Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

lauritka
22. apr 2007

inac nezvysuje ten agolutin tu BT u teba ?? potom to neskresluje vysledky ?? 😕

spapulka
22. apr 2007

Ahojte babulky, dlho som tu nebola a vidim, ze ste vsetky nahodili letny image, pekne vysmiate a svieze foto 🙂

ahojky lauritka 😉 co mas noveho? tak minule to opat nevyslo ☹ , no nevadi, ide sa dalej, ty si mi nejako s tym cyklom utiekla, ja este len v tieto dni ocakavam ovu, ty tusim uz coskoro testikujes, vsak?
ja som si v Ke kupila konecne aloe berry a s tym suvisi aj moja otazocka....

nemate niektora problem s akne? aloe beriem tyzden a strasne som sa vyhadzala na tvari, vyzera to ako alergia...neviem ci to je z aloe, ale asi ano...
smeralda, prosim nevies mi poradit? beriem ho rano a vecer, vyhadzana som skor rano, cez den sa to ukludni....dakujem ☹

lauritka
22. apr 2007

ahoj spapulka..ano ja som uz 8 DPO. ;)
inac moze to byt reakcia ale nie na aloe..ale na toxiny v tvojom tele..kedze aloe ta zacina precistovat. len pekne pi dalej ..ono sa to upravi. 😅

smiledra
22. apr 2007

Spapulka a cajik "Aloe herbal tea" nepijes? Vyzera to tak, ako pise Lauritka, ze sa detoxikujes a nemas dodrzany pitny rezim, tak aj cez pokozku to vychadza. To je velmi dobre znamenie, ze Ti to zabralo 😉
Inac kocky ... velmi dobre sa ta stranka cita, Elty zavidim tu dovolenku 😝 a zaroven drzim vsetkym Vam palceky. 😉

lauritka
22. apr 2007

😵 smiledra dakujem ;) hadam to uz vsetkym coskoro vyjde 😝

tucniacik
22. apr 2007

lauri, agolutin urcite skresluje tie teploty, ale bol mi pichnuty az 5dpo-dovedy boli teploty moje...a tie teploty porovnavam s minulym grafom ked som otehotnela a tiez mi bol pichnuty agolutin... inak ja uz viem ze mne to teraz nevyslo...nemam implatnacne spinenie,ktore som mala obe tehotenstva... nevadi...tak mozno nabuduce... som zvedava ako dopadne vy...drzim moc palce...

spapulka
22. apr 2007

dakujem babulky, je pravda, ze to pitie trochu zanedbavam 😖
este jedna otazocka,nemoze to byt aj alergicka reakcia na nejaku latku v tom, resp. na samotne aloe? idem sa napit...
lauritka, inac ja som dnes 13DC, ovu testy kupene, coskoro frcime naplno o 106 😀
drzim palceky nech to uz vyjde, vsetkym nam nech to vyjde, to by bola pecka 😵
peknu nedelu zelam 😉

nane
22. apr 2007

takze som uz po ovu, dnes som nahodou zmerala BT a mala som 37.1...krcok nizko a tvrdy....zvlastne je...ze mam tupu bolest v podbrusku uz viac nez 5 dni....takze je tu pravdepodobnost, ze sa mi cyklus skraaaaaaaaaaaaatil... 😀 😀 sa tesim....

nane
22. apr 2007

ale zarmutena som na druhej strane, lebo pride mrcha...vzdy pred mrchou ma svrbi prave stehno, na tom istom mieste, to je moj prvy indikator... ☹
takze to nevyslo...no co uz...

lauritka
22. apr 2007

spapulka : nie je zname o aloe ze by yuvolavalo nejaae alergicke reakcie.praveze posobi silne antialergicky a protizapalovo.
skor ti moze reagovat telo na toxiny ktore sa posobenim aloe budu vylucocvat z tela von. a ked nemas nejaky organ v poriadku moze sa to prejvit zhorsenim stavu ale len na par dni..a potom sa to upravi. napriklad mna bolela hlava ale len tri dni..a potom to bolo ok. alebo ak mas nejaky zapal v tele...
takze sa neboj a pi to dalej 😲 takze sa snazilkujte pri ovulke a nohy hore 😀
nane : ja mam tiez taku tupu bolest po ovu nane ..uz druhy mesiac.predtym som to nejak necitila.dufam ze to znamena len dobru vec 😉
dnes som zacitila aj vajecniky sem tam. drzim palce aby ti to zabralo a upravilo tam dolu vsetko 😉 trpezlivost ruze prinasa. 😲 pa

spapulka
23. apr 2007

Ahoj lauritka, si zlata....dufam, ze to bude ok, pretoze mojho mileho to dost znepokojuje, v podstate vsetci ma od toho odhovaraju....je to tazke ☹ ale naozaj vyzeram hrozne, ja sa detoxikujem uz dost dlho, najprv som brala pripravky z mrtveho mora, caje a pod. asi cca 5 mesiacov, zaciatky boli podobne, tiez som sa vyhadzala, ale nie az tak 😒 , ze by som bola az taka zas...a? 😀

...inak bola som uz aj na tej akupunkture, nebolo to zle, len neviem, ci sa citim lepsie...horsie nie, no mne v podstate nic vazne nebolo, ale na diagnostike toho nasla dost na upravu...
ked som jej povedala, ze chcem otehotniet, vravela, ze tam nic vazne nevidi, ale aj chrbtica moze zablokovat plodnost, vraj su tam nejake nervy pri krizoch co mozu by zablokovane a tie mozu zabranovat otehotneniu, tak ma napichala aj tam....
...mozno som si toho navalila dost vela a tak to zo mna vychadza, no nechapem preco cez pokozku na tvari, uffff! ☹

...juj ale tesi ma, ze julova ma //, je to parada, ked niektorej z nas sa to podari, je to znamenie, ze coskoro kazdej z nas sa to urcite podari,len musime byt trpezlive, drzim palceky aj tebe Lauritka 😉

lauritka
23. apr 2007

ahoj spapulka len este vydrz o tej zablokovanje chrbtici som pocula uz aj ja..ze to moze branit otehotneniu. este strasne davno mi to hovoril jeden liecitel.ale srala som na to ..ved vies milion nazorov preco a lebo... 😔
inac ja ked zjem nieco ostre alebo cokoladu..hned sa vyhadzem na tvari..ja mam tiez citlivu plet. a ked mam nieco zle v tele hned mi to ukaze prave na tvari.a to uz som davno z puberty von 😀
no ved uz sa hadam nakzime virusom aj my 😉

spapulka
23. apr 2007

tak presne to iste mam aj ja, cokolada, klobasa, pokazeny zaludok,vsetko ide na ksicht.....nechapem preco nie na chrbat? 🙂
toto som nemala ani v puberte... 😀
inac, vcera som robila ovu test, bol negativny-takze cakam....dnes som 14DC, mam tusak, ze ovu u mna prebieha neskor 16-18DC, tak uvidim...mozno mi aloe pomoze urcit presny den, minule som mala OVU test pozitivny uz 13DC a 4 dni za sebou, co je blud, si myslim....
a ako kasicka? vidis nejaky rozdiel? asi to budes vidiet hlavne v teplotkach, mas grafik? mne sa celu mrchu drzala teplotka na 36,8, co je u mna dost vysoko nezvycajna teplotka, ale uz je dole....
kuken:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

lauritka
23. apr 2007

u man to vyzera takto..ano mam pocit ze ta kasicka mi ustalila teplotu a krivka sa mi zda pekna..som zevdava kolko teda bude trvat lutealna faza..
hlavne neprepasni ovu test 😉 kazdy den sa to moze rapidne zvysit. ja som mala len jeden den pozitivny.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

spapulka
23. apr 2007

joj ta to barzo sumny grafik, fakt pekny....to je dost rozdiel! Aj ti trosku poklesli vsak?, mala si pred tym 36,6?
vcera sme kupili balenie 10 ovu testov, tak som vybavena 😀
no a hlavne, co tento mesiac bude ine, setrime spermijky, bude to davka cca 2 tyzdenna 😀
dnes mas pekny dnicek, ides na korcule? ked som bola doma, na hradzi boli hadam cele KE, ty aj byvas na Jazere?, sorry, asi som sa uz pytala, no zabudla som .... 😅

marlenka56
23. apr 2007

ahojte babulky ako sa mate? nieco nove? 🙂 prajem vam krasny dnik

smiledra
23. apr 2007

Ahoooj kocky, mame krasne slniecko 😉dobre nas prehreje.

spapulka
23. apr 2007

ahoj marlenka, okrem toho, ze to slniecko svieti, tak mozno budu 2 tehulky v snazilkach 🙂
a u teba? pekny dnicek aj tebe, 😉

ahojky smirelda, veru hreje a cely tyzden vraj bude 😀

marlenka56
23. apr 2007

a kto spapaulka? supeeer

smiledra - nepoznas nahodou norberta ádáma ???

spapulka
23. apr 2007

julova a snoopy 😀 😀 😀

marlenka56
23. apr 2007

tak to je supeer, blahozelam .... 😵 😵

smiledra
23. apr 2007

Marlenka, nic mi nehovori to meno, jeden Adam je gynekolog, ale asi s kratkym a , ci sa mylim? 😨

nane
23. apr 2007

ahojky,
dakujem lauritka...snad sa to upravi....dnes na pocudovanie mi nic nie je...BT je 36.9, takze klesla...som 32DC..takze sa mrsina blizi...

marlenka56
23. apr 2007

smiledra tak nic ... 😉 a inak ako sa mas? nas znamy nechodi a nechodi, uz sa neviem dockat kedy si objednam to aloe, a bohvie kedy pride hruuuza ale uz cheeem piiiť 😒

marlenka56
23. apr 2007

ked pride este len objednam a kedy dorazi objednane to neviem kurniiikkk 😠

lauritka
23. apr 2007

spapulka mas pravdu teploty sa pekne upravili ..minuly mesiac som sa na 36,6 ani nedostala. a ani neukazalo taku peknu ovulku 🙂
ma korcule som nesla nejak je stale chladny vietor dufam ze sa to zlepsi.

smiledra
23. apr 2007

V maji sa ku Vam pridam na korculky, hoci som zaciatocnicka, ale par krat uz som bola. 😝

lauritka
23. apr 2007

😀 super smili budes chodit so mnou 😝

nane
23. apr 2007

no tak ako som sa tesila, ze mi dnes nic nieje...tak mi uz znovu je...ta tupa bolest v podbrusku... ☹
lauritka, ty si pisala, ze to mavas aj ty....preco je to???

aurra
24. apr 2007

ahojte, prosim mozte mi poradit ci sa aleo vera moze uzivas zaroven, ked beriem prednison? dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre