Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

smiledra
6. apr 2009

Nikika, prave ta kombinacia s brusnicami je dobra na zenske veci. A ze pomoze, to je skoro iste, spravis si jarnu detoxikaciu, kazdy clovek to potrebuje. Okrem toho taka 3 litrova kura dost posilni aj imunitu, budes lepsie vladat, takze urobis vela pre svoj organizmus. Ale prajem Ti aj ten bonus 😉 // drzim palceky.

bonsai
6. apr 2009

smiledra..prepáč, nestíhala som po PN som nastúpila do práce a je tam toho viac..takže kedy dáme stretko..navrhujem po sviatkoch..teraz to už aj tak nestíham..dáme teraz konkrétny termín.ale prispôsobim sa TI..takže navrhni..ďakujem..pekný zvyšok večera..

smiledra
6. apr 2009

ok, nechajme to na buduci tyzden, vtedy to aj dohodneme, tak to bude najlepsie. 😉

sandra3
6. apr 2009

ahojte babenky, som tu prvý krát, beriam sarapis a má na mňa dobré účinky, chcela by som Ťa smiledra poprosiť o údaje o aloe vera a kašičke, kde sa to dá presne objednať, pošli mi prosím IP...ďakujem...

smiledra
7. apr 2009

Ahoj Sandra, dakujem, ze mi doverujes, poslem Ti tie informacie, ako posobia a kde ich objednas. 😵

nikika33
7. apr 2009

ahoj smiledra ... ešte som tvoj mail nedostala , neviem či si ho už poslala ...

maja291
14. apr 2009

Ahojte snažilky.

My sa tiež snažíme o bábo už niekolko rôčkou,no stále nič.Tak som tiež začala piť Aloe vera Berry,pijem ho už 8 mesiacov,no bábo zatial nikde.Cítim sa od neho velmi dobre,no neviem dokedy mám ešte vydržať!!!!!! Užívala som k nemu aj kašičku,no nedostala som menzes,až ked som ju vysadila a vobec neviem prečo!? Vie mi niekto poradiť???

smiledra
15. apr 2009

Nikika, mas preplnenu schranku, neprechadzaju Ti maily. 🤐
Maja, asi si zlozitejsi pripad. Neviem, kto Ti radi, ale ak tak dlho to pijes a nedari sa, tak treba nieco robit. Aj ked poznam pripad, ze to tak dlho trvalo, ale to bol tiez pripad, ze viac rokov sa nedarilo, kocka robila v prostredi s chemiou, proste tam ta detoxikacia trvala dlhsie. Obrat sa na svojho poradcu, nech Ta nakontaktuje na lekarsky poradny zbor. Tam podla mna budes mat s hormonami nieco, ale tu kasicku si nemusela vysadit. Stava sa, ze na zaciatku sa rozhadze cyklus, ono to je normalne pocas detoxikacie, aj ked to nie je bezne, kazdy organizmus reaguje inac. Ak chces, napis mi do IP viacej o sebe, o manzelovi, ake ste mali vysetrenia a pod., mozno na jeho strane je problem... a skusim poradit.

mima11
15. apr 2009

Ahojte baby,

chcela by som sa s Vami poradiť, práve dnes si idem kúpiť Aloe vera a natrafila som tu na túto tému. Už s ňou mám skúsenosti, kupovávam si ju, síce nie pravidelne, ale už som ju viackrát užívala. Píšete tu o Aloe vera berry, kde by som to mohla zohnať, ešte som o takejto nepočula. Ja si kupovávam šťavu z Aloe vera, buď čistú, alebo s brusnicami a s Noni. Neviem, či stačí aj takáto. Môžete mi poradiť, ako sa dostať k tej Berry.

Ďakujem veľmi pekne!

stingray
15. apr 2009

Neviem nic o tom ze by Aloe Vera malo nejaky pozitivny efekt na plodnost ale ak chcete najst nejaky zazracny elixir tak doporucujem obratit pozornost na LIČI to ma preukazatelne a podlozene stimulacne ucinky pre hormonalny cyklus zeny.

barbora77
15. apr 2009

ahoj stingray,
máš na mysli asi to čínske ovocie? Nevieš prosím Ťa nejaký link, kde by sa písalo viac o účinkoch na horm. cyklus? Vďaka.

andriss23
15. apr 2009

Ahojte!!! Potrebovala by som poradiť.Som po opakovane neúspešnom um.oplodnení.Prirodzene nemôžem otehotnieť,nemám funkčné vajcovody. Na ďalší pokus idem po lete.Môžem aj ja piť aloe?Ako dlho?Mohlo by mi to pomôcť k udržaniu tehotenstva? 2x som mala potrat.
Ako som si to tu tak letmo kukla,asi smiledra,ty si taký guru tejto témy, prosím poraď. Aj to ako sa dostať ku kvalitnému aloe za veľkoobchod.cenu. Ďakujem 🙂

smiledra
15. apr 2009

Ahoj Andriss23
Oproti stingray mam velmi dobre skusenosti s aloe na plodnost muzov, ci zien. Vela som o tom tu pisala v tejto teme, ale o tom uz menej, ze aloe je aj ochranca gravidity. Doporucujem Ti zatat cim skor, aby prebehla detoxikacia este pred oplodnenim a na Tvojom mieste by som pokracovala aj pocas tehotenstva. Viac Ti napisem v IP.

slunickooo
15. apr 2009

ahoj , tak moje kámošška taky nemohla dlouho otěěhotněět pa k s manžželem začčli oba p ít Aloe a do ár měěsícůů byla těěhotná... a moji ségřře se po pití Aloe zlepššil ekzém, alergie ..... já se na pití taky chystám - jen ččekám ažž přřestan u koji t-- prý to jde i přři kojení, ale právěě ta kámošška taky pila přři kojení a mimččo prý bylo pořřád dost "zesraný" 😀 😀 takžže to taky odkládá ažž skonččí s kojením.... já mám taky dost ekzém a alergii tak taky moc věěřřím žže mi to pomůůžže.... jo a co vím tak ségra řříkala, žže lahviččka co ji vystaččí na měěsíc stojí litr...... tak tot moje zku ššenost 😉

smiledra
15. apr 2009

Slunicko, mas pravdu, pocas tehotenstva a kojenia nie je dobre zacat kuru s aloe, lebo toxiny idu cez krvny obeh a aj cez mliecko matky. No v pripade, ze uz mamicky pili aloe aj pred tehotenstvom a neprestali, tak je to len dobre. 😉

andriss23
15. apr 2009

smiledra,ďakujem....IP

mima11
15. apr 2009

Smiledra aj ja ďakujem a čakám info!

smiledra
16. apr 2009

Poslala som asi vsetko, keby som nahodou nieco zabudla, pripomente mi 😉

mimka77
17. apr 2009

Ahojte kocky, chcela by som sa opytat mozete mi niektora napisat kde sa da na nete objednat ten aloe berry nectar? chcela by som zacat s kurou a nemam moc cas to zhanat kade tade a potrebujem spolahlivy zdroj aby som niekde zbytocne neplatila .o) dakujem

francis
17. apr 2009

Ahojte!Ja ju pijem tiež.Vypila som 4 flaše a potom som si dala prestávku,ale zistila som,že sa zase zle ctim pri ms bolesti a hrozné tak pijem zase.Vďaka smiledra je to super.Odporúčam každej ikeď tehotná som zatiaľ neni ale čo nie je môže byť.Tak na zdravie všetkým!

francis
17. apr 2009

Mimka napíš smiledre.Na nete je to drahšie

nikika33
17. apr 2009

ahoj smiledra .. 2 maily prešli ale tretí asi s cenníkom nie .. mohla by si ho preposlať ešte raz ? lebo ešte stále neviem ako si to mám objednať. diky

hermiinka
17. apr 2009

co je to za carovny napoj??

ka131
18. apr 2009

Ahoj holky! ja som dobrala 1 l bery nectar a môžem vám povedať taku ovuláciu som ešte nemala vždy len tak tak trošku a včera riadne len smola že s manželom sme nemali nič tak s toho nič nebude 😉 . mislím si že je to koli aloe. kupila som aj pre manžela čistý ja mám ten brusnicový len neviem ako to budem v nemocnici užívať ked to má byt v ladničke chcela som využívať tie 3 balenia no hadam to niak vyriešim. myslím že to pomáha skuste to je to drahé 1l stojí 600 sk ale pre babo všetko

zuzi1211
19. apr 2009

smilendra, prosím ťa ako zoženiem aloe? Už 5 rokov sa má, nedarilo otehotnieť, vo februári som bola na 1 IVF podarilo sa, ale v 9 tt som potratila. Prosím ťa, ak môžeš pomôž mi. Ďakujem.

smiledra
20. apr 2009

Mimka, poslala som Ti, kde na ako si to kupis v BA. Nikika, pozriem sa na ten treti mail a poslem este raz.
Zuzi, su dobre skusenosti aj s potratmi, boli tu na MK kocky, ktorym sa to konecne podarilo, ak chces, skontaktujem Ta s nimi.

tadea
20. apr 2009

Ahoj smiledra,písala si mi,že mám objednácku poslať faxom,ak fax nemám potom ako? A ako dlho trvá kým to dôjde? Potrebujem to čím skôr.Dik.

smiledra
20. apr 2009

Tadea, ak Ti to je surne, tak Ti mozem aj ja tentokrat poslat balik a potom vybavis ostatne neskor cez postu. Cez IP vysvetlim...

zuzi1211
20. apr 2009

Smilendra ďakujem si zlatá prosím ťa pošli mi na ne kontakt.

smiledra
20. apr 2009

Zuzi, poslala som Ti 3 maily, dosli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre