Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

viamka
24. feb 2007

tak som odfotila to moje aloe pre tiemamky, co ho este nevideli. uznavam, ze to nie je zrovna vystavny kus, ale po stahovani som ho pri presadzani rozdelila - taku malu vetvicku zasadila a uz ma mlade vyhonky.
emjee, ak pri aloe nestoji niektore z mojich deti, posles ho do fotkoveho nebicka? ☹

emjee
24. feb 2007

viamka, ma poznas? 😀 prec s tym 😉

smiledra
24. feb 2007

Daj si to do chladnicky!

emjee
24. feb 2007

nedam

smiledra
24. feb 2007

Dobre, ukecala si ma 🙂

viamka
24. feb 2007

emjee, no vazne a teraz mam vypucit to svoje tlste brucho akoze "tehu s aloe"? 😀 😀 😀 a ked si mamky posielaju recepty a chcu to ukazat tak co? smola alebo len "kolaciky s babatkom", "kolaciky v nocniku"... 😀 no zacinam byt origos a tak porad. a supuj si tie fotky ty, ved je to tvoja praca a ty jej mas taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak malo 😉

a ked si kupis v pondelok jogurt do roboty - sup do chladnicky!!! 😠

smiledra
24. feb 2007

Ako sa davaju fotky? Idem sa pozriet, mam nejake o nasich rastlinkach Aloe, mame viac druhov, Vera, Ferox, Arborescens, Variegata....

smiledra
24. feb 2007

Hmm, precitala som podmienky, dala som do casti bazar/inzeraty 🙂

emjee
25. feb 2007

asi to uz zacina ucinkovat, mam teplotu 37,8 😠
smiledra pre bazar plati to iste co pre albumy

smiledra
25. feb 2007

☹ tak to tam dlho nebude 🙂

droby
25. feb 2007

ja troska z ineho sudku prispejem...používam aloe očný refresh gél a neviem si ho vynachváliť 😉 celodenné sedenie za kompom mi dosť na muha oči že nezaostrujem, tak si to natrem a paradička fičím ďalej... mám v pláne aj to aloe gel pit, suseda ho predava za 1000sk, ale jak tak citam aj v lekarni sa da lepsie kupit tak ho tak pozhanam...

smiledra
26. feb 2007

Kocky, pred tym, nez si kupite to vytuzene Aloe, precitajte si celu predoslu stranu. Mate tam dva pripady komercneho nakupu a komentar k tomu (370 Sk za pol litra nariedeneho Aloe, ked za tu istu cenu, este mensiu mozete mat kvalitny gel). Ak si chcete vybrat skutocne kvalitny produkt v porovnatelnej cene, nehladajte v lekarni, ale na internete, aj to len v pripade, ak dostanete k tovaru aj patricne vysvetlenie a poradenstvo.

emjee
26. feb 2007

smiledra, preco mam pocit, ze ty jedina vies kde dostat kvalitne aloe za bezkonkurencnu cenu?
uprimne - ja osobne radsej verim tomu, co dostanem kupit v lekarni, nez niekomu, koho poznam 2 dni aj s cestou, hoci mi da patricne vysvetlenie a poradenstvo

smiledra
26. feb 2007

Mna velmi fascinuje ta rastinka, mam na to osobne dovody, vyliecila ma z roky trvajucich chronickych zapalov mocovych ciest, vdaka tomu uz 5 rokov s tym nemam problem, pred tym to bolo strasne. Urcite tusis, ze to nie je moja jedina skusenost, kde Aloe pomohlo. No stretla som za 5 rokov s niekolko desiatok pripadmi, kde sa dokazalo, ze nie je kazde aloe to iste.
To, co som písala na predoslej strane, cerpala som z knizky Dr. Peter Atherton - Podstata Aloe Vera, dostupnej pre kazdeho aj v slovenskom a ceskom jazyku.
Ale dnes som nasla skoro to iste na http://bylinky.doktorka.cz/jak-vyznat-nabidce-a...
Takze nemusite verit mne, co ozaj som tu treti, ci stvrty den. Na tej stranke v casti "komentare" som citala: "Velmi dobrou pomůckou je kniha Aloe Vera Přírodní lečitel od Diane Gange a další Podstata Aloe Vera -účinky a důkazy od Dr.Petera Athertona. To jsou pravděpodobně jediné dvě knihy vydané v češtině na dané téma.Dr.Atherton v knize uvádí stovky odkazů na vědecká díla.V knize najdeme vysvětlení pojmů....."
A este ku cenam: Ja nepredavam, ani nechcem predavat! Chcem len doporucit, ako a kde si mozete kupit same kvalitne produkty za este prijatelne, velkoobchodne! ceny. No kazdy sa rozhodne sam. Jednoduchsie je zajst do lekarne, to uz vopred posepkam, mate ich na kazdom kroku, len ci vobec vedia, co predavaju? Skuste sa opytat, nech Vam poradia.

emjee
26. feb 2007

http://www.iasc.org/complete.html tu su vypisane vsetky vyrobky, ktore boli certifikovane "international aloe scientific council"

madeleine
26. feb 2007

to je sice supis, ale mne to nepomoe si vybrat... 😀 je toho teda pozehnane 😨

emjee
27. feb 2007

made najprv sa poobzeraj v okoli, co z toho u nas vlastne dostat - myslim, ze tym sa ti vyber pomerne zuzi 😀

lyzenka
autor
27. feb 2007

...baby, bud niecomu verite, ze vam pomoze, alebo neverite, nehladajte vyhovorky, alebo skusajte, co sa da.......ja som skusala uz vsetko mozne....a nakoniec mi pomohlo "asi" aloe - jednoducho v tom obdobi som ho pila, tak to tomu pripisujem, ze mi pomohlo...

...ja viem, ze sa snazite to aloe kupit za co najmensie peniazky....ale niekedy treba (ak teda naozaj niekto chce), trosku investovat (ak ide o take veci, ako je dietatko) - jednoducho ja uz som nepozerala ci to stoji 1000,- alebo 3000,- ale mozno mi to pomohlo...v tomto by som naozaj nesetrila.

Ahojte, prajem vela sil a energie.........

...bud tu silu a opretie sa o nieco najdete v aloe alebo meditaciach alebo v nejakych cviceniach pilates...ale tomu verte....nema zmysel ak robite nieco, ked tomu neverite a idete proti tomu.... 😵

madeleine
27. feb 2007

lyze, mne vobec nejde o peniaze (tak dobre, nie vobec, ale menej). Pre mna je podstatna kvalita... lebo ked uz mam za nieco vyhodit peniaze, budem rada, ak to bude kvalitne... na kadejake "skvele, overene" tipy som uz vselijako doplatila a penazi, co som vyhodila za "zdravie" uz tiez bolo neurekom.. chcem pochopit v com su rozdiely a potom si vyberiem, co si kupim... 😔

emjee
27. feb 2007

inak mne tiez nie je celkom jasne to delenie juice, gel ...

madeleine
27. feb 2007

emjee, no a prave o tomto vsetkom sa snazim dopatrat infos... lenze v ramci mojho volenho casua pristupu na net je to bieda... chcelo by to nejaku dlhsiu PNku... 😅 😀

viamka
27. feb 2007

emjee, co voja ocista, a ako to suvielo s teplotou? a si vobec ochotna tu referovat o sebe a ucinkoch aloe na teba 🙂 ?

emjee
27. feb 2007

ja som pochopila len tolko, ze gel by mal byt najkvalitnejsi - ale ked si pozries tie nazvy v tom linku co som dala vyssie - tazko sa v tom vyznat, ktory je ten pravy ☹ ten co mam ja sa vola "sok" v slovencine "stava" - je to gel? juice? koncentrat? netusim ☹

viamka pohoda, som otvorena kniha 😀 niektore ma maju precitanu viac ako ja sama seba 😀 mam nejake virusove ochorenie, chripka to nie je, no mam uz treti den teploty 😠 a chytil to aj manzel 😠 takze mame "chripkove" prazdniny 😀 neviem ako to suvisi s aloe, mozno vo mne zostalo nieco este z januarovej choroby a teraz to tou ocistou len vyplavalo na povrch, kazdopadne aloe zatial nezatracujem a poctivo chlipkam dalej

vilkakatka
27. feb 2007

Ahojky, Emjee...sok sa v anglictine pouziva na vyvar 😝 (napr. kuraci...), takze asi ten sok je nejaky ~vycuc~ z tej rastlinky

vilkakatka
27. feb 2007

ale aj tak to nie je zrozumitelne 😅

emjee
27. feb 2007

vilkakatka lenze toto nie je anglicke slovo "sok" ale chorvatske 😉 ale mozno znamena to iste 😀

vilkakatka
27. feb 2007

Mna moje tri litre cakaju domka...maminka sa uz teraz tesi, ako to ide do mna liat na ranajky, obed a veceru 😉...tak kuknem v nedelu na flasu a zreferujem, cim ma prekvapi 😀

viamka
27. feb 2007

emjee, prajem skore uzdravenie, nech je to cokolvek, nech ta to rychlo opusti a manzela tiez! ale zas cely den z muzom v posteli a navzajom sa liecit...... 😵 hmmmm

cucuska
6. mar 2007

Ahojte ja som dnes bola u svojej lekarky dermatologicky a dala mi Aloe Vera gel. ona je sukromnicka a zaobera sa aj takymito vecami. Stalo to sice 1400 sk ale stoji mi to za to. a ma to aj pridany vitamin E. Takze Cam budem davat aizo ako sa nam dari ked to zacnem pit takze od zajtra zacinam aj ja. Jej sestra nemohla otehotniet, lekari jej povedali ze nebude mat deti a on po piti aloe do 3 mesiacov ostala tehotna. takze sup na to

emjee
6. mar 2007

no to aby som neprehanala s tym aloe, kedze este nie som celkom snazilka 😲 😀 ale zase prekvapeniu sa nebranim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre