Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

matya77
3. nov 2011

Ahojte, verím že každý má nejaké skúsenosti či už negatívne alebo pozitívne. Ja som z tých šťastnejších, nám totiž po celoročnom neúspešnom snažení Profertil zabral. Ak by niekto mal záujem kúpiť dajte vedieť. Balenie 180 ks stálo € 130, ostalo nám cca 140 ks tak za € 90 by som to predala.

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darianelid
7. nov 2011

Ahojte manžel bral profertil tiež niekoľko mesiacov, ale žiadny výsledok.

zuzicka1982
7. nov 2011

@darianelid Ahoj. My sme si zaobstarali balenie na 3 mes. a otehotnela som uz 2 tyzdne po tom ako ich manzel zacal brat. Neviem ci nam pomohli tie tabletky, ale vobec nelutujem ze nam ostala kopa nazvys 🙂

19monika75
13. nov 2011

ahojte dievcata mame ten isty problem ☹ ak mate este niektora profertil tak mam zaujem 0903263898 dakujem

vvia
19. nov 2011

potrebujeme 1krabička profertilu (davku uz iba na 1mesiac) nejake ponuky?

vvia
19. nov 2011

zabudla som poznamenat, Bratislava

hannibal22
8. dec 2011

Sice po delší době, ale kdyby byl zájem, máme doma nevyčerpané jedno balení - plné z cca 85%.
P.S. Už jej potřebovat nebudeme - termín máme v březnu.

ivet2011
30. dec 2011

ivet2011 Dobrý deň.
Aj nám zostal profentil... nám veľmi pomohol, ale tretiu krabičku sme už nepotrebovali. Je to načaté balenie zo 60 kusov ostalo 46 tabletiek. Cena bola 44 eur, kto bude mať záujem predám za rozumnú cenu...použiteľné do 08/2012.
S pozdravom Iveta

slonik111
17. jan 2012

@19monika75 ja mam doma po uspesnom otehotneni s profertilom este 46 kusov, doba pouzitelnosti do 12/2012 a predala by som to za 25 €, nech to nejakemu paru pomoze tak ako nam. moje cislo 0911 541 664.

slonik111
17. jan 2012

@vvia ja mam doma po uspesnom otehotneni s profertilom este 46 kusov, doba pouzitelnosti do 12/2012 a predala by som to za 25 €, nech to nejakemu paru pomoze tak ako nam. moje cislo 0911 541 664/ Košice

vvia
17. jan 2012

@slonik111 dakujem, uz je to neaktuane, uz sme kupili. my to uz uzivame vyse 3mesiacov a nic ☹ zajtra ideme do centra sa teda definitivne dohodnut ze co a ako a na posledy kontrolny spermiogram...

slonik111
18. jan 2012

@vvia dik ze si odpisala, drzim velmi palceky nech to vsetko vide.

vvia
18. jan 2012

@slonik111 dakujem, dnes sme podpisali ziadost o ivf v gynfive, tak snad sa podari...

kajkastanko
1. feb 2012

Ahojte dievčatá... vsše názory nás veľmi zaujali, včera sme sa dozvedeli, že manželík ma veľmi zlý spermiogram... doktor odporučil profertil... Tak na základe jeho a aj vašich rád sme dnes nakúpili: profertil, zinok, selén, vitamín E, tribulus a objednali sme si aj macu... chudák manželík má toho na každý deň za hrsť... strašne túžime po miminku a snáď nám to pomôže

stella881
6. feb 2012

ahojte babiky...vv lekarni mi povedali ze profertil ma byt v chladnicke.... poculi ste nieco take???

kiwisek
8. feb 2012

@kajkastanko ahojky, budem držať palce, aby Vám o zlepšilo smg. aj my zajtra inestujeme 3400 Kc za 3 mes. balenie a budeme verit, ze to pomoze ako uz vela parom pred nami. Mozem sa spytat ake ste mal hodnoty? My mnozstvo len 0,3 ml/mil. a pohybliost len 3% :( inak mm čaká vyšetrenie na urológii a pravdepodobne bude mm musiet podstupit TESE 😖 to nam povedali dnes v CARe.. sme z toho dost nestastni :(

shira_
8. feb 2012

@stella881 mali sme ho v chladničke.. tak nám kázali. škoda, že moj muž ho po mesiaci úplne odmietal brať, že je mu z toho veľmi zle. ja neviem, či niekto má s tým takéto skúsenosti.. no, ešte prišiel na návštevu jeho známy a ten ho utvrdil, že to berie zbytočne, že to je blbosť, tak ma to štvalo. ja som chcela aby aspon 3 mes. vydržal brať, navyše je silný fajčiar no bieda... hodnoty si už nepamätám ale boli dosť desné, to že máme dieťa po iui považujem za zázrak. no, ale teraz chceme druhé 😝

shira_
8. feb 2012

@kajkastanko no presne toto som aj ja nakúpila s nádejou, ale moj muž najprv nadšene všetko bral a potom postupne menej a menej až sa na to vyprdol, že mu aj tak nič nepomôže. neviem, či len ja mám takého tvrdohlavca. teraz uvažujem nad tým maca no asi ma s tým pošle do prdele 😠

stella881
8. feb 2012

@shira_ ahoj moja dakujem za odpoved...moj mm to dnes bral druhy den a hovori mi ze mu je z toho zle....a ja na neho ze sak to ti este ani nemoze ucinkovat....no a teraz mi pises ze aj tvojmu drahemu bolo zle? preco myslis ze by mu mohlo byt zle nevies? zeby mu to je tazke na zaludok nalacno???? 😒

shira_
8. feb 2012

@stella881 vidíš, ja som ho podozrievala, že si vymýšľa... ja fakt neviem, či viacerí majú tieto skúsenosti 😒

stella881
8. feb 2012

@shira_ zatedy som sa s nicim podobnym nestretla...budem sa musiet spytat dr....

zuzik242
8. feb 2012

NAM NEPOMOHOL ESTE HORSI SPERMIGRAM............HMMMMMMM

mary86
9. feb 2012

ja sa pridávam k @zuzik242 - nám tiež nepomohol, manžel ho začal brať pred vyše rokom, to mal mierne zhoršený spermiogram, tak mu ho Dr. odporučil na zlepšenie a vôbec nám nepomohol, práve naopak, kontrolný spermiogram bol omnoho horší, až nám odporučili umelé oplodnenie :( Ale nie som voči nemu skeptická, lebo som čítala veľa prípadov, kedy chlapom pomohol, takže asi na každého zaberá niečo iné...

kiwisek
9. feb 2012

ahojte po čase 🙂 vo volnom čase sa snažim načerpat rozne vedomosti ohladom moznosti, pricin... dnes som kupila mm profertil na 3 mes. na doporucenie urologa. (3355 Kc) no a teraz na krabicke citam...ze pre vyzivu u muzov s poruchami plodnosti PODMIENENOU NEDOSTATKOM ŽIVÍN... tak to je asi odpoved na otazku, preco to niekomu pomoze a inemu nie... lebo pricina toho, preco sa spermie netvoria (je ich malo, nepohyblive...) moze byt v nedostatku zivin, ale aj hormonov a dalsie priciny... No ako som pochopila niektori lekari to doporucia bez toho, aby sa pokusili o vysetrenia, kt.napovedia, ci vitaminy pomozu...

zuzana666
13. feb 2012

ahojte, pozerala som si zloženie prípravku PROFERTIL - ale ako som čítala, na zvýšenie plodnosti u mužov je potrebná vysoká dávka koenzýmu Q10 (pohyblivosť spermií) a selénu - zdravá spermia. Tento prípravok má len 7,5 mg Q10 a 30mcg selénu. Nedávno som videla v lekárni plagát na prípravok B-Daddy - obsahuje 50mg Q10 + 50mcg selénu - takže oveľa vyššiu dávku. L-arginín je len na podporu erekcie - neovplyvňuje tvrobu zdravých spermií.

evulka.v
16. feb 2012

Ahojte babulky!
Nam profertil pomohol...máme doma už 3 mesačnu bublinku... 😵

evulka.v
16. feb 2012

Babulky, zvyšok tabletiek Profertil nám zostal doma..ak ho niekto začina brat, a chce najprv vyskusat, ci nebude mat nejaku alergiu...tak vam ho ponukam..
Mame doma 40ks tabletiek...predavam ho za 20Euro...

raffaella
16. feb 2012

ahojte, nahodou som tu nakukla, podelim sa o nasu skusenost.
Manzel mal zly spermiogram, v GynFive mu po prvom! odbere povedali, ze sa mame pripravit na umele oplodnenie, ze prirodzene to zrejme nepojde. Vravela som to mojmu dobremu gynekologovi, ten pokrutil hlavou, a odkazal kupit zinok+selen a nech to manzel berie. Manzel to bral cca 3 mesiace, my sme uz ani na to nejako nemysleli, isiel na novy spermiogram, vysiel uz v normalnych hodnotach i ked stale pri tej spodnej hranici a za chvilu som otehotnela. Cize nam od snazenia sa stacil pol rok, pricom prognozy z oboch stran neboli pozitivne - ja mam malu maternicu a este k tomu obratenu dozadu, predpoklad na caste potraty. Moju dcerku som vynosila bez akychkolvek problemov (okrem riadnych nevolnosti trvajucich az 7 mesiacov) a dokonca aj porod bol velmi rychly a bezproblemovy, bez zasahov.
Odvtedy kazdej kamaratke odporucam nech partnerovi nasadi tuto kombinaciu, nic zle sa nestane, prinajmensom zhustnu vlasy (ako kamaratkinmu manzelovi) 😎

raffaella
16. feb 2012

a este: zdaleka to nestoji take strasne prachy ako ten Profertil, my sme kupovali Bio Selen Zinok, v takej bielej krabicke, v lekarni mi vraveli, ze je najkvalitnejsi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre