Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

ivankaangel
29. mar 2007

Ja by som takej veci nie moc verila...Aloe nezaujima aku mas skupinu, proste lieci, nie?

emjee
30. mar 2007

ivankaangel nesuhlasim, tak ako niekomu nesadne trebars mlieko, niekomu nesadne aloe - kazdy clovek je iny, a moze to suvisiet napriklad aj s krvnou skupinou

certica
30. mar 2007

emjee, tebe nesadlo?

emjee
30. mar 2007

neviem 😀 tazko povedat, ja som strasne "nepravidelna" v uzivani takychto vselijakych preparatov 😀

certica
30. mar 2007

tak to sme na tom obdobne, ja mam tiez velky problem so zeleznou pravidelnostou 😀 v comkolvek, snad len s vynimkou cistenia zubov

nane
31. mar 2007

ahojte hviezdy,
tak aj ja sa pridavam k uzivatelom aloe vera... 😀
pijem ho uz tyzden a citim zmeny k lepsiemu...nie len zdravotne...ale aj BBT sa ustalila...minuly cyklus mi lietala ako anovulacna...a tento cyklus som 8DC a mam pekne 36.6 po cely cas...takze to vyzera nadejne, mozno sa aj skrati z tych otrasnych 50 dni...
schudla som, brusko mi sfuklo/bola som ako v 6mesiaci/...denne WC /predtym 2x tyzdenne/, celkovo sa citim lepsie...ale neuzivam len aloe...poradila mi kamoska v lekarni cellfood...neviem ci to mate aj na slovensku...su to kvapky..detoxikacne...su SUPER...kvapkaju sa do vody, ma to chut ako voda s citronom...boli testovane na sportovcoch...ten clovek, ktory ich vymyslel dostal nobelovu cenu...som ozaj spokojna a mozno ta kombinacia sposobila to zlepsenie mojho zdravotneho stavu...
zabudla som...predtym som vypila salku kavy ci caju denne /vsetky moje tekutiny za den!!!/ teraz sa mi ziada pit viac a viac...je mozne, ze vypijem aj tie 2L tekutin denne....

certica
31. mar 2007

ahoj nane, ake zlozenie maju tie kvapky, co obsahuju?

nane
31. mar 2007

ahojky
no tak to chces odomna prilis vela...je tam toho za stranu, nepamatam sa...je to na principe kysliku..kyslik "navstevuje" kazdu bunku tvojho tela a okyslicuje ju, tym ju ozdravuje a ty sa citis lepsie...lebo to, ze sa citime na prd, je kvoli tomu, ze ozon, cierna diera...etc...znizuje sa kyslik, my sme unaveni...dokonca vyskum povedal, ze ti co trpia na rakovinu, sa im stav zlepsil....

nane
31. mar 2007

Cellfood Concentrate
Oxygen Mineral Supplement

Cellfood Concentrate is the world’s top-selling oxygen and nutrient supplement that delivers oxygen, minerals, enzymes and amino acids at cellular level. Cellfood is made from completely natural ingredients sourced from the sea around New Zealand, from mineral springs, fossilised plants and other plant extracts.

Cellfood Concentrate contains the 78 trace minerals that are needed on a daily basis for the body to function effectively. In addition, Cellfood has 34 enzymes and 17 amino acids plus electrolytes and dissolved oxygen. The minerals, enzymes and amino acids are cryogenically (extreme cold) not chemically extracted - and are totally non-toxic.

nane
31. mar 2007

letacik ku tomuto koncetratu ma 4 A4 ...

certica
31. mar 2007

dik 😵 , si zlata, to mi uplne staci 😀

nane
31. mar 2007

nie je zac...dufam, ze ta to oslovi a samozrejme pomoze.. 😉

certica
31. mar 2007

mna zaujal ten detox, preto som chcela vediet, z akych latok to zhruba pozostava. cmuk 😀

nane
31. mar 2007

snad si si tam nasla to svoje 😉

smiledra
31. mar 2007

Ahojte, ten Oxygen Mineral Supplement znie zaujimavo, mrknem sa na to aj ja lepsie 🙄 . Ak to obsahuje mineraly, enzymy, aminokyseliny a z prirodnych zdrojov, tak je to ok, a este v kombinacii s Aloe, co obsahuje asi 240 biologicky ucinnych latok... Inac to Aloe, co tam vidite na tej stranke vlavo, mam s tym vyborne skusenosti 😉

nane
7. apr 2007

ahojte...
no kde ste vsetky s aloe?? ☹

smiledra
9. apr 2007

🙂 napchávame sa a po sviatkoch zacneme s detoxikaciu 😀 xixi

nane
10. apr 2007

AHAAA... 😀

marlenka56
11. apr 2007

Ahojte tak aj ja zacinam s aloe vera.
Mam nejake otazky:

1, Ako dlho sa pije?
2, Ako dlho ste sa snazili o mimi, kym si sa odhodlali pit Aloe:
3, Ked ste uz niekto tehuliatko, pijete Aloe aj pocas tehu, mozem pit aj pocas tehu akano preco, ak nie preco??

Jednoducho by som ta cchela poprosit ci by ste mi to nejako popisali to aloe vera ucinky, aj vedlajsie a tak. myslite ze to pomoha k tehu, ma niekto skusenosti ze sa to podarilo?

DAkujem vam velmi pekne

lauritka
12. apr 2007

🙂 ahoj marlenka.

ja zatial tehulka nie som ..ale dufam ze coskoro budem ;)..ja pijem aloe berry od 1.marca---citim sa fajn a aj som z toho schudla.
a hlavne uz dve MS som mala bezbolestive. 😉 zidna tabletka proti bolesti.
ja to pijem 3-krat denne..frtan.

lubecka
12. apr 2007

ahoj marlenka 🙂
ja uz tiez nie som tehulka, ale Aloe mi velmi pomohlo, a teraz po som znova zacala pit..
mne hlavne pomohol v tom ze mi upravil cyklus, mala som pedtym nepravidelny 40-45-48 dni a po mesiaci pitia mi som mala 31dnovy.. no a na ten dalsi som aj otehotnela..
nam jedna doktorka vravela ze Aloe by sa v tehotenstve nemalo pit, tak ja som hned po ovulacii, asi den -dva, prestala Aloe pit...
Ale od minuleho tzydna, tak ako vravi lauritka, 3x denne jeden frtan 😉

lauritka
12. apr 2007

😕 lubecka ja som sa bavila s kockou co s tym robi a moze sa pit aj ked ostanes tehotna ak ho predtym pijes uz aspon mesiac..to uz mas telo detoxikovane.
a okrem toho miminko sa spaja s matkou az po 3 tyzdnoch ..takze ak to nechces brat staci prestat az ked zistis ze si tehu.
je mi inac luto lubecka ze si prisla o miminko 😖
dufam ze nabuduce uz to vyjde ..nevzdavaj sa...mozno by si mala skusit nejake produkty z vcelich pripravkov;)

materksu kasicku alebo propolis.. je dobry aj pri potratoch.

marlenka56
12. apr 2007

Ahojte dakujem vam veeeelmi pekne za odpovede ste zlate. Uz len zacat pit, musim uz kamaratovi povedt nech mi ho objedna, zatial mi dal ochutnat so svojho, a da sa to pit 😉

lauritka
12. apr 2007

marlenka drzim palce nech to pomoze 😉

marlenka56
12. apr 2007

dakujem Lauritka aj tebe 😉

lubecka
12. apr 2007

marlenka, drzim aj ja palce nech pomoze, vravi sa ze ked neskusis, tak nezistis..
lauritka, ja pijem lachemilku a zohlavu na posilnenie maternice... tento mesiac si davame pauzu, chcme zistit ako mi nabehne cyklus a potom sapokusime znova, dufam, ze uspesne... majte sa krasne..paaaaaaaaaa

lorry
12. apr 2007

Ahoj nane chcela by som ta poprosit ci nevies na co sa pouziva Aloe vera pomohlo by mi to ked nedostavam menzes a chodim na injekcie a nemozem otehotnet? Dakujem

smiledra
13. apr 2007

Lorry, aloe nie je liek na nieco, ale dobry pomocnik organizmu, imunitneho systemu. Doda tolko vyzivnych latok do organizmu (asi 250 doteraz znamych), taku siroku skalu, ze sa harmonizuje, zacne fungovat, ako ma. Kazdy organizmus je iny, preto na kazdeho cloveka to aloe inac vplyva, aj ked niekedy su velmi rovnake prejavy. Kazdopadne bol by zazrak, keby to nefungovalo, ked vieme, co vsetko obsahuje 🙂, ale nie hned, za minutu. Hovori sa, za aloe je tichy liecitel 😉 Treba to vyskusat.

marlenka56
13. apr 2007

Ahooj smiledra, dakuejm ti za tvoje IP, 😉 minule som avizovala, ci by sme neurobili stretko Kosicaniek snaziliek, a tam by sme sa porozpravali aj o tom aloe? hmmm
zatial su tu snazilky kosicanky: lauritka, govinda, ty, a ja o ostatnych neviem, kto chyba nech sa doplni a mozme urobit stretko co povies??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre