Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

mimonka77
17. feb 2012

@raffaella ahoj raffaella, skúsim ten bio selen + zinok môjmu mužíčkovi kúpiť, má pomale spermie. Berieme už macu obaja, ale to že spermijkám sa nechce sme sa dozvedeli len včera. Od augusta sa snažíme a už mám hlavu v smútku a obzvlášť po včerajších výsledkoch. Vy ste mali aký problém? Píšeš že zlý zpermiogram, ale čo tam bolo zle?

raffaella
17. feb 2012

@mimonka77 no ja si to uz presne nepamatam, ale tiez boli pomaly a plus teda maly pocet tych oplodnenia schopnych tam bolo. Je pravda, ze mal za sebou zapalove ochorenie, take sktryte, dlhodobejsie. Jemu vlastne toto odporucil jeho urolog, tento spermiogram. My sme potom na to uz ani nemysleli, viac-menej sme si boli iste, ze to inak ako umelym opl. nepojde. A vtedy sa to stalo 😎

mimonka77
17. feb 2012

@raffaella tak to je super, že sa to nakoniec podarilo prirodzene. No musím aj ja začať myslieť na niečo iné, len keď je to také ťažké. A gratulujem k dcérke.

kiwisek
29. mar 2012

ahojte, po čase píšem zase. u mm Dr. Kočí zistil hormonálnu nerovnováhu tak nasadil 3 druhy liekov, jedny z nic su clostilbegyt. a profertil berie tak 1,5 mes. a na kontrolnych spermiogramoch sa nam hodnota z 0 zmenila na 0,9 / 1,1 mil. takze myslim, ze k pozitivnim vysledkum prispel i profertil 🙂

kupimagi
29. mar 2012

nie vôbec...ako ho vysadil po 4 mesiacoch pomohlo same sebe si :D

anita321
12. apr 2012

ak ma niekto záujem, mam na predaj PROFERTIL 180, trvanlivosť do 6/2013...chýba len 8 ks....pošlem dobierkou za 80€...v prípade záujmu mail: vneva@centrum.sk

jozka527
19. apr 2012

ahojte babi mi sa tiez snazime asi 2 roki o babo ale nic uz neviem co mam robit ale teraz berie ten profertil tak uvidime

linda_32
19. apr 2012

ahojte. Môj manžel bol v decembri na spermiograme, kde mu zistili 9 milliónov spermií, čo nie je veľa. Doktor mu navrhol brať Profertil. Bral ho tri mesiace podľa predpisu až do konca marca. Pred dvoma týždňami bol opäť na spermiograme. Čakali sme, že výsledok bude buď rovnaký alebo lepší. Hrozne sme sa sklamali, že napriek užívania trojmesačnej vitamínovej bomby bol spermiogram NULOVÝ. Vôbec tomu nerozumieme. Toľko o Profertile z našej strany.
Stalo sa to okrem nás aj niekomu inému?

mary86
19. apr 2012

@linda_32 ahoj nám sa stalo niečo podobné, tiež sme boli sklamaní - manžel ho bral na odporúčanie lekára - mal 18 ml spermií no nedarilo sa nám otehotnieť pretože bol aj trošku spomalený pohyb, tak nám tiež odporučili profertil - bral ho vyše roka a kontrolný spermiogram dopadol zle - mal už len 16 ml spermií a tie spermie sa nepohybovali buď vôbec, alebo iba do strán 😒 , tak nám hneď odporučili umelé oplodnenie no a v CAR mu robili ďalší spermiogram a tam už mal iba 12 ml. spermií. Takže tiež to beriem ako veľké sklamanie.... Ale zas na druhej strane - keď sme sa v CAR posťažovali na ten profertil, že teda nezabral, dr. nám povedala, že nebuďte nahnevaní, možno by bez neho bolo oveľa menej, tak ja neviem...

cecil36
20. apr 2012

Nam nepomohol a mylsim si, ze ak je spg opakovane zly, vitaminy to nezachrania. Ak to vsak chce niekto skusit, nech radsej voli lacnejsiu a ucinnejsiu kombinaciu ACE selezin + kyselina listova na dobru morfo a nie predrazeny profertil, ktory ani nezabera lebo su v nom podprahove davky vitaminov.

linda_32
22. apr 2012

@mary86 ja už nejako tým lekárom neverím. Bola by som zvedavá, čo by nám ten pán doktor v CAR povedal, keď sme klesli z deväť na nula .... od nuly menej už asi nie je .....
My sme ešte doteraz absolvovali len môjho gynekológa a manželovho urológa. Určite aj nás pošlú na insemináciu, ale čakáme ešte na další spermiogram koncom apríla, lebo urológovi sa tá nula nejako nepozdávala. Som zvedavá. Ale nevzdávame sa. Raz sa aj tak podarí. 🙂
Držíme aj vám palce 🙂

mary86
23. apr 2012

@linda_32 vieš čo, ja by som nebola taká skeptická - nám urológ vtedy povedal že tie spermie - na to vplýva veľa faktorov a že tie výsledky zvyknú kolísať.... takže uvidíte teraz po tom kontrolnom spg ako to dopadne - treba myslieť pozitívne... 😎

deny83
25. apr 2012

Ahojte, u nás už je jasné, že pôjdeme na IVF a doma máme neporušenú krabičku Profertilu (180ks). Kúpili sme ho za 130 eur a záruka je do 06/2013. Predali by sme ho za 100 eur. Ak máte záujem, ozvite sa 🙂

deny83
25. apr 2012

Ahojte, u nás už je jasné, že pôjdeme na IVF a doma máme neporušenú krabičku Profertilu (180ks). Kúpili sme ho za 130 eur a záruka je do 06/2013. Predali by sme ho za 100 eur. Ak máte záujem, volajte 0907 525 758 🙂

olivia31
25. apr 2012

Ahojte môj manžel mal tiež zlý spr .gr. a bral profertil nepomohol tak ho prestal užívať po čase sme zmenili lekára nesedel nám / chodili sme k MUDr. Kubišovi 😠 BB/ ........... zistili sme, že manžel mal dobrý sperm. a to ani nič nebral jedával každé ráno biely jogurt dva roky v kuse ...neviem určite či to bolo tým ale nám to poradili ......chodíme na spermiogram na Sliač k MUDr. Galátovi ......teraz nás čaká IVf v Martine tam nám robili znova sperm. gr. a mali sme dobrý .

kiwisek
19. máj 2012

ahojte. mate skusenosti s MACOU? ak ano po akom case sa prejavilo zlepsenie? mm bral 3 mes. profertil, no teraz mame ste 2 mes. do 2 IVF, tak nechcem aby mal pauzu. berie este 3 inych liekov od androloga, takze ho nechcem zahrnut este 10 tal. vitaminov. budem rada ak napisete vase skusenosti

kiwisek
6. jún 2012

ahojky, na zlepšenie spermiogramu partnera mám MACU tej najvyššej kvality - úplne nové balenie 100 ks (exp.2014), nevyužijeme už... ak máte záujem, napíšte prosím IP, vic info na:
http://www.lekarna.cz/maca-tab-100/

hanmorav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanmorav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klimt
17. aug 2012

takže, my sme brali Profertil 3 mesiace, drahý liek a nič sa nezmenilo, spermie sú v podstate také aké sme mali aj pred Profertilom, dokonca nám v centre povedali, že Profertil je len reklamný ťah a drahý, že sme si mohli radšej kúpiť niečo lacnejšie, ale topiaci sa aj slamky chytá, že?

ivka30
2. okt 2012

po roku snaženia sme tiež skúsili Profetril a po 4 mesiacoch sa zadarilo🙂. Teraz opäť manžel ho užíva už od januára a zatial výsledky nič moc. Tak neviem v čom môže byť problém...Raz zaberie a druhý krát nie? 😝

lubenka96
3. okt 2012

Ahojte'tak sa k vam pridavam,ja som cerstvo po laparoskopii a inak uplne v poriadku z mojej strany,akurat. pred dvomi tyzdnami bol manzel na spg. A diagnoza oligoasthenozoospermia,cize znizena plodnost a tym hodnotam co mal teda vobec nerozumiem,autimaticky mu nasadil Mudr.Gerbel v TT Profertil,tak ho uziva druhy tyzden tak som zvedava ,stal sice iba na mesiac 47 eur ale ak to pomoze tak je nam to jedno kolko.....a modlim sa aby sme nemuseli ist na umele oplodnenie,nieze by som to odcudzovala ale mam s toho divny pocit ani to neviem pomenovat.....

darazv
16. okt 2012

@lubenka96 ahojky je dobré že priatel začal použivat profertil ja mam s nim čerstvu skusenost dnes sme boli pre vysledky po 3 mesacnej liečbe a vysledok nad moje očakavania priatel má zrazu super spermošky 😀 tak už len načasovat ovulku a šup do toho!!!inač ja mam za sebou neuspešne 1ivf dokopy 5 transferov ,všetky testy aj laparku hysteroskopiu 😠 takže ak je problem u vas iba priatel nežen sa do ivf ale nech sa on prelieči u mna profertil len možem odporučit 😉 ale nieje dobré len na mesiac aspon na tri,,,držím palčeky

lubenka96
16. okt 2012

@darazv Ahoj,tak to som rada ze Vam profertil pomohol ja ho zatial ani nezavrhujem manzel ho berie mesiac viem ze by sa mal tri tak sme mali aj v plane ale len velmi malo muzom pomohol co viem co pisali zeny aj tu su o tom dlhe debaty neriesim uz profertil,a sme pozajtra objednani do CAR,nakolko nieje naco cakat manzel ma dost zly spg.

poleva
16. okt 2012

aj nám pomohol a veľmi 🙂 ...tehu po mesiaci dávky,odporúčam 😉

poleva
16. okt 2012

@cecil36 selezín nestojí nič,aká kvalita,taká aj cena

cecil36
16. okt 2012

@poleva po mesiaci davky sa zo ziadnych tabliet spg neupravi 😉 Teda, ak to nie je len prechodny stav. U nas profertil ani tuk. Jeho obsah vyskladam za par supiek 😀

poleva
16. okt 2012

@cecil36 je to individuálne,ja ho odporúčam

lubenka96
16. okt 2012

Samozrejme je to INDIVIDUALNE,ja by som neodporucala to co neviem ci pomoze aj inym,co pomoze jednemu nemusi aj druhemu a zaroven je jasne ze niekomu nepomohol vobec a niekomu profertil dokonca spg podstatne zhorsil.takze nezavrhujem ho ani neodporucam iba mu neverim

hanmorav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre