Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

smiledra
10. máj 2007

Marlenka, to je hrejivy krem, napisem Ti konkretnejsie v IP.

arturinka
10. máj 2007

Ahoj Smiledra,...manzel bol na spermiograme ktory mal OK,...ja mam za sebou laparoskopiu,ktora dopadla tiez OK az na to ze nastali nejake komplikacie pocas operacie a nakoniec z toho bola mini laparotomia. Z hormonalneho profilu som mala mierne zvyseny hormon stitnej zlazy tak ma poslali na endokrinologiu. Zistili mi autoimunitne ochorenie stitnej zlazy a z toho je jej znizena funkcia. Beriem tabletky Euthyrox 50. Prvy pol rok som brala Euthyrox 25 a teraz tri mesiace Euthyrox 50. Myslela som ze mi to pomoze, ale tehotna stale nie som....asi pojdem nu Dr. Hermanovi o ktorom som tu vela citala......co mi vies este poradit okrem Sarapisu?....dakujem

smiledra
10. máj 2007

Ahoj Arturinka, no cela debata tu je o Aloe vera, ako pomaha snazilkam, konkretnejsie aloe s brusnicami. Sklonovali sme tu aj matersku kasicku, "odznelo" aj vela skusenosti. Ja by som na Tvojom mieste precitala prispevky suvisiace s temou a urcite by som vyskusala pred umelym oplodnenim niektore produkty. Ja konkretne mam uz 11 deticiek, kde bol problem otehotniet a asistovali sme s Aloe a pod., teraz je tu dalsia tehulka, dufam, ze bude aj moje 12. Aloe Baby a rychlo to cislo este narastie vdaka Tucniacik, Lauritke, Marlenke, Elty, zrzulke, barbi4, madeleine ... 🙂

mimka
10. máj 2007

ahojky smiledra, nevieš poradiť kde by som to aloe mohla zohnať. Už ho zháňam takmer 2 mesiace a nič 😒 ďakujem...

melory
10. máj 2007

ja trosku odveci, ale muz kupil pivo "aloe vera"

smiledra
10. máj 2007

To je uz neskutocne, co vsetko nevymyslia vyuzivajuc dobre meno tejto rastlinky 😝 Aloe ponozky, aloe WC papier, co este pride? 😀 Aloe autobus?

melory
10. máj 2007

mne je to sympaticke, ze sa vyuziva kde sa da

mimka
10. máj 2007

ja som zatiaľ našla len minerálku, ale myslím že je to riadny blud... z lidlu 😒 smiledra, poraď... 😔

smiledra
11. máj 2007

Na ochranu serioznych vyrobcov vznikla medzinarodna vedecka rada pre Aloe vera IASC, ktora namatkovo kontroluje vyrobu a udeluje svoj certifikat. Bez takeho certifikatu by som nebral vazne vyrobok s obsahom AV. 😝 A take Aloe ponozky ma riadne vedia rozosmiat, aj aloe pivo. Myslite, ze aloe pivo zahoji zaludocny vred, alebo vylieci cirhozu pecene ? 😀

lauritka
11. máj 2007

😀 smiledra 😀

nathalinocka
11. máj 2007

ahojte vcera som si kupila aloe vera berry nektar a tu kasicku no bola fajne draha. dufam ze mi tieto zazraciky pomoze na male babulko. a dostala som od kamosky kvieto stastia, dala som si ho do spalne aby to stastei sa zraodilo v najskor v spalni. no, som zvedava ci mi to vsechno pomoze.
majte sa pekne a prajem krasny dnik

smiledra
11. máj 2007

Ta kasicka je aspon 8 x lacnejsia, ako Sarapis, ak preratas obsah na miligramy. (250:24) 😨 Je to dobra kombinacia, uz to pomohlo zopar kockam 😉

mozartgula
12. máj 2007

Ahojte,od stvrtka uzivam Aloe Vera a od piatka mam zvysenu teplotu 37,2 a citim sa hrozne 😖 .Mala z vas niektora podobnu reakciu? Mozno je to len nahoda, ze som akurat ochorela, ale nezda sa mi to, asi tu Aloe nakoniec vysadim..Som zvedava, ci sa to stalo aj inej..Dik!

lauritka
12. máj 2007

mozart mna bolela hlava dva dni ale ptom to preslo. a urcite to nemas od aloe. aloe moze zacta deotxikovat a mozno mas v tele vela skodlivin a uz pracuje a preto ta zvysena teplota. este vydrzpar dni to sa upravi.
to mas mozno reakciu na toxiny v tvojom tele nie na aloe.

wily
13. máj 2007

mozart-ja som mala podobne pocity, ale kocky mi vysvetlili ze je to detoxikácia,tak s tym neprestavaj, ja tiež pijem uz koncim treti liter a tiez som mala pred dvomi tyzdnami zvysene teploty ale chora som nebola a za dva dni to preslo, vela pi nech idu skodliviny z tela von 🙂

smiledra
14. máj 2007

To je vyborne znamenie, ak su take prejavy mozart, 😉 v ziadnom pripade netreba prestat s uzivanim aloe, ak by boli ozaj neznesitelne detox. ucinky, tak len znizit davku na polovicnu a v kazdom pripade pit viacej tekutin!!!

janula_nz
14. máj 2007

ja ked som zacala pit aloe, tak mne sa velmi zhorsil zdravotny stav. ani som sa kvoli bolestiam nepostavila dva tyzdne z postele. ale ja som mala 5operacii brucha, tak to mi tam trosku porobilo sarapatu. ale neprestala som pit a pila som skoro dva roky a zabralo to nato, naco malo. takze ho len odporucam 😀
a inak zacinam ho pit znovu ale teraz kvoli tehu, tak drzte palce, nech sa zadari.

smiledra a ty este k tomu odporucas tu kasicku brat? co mi poradis? 🙂

akolka
14. máj 2007

babulky ak poznate hocikoho co sa chysta z anglicka domov poslite ho do Holland& Barret lekarne, uz mesiace tam maju zlavu na Aloe gel, ma to ten isty certifikat, uzivanie a chut ako doma z lr-cosmetic. a najkrajsie je ze stoji len 5libier za liter.uvadzaju ze normalna cena je 10libier-aj tak je to lacnejsie, ale posledneho pol roka co tam chodim maju stale "zlavu"

smiledra
14. máj 2007

Janula, presne tak, kasicka robi tiez svoje. Akolka nevies, to aloe z anglicka je tiez s brusnicami?

smiledra
17. máj 2007

Ahoj kocky, predstavte si, barbie4 stacilo "pozriet sa" na Aloe a uz je tehotna. 😕 Tucniacik, nepochvalila sa Ti este? Este ani nedopila prvy liter. Asi by to jej bolo vyslo aj bez Aloe, ale aj tak je to dobry pocit. 🙂

tucniacik
17. máj 2007

AHOJ,
to fakt??? 🙂 🙂
a to sa ani nepochvali? kazdopadne dobra sprava... 😉

janula_nz
17. máj 2007

ahojte. ja som si konecne dnes objednala 6flias aloe, tak od pondelka zacinam s pitim 😀

tucniacik a ty si akok na tom? co nove?

akolka
17. máj 2007

ahoj smiledra, maju aj normalnu aj s brusnicami. ta tusim stoji 4.50
ja som mala nepravidelnu menstruaciu, tak som to zacala pit a po troch flasiach sa to dalo do poriadku, aj plet bola lepsia ale musela som to prestat brat koli zaludocnym problemom. inak tie kramy boli nepravidelne aj tak z PCO(co som vtedy nevedela) ale aj tak mi to pomohlo

smiledra
17. máj 2007

Akolka, vsak aloe je dobre na zaludocne problemy, prave zaludkari citia najskor ulavu, zlepsuje travenie, peristaltiku, obsahuje mnozstvo enzymov... to teda nechapem preco si musela prestat.

wily
17. máj 2007

Ahojte, no ja som vcera videla ponozky aloe vera, prislo mi to dost smiesne 😀 😀 😀 😀

smiledra
17. máj 2007

😀 vsak som o tom pisala 😀 Aj to Aloe pivo a toaletny papier s aloe by vyhrali nejaku cenu 😝 😀

tucniacik
18. máj 2007

aho janula 🙂

nove? vlastne nic...pohodka...som 4 dni po ovu, ale asi to teraz nevide, lebo mi prisla ovu skro a nestihli sme snazilkovat... 🙂
ty ako?

cicuska
18. máj 2007

mozno uz taka otazka padla ale neviem o nej... takze moze Aloe pomoct aj muzom so zlym spermiogramom ? Co myslite?

janula_nz
18. máj 2007

tucniacik ja tiez zatial nic nove. vo stvrtok bud. tyzden idem do gyn-fivu na konzultaciu, tak som zvedava ako tam dopadnem, co mi povedia. no moc od toho veru neocakavam, kedze som bez partnera ☹

smiledra
18. máj 2007

Cisuska, na zlepsenie spermiogramu ku aloe by som este doporucila selen a macca tobolky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre