VERA ESI Massima Forza a ci uz niekto uzival aj to a co je lepsie. dakujem vopred za odpoved

smiledra
5. jan 2010

Ahoj kocky, davno som sem nenakukla 😉
Wewusa, aloe je najlepsie v prirodnej forme, ale kedze u nas nemame dobre podmienky na pestovanie, tak musime to aloe kupovat. Najkvalitnejsie vyrobky obsahuju aloe gel, potom su na trhu aj juice a rozne šťavy, to su uz vodou riedene. "tzv" 100%- ne aloe su tiez z koncentratu nariedene, nech vas to nemyli. Tabletkovu formu by som dala na posledne miesto, co sa tyka ucinku a kvality. Je to na dlho vysvetlit vsetko okolo aloe, je to jedna cela veda. Dobru knihu napisala o aloe vera biochemicka Elzbieta Olejnik z polska, ak chcete viac sa dozvediet, doporucujem ju zohnat.
Stevka, drzim palceky 🙂 😵

certicake
18. jan 2010

tá kniha je super,len kúpiť ju už na 99% asi nekúpite,jedine od niekoho požičiate....už sa to nevydáva,predávajú sa už iba posledné výtlačky... 😎

martineluska
19. jan 2010

ahojte baby potrebovala by som poradit 🙂 že vraj aloe nieje učinná pre ludí čo maju krvnu skupinu B. nevie niekdo je to pravda? mi sme z mužom obaja skupina B 😅 hladala som otom info na internete ale nič som nenašla.

smiledra
19. jan 2010

Moj manzel ma B krvnu skupinu, pije aloe osmy rok a robi mu to dobre 🙂 a poznam aj dalsich.
Viem, ze v stravovani podla krvnych skupin aloe viac vyhovuje A-ckarom, ale to neznamena, ze inde neucinkuje. Neverim len v to, co je vedecky dokazane, ale k takemu stravovaniu mam osobne urcite vyhrady. Prinasa aj urcite rizika, ktore su dokazatelne. Napr nulkari a maso. Takato strava je nepestra a neponuka komplexne riesenia na dnesne problemy vo vyzive. Nie som zas celkom proti, ale vsetko s rezervou. Aloe pouzivaju uz tisicrocia na liecenie roznych nemoci a vtedy este ani sajnu nemali o krvnych skupinach 😝 A za tych par tisicroci by neboli odsledovali, ze niektorym skupinam aloe nevyhovuje? Hmmm.... A ktora biologicky ucinna latka z tych cca 250 (tolko ich zhruba aloe obsahuje) nevyhovuje?
Skoro rovnako precistuje creva kazdemu, vyzivuje bunky a detoxikuje. To je moj nazor, ale rada sa poucim, ak o niecom neviem 😉

eagle
17. feb 2010

Ahoj Smiledra, kedy je dobre začať detoxikáciu? Viem, že nie je to jedno 😝 . Ja som už pila aloe, ale sporadicky ☹, no teraz by som už chcela urobiť takú celú očistnú kúru. 😅

katuska26
23. feb 2010

baby pre všetky ktoré majú problém s otehotnením aj na detoxikáciu sú úplne super riasy, ale len živé riasy a takými sú chlorella, spirullina a lithotamnium od f Wellstar...
Aloe je super, má 250 vitálnych látok a 38% vstrebatelnosť, no riasy majú 4000 vitálnych látok
a 95%vstrebatelnosť, tak to už je na zamyslenie...
Inak riasy nielen detoxikujú ale vyživia všetky bunky v tele, budete sa cítiť vitálne, celkovo opekniete, zmiznú prvé vrásky a aj si vyliečite vaše problémy... Riasy sú na všetko astmu, cukrovku / máme skúsenosti ktoré hovoria za všetko cukrovkárka po necelých 2 mesaicoch z cukrovky 25 mala cukor 5,6 / ako zdravý človek..., na všetky kožné choroby, osteoporózu no ak máte záujem píšte buď IP alebo vika@szm.sk 😉

eagle
24. feb 2010

Katuska, si zlatá, že si napísala o chlorelle, spiruline, mám ich odskúšané, ale ja čakám odpoveď na moju otázku, preto som písala sem, lebo to je téma o aloe. Skús otvoriť tému o spiruline, napíšem tam moje skúsenosti.
No odkiaľ máš tie vstrebateľnosti, o tom som ešte nepočula 😨
Smile, písala som Ti aj IP, prosím odpovedz, našla som aj na nete informácie, ale sú tam rôzne názory a vidím, že ty máš skúsenosti a tomu aj rozumieš 😵

smiledra
12. mar 2010

Ahoj Eagle, nahodou som sa tu pozrela, tak odpoviem:
Detoxikaciu je idealne robit na jar (v postnom obdobi), ked nas organizmus zacina reagovat na zmenu rocneho obdobia a uvolnuje cez zimu nahromadene cudzorode latky. Je dobre podporit tento proces postom a nejakou detoxikacnou kurou.
Aloe je na to idealna rastlina, lebo nielenze precistuje creva, ale doda vyzivne latky a uvolnuje toxiny aj z tukovych buniek, ktore zas treba vyplavit z organizmu. Preto treba dbat na pitny rezim - najlepsie je popijat nejake bylinkove alebo detoxikacne caje.
Je na tebe, ci chces len kratku detoxikaciu, alebo nastartovat ozdravny proces, ci spravit hlbkovu detoxikaciu-precistenie krvneho obehu. Napisem Ti do IP podrobnejsie.
Snazilkam sa casto nedari otehotniet prave kvoli ulozenym toxinom, okrem ineho aj preto ma aloe taky uspech pri snazilkovani 😉 viac v IP

eagle
23. mar 2010

Vďaka za odpoveď, si zlata, idem mrknúť rýchlo na IP, 😵

acko
23. mar 2010

smiledra, mozem aj ja poprosit do IP dalsie info? dakujem! 🙂

smiledra
24. mar 2010

Napisala som Ti acko 😉

bajnokova
12. apr 2010

Ahojka já jsem se dodtala přes kamarádku k přírodním produktum jelikož mám 2 dcery které byly neustále nemocné bereme to od září a konečně jsme už zdravý 🙂 jedná se opřírodní certifikované produkty-obsahují také Aloe vera, jsou s tím užasné výsledky i v otěhotnění ale samozdřejmě neřeknu že to bude hned tělo se musí vyčistit od toxinu které v těle máme , mám kakarádku které se to takhle podařilo,kdyby jste chtěl někdo více info napište mi do I.P.

janecka84
12. apr 2010

Ahojte dievcence aj ja bi som sa chcela pridat.Citam vase nazori a velmi ma to zaujalo ako virobok z aloe vera je najlepsi a kolko stoji.A to vazne pomaha k otehotneniu???a co nic sa tim neskodi dakujem za radu

janecka84
12. apr 2010

DIEVCENCE AKI VIROBOK SI MAM KUPIT NA OTEHOTNENIE A HLAVNE PRE MOJHO MANZELA MA SLABE SPERMIE PORATE NAM AKI SI MAME KUPIT A AKO HO MAME UZIVAT POPISTE MI AKO HO MAME BRAT DAKUJEM PEKNE

eagle
16. apr 2010

Janecka, ja pijem Aloe s brusnicami, čo mi poradila smiledra. Ja som veľmi spokojná, už pijem tretí liter, cítim sa lepšie, nie som taká unavená a mám bezbolestivú MS 😉 Mám okrem aloe aj zelený jačmeň, no ten mi až tak nechutí. Napíš smiledre IP, alebo radšej mail na smiledra@gmail.com, lebo to skôr prečíta. Poradí ti aj na ten spermiogram.

bajnokova
16. apr 2010

Přesně tak s tím souhlasím toxiny je to špatné co v těle máme a z toho vzniká soustu zdravotních problému i to otěhotnění

ela13
17. máj 2010

Ahojte babule, ja len tolko, ze mi doma ostali dva litre aloe berry nectar gelu od FLP tak ak by ste chceli tak mi napiste do IP. Som z BA, takze v ramci BA nie je problem osobny odber🙂. A ten gel naozaj pomaha🙂 Mam uz doma 20 mesacneho Lukaska🙂. Tak Vam drzim palce🙂))))

tinusasa
21. máj 2010

Ahojte dievcence, mohli by ste mi poradit odkial zozeniem aloe berry nectar lebo som tiez snazilka a tak by som to chcela skusit a taktiez mam opakovane zapaly mocovych ciest tak som si myslela ze by mi to mohlo pomoct 🙂 v lekarni to nejde zohnat dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre