Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

betiii
21. jún 2014

baby prosim vas da sa otehotniet s oligospermiou ked mal moj drahy v dectve pruh??ma mizive mnozstvo spermii do 5mil BK.bral macu kotvicnik teraz profertil.

presporak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bory2507
9. aug 2014

Ak by mal niekto záujem o androsin 2 balenia a estrosin 1 balenie kazdé cena :10 eur ozvi te sa nám sa zvýšili a už ich nepotrebujeme email bory25@azet.sk

janakjk
9. aug 2014

Ahojte,neostal niekomu na predaj folandrol? Dakujem

lurllenne
24. aug 2014

Ahojte baby,my mame s profertilom velmi dobru skusenost.Manzel uzival profertil a maca tablety.Ja som brala nosifol 3 mesiace.Teraz sme uz v tuzobnom ocakavani babatka.Ak by mal niekto zaujem mame na predaj nove balenie Maca 120kapsul a tiez profertil 166 kapsul zo 180kapsul.Tiez mam doma 7baleni nosifolu - 20sackov s uzivanim 2xdenne. Kludne ma kontaktujte 🙂

kupido
17. okt 2014

Ahojte
stretol sa niekto s profertilom šedej farby?myslím tabletkou?

sasa1983
27. okt 2014

Kočky, mám gro balenia PROFERTILu 129tbl v chladničke, exp. 04/2015. Za výbornú cenu. Navrhnite si...

mikesmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimonka8859
5. jan 2015

@sasa1983 Ahooj máš ešte ten Profertil?

vvia
19. jan 2015

Ma este niekto zvysny profertil? Odkupim 🙂

bykaterina
19. jan 2015

profertil nie ☹ vyhodene prachy ale folandrol ano 🙂

majuska7979
20. jan 2015

caves baby...tak uz vieme preco sa nam nedari otehu s druhym babom po 2 a pol roka snazenia mm urobim spermio a ziadna slava...neviem ci vyslo tak zle tiez ze bral tyzden pred spermio naproxen tabletky na svaly a tiez od casu do casu cipky na bolest chrbta...:( je tiez moznost ze ma problem s prostatou ale to sa dozvieme az koncom mesiaca ide do dr... :( viete ci to su az take zle vysledky?

Ph uroven 8,1 (7,2-14)-- co je celkom ok
objem 4ml (min 1,50) tiez dobre
39milionov/ml (15min mnoz)
pohyblivost 40% min je 40% cize na hranici
pohyblive dopredu 37% min je 32% tiez nieje tak zle
normalne spermie...2% co minimum je 5% :( tak tuto sme na bode mrazu?????

baby co to znamena? ze uz druhe baby nebudeme mat??????????????????? prve sa nam podarilo po 11mesiacoch?????? a to v mesiac co som poslala mm do dr nech ide na spermio a nestihol lebo som si nasla // na teste ??????????? moze sa morfologia upravit na lepsie?
mm som nasadila zinok,selen,kyselinu listovu a vitamin e400

aduskatt
20. jan 2015

@majuska7979 na oplodnenie stačí jediná🙂 nezúfaj, nám sa prvé podarilo po 5 rokoch

majuska7979
20. jan 2015

A ake ste Mali spermio??

majuska7979
20. jan 2015
aduskatt
20. jan 2015

@majuska7979 nepamätám si hodnoty, ale dosť hraničné

majuska7979
20. jan 2015

No super ;( troska mi ke smutno@aduskatt

aduskatt
20. jan 2015

@majuska7979 tak sa na to pozri tak, že ja mám zo 16 rokov snaženia jedno dieťa........tak snáď nebudeš vidieť Tvoju situáciu až tak zle🙂

majuska7979
20. jan 2015

@aduskatt a brala si nejake vitaminky a co tvoj mm ? Co bral? A ako teraz chcete dallsie baby?? Používate ochranu ?

majuska7979
20. jan 2015

@aduskatt lebo ja už asi ani ochranu brat nemusím 🙂🙂 smejem sa ale nieje to smiesne 🙂

aduskatt
20. jan 2015

@majuska7979 chceli sme dve, ale už to neriešime proste...........chodila som aj do CAR.......ale proste sme to už pustili z hlavy a nastavila som na to, že mám jedno a som vďačná aj za to, lebo niekto nemá ani to.....

aduskatt
20. jan 2015

@majuska7979 pár mesiacov pred svadbou som všetko vysadila.......

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marverka
3. mar 2015

ahojte, nemate niekto profertil, kt. už nebudete potrebovať? IP dík

zuzca30
19. mar 2015

Ahojko. Skusali ste Folandrol? Prispieva k muzskemu reprodukcnemu zdraviu, ked sa par snazi o babatko a podporuje spravnu tvorbu spermii a ich zrenie. Moj mm to bral niekolko mesiacov, lebo spermiogram nebol uplne super-:( A zadarilo sa. Ja vrelo odporucam!

elmunda81
9. apr 2015

Ahojte dievcata, mam na predaj 27 kapsul profertilu, datum exp. 03/2016, cena 20,- Eur. My s nim mame vybornu skusenost, manzelovi ho odporucili a som tehotna 😊 prosim piste do sukr.spravy. pekny den!

elmunda81
9. apr 2015

Ahojte dievcata, mam na predaj 27 kapsul profertilu, datum exp. 03/2016, cena 20,- Eur. My s nim mame vybornu skusenost, manzelovi ho odporucili a som tehotna 😊 prosim piste do sukr.spravy. pekny den!

danulienka78
13. apr 2015

@zuzca30 ten folandrol sa dá kúpiť v lekárni? koľko stojí?

danulienka78
13. apr 2015

@betiii ako sa vám podarilo otehotnieť - spontánne? my máme niečo podobné

elmunda81
13. apr 2015

@danulienka78 ahooj, ano spontanne a to nas posielali na umele. Udajne s manzelovym spermiogramom a ja protilatky proti spermiam plus ludovo povedane husta krv, ze to by bol zazrak keby som pritodzene otehotnela podla gynfivu. Manzel bral profertil niekolko mesiacov pred otehotnenim, ja aspirin plus rok joga a fitko a otehotneli sme. Teraz si picham clexane a zatial v poriadku 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre