Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

zdravy_zivot
18. mar 2009

Ahojte kocky,
som distributorkou Aloe vera od firmy Forever Leaving products, ak by ste nieco potrebovali, rada pomozem.
Nie kazdy si nahodi taku marzu na nakupnu cenu, ja predavam Gely za 25 euro. Moj kontakt je: nezmar79@gmail.com
Mimochodom prave skusam Aloe Berry nectar, uvidime, ci bude babo🙂

smiledra
19. mar 2009

Ahojte, som rada, ze znovu oziva tato tema. Zdravy_zivot, ak planujes rodinku a mas produkty za nakupnu cenu, nesetri a pridaj este ku Aloe Berry aj matersku kasicku a Abetacare, zvysis tak sancu na otehotnenie a lepsie pripravis pôdu. Potom po // su nesmierne dolezite omega3 a kys. listova s B12. No nebude teraz naskodu, ked aj manzelik si da za "stamperlik" aloe berry rano aj vecer 🙂 a nezabudnite na pitny rezim, aby toxiny sa vyplavili.
Luca83, Betati pili ste aj cajik Aloe Herbal Tea? Skuste pridat ku Berry, mali sme skusenosti, ze aj samotny caj pomohol na MS.

betati
20. mar 2009

Ďakujem Smiledra, ten čajík určite vyskúšam 🙂 Ako čítam predchádzajúce príspevky, vidím, že si kočkám stále dobre poradila. A o čo vlastne ide? Čaj z aloe?

bublinka11
20. mar 2009

Ahojte! Aj ja rozmyslam nad pitim aloe...hned po najblizsej vyplate ho kupujem!!! 🙂

fifinka31
20. mar 2009

Ahoj holky,taky jsem nejakou doby pila Aloe-ale nee gel(ten je dost drahy)ale Aloe juice-micha se to taky s vodou.
Na jedne strane je fakt ze pred tim otehotn.je dobre si procistit org.ale ja jsem zase cetla ze aloe vlastne se snazi odstranit cizi veci z tela ven-a ze takove embrijko je ze zacatku taky cizi teleso pro telo,a tak ze by ho piti Aloe mohlo vypudit-no a to bysme zase nechteli ze.I to pisou v letacku,ze se nema pit v tehu.No jo ,ale clovek prvni treba 3 tydny ani nevi ze se nejake embrijko tvori ze.-Co si o tomhle myslite??
Taky jsem zkusila mesic brat Wobenzym-ten nici ruzne zanety v tele-no,nevim ,mozna mi to nejaky zanet znicilo,ale zato se mi nasledne zacali delat čepy na mandli-a to jsem cetla ze telo se čisti i pres mandle-ale neni to teda prijemne.A pri laparo operaci mi videli v brise nejaky HLEN-muj Dr.rek ze to nic neni,a jiny na netu mi napsal ze to muze znamenat nejaky zanet-ale take nemusi-tak si vyberte ze.Kazdopadne asi zacnu zase Aloe popijet,a Materi kasicku si taky zase koupim.

smiledra
20. mar 2009

Betati - ten cajik obsahuje aj kvety z aloe rastlinky, ale je to vlastne taky ocistny starojoginsky caj podla tibetskej receptury. Ku Aloe stale doporucujem, lahsie sa vyplavia toxiny z tela.
Fifinka - aloe Gel je samozrejme drahsi, ako juice, ale v kvalite je velky rozdiel. Aloe ma bakteriocidne a fungicidne ucinky, cize posobi proti roznym mikrobom a pliesnam, ale musi byt v urcitej koncentracii, co pri tychto roznych stavach nie je vobec zarucene. Ocakavat taky isty vysledok od nariedenych stavach a roznych vyrobkov aloe z prasku namixovanych je prehnany optimizmus.
A ze aloe vypudi embrijko, to je polovicna pravda. Keby si niekto uzival pomlete aloe aj s korou listu, tak by antrachinony z kory listu by mohli sposobit potrat. Lenze obsah antrachinonov sa prisne sladuje vo vyrobkoch, ti, vyrobcovia, ktori pomelu cely list, oni zachytavaju tie latky na uhlikovych filtroch, to je ten horsi sposob vyroby, lebo tie filtre zachytavaju aj ine uzitocne latky, lepsi vyrobcovia listy filetuju- vyberaju vnutorny gel z listov, alebo listy narezu a vytlacia gel. Takze rozne sposoby, rozne ceny, rozne kvality. Niektori zas vysusia podrveny list, alebo odparia vodu, tak je lacnejsi transport cez ocean a tu v europe to namixuju na tzv. 100% aloe 😝
Takze moja rada fifinka: kvalitne aloe kludne, este chrani aj graviditu!!! Ale zacat s aloe v tehotenstve je nezmysel, zacalo by detoxikovat a toxiny v krvnom obehu by nemuseli dobre vplyvat na plod, no ked uz prebehla detoxikacia pred tehotenstvom, tak v pohode. No a v prvych tyzdnoch plod aj tak nie je este prepojeny na krvny obeh matky, cize na pripravu tehotenstva v kazdom pripade doporucujem Aloe!

nyya
22. mar 2009

aoojte babenky...dneska mi moja kamaratka povedala ze aloe vera pomaha pri otehotneni ???je to pravda..???ja som zostala trosku zaskocena lebo som to nikdy predtim nepocula...

nyya
22. mar 2009

babenky ak tu budete tak mi prosim napiste ip...rada by som sa dozvedela nieco o tej aloe vera...ci to pomoze a ci to moze alebo nemoze ublizit????dakujem moooc...

smiledra
23. mar 2009

Napisala som Ti IP, ale ak budes mat cas a precitas tuto temu s nadhladom a vyfiltrujes potrebne informacie, tak vela sa dozvies o tom, ako to aloe pomaha, pisali tu aj kocky, ktore vdaka tomu otehotneli 😉

bonsai
25. mar 2009

smiledra..ak Ťa mňžem poprosiť..vieš mi k užívaniu aloe napísať či skutočne pomôže k otehotneniu..je tu toho popísané dosť..a nie vždy je čas to tu čítať..tak ak to vieš povedať v skratke..budem Ti povďačná..

smiledra
25. mar 2009

Mam velmi dobre skusenosti v tomto smere s Aloe vera gelom s brusnicami a niektorymi dalsimi prirodnymi doplnkami vyzivy, ako napr. materskou kasickou a niektorymi vitaminmi, podla toho, komu co.
Samozrejme nie je to zazrak, ale rozhodne doporucujem buducim mamickam sa pripravit na tehotenstvo aj s takymi pripravkami.
Dnes kazdy siesty par ma problem pri planovani rodiny, pricom muzi a zeny maju na tom taky isty percentualny podiel. Statisticky je velka uspesnost aj v takychto pripadoch. Funguje to zrejme vdaka viacerym vlastnostiam Aloe, ma protizapalove ucinky, vyzivuje organy, ozivuje spermie, vplyva na dozrievanie vajicok, harmonizuje MS, imunitny system, aj cely organizmus. Kratsie to uz neviem napisat 😵

fifinka31
26. mar 2009

Smiledra,diky za vysvetleni 🙂 no ale ten aloe juice jsem kupovala v lekarne(ted nevim tu firmu)ale stena f.dela i ten gel.tak si myslim ze ten juice by mel byt na stejnem principu akorad redenejsi.ale nepije se jako džus,ale dava se po lžících rano a vecer.
Jako priprava pro otehotneni ok,ale pit ho aji pokud uz se par snazi o mimi?kdyz muzu kazdym cyklem otehotnet?a v organismu uz bude rozjeta ta ocista?ta urcite nezkonci ze dne na den jak prestanu pit aloe ne??fakt nevim,a nebo pit vzdy jen prvni pulku cyklu,a druhou nee.???

smiledra
27. mar 2009

Prave to fifinka, ze ten juice je riedši a davkovanie to iste, tak ucinok oto menši. 😝 Keby si chcela dosiahnut podobny ucinok ako s gelom, tak by si z toho musela vypit viacej a uz by si preplacala. 🤐
Aloe nielen pri priprave na tehotenstvo, ale aj pri snazilkovani - to je casta otazka. Ako som pisala vyssie, plod prve tyzdne este nie je napojeny na krvny obeh matky, takze kludne staci prestat, az ked zisti //.
Detoxikacia skonci hned, za "par hodin" ak prestane pit aloe. Aloe posobi len dovtedy, kym je v krvnom obehu, cize zopar hodin, lebo je rozpustne vo vode, ako napr. C vitamin. Preto je lepsie dennu davku rozdelit na cim viac dielcich davok.

zdravy_zivot
1. apr 2009

Ahojte kocky,
Beriem Aloe Vera Berry nectar uz dva tyzdne a predtym som brala cisty gel {na traviace tazkosti} cize spolu tak tri mesiace Aloe kura a stal sa zazrak...cely zivot mam nepravidelny cyklus a dnes mi prisiel menzes presne na 28-mi den co sa za 15 rokov nestalo ani raz ani len plus minus tyzden, takze budem ho pit nadalej, je to ozaj zazrak a neberiem nic ine, ani lieky, cize je to s toho. A este musim povedat, ze mam krasne ciry takmer biely moc, co znamena ze sa mi telo precistuje, lebo cim sytejsia farba mocu, tym viacej znecisteny organizmus. Taktiez vraj pomaha pri snazilkovani, tak uvidime.

adrikanatasa
1. apr 2009

Tiež sa pridávam k aloe fanynkám, ja som vypila vlani po potrate jednu fľašu a tiež mi prišiel menzes na 28 deň čo bolo pre mňa vtedy nepochopiteľné lebo moje cykly boli vždy 35-40 dňové. Teraz som ho začala piť znovu nakoľko som znova potratila a cítim sa veľmi dobre a dokonca 3 tt po kyrete som dostala MS. Už ho tak ľahko neprestanem piť a až do bud. tehu určite pijem ALOE. Aj ja mám to s brusinkami od forever.

smiledra
1. apr 2009

Adrikanatasa, pridaj k tomu Aloe Berry aj AbetacarE od toho isteho vyrobcu. Mam s tym dobre skusenosti pri potratoch.

matulik284
1. apr 2009

ahojte kocky 🙂 Ja este nepijem aloe vera ale chystam sa, aj doki mi uz odporucil 😉 mam nepravidelny cyklus, vzdy mi to meska 5 - 10 dni...a ako tak citam tak vam to pomohlo...tak uz sa tesim, dufam, ze aj na mna zaberie 😀

matulik284
1. apr 2009

a este k tomu mam aj problemy s travenim a ani tehu akosi neprichadza ☹ tak snad to aspon na nieco zaberie 🙂

smiledra
1. apr 2009

Urcite 😉 , drzim palceky a... nezabudni na pitny rezim

matulik284
1. apr 2009

dakujem smiledra 😉 a budem sa snazit aj vela pit 🙂

stankapk
3. apr 2009

Ahojte.
Chcem pridat aj moju skusenost, prvy krat som zacala pit aloe berry v juni 2007. To sme sa snazili o babatko 11 mesiacov, a hned ako som ho zacala pit som otehotnela. Vela ludi mi vravelo ze nahoda 🙂
Teraz sme chceli druhe babatko, dva mesiace sa nepodarilo, tak som si znovu kupila aloe berry, aspon na precistenie som si povedala. 1.aprila som si robila test - a pozitivny 😀
Tak neviem ci u mna fungovala dva krat nahoda, ale mozno u vas zaberie tiez 😉

bonsai
3. apr 2009

ahojte..chcem sa spýtať..to aloe berry môže piť aj manžel alebo je to len pre ženy?
smiledra..dáme stretko?..máme k sebe blízko.. 😉

zdravy_zivot
3. apr 2009

bonsai, aloe moze pit kazdy, pozri si stranku: http://aloevera.tym.sk a produkty a uvidis na prevenciu a liecbu coho sa to da pouzit.
inak maju aj skvelu kozmetika na baze aloe a propolisu, velmi dobre na kozne ochorenia.

Drzte sa kocky 😅

mamartinka
3. apr 2009

zdravy zivot mas ip.

bublinka11
4. apr 2009

Kocky som si len tak letmo precitala vase prispevky, rozmyslam nad pitim aloe, ale kde zozeniem to aloe berry???

ka131
4. apr 2009

ahihte má niekto skusenosť s braním aloe u muža.? pomáha to? mám mu to kupiť? a ktorý ten číry?

nikika33
5. apr 2009

ahojte
matulík ... a kde sa dá aloe kúpiť alebo kde sa oplatí objednať ? aj ja nad tým uvažujem, ale na nete som našla len aloe berry nectar jablko,brusnicový .. neviem či je to ten, ktorý tu spomínate ,,, dakujem

matulik284
5. apr 2009

nikika da sa kupit vraj aj v lekarni, ale mne ho ma priniest gynekolog lebo jeho zena sa tym zaobera..on hovoril, ze aj jeho dcera to uzivala a ma s tym dobre skusenosti. Nikika ano su rozne druhy aloe neviem aky mi prinesie doki, zajtra tam idem tak uvidim 🙂

smiledra
6. apr 2009

Ahoj kocky. Jeeee, Stanka 🙂 🙂 🙂 gratulujeeeem 😉 Aj ja mam vela takych nahod, vsak vies.
Bonsai, dame si stretko, cakala som, ze sa mi ozves minuly tyzden. Bublinka, Nikika to berry si mozete kupit od roznych predajcov na nete, ako aj "zdravy_zivot" robi jednemu reklamu, ale ja Ti doporucujem objednat to piamo od firmy za velkoobchodne ceny. Napisem Ti to do IP ako sa to da.
Ka131 - pre muza je to tiez dobre, nema dobre spermijky?

nikika33
6. apr 2009

diky moc baby, dúfam, že aj mne to pomôže , bolo by už načase, 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre