Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

cisielko
1. júl 2009

dakujem...idem to pokukať 😉

ka131
autor
3. júl 2009

Dievčatá to ste ma moc nepotešili. Môj profertil berie už 5 mesiac a na kontrolný spermiogram ideme až v auguste. Som zvedavá. Sme dva mesiace od seba a za chvíľu ma čaká prefuk tak dúfam že v auguśte sa to podarí. A ked nie pojdem do car v martine. Ked človek verí všetkému čo povedia že pomôže. Ale asi máte pravdu ked mám spočitať profertil + vitamin E a všetko okolo toho tak už je ta suma okolo 10000 to je skoro polka na umelé oplodnenie. Nechávame to ako poslednú možnosť ale ak to pojde takto dalej jediná možnosť. Držte sa pa

evina0
7. júl 2009

ka131 ja som muzovi kupila na 3 mesiace profertil a k tomu aj vitamin E a vitaminC bude to brat 3 mesiace a potom pojde na treti spg. ak ziadna zmena tak ho viac nebude brat.ale rozhodla som sa ze kupim aj tu maccu a hned ako bude mat zmysel u mna brat tu maccu tak to zacnem aj manzelovi to budem davat.ale to bude az od septembra.mne je teraz zbytocne akokolvek podporovat zenske organy.lebo mam polrocnu horm.liecbu 😠

ka131
autor
20. júl 2009

držím vam palce. my máme zasebou prefuky už len cakám kedy príde manžel z roboty. Máme počkať na mrchu a hned isť nato. 😀

natalia777
20. júl 2009

Cafte kocky, ak vam mozem poradit, moj manzel tiez bral prefertil a nic sa neudialo. Ale potom som mu kupila bioaktivny selen+zinok (stalo to okolo 15 eruo) ale ani to nestihol vybrat a bola som tehotna, mam pocit, ze nam to pomohlo. A inac ja som popri tom ako on, zacala brat femi kvapky od valovice na cinnost vajecnikov.....tak dufam, ze vam to pomoze a hlavne nadej umiera posledna 🙂

orchidea1980
27. júl 2009

ahojte, pre manžela na zlepšenie SPG, som kúpila vitamíny, ktoré obsahuje profertil. Kúpila som ich zvlášť (ako Shaarka) takto vyšlo lacnejšie. 😉 Manžel ráno dva-krát za sebou ide na záchod a má žltý moč. A cez deň už ok. U Vás bolo také tiež? Som mu povedala, že to bude asi prečistenie organizmu.

cisielko
27. júl 2009

Orchidea...môj mužo sa sažoval, že mu je ťažko na žalúdok...nič viac...mi už beriem 4 balenie...a naposledy keď bol na kontrolnom spr tak boli výsledky horiše...takže nám prevdebodobne tiež nezabral ☹

Natalia...a profertil ste vysadili? a femi kvapky to je čo vlastne?

katti77
19. aug 2009

ahojte, cisielko aj môj muž sa sťažoval, že mu je zle a zistil, že preto, že to bral nalačno....a presne ako ty píšeš boli sme v júli na opakovanom spermi. a výsledky boli ešte horšie ako tie prvé keď ešte nebral profertil...takže postup bol, že idem na IUI, v auguste som začala brať clostyl ale museli ma stopmúť lebo som mala až štyri vajíčka čo doktorka okomentovala, že riskovať to nebudeme keď sme na začiatku a ja som tiež nebola zmierená z dvojičkami takže mi len pichli pregnyl a naplánovali sex...po tom clostyle a hlavne po pregnyle bolesť vaječníkova neskutočná a výsledok nulový, ale teraz čakám na mrchu a ideme na to IUI tak dúfam, že to dopane lepšie...som sa trošku rozpísla 😅

cisielko
20. aug 2009

Ahojte...katti..takže keď si mala 4 vjíčka tak sa to muselo stopnúť?a prečo či kvôli tomu aby sa neoplodnili všetky štyri?mňa čaká IUI asi až v októbri, keďže len v septembri idem na prvú konzultáciu do Helisou..sú úplne plný...tak potom daj vedieť ako si doapdla 😉

Natali..bioaktívny seln zinok..to mi ani len nič nehovorí..to je niečo ako Profertil?

katti77
21. aug 2009

cisielko: no nemuselo sa to stopnúť, ale doktorka to odporučila, že pri mojej postave je riziko či by som dvojičky vynosila, aspoň tak som to pochopila...že keď sme len na začiatku tak to radšej stopneme a začneme o mesiac odznova... ostatné máš v IP

cisielko
21. aug 2009

Katti..chápem...tak držím palce aby to v septembri vyšlo...a samozreme informuj ako si dopadla 😉

slunickosedmitecn
21. aug 2009

Ahoj holky,náhodou jsem narazila na vaše téma a tak bych vám chtěla dát jeden tip na zlepšení spermiogramu.Manžel také neměl moc dobré výsledky před 4měsíci a tak nám Dr. poradila tablety macca a hlavně kapky androzin.Jsou super,manželovi se spermiogram zlepšil o 80%,tak zkuste,třeba vašim drahym polovičkám pomůže.Kapky jsou od firmy DIOCHI a stojí 438,-Kč a je to prý elixír pro muže a pro ženy jsou kapky estrozin.Tak snad vám tip pomůže. 😉

cisielko
21. aug 2009

lunickosedmitecn...dakujeme za tip..už aj som si to poaznčial..Profertil nám nepomáha...tak to kašlem a skúsime toto...ešte raz vdaka

slunickosedmitecn
21. aug 2009

cisielko nemáš vůbec za co,snad i vám to všem pomůže.....kapky jsou hodně dobrý,jsou odzkoušené nejen mým manželem,ale i všem co jsme je doporučili,tak pomohli. 🙂 .Hodně štěstí.

wodanka
21. aug 2009

ahojte.. slunicko dakujem za tip.. moj mm tiez uziva profertil, ale zatial to nie je nic moc..tak mozno tiez skusime tie kvapky..
cisielko a kedy ides do Heliosu..? aj my ideme v spetembri prvy krat.. sme objednani na 10.

cisielko
21. aug 2009

wodanka...my ideme do Hliosu 09.09. takže deň pred tebou a tiež prvý krát...ako vidím tak Profertil je naozaj len blbá reklama..ňa tu už vaiac žien varovala, že je to len marketingový ťah..a nič viac..ale niektoré písali, že im pomohol..nám očividne nie ☹

vendulak
24. aug 2009

Ahojte holky, i můj přítel užívá profertil už pomalu dobírá to velké tříměsíční balení. Když sme se pro něj rozhodli nacházeli jsme vesměs všude jen pozitivní ohlasy, tak sme mu věřili hrozně moc, ale docela mě zaskočilo, že tady jsou názory spíš negativní 😕 ☹ . No uvidíme. Jinak on bere i macu, ale bere jí v prášku tu extra bio, ta je prý mnohem lepší bez příměsí a tak, prostě pravá. A rozhodně má větší chuť na sex, tak když to zabírá na to tak pořád doufám, že to zabere i na to spermio, tam půjdeme v září 🙂 .

maryah
25. aug 2009

Ahojte baby, tak aj ja sem pridám našu skúsenosť... manželov prvý spermiogram bol slabší... aktivita 10%, pohyblivosť 20%, morfológia v norme... dr mu nasadil profertil a po troch mesiacoch išiel na kontrolu a výsledok bol: aktivita 90% a počet 50%, morfológia v norme... sme nesmierne šťastný a plne verím, že profertil je dobrý a budem ho ďalej odporúčať... 😵 😵 😵

vendulak
25. aug 2009

maryah moooc ti děkuju za krásný povzbuzení!!! Taky profertilu hodně věříme, a já doufám, že zlepšení prostě bude 🙂 . Jsem na to spermio fakt zvědavá 🙂 .

natalia777
25. aug 2009

cisielko, bioaktivny selen+zinok, je vitamin, ktory patri medzi drahsie ale prave jemu sme podla nas vdacni, kupila som to normalne v lekarni stalo to okolo 15 euro, a ja som brala kvapky od valovica, tak sa volaju na podporu cinnosti vajecnikov, su zalozene cisto na prirodnej baze a brala som ich 2 krat denne..... a po 3 tyzdnoch setrenia spermii a branie tychto vitaminov som otehotnela 😀 tak vela stastia 😀

wodanka
26. aug 2009

ahojte.. maryah podľa mňa je to veľmi individuálne.. proste niekomu to pomôže a niekomu zasa niečo iné.. u nás profertil zatiaľ nepomáha ☹

siouxie
26. aug 2009

baby, už to tu bolo x-krát spomenuté. Profertil nie je liek. Najskôr pomôže tam, kde problém nie je veľmi závažný, dokáže oplyvniť najmä množstvo a kvalitu spermií. Určite treba pátrať po príčine zlého spermiogramu (napr. spraviť hormonálny profil atď.) a nespoliehať sa iba na Profertil...

vendulak
26. aug 2009

Natalia777 můžu se zeptat jak je myšleno to 3 týdenní šetření spermií? To jste skoro měsíc vůbec nesexovali??? 😕

vendulak
26. aug 2009

Jo a ještě Naty nemohla bys poslat nějaký odkaz na ty Femi kapky? Já to nikde nenašla ☹ . Dík!

evina0
26. aug 2009

vendulak http://www.prirodnekvapky.sk/kvapky/p/10/j-v-kv...
ja som 3 dni dozadu kvapky kupila a beriem tie a aj maccu.manzel berie 2 mesiac prefertil.vitamin E.C a uvidime co a ako
tiez casto pocuvam ze profertil je nic moc no uvidime je to individualne az za mesiac zistime ci manzelovi proferzil zabral a naco.mm uz maccu brat nechcel vela tabletiek naraz ale az za mesiac zitime ze sa spg nezlepsil bude brat macu a profertil nehame.
a stym setrenim spermii ..neviem podla mna je jedno ci je snazilkovanie aj 3 krat do tyzdna a ci raz za mesiac..ved spermie sa vyvijaju v priebehu 3 mesiacov a nedavno vedci vraj zistili ze denne snazilkovanie zlepsuje spermioagrami.

cisielko
26. aug 2009

natali...Dakujem ...si ma inšpirovala a dám na teba a uvidíme... 😉

A čo sa týka Profertilu...ja som bola tiež plná optimizmu a verila som...nám však zatial nepomohol ale to neznamená, že nemôžepomôcť niekomu inémi...naozaj to záleží od každéhho prípadu individuálne...preto sa nevzdávajte...nádej tú stále je...nám už asi ostáva len IUI 😉

vendulak
26. aug 2009

Evi děkuju za odkaz! Já teď kapu kapičky jeřáb ptačí a chci u něj nějakou dobu vydržet, protože bylinkyprostě chtějí čas, ale kdyby nic tak bych chtěla zkusit i jiné. Dají se femi kapičky koupit i v ČR?
Jinak můj příťa bere k Profertilu i Macu, přírodní bio v prášku, a bere k tomu ráno CEM-M zdraví muže a vitamín E 400 a večer ještě GS vitamin E, Selen, Zinek. Taky dřív neměl rád tabletky a nerad polikal i Paralen, ale prostě když vyšel špatně spermiogram tak z toho byl hodně špatný a on je pro miminko ochotný udělat cokoliv, takže i poctivě zobe, v tom je on zlato 🙂 , jen kdyby to opravdu zabralo 😵 . Jinak on už má tohle asi jen na 20 dní, byla to 3 měsíční kůra a potom bude brát Eregmu max power (kde už tedy je i maca) a bioaktivní selen plus zinek a dál ten vitamin E.
A profertilu věřím dál, protože víra a naděje umírá jako poslední, ale po pravdě se toho kontrolního spermia docela bojím ☹ .

stanusa
30. aug 2009

ahojte,
tak nám profertil zrejme pomohol - písala som o tom v téme astenozoospermia, partner ho užíval dlhodobo no a nakoniec sa podarilo...tiež nám ponúkali ako riešenie IUI no a potom centrum.

zostalo nám celé balenie 60 kps a 16 z predchádzajúceho - tak ak máte záujem napíšte mi.

somov
31. aug 2009

Natalia 777, a ako dlho ste sa predtým pokúšali o bábätko. Aký problém bol u Vás?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre