Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

zuzi1211
20. apr 2009

ano došli ďakujem, už som ti aj odpisala

eagle
21. apr 2009

Ahojte kočky. Len teraz som sa registrovala, našla som túto tému cez google. Práve som hľadala, ako aloe pomáha pri plánovaní rodiny, tak sa veľmi teším, čo tu nájdem. My sa snažíme tak sedem mesiacov, tak hľadáme najskôr prírodnú cestu.
Trochu preštudujem tému a potom sa Vám ozvem 😉

tosa
22. apr 2009

Ahojte baby,
nasla som tu jeden prispevok ako sa baba vyliecila s aloe vera z enterokoka a e.coli, ale Smiledra ty si napisala, ze sa nema brat v tehu? Ja som v 26tt,pred mesiacom mi dali antibiotika a nasledne som na oslabenu imunitu chytila toto... predpisala mi dok, dalsie antibiotika... ale vobec sa mi do nich nechce... Ako to je s tym aloe v tehu? snad nebude skodit viac ako dalsie ant? a ako dlho sa musi asi uzivat? ak mame baby niektora podobnu skusenost budem rada za radu 🙂 pekny dnicek

smiledra
22. apr 2009

Tosa, tak presne to je to, o com sa nehovori. Ak sa objavi sprava, ze aloe moze poskodit pri tehotenstve kvoli detoxikacii, tak sa kazda boji, ale ako ATB posobia, o tom je ticho. Samozrejme lekar ma tu zodpovednost, aby liecil, ale nase zdravie je tiez v nasich rukach.
Bezne neradim zacat s aloe v tehotenstve, ale ak je na to taky dovod, tak podla mna mozes, ale nezacni naraz, ale pomaly zvysuj davky, aby nenastala rychla detoxikacia organizmu. A musis vypit asi dvojnasobne mnozstvo tekutin, ako obvykle a nebude ziaden problem 😉

tosa
23. apr 2009

Ahoj Smiledra, dakujem 🙂 pojdem do paralekarne a pozriem ake aloe maju, ako sa uziva. (zijeme teraz v taliansku, ale urcite tu bude) a skusim aj propolis a cesnakove tabletky, to spomynala A. povodne. Dakujem este raz a pekny dnicek vsetkym.

eagle
23. apr 2009

Ahojte, ako tu čí tam v tej téme, tak nie je jedno aké aloe si kúpim 😲 ... s tým brúsnicovým som sa ešte nestretla, ale vedela som, že brúsnice sú dobré napr. na močové ústrojenstvo.
Francis teší ma, že si napísala tú skúsenosť s aloe a bolestivou MS, to aj ja mám s tým problém a tu viac kočiek to chválilo na MS... asi si kúpim tiež to aloe s brúsnicami. Smiledra, nestihla som ešte všetko prečítať, ale vidno, že sa vyznáš v aloe, vďaka za tú tému, veľa sa dozviem 🙂

adrikanatasa
24. apr 2009

eagle aloe aj ja odporúčam, som po dvoch potratoch, teraz pijem tretiu fĺašu aloe a niekedy po lete sa chceme začať snažiť. Dúfam že tentokrát to výjde. V každom prípade mi aloe upravilo cyklus a cítim sa lepšie. Po začatí pitia prvej fľaše som strašne ochorela , s teplotami a hroznou slabosťou ale teraz sa cítim veľmi dobre, tá choroba bola pravdepodobne detoxikácia organizmu.

lyongirl
25. apr 2009

Ahojte, neviem, či to sem patrí 😉 , ale nechcem vytvárať ďalšiu tému, len by ma zaujímalo, prečo sa aloe nesmie piť počas tehotenstva a dojčenia. Neviete náhodou niekto?

liluska
25. apr 2009

lyongirl...podla mna preto lebo aloe vera je liecivo a lieci kazdy skryty problem v tele a tehotenstvo by mohlo aloe-vera brat ako "parazita" v tele tak by ho mohlo znicit...to si len myslim...nie su to ziadne dokazane studia 😵 😉

lyongirl
25. apr 2009

a počas dojčenia prečo?
Ináč díky za odpoveď. Lebo ja som si to kúpila, lenže som nevedela, že sa to počas dojčenia nemôže 😒 a na krabici to je napísané. Chcela som si tým prečistiť organizmus, lebo som samá vyrážka ☹ a moja tvár vyzerá strašidelne...

janemari
25. apr 2009

Ahojte nechce sa mi vsetko citat dozadu.Mam doma Aloe vera,nemate niektora domaci recept,ako ho upravit a pouzivat?Aj my sa snazime otehotniet.

smiledra
26. apr 2009

lyongirl, v tehotenstve sa preto nedoporucuje aloe, lebo detoxikuje organizmus, toxiny by sa dostali cez krvny obeh aj do plodu. To iste je aj pri dojceni, vtedy by sa dostali toxiny s mliekom.
Ak prebehla detoxikacia pred otehotnenim, tak sa da s aloe pokracovat aj v tehotenstve.
Janemary, mozem Ti recept poslat mailom, mam oskenovany. Ale v skratke aloe tinktura:
30 dkg 3-5rocne listy pomliet, polkilo medu, 7 dcl kvalitneho cerveneho vina bez chem. konzervacie a 2 dcl. liehu pomiesat, dat na tmave miesto, po 5 dnoch scedit a pit po lyzickach nalacno. 😉

lyongirl
27. apr 2009

Ďakujem! 😉
Škoda, že som to nevedela skôr, nemusela som to kupovať, no a nenapadlo ma, že sa to nemôže, tak som sa v lekárni ani nepýtala... dám to vypiť MM, nech si detoxikuje myseľ 😀

stingray
27. apr 2009

To je teda recept no len mi teda povedz kde na planete Zem zozenies vino ktore je bez prirodzeneho SO2 a bude to stale este vino?

"7 dcl kvalitneho cerveneho vina bez chem. konzervacie"

"Some reports indicate that aloes should not be used during pregnancy. Aloes may have purgative affects; it is a common, but unsubstantiated belief that overdoses of strong purgatives will cause abortions as they tend to cause everything in the body to be expelled.

Aloes are widely considered, but are not confirmed to be emmenagogues. Emmenagogues are agents that will promote menstruation. Such agents would tend to promote the aborting of the fetus from the uterus. It is believed to contribute to abnormalities of the fetus if taken orally during the first forty days of pregnancy. Although the emmenagogic activity of aloes have been documented, further research in this area is needed to substantiate this assumption."

smiledra
27. apr 2009

Stingray, kupis hrozno a urobis si vino bez SO2 😉. Ale bez srandy, viem, ze do vin pridavaju SO2, keby len to, aj rozne farbiva. My sme zohnali domace vino od znameho a z toho sme robili tu tinkturu.

eagle
29. apr 2009

Ahojte kočky. Preštudovala som túto tému, našla som tu ozaj cenné informácie a vidím, že viacere ste už aj porodili. Smiledra, môžem ťa poprosit, napíšeš mi ako si kúpim lacnejšie to Aloe s brúsnicami? Podľa tých informácií tá je najlepšia aj na snažilkovanie. Chcem začať takú očistu ešte pred tým, než sa to podarí 😉 A spomínaš aj nejaký čaj?
Môžeš mi to napísať do internej pošty? Ďakujem vopred 🙂

vanesska
7. máj 2009

caute babule, tak aj ja planujem vyskusat aloe skor kvoli jarnej detoxikacii ale keby sa podaril aj vedlajsi ucinok t.j. mimi 😀 vooobec by sme sa nenahnevali. len bohuzial neviem kde v BA sa da kupit ten berry nectar od FLP... neviete mi dat niekto blizsie info kde to mozem zohnat? smiledra sa nejako odmlcala tak ak mi viete niektora poradit budem sa tesit... 😵 dakujeeem...

smiledra
7. máj 2009

Uz som to napravila 😉

vanesska
7. máj 2009

diiiky 😉

poleva
14. máj 2009

ahojte od zajtra by som chcela pit aloe vera od firmy LR
s cyklom nemam problemy, zmeni sa mi den ovu ? mate s tym skusenosti ?
mam heterozyg,mutaciu a beriem 1/2 anopyrinu na den a od juna si budem pichat fraxiparin
tak sa rozhodujem ci brat aj to aloe

v.slniecko
14. máj 2009

ahojte... snazime sa o babo vyse roka... naposledy mi diagnostikovali PCO ☹ .... ako som citala, vsetke ste uzivali, alebo uzivate aloe nectar.. ma nejaky zmysel uzivat aloe v tabletkach nasla som tabletky matersku kasicku s aloe vera.. tak neviem ci bude mat zmysel ich uzivat... podla popisu ma jedna tabletka obsahovat 1500 mg aloe vera saft konzentrat a 100 mg materskej kasicky + vitaminy E a C...
dakujem za radu :o)

kotenko
14. máj 2009

odkedy som vysadila HAK tak mam problemy z mens. cyklom, rada by som zacala uzivat/jest/pit aloe vera (aj kvoli precisteniu organizmu). co by ste mmi doporucili pozivat? na tabletky moc nie som, davam prednost nejakym sirupom, alebo co.........

smiledra
15. máj 2009

Ahojte kocky
Poleva, to aloe kludne mozes zacat, nepobije sa s liekmi 😉 , skor znizi ich negativne vedlajsie ucinky.
V.slniecko - ma zmysel uzivat co si nasla, ak si to uz kupila, hoci nie som velmi na tabletkovu formu Aloe, lebo tam uz tie zive zlozky nie su. No ak je tam 100mg kasicky, tak je to celkom ok.
Kotenko, aj ja davam prednost aloe vo forme gelu (nie juice) tam je najviac ucinnych zloziek vratane enzymov aminokyselin a pod. Ak mas problem s cyklom, tak si daj to aloe s brusnicami a matersku kasicku, ktora obsahuje fitoestrogeny.

smiledra
15. máj 2009

samozrejme fytoestrogeny 😝

paula1234
15. máj 2009

Smiledra a kde sa to da kupit to aloe a ako to vyzera ? 😉

smiledra
15. máj 2009

Paula, to aloe s brusnicami predavaju distributori, ako Oriflame, ci Avon, takze urcite na internete najdes odkazy, ked zadas Aloe Berry Nectar. Je to ozaj kvalitny pripravok. No ja doporucujem priamo kupit, objednat z firmy, tak Ta to vyjde o 30% lacnejsie. Ak chces, napisem Ti do IP, akym sposobom sa to da kupit, objednat.

paula1234
15. máj 2009

Si zlaticko dakujem vyskusame!

kotenko
15. máj 2009

dakujem. no z oriflame-om pracujem, tak si musim prepistovat posledny katalog... vdaka za radu

smiledra
15. máj 2009

Kotenko, zle som to pisala, to aloe predavaju podobnym sposobom, ako Oriflame ... 😉

v.slniecko
29. máj 2009

ahojte..potrebovala by som poradit... zacala som uzivat tabletky aloe vera s materskou kasickou a po tyzdni uzivania sa mi na nohe vytvorili krcove zily a opuchliny ☹ .. nemate niekto skusenosti, ci to moze mat nejaky suvis?
vdaka za radu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre