Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

veronikabv
12. júl 2010

@aaddeell dakujem budu teda v chladnicke🙂dufam ze aspon zaberu

aaddeell
30. júl 2010

ahojte po 3 mesacnom brani profertilu je z asthenospermie normospermia 🙂

stislav
30. júl 2010

parada, to rad pocujem a gratulujem k zlepseniu 🙂

suezana
16. aug 2010

@stislav, gratulujem k potomkovi na ceste a určite si nemyslím, že by ťa manželka podviedla. Ešte ich máš, či už sa minuli?

stislav
17. aug 2010

@suezana
Viem ze ma nepodviedla 🙂
inak som ich uz predal asi o tyzden od podania inzeratu...lacnejsie ako som chcel, za 109 € aj s dopravou...
Najlacnejsie som nasiel na ceskej stranke DocSimon, posielali ich z prahy, doprava bola zdarma tusim nad 100 € a este to bolo stale vyhodnejsie ako na Slovensku...

uhlopriecka
2. okt 2010

caute, nam zatial profertil nepomohol a to uz berieme druhe balenie (spolu uz styri mesiace). tretie uz asi nekupime...:D to by som si takto radsej nasetrila na umelaka.
hodim sem este vysledky po spermiograme, hadam tam bude zlepsenie.
ale na druhej strane mam z mojho blizkeho okolia 3 priklady kamaratok ktorym sa zadarilo po 3-mesacnom brani profertilu, takze vsetkym drzim palce! mozno to budete akurat vy 🙂

marcelkatt
2. okt 2010

@uhlopriecka držím palce, mm pomohol profertil po 2 balení, tretie už nebolo treba kúpiť. Ale ej pravda, že mm bol aj na operáciíí.

uhlopriecka
2. okt 2010

@marcelkatt dakujem 🙂

romino
23. nov 2010

K tomu profertilu som dostal od lekara oficialny letak, taky casopis, vydany spolocnostou co robi profertil. Tam sa pise ze 2x denne, po jedle zapit malym mnozstvom vody.
Dnes som si ho kupil ten profertil, v prilozenych papieroch bolo: 2 tablety naraz, pred jedlom zapit velkym mnozstvom vody.
No tak si mozem vybrat 😒
Ako to uzivate vy, pred alebo po jedle ? A naraz obe zhltnete ? Ja som myslel ze budem jest stylom jedna po ranajkach, jedna po veceri, a tak 2 denne, nie naraz 2 zhltnut.

hanmorav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hellokitty
5. dec 2010

ahojte, predam profertil nove balenie stalo 128 euro, 180 kapsul, manzel stihol vybrat 14 kapsul,
potom som otehotnela (pred tym ale jedno take balenie uz vybral cele 🙂) ), predam ho za 90 euro,
expiracia je jul 2011

stanca22
3. feb 2011

Moja suseda otehotnela po jej manželovmu bratiu po troch mesiacoch, takže ja ich plánujem tiež dávať mužovi, len sa musíme povzviechať z peňazí 😉

hanmorav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka159
11. feb 2011

Ahojky môj manžel bral Profertil 4 mesiace pretože bol problém aj s jeho strany mali sme už ísť na ivf a v tom som sa dozvedela že som tehotná bol to pre náš šok ale príjemný.... 🙂 takže odporúčam pokaziľ s tým nič nemôžete ale zasa na každého to účinok nemusiímať

katttusa
11. feb 2011

Ahojte, vie mi niektorá poradiť či je výsledok spg až tak velmi zlý - objem 4,1ml, celkový počet 41 mil/ml, motilné 14mil/ml, motilita a+b-, patologia 60%, liquifikácia +, čistota x10leu/ml, hlavne tej motilite vôbec nerozumiem čo znamená a+ b- žiadne percento tam nie je uvedené , ale je to znížená pohyblivosť lebo je tam záver astenozoospermia ☹ , začali sme užívať profertil a ešte doky odporučil prelox, manžel je už 6 mesiacov po operácii varikokely prosím poradte ak viete...

vodni
12. feb 2011

@katttusa Není zlý 😉 Poslala jsem ti zprávu do interní pošty 😉

danielkabn
9. mar 2011

Predám profertil nové balenie 60tbl,len je už jedno balenie načaté,chýba 6 tabletiek,expirácia 8/2012.
Cena pri kúpe 46 eur,predávam za 25 eur.Kto má záujem,nech mi napíše do internej pošty 🙂

veronika19833
11. mar 2011

ahojte, predam profertil 180ks - teda na 3 mesiace za 110,- €... blizsie info cz IP.

danielkabn
21. mar 2011

oznamujem,že Profertil je predaný!

orchidea1980
5. apr 2011

ahojte, nam profertil pomohlo.
predam profertil 80ks za 40,- €../Expiracia 07/2011/+ darcek ovulacne testy 5 ks.
Mozte pozriet v bazariku.

jankazylova
7. apr 2011

@orchidea1980 vzala by som profertil,ale cize je tam kratka expiracia neda sa daco s cenou robit?odpis mi prosim ta ja ta neviem najst v tom bazariku-jankazylova@gmail.com

orchidea1980
7. apr 2011

@jankazylova Odpovedala som ti na mail. Dalsie info v bazariku https://www.modrykonik.sk/bazar/ine-pre-mamicky...

katttusa
11. apr 2011

@orchidea1980 ahoj tak ti gratulujem a môzes mi prosim napisat aku diagnozu manzel mal a ako dlho ste profertil uzivali? my mame asthenozoospermiu uz za chvilocku budu 3 mes. co uziva no a stale nic 😢 a ja uz mam pocit ze nevladzem 🙄 teraz nas caka kontrolny spg tak uvidime ci aspon trosicku pomohol dakujem...

sinterka
18. apr 2011

babenky nezostal vam nahodou profertil? tak na 15-20 dni...

cecil36
25. apr 2011

@jankazylova @sinterka @katttusa profertil je len reklamny tah, tie iste vitaminy vyskladate za par euracov, Navyse obsah vitaminov je tak pre kojenca nie pre dospeleho chlapa s hmotnostou cca 70 a viac kg. Staci kupit ACE selezin, Q10, L- karnitin a L- arginin + kyselinu listovu (napr. acidofolan).

veronika19833
3. máj 2011

Ahojte, aj ja predavam Profertil, komplet balenie 180ks, cena 95€, blizsie info kuk do mojho bazariku 🙂.

janakjk
11. máj 2011

Predam profertil (ostal nám) 40 ks - 15 eur.

katie26
19. jún 2011

ahoj snazilky, predame profertil, ostalo nam 127 tab, ale expiracia je uz 7/2011. preto dame cele balenie za extra cenu 40 eur alebo rozdelene - davku na 1 mesiac 60 tab za 20€. prva zaujemkyna by dostala tych zvysnych 7ks zadarmo.

lilinka77
5. júl 2011

@veronika19833 Ahoj Veronika, som tu nová, neviem sa dostat do Tvojho bazáriku. Mala by som záujem o Profertil, dokedy ma expiraciu?

veronika19833
6. júl 2011

@lilinka77 - ahoj, uz som ho predala... :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre