Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

lolka
30. mar 2009

pridavam aj moju skusenost s Profertilom:
nam tiez vobec nepomohol, muzik ho bral 3 mesiace a vysledky sa nezlepsili 😖 mnozstvo mame celkom v pohode, ale pohyb a morfologia nist moc 😒 .....a na to Profertil moc neni 😖
ale nevzdavame sa, bral uz CEM M a aj Permen 😉

jarulai
31. mar 2009

lolka a ten Cem M pomohol aspon trochu? necítil sa lepšie?

ka131
autor
2. apr 2009

dakujem za všetky príspevky

ka131
autor
16. apr 2009

😉 😒 😎 😀 😝

ka131
autor
30. apr 2009

a kde ste všetky aké máte skúsenosti s profertilom môj ho berie za chvíľu 3 mesiac a nič. ale kupim axi ešte na mesiac a uvidíme
😒

dahra
30. apr 2009

Ka,
ten liek je drahy a podla vsetkeho na morfologiu nevplyva. Manzel ho neberie. Je drahy a neviem ci chceme za to vyhodit peniaze... 😖

mima263
30. apr 2009

ahojte, pridávam skúsenosť po užívaní profertilu:

množsto: z 21 mil. na 38 mil
pohyblivosť a+b z 25 % na 40 %
mofrológia zhoršená (možno kvôli chrípke)

katarina822
1. máj 2009

Ahojte pridam sa moj manzel mal tiež zly spermiogram a v centre pre asistovanu reprodukciu v Kosiciach som si na letaciku precitala o lieku Profertil.nasla som na internete je drahy ale objednala som postupne 3balenia manzel ich bral bol znova robeny spermiogram nejak sa to nezlepsilo ale o mesiac na to som ostala prirodzene tehotna skoro po 3rokoch snazenia ja som brala pol roka liek siofor( že trochu sa po nom schudne mam nadvahu a že je aj na skvalitnenie vajicok mala som kratke cykly 23-26dnove.a zacinajucu endometriozu ako hodnoty tesne) a o mes.na to sme mali postupit 1ivf a icsi.
takže tymto vas povzbudit a posielam vam tehu virusiky tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.a silno držim palceky na splnenie vasich snov o babetkach v brušku 😉

vlasta23
1. máj 2009

nam pomohl, ale ja nekupovala mixovany lek, ale koukla jsem na slozeni a koupila jsem to zvlast. Vyslo to levneji a taky myslim, ze to je lepsi. Oni v tom slozeni pisou , ze tam je napr 100mg tohoo a toho, lae tedn prasek sam o sobe tolik vubec nevazi. Jak to koupite zvlast, tak to je prasku a prasku. Myslim, ze to svindluji. Na morfologii to ale vetsinou nezabira (nekdy jo). Zabira to hlavne na pohyblivost. My ale jeste prikoupili macu.....

vlasta23
1. máj 2009

jinak si myslim, ze vyhazovani penez to neni. Je to dobre pro celkove zdravi manzela. L-carnitine napr snizuje cholesterol.....

vlasta23
1. máj 2009

taky to vetsinou nepomaha drive jak za tri mesice. Takze byste meli brat aspon 6 mesicu, abyste mohli delat zavery

ka131
autor
5. máj 2009

ahojky. ste ma potešili môj to berie už tretí mesiac a zatial nič. dúfam že to po tých 3 mesiacoch sa to podarí. mánžel ide na 2mesiace preč tak mu chcem dokupiť nech to berie až kým neotehotniem ak sa to niekedy podatí 😒 musíme veriť snad niekedy to víde

ka131
autor
6. máj 2009

😉

ka131
autor
22. máj 2009

ahojte . co máte nové my nič stale po starom. snažíme sa a snažime. Laparoskopiu sme odložili na polku júla. manžel ide 30 na 2 mesiace preč.

cisielko
25. máj 2009

Ahojte. My máme podobný problém, manželov spermiogram bol zlý..vraj minimálna šanca na prirodzené počatie...odporučili nám Proertil, už ho berie 3 týždeň...me sa po mesiaci ukázať znova, tak uvidíme..ja som vraj ok, tiež m chcú poslať na laparoskopiu, mám však strach tak sme sa dohodli, že najprv vyliečima manžela potom mňa..mám sa ukáať keď budem tehu alebo na jeseň..tiež dôfam v zázrak nazývaný Profertil

ka131
autor
26. máj 2009

ahoj Cisielko.
Skús tu laparoskopiu. Ja idem na nu v polke jula už som ju mohla mať za sebou ale manžel odchádza na 2 mesiace preč tak mi ju odložili. a profertil sme už dobrali 3 mesiace a zatial nič ale ideme kúpiť další a dufam že ked pride bude plný dobrých spermií ako bomba. držím ti palce

mib
26. máj 2009

ahojte kocky,

moj manzel berie profertil uz stvrty mesiac. je pravda, ze sa mu spermiogram podstatne zlepsil na to obdobie, ale ci je to profertilom, to netusime. v centre nam odporucili, aby profertil na mesiac vysadil a spravil sa novy spermiogram. podla toho vedia vyhodnotit, ci zlepsenie bolo ovplyvnene profertilom alebo nie.

v kazdom pripade, profertil sa ma brat niekolko tyzdnov, aby sa vobec nejaky vysledok dostavil. dovodom je vraj aj to, ze cyklus v ktorom sa spermie uplne vymenia trva niekolko tyzdnov.

ka131
autor
27. máj 2009

Ahojte.
Ja som volala dnes manželovmu doktorovi a povedal že ked ide preč tak si máme kúpiť dalšie balenie a ked príde za dva mesiace pojde na spermiogram. 😖 Je to dosť drahé ale čo človek nedá za male stvorenie.

poleva
27. máj 2009

treba brat minimalne 3 mesiace, tolko trva vyvoj spermie

cisielko
27. máj 2009

Ahojte.
ka131,takže teba to čaká v polke jua, no my máme zatiaľ čas...doki povedal, že vyzerám zdravo tak ma zatial nejde tápiť...ja nenávidím doktorov 😠 a čo ťa vlastne čaká?
Ja som tiež čítala, že až po 3 mesiacoch sa spermie obnovia úplne, Profertil ale vraj treba brať až kým žena neotehotnie...je to naozaj drahé, nuž keby to aspoň pomohlo 😖

ixi
27. máj 2009

ahojky no ja som zasa kupila polovicke profertil a nech ho bere 😉 a ked nepomoze prirodzene tak aspon na dalsom ivf budu spermosky kvalitnejsie 😉

poleva
27. máj 2009

no najlepsie je brat ho do otehotnenia
ja profertilu verim , nam pomohol a muz ho berie opet
2 krat som otehotnela aj potratil, teraz to vyjde 😵 musi!!!

gulicka55
27. máj 2009

Pridam aj ja nasu skusenost: Manzel bol na spermiograme a mal nizky pocet spermii, morfologia dobra aj pohyblivost. Uzival Permen 3 mesiace plus vit.E, Se, Zn, na kontrolnom spg ziadna zmena. Lekar mu odporucil Profertil, ten uzival 4 meciace a spg opat zly.
Teraz sme boli v CAR a doktor povedal, ze to je len reklama, ale bez ucinku.
Podla mna vyrobcovia tahaju od bezradnych ludi peniaze aj ked to nepomoze.

Ak tieto lieky niekomu pomohli, bez akychkolvek inych doplnkov, gratulujem k uspechu.

monik3
27. máj 2009

Moj manzel bral taktiez 2,5 mesiaca Profertil a bol predvcerom na kontrolnom SPG. Pocet sa zvysil zo 73 mio na 130 mio/ml. Morfologia sa nezmenila, stale na hranici 30% a pohyb sa trosku zlepsil a+b 40%, b+ c 20 %. Predtym mal diagnozu TAS I. a II. stupna a teraz ma TAS I. stupna.

Zmenil aj zivotospravu a uziva obcas aj macu. Chodi na masaze, vylucil sladkosti, vela zeleniny, ovocia, pravidelny sport (aj ked zrovna bicykel ☹) a pod.

Cakala som, ze na tu pohyblivost bude mat Profertil vacsi ucinok, pretoze mnozstvo sme mali OK. Teraz mu androlog predpisal len vitamin E 400, tak uvidime, dufam, ze sa na nas konecne usmeje stastie.

Niekomu Profertil pomoze aj viac a myslim, ze za pokus to stoji.

mandarinka
27. máj 2009

Nám doktoři taky řekli, že nemá cenu nic brát, že klidně může manža brát vitamíny, ale že se to stejně nezlepší.....no a bohužel měli pravdu....

cisielko
27. máj 2009

Viete, aj keď naozaj neviem ako to dopadne je tu aspoň aká taká nádej, že Profertil pomôže. Aj my sme sa začali omažite zdravo stravovať, viac pohybu tiež bicykel ale aspoň niečo....beriem eo 3 týždeň a o 2 a pol ideme na prvú kontrolu...nezostáva nič iné len veriť...to ma ženie v pred 😉

shaarka
27. máj 2009

baby, mam pre vas tip: urobte to ako ja - kupte namiesto profertilu vsetky latky, ktore obsahuje. vyjde to o polovicu lacnejsie:
Látky obsiahnuté v PROfertil®-e:
L-Carnitín, L-Arginín, Zinok, Vitamín E, Glutatión a selén, Koenzým Q 10, Kyselina listová

monivo
27. máj 2009

Souhlasím s shaarkou. Nám androlog Profertil nedoporučil, že je zbytečně drahý. Všechny složky se dají koupit samostatně, nám doporučil vit. E (alespoň 400mg denně), koenzym Q10, listovku. Je třeba opravdu sledovat i množství podávaného vitamínu, třeba vit. E 60mg denně je úplně k ničemu.

cisielko
28. máj 2009

Sharka, myslíš, že je to tak lepšie?nemám počkať do prvej kontroly?Všetky tieto vitamíny sa dajú kúpiť v lekárni?

katti77
28. máj 2009

tak my sme začali brať profertil len dnes, ale to čo som si tu prečítala, mi teda veľa nádeje nepridalo a to som ho znáňala po všetkých lekárňach, a nikde ho nemali až na jednu...tá cena mi vyrazila dych ale čo človek nepraví, preto aby už konečne mal dieťatko...tak vám dám potom vedieť či nám pomohol...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre