Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

evelyin
5. máj 2007

Baby poraďte kde sa dá objednať tá včelia materská kašička, nejaký link alebo niečo . Díky

hellosona
5. máj 2007

evelyin, ja najviac doverujem prirode. materska kasicka sa da kupit aj priamo od vcelarov, zvyknu ju zamiesat do medu a stoji to par korun...

nathalinocka
5. máj 2007

dakujem .stoji to okolo 700-800sk? 60tab. takze mozem brat nazaz aj aloe gel aj kasicku? a mam k tomu aj kysel listovu?

tucniacik
5. máj 2007

nathalinocka, kasicka stoji okolo 800skk a gel - berry nectar 700sk jedna flasa...mozes to uzivat naraz...a kys.listovu je dolezite doplnat samostatne, takze si ju kup v lekarni...inak co sa tyka tej vcelej kasicky, ziskava sa velmi tazko a preto je taka draha... ak sa vam ju podari kupit lacno alebo spolu zmiesanu s este nejakym inym produktom, informujte sa presne kolko mg tej kasicky ten vyrobok obsahuje...napr. ak vmiesaju par mg kasicky do medu, to je veru malo/nehovorim ze to tak je, to je iba priklad/ 🙂 vzdy sa informujte na to mnozstvo...

lauritka
6. máj 2007

ahojki ;).. evelyn musis sa zaregistrovat vo firne najprv.a potom mozes zacat s aloe a kasickou atd. ak sa registrujes mas na produkty 30 percent zlavu dozivotne.ako distributor. neviem v ktorom meste si..ale zariadit sa to da ;)
tucniacik este kolko krat denne beres tu omega kys. ???

tucniacik
6. máj 2007

lauri,ja beirem omegy raz denne,myslim ze to staci... 🙂

lauritka
6. máj 2007

tucniacik a neposunie sa ti ovulka skor ked uz mas teraz plodny hlien 😕

evelyin
6. máj 2007

Čaute babule, Lauri ďakujem za IP, no dnes som hovorila o tom aloe s mamou, lebo ona ho kedysi už robila a že mi ho vyrobí zase, takže skúsim najprv takto, keď nie, tak sa zaregistrujem ako distributor.
Recept na aloe sirup :
Tinktúra z Aloe vera
Aloe (3 rocne vyhonky) cca 30 dkg pomixovat, pridat 30 dkg medu, 2 dcl liehu a 7 dcl vina BIKAVER. Nechat stat 10 dni, potom scedit a uzivat 1 polievkovu lyzicu 3 x denne.

Čo vy na to? Obsahuje aj to čo pijete vy alkohol? No ja kukám jak puk, veď to by som počas užívania nemohla vôbec šoférovať? 😲

madeleine
6. máj 2007

eve, ja pijem kupene... teraz som zacal druhe balenie, konecne som ho nasla v krabiciach... idem sa mu venovat poctivejsie ako doteraz... moc po pravde neverim svojej sikovnosti a domacej priprave takychto veci... ni eje to lekvar... 😅

evelyin
6. máj 2007

Madeleine a ty si ho kúpila za koľko aké veľké balenie?
Či piješ to isté čo Lauritka a Tučniačik?

madeleine
6. máj 2007

netusim co piju ony dve... 😅 ale podla popisu asi ano... FLP... vyzera to dobre, chuti otrasne a zatial nepocitujem ziadne pozitivne ani negativne ucinky, lebo som to flakala... ale teraz sa pokusim ten druhy iter poctivo a uvidime co to spravi... ja som taky dost komplikovany zdravotnicky material...takze by ma aj prekvapilo, keby osm po prvom litri vyhlasila ze som ako nova... 😀

wily
6. máj 2007

ahojte, baby vsetky tu pisete ze odkedy pijete aloe tak mate bezbolestnu mrchu, ja pijem uz treti liter a do rana som mala take bolesti ze som si musela brat tabletku, moze to na mna posobit opacne?ved tri posledne mesiace sa moje bolesti dali vydtzat bez tabletky, tak neviem... 😒

tucniacik
6. máj 2007

lauri, ovulku nebudem mat skor, krcok je tvrdy a dnes plodny hlien namam..musim si este pockat 🙂 ked ja budem ovulovat, tebe sa uz bude zahniezdovat vajko 🙂
wily, neviem ti poradit...ja mam skutocne tie bolesti ovela slabsie...

wily
6. máj 2007

aj lutealna faza sa mi skratila z 14 na 12 a to beriem aj kasicku,tak neviem co si mam o tom mysliet 😅

wily
6. máj 2007

ale na druhej strane ako pijem aloe tak mam viac plodneho hlienu 🙂

lauritka
6. máj 2007

wily a ty pijes tiez ten aloe berry nectar ??? mne to pomohlo pri bolestnej MS uz tri za sebou bez tabletky, a ta materska kasicka mi upravila teploty a mala som dlhsiu lutelanu fazu 🙂

katy2
6. máj 2007

Ahojte!
Lauri, tento mesiac som zacala pit aloe vera, a pomohlo mi to aspon tym, ze sa mi skratil cyklus. Ovu som mala na 17DC oproti povodnym 24DC. Takze cyklus bude asi 30dnovy. Minuly bol 38dni.... Takze aspon nieco pozitivne...

lauritka
6. máj 2007

🙂 som rada katy..dufam ze nas to da dokopy..ty neuvazujes o UO >>

madeleine
6. máj 2007

wily, moze to pososbit aj opacne... aloe totiz posobi na telo tak, ze sa telo zbavuje skodlivin a tarchy nalozenej rokmi. Cisti organizmus a teda sa moze stat ze tvoje problemy mozu byt hlbsie, ako ostatnych kociek. Preto sa moze stat ze mas silnejsiu ovu, mozes chytit chripku, mat krce, alebo horucky... telo sa ocistuje a prechadza fazami, ktore by mali ku koncu vyvrcholit zdravym stavom... 😅

to je ako hnisajuca rana... je to v podstate dobry proces, lebo vies, ze telo sa zbavuje skodlivin a brani sa infekcii... 😉

katy2
6. máj 2007

Lauri, zatial nie... Viem, mam svoj vek, ale podarilo sa to prirodzenym sposobom aj starsim prvorodickam. Ak sa to nepodari do roka, potom sa budem musiet zacat davat dokopy... S manzelom sme totiz spolu len od jula... Takze to chce cas...

lauritka
6. máj 2007

🙂 aha jasne. chapem... sice 10 mesiacov nie je este dlha doba to mas pravdu 😉

wily
6. máj 2007

lauri ano aloe berry od FLP
made-to som nevedela, minuly tyzden som mala aj zvysene teploty po tri vecery a nevedela som z coho,lebo ma nic nebolelo ani chripka len teploty 37,1, mozno je to tak ako si napisala 😕

smiledra
6. máj 2007

Ahojte kocky 😉 Nedavno sme dosli z vikendu domov a nestacim citat prispevky 😀
Evelyin, neradim Ti teraz uzivat podomacky vyrobenu tinkturu, ak chces otehotniet. Uz som o tom tu pisala a to kvoli obsahu aloinu. Ak viete dokladne odstranit koru listu, tak mozes, ale aj tak tam nebudes mat synergicky efekt brusnic. Manzel robieva tu tinkturu, je velmi chutna a nemusi byt z bikaveru, ale z kvalitneho domaceho cerveneho vina bez chemickej konzervacie.
Madeleine, uz to neflakaj a zacni to pit poriadne (to iste, ako Lauritka a Tucniacik) a dobre si to napisala Wily, ozaj je to tak, ze ta detoxikacia na kazdeho cloveka inac zabera, ale vysledok by mal byt rovnaky 😉

madeleine
6. máj 2007

smiledra, niekedy sa to lahsie povie, ako spravi... stress a nervy, ktore nam zivot prinasa si s nami robia co chcu a je tazke to ovladnut a prevziat zivot naozaj do svojich ruk... clovek sa uci na vlastnych chybach a uz ma to stalo hodne penazi, casu a sklamania... takze je to len na mne... 😉 Asi si nalepim na zrkadlo odkaz "ty koza sprosta, alebo so sebou nieco spravis, alebo umries skareda a bezdetna" 😀 😀 😀

smiledra
6. máj 2007

Ano Made, mas pravdu, tazke je sa pozerat na zivot z nadhladu, ale ak to neurobime, sme strateni. Dnesny konzumny svet nas pohlti. Zivot netreba len zit, ako pride, ale aj naplanovat a urobit aj tazke rozhodnutia, ak treba. Ulohou zamestnavatela bude stale vyzmykat zamestnanca a bez stresov to nepojde. Ale to sme uz daleko od temy. S tym zrkadlom je to vyborny napad, len tam napis napriklad toto: Dám si dúšok aloe šťavy, robota ma nevyšťaví 😀

arturinka
8. máj 2007

...ahojte...aj ja mam problemy otehotniet....uz je to 2 roky co sa nam nedari...tento mesiac 1 x skusim Sarapi, tak uvidime ako to dopadne..drzte palce...

a2303
9. máj 2007

Ahoj Smiledra,
prosím Ťa pozri IP

Ďakujem 🙂

smiledra
10. máj 2007

Arturinka, drzime Ti palce a ak by si chcela po sarapise nieco lepsie vyskusat, tak sa nam ozvi, popripade napis, co vsetko si uz absolvovala za tie 2 roky. a2303 odpovedala som Ti v IP. 😉

marlenka56
10. máj 2007

Smiledra ahojky co stoji ten kremik len orientacne: aloe heat lotion?

marlenka56
10. máj 2007

a este na co vsetko je to dobre??? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre