Pomohlo niekomu Aloe Vera k otehotneniu?

lyzenka
21. jan 2007

Ahojte snazilky,

chcem sa vas spytat, pomohlo niekomu tato bylinka k otehotneniu? Momentalne som ju zacala pit (je to taky gel) na precistenie organizmu.....ale zevraj to aj pomaha k otehulkovaniu.... 😅

nemko
8. nov 2010

ok cakam @eagle 😉

nemko
8. nov 2010

tak prave mi dorazilo aloe a ideme do toho 🙂 🙂

eagle
8. nov 2010

Jeee, už si mi aj písala? Ja som sa registrovala a objednávam z firmy z BA, ale tetu mám tiež registrovanú, tá kupuje z Košického skladu, tak niekedy vezmem cez ňu, ušetrím na poštovnom.
Tak sa buď registruješ a nakúpiš za 24,61 liter, potom po čase možeš mať za 20,27. Ja už nakupujem za tú cenu 20,27 euro, tak už som poslala dvom kočkám tiež za tú cenu na dobierku, ak objednajú tri litre, lebo menej ani ja neviem kúpiť za tú cenu naraz. Dobierka stojí 5-6 eúr, tak si to prerátaj, či sa Ti to oplatí.
Musím už ísť, budem tu tak poobede, tak IPni, ahojky

nemko
8. nov 2010

aha, to viem tento postup.lenze ked musim kupit tri litre naraz to nie je pre mna realne lebo nechcem to kupovat "do zasoby", ale vzdy po jednom litri, ale kazdpoadne dakujem 😉

nemko
10. nov 2010

takze treti den pijem aloe a nechapem co sa deje s mojou pokozkou na tvari - je hrozna.som vyhadzana a mam take flaky nieco ako lisaje, som sa rano na seba zhrozene pozerala 😀 jaj pocas aloe este uzivam duphaston a dnes mi pride dalsi liter aloe a materska kasicka tak som zvedava co to spravi dalej 😀

eagle
10. nov 2010

Nemko, to je detoxikácia, pi veľa tekutín. 😀

nemko
10. nov 2010

@eagle musim vydrzat 😀 😀 😀 v nedelu som zacala uzivat Duphaston, v pondelok ma este boleli vajecniky a od vcera uz nic 🙂 bud aloe alebo mi uz uplne hrabe 😀

sofia320
12. nov 2010

ahojte poradte mi niekto,, agnukastom pomaha otehotnieť či nie,, ja sa bojim ich užívať ,, mam sa bať či nie??? ake su to lieky??

nemko
15. nov 2010

tak ja mam uz liter aloe v sebe 🙂 a zacalo ma strasne svrbiet brucho resp podbrusko, ale strasne 🙂)))) a uz az tak , ze to mam totalne rozskrabane.....asi sa mi detoxikuje brucho 😀 ale pijem dalej a papam matersku kasicku - vlastne odkedy uzivam matersku kasicku a pijem aloe ma to svrbi lebo zo zaciatku som kasicku nemala tu som objednavala neskor.

rebecca16
15. nov 2010

@nemko ahoj, mozes mi prosim poriadit odkial si si ojednala to aloe + matersku kasicku?

nemko
15. nov 2010

@rebecca16 objednavala som to od kocky s nickom aloacik19, ma super ceny a som max spokojna, kontaktuj ju a ona to ihned posle.ja budem objednavat este🙂

rebecca16
15. nov 2010

@nemko aaaa beries to v snahe, ze ti to pomoze k otehotneniu. Prepac, necitala som cele forum, tak neviem ci uz si tehu ci nie...🙂 Ja som 2 mesiace po vysadeni a nieco na precistenie by bodlo...pokial by to malo pozitivny vplyv aj na pocatie..idem do toho. Zatial berim vitamin B a kys.listovu. Dakujem teda skuism sa ozvat tej kocke, ktoru odporucas.. 😉

nemko
15. nov 2010

@rebecca16 hej beriem to kvoli otehotneniu, uz som vypila liter, dnes som zacala pit druhy a od piatku jem tu matersku kasicku, ja mam za sebou toho uz strasne vela tak som si povedala, ze uz ked sme skusili vselico skusim aj aloe a dufam, ze prave to pomoze 😀

rebecca16
15. nov 2010

tak ti drzim palceky...nech ta cakaju uz len pozitivne spravy a aloe prinesie vytuzene babo. a dakujem este raz za tip.

nemko
15. nov 2010

@rebecca16 nemas zaco, stoji zato vyskusat to, ja som najskor tomu neverila, ale vidim, ze to ma nieco do seba a ked nebudu // tak aspon mam z toho dobry pocit lebo urcite mi to neuskodi.a dakujem velmi pekne, dufam, ze sa moj sen konecne naplni 🙂

aloacik19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nemko
16. nov 2010

@aloacik19 bola som nadmieru spokojna a uz sa tesim az objednam dalsiu davku 🙂 ja toho pijem viac ako 120ml denne takze uz coskoro sa hlasim pre dalsi liter 🙂))

gombicka
16. nov 2010

@sofia320
ja pijem caj z agnus castus, neviem, ci to pomaha, ale skusam vsetko..na nete som citala, ze to ma detozikacne ucinky a vyrovnava hormonalnu hladinu. Vraj sa vsak nema uzivat v case menstruacie. tehotna vsak este nie som ☹ ale aspon som schudla...no ci z toho, to som si nie celkom ista.

gombicka
16. nov 2010

dievcata, mozte mi prosim blizsie popisat ten pripravok? co to je? gel? co sa s nim robi? zijem v zahranici, a chcela by som si to tu najst, no neviem, co mam hladat...dakujem za odpoved

nemko
17. nov 2010

kocky musim to aj sem napisat, som 26DC a nakolko popri Aloe este uzivam Duphaston a lekarka mi povedala, ze vzdy si mam spravit tehotensky test aby som vedela, ze ci mam v uzivani pokracovat tak dnes som rano jeden spravila a mam // (kuk album) neviem, ci je vadny test ( co si viacmenej myslim) alebo sa stal zazrak, ale dufam, ze to bude to druhe 🙂))

nemko
19. nov 2010

asi vadny test lebo mam doma tri pozitivne testy a dva negativne

olivia77
26. jan 2011

nemko: Aloe by sa malo piť tri krát denne po 100ml, vtedy má prospešné účinky 😉 Ja mám problém so šťítnou žľazou, tak verím, že mi pomôže. Pijem ho zatiaľ len krátko, no objednala som ho aj pre svojho priateľa za skvelú cenu a so všetkými certifikátmi, nech sme zdraví 😎

nemko
26. jan 2011

@olivia77 🙂 ja uz mam tu kuru za sebou a nic z toho , aj kasicku som mala, dala som zato cez 100 Eur a ziadna zmena

gombicka
12. mar 2011

no ja som tiez za to vyhodila dost penazi,a nic...no napriek tomu verim, ze Aloe ma ocistovacie ucinky...len v mojom pripade to nebude o ocisteni organizmu ... ☹

inka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yukaya
30. okt 2011

@nemko prosim ta aka firma je to aloe?

zdraviezprirody
27. mar 2012

Ja používam aloe viac ako 10 rokov. Osobne poznám niekoľko mamičiek, ktoré nemohli otehotnieť niekoľko rokov a počas užívania aloe radostne zistili, že sú "v tom".
Ale k pravde patrí aj to, že boli aj také ženy, ktoré to vzdali a išli opakovane na umelé oplodnenie.
Sme rôzne, naše telá sú iné....a aloe nie vždy zaberie. Ale oveľa častejšie sa stáva, že splní naše očakávania!
A preto rozhodne by som to skúsila.... 😉 😉

dudka72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pedi
29. apr 2014

ked chceš otehotnieť tak musíte byť v prvom rade ty aj manžel zdravý ak ano tak nie len AV gel ale tam je liečba rozsiahla pre obocxh

zuzana256
11. máj 2014

Ahojte a naozaj pomaha ta aloe vera?ja som sa to este len otom docitala ako to vlastne pomaha a to s kvetiny aloe vera ci je to dostat kupit aj inak ako bylinku alebo nejaky liek my sa snazime o babo uz rok aj 7 mesiacov a stale nic a velmi to babo chceme viacej krat my bolo aj velmi nevolno aj ma krize boleli aj som casto chodila cikat mala som pocit na zvracanie ale nic robila som si taktiez aj tehu test a bol negativ

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre