Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

cisielko
2. dec 2009

Jajusa..to je skvelé..niekommu zaberie, niekomu nie..my sme to šťastie nemali ale budeme ho mať pri IVF 🙂

honey777
8. dec 2009

ahojte, len pre informáciu pre tie, čo chcú kúpiť svojim polovičkám PROFERTIL. Na nete cena okolo135 eury, v lekárni na Sk 122 eury a v Hainburgu (AT) som ho v miestnej lekárni pri vypísaní zákazníckej kartičky dostala za 107 eury, inak 120. Majú ho len na objednávku (na druhý deň). Krásny deň.

nevestinka2010
9. jan 2010

nema nekdo presne slozeni toho Profertilu?
z toho co jsem cetla tak si myslim ze takovy neo-carnitargin liquid poslouzi velmi podobne za skoro desetinu ceny...

nevestinka2010
9. jan 2010

tak koukam slozeni profertilu: L-karnitin 220mg, L-arginin 125mg, koenzym Q10 7,5mg, vitamín E 60mg, zinek 20mg, kyselina listová 400mcg, glutation 40mg, selen 30mcg

tak si myslim ze zkombinovat neo-carnitargin liquid a daily tab od Penco a za nejakych 700 kc mate profertil jeste s ucinejsim slozenim 😉
http://www.profitsport.cz/neo-carnitargin/
http://www.penco.cz/katalog/?product=2

hhalina
9. jan 2010

ahoj holky - musím vám napsat, protože když s podíváte o stránku zpět, 2.novembra(listopadu), jsem se na tuto diskuzi dívala také. Začínali jsme brát profertil 2x denně - dnes, když jsme vybrali platíčka- celkem 100 tbl,tak si představte, že jsme //. Podívejte se na manželovi hodnoty, po 2 letech a 3 měsících je to konečně něco, co zabralo.....A HLAVNĚ jsme měli špatnou morfologíí, tak to funguje... moje dr.mě už říkala, že když nevyjdé toto, tak umělé. Neváhejte, a kdo má s manžílkovým spermíkama problémy, nasaďte profertil...je to 100% i když je to dražší... Neváhejte...Držím všem pěstičky, testík už mi ukazuje silné // - tak vás tady všechny nakazím, a držím pěstičky. 🙂 🙂

hhalina
9. jan 2010

Když nad tím tak přemýšlím, tak nám profertil zbyl (ještě 80 tbl).......já jsem koupila 60 kapslí (tedy na měsíc za 1 100 Kč), jestli někdo má zájem o zbytek 80 kapslí, což by bylo v přepočtu asi za 1450 Kč,
prodám za 800 Kč. V případě zájmu, napiš na moji interní adresu a domluvíme se. Snad pomůže i vám, když pomohl mně nebo podám další informace.
Držím pěstičky na // všem. H.

luga
23. jan 2010

ahoj ... chcem pridat skusenost s tymto pripravkom ... manzelovi diagnostikovana oligoteratozoospermia (7mil. sp. v ml, patol. 75%, pohyblivost ok - na hranici ) , o babo sme sa snazili od zac. roka 2009, v polovici novembra nasadeny Profertil 2tbl. denne plus tribulus 1-2 tbl. denne .... pred par dnami som nasla dvojciarku na teste ... ... verim, ze to spolu dotiahneme do uspesneho konca 🙂
a dufam, ze pomoze viacerym ... aj ked nic nie je, bohuzial, zazracne

sofokleska
16. mar 2010

ahojte je tu ešte niekto?priatel ma tiež velmi zly SPG maly počet spermii,maly objem a aj pohyblivosť je dosť na figu.dosť tu chvalite ten profetil,velmi nad nim uvažujem,bo v care nam navrhuju vzhladom na vysledky SPG IVF.bol niekto v podobnej situacii?

esther03
16. mar 2010

Nam zatial nepomohol. Spg sa etse zhorsil, samozrejme nemusi to byt profertilom 😒

jerryjanka
16. mar 2010

ak by náááhodou niekomu zostal profertil tak s radosťou odkupim

sofokleska
16. mar 2010

jerryjanka u vas zabera?

maryah
16. mar 2010

no, ani u nas nijako nezabral... bral ho 6 mesiacov a aj tak bol spg zly ☹ ... staci brat vitamin E...

sofokleska
16. mar 2010

☹ to mi je luto.teraz ako pokračujete bo ja zvažujem to IVF.

maryah
16. mar 2010

no, zda sa, ze som po neuspesnom IVF-ISCI ☹ , ale mame mrazacikov tak pojdeme na KET a ten bude urcite uspesny 🙂 ... netreba na nic cakat, ak je zly spg... my sme sa dozvedeli, ze mame zly spg a tak sme hned riesili sanatorium... a budeme aj nadalej 🙂

sofokleska
16. mar 2010

do ktoreho caru chodite?my do BA,ten KET je pre mna neznemy pojem možeš mi trochu opisat.te co stoji bo to IVF by nas vyslo okolo1000eur vy ste kolko platili ak možem vediet?

maryah
16. mar 2010

prepac... KET su vlastne zmrazene embrya, ktore ti ostanu a nevlozia ti ich... cennik asi zalezi od centra a zalesi kolko mas folikov, kolko ti ich oplodnia, ci mas predlzenu kultivaciu... nas to vyslo tiez okolo 1000 eur aj s liekmi... chodime do heliosu do martina...

sofokleska
16. mar 2010

aha,no uz som zase o niečo mudrejšia.dik 🙂 ešte mam otazku ak možem to iVF ako prebieha samotni zakrok,neviem si to cele predstavit.je to bolestive alebo ake su pocity?nech viem čo ma čaka.... 😉

jerryjanka
16. mar 2010

sofokleska ja neviem či zabera ale rozhodne neuškodí - a ten moj buchtoš fajčí tak aspon nejaky vitamin mu dam ale davam mu len jednu denne ale mam len 4 tabletky už ☹

sofokleska
16. mar 2010

tak si možu podať ruky,aj moj je totiž fajčiar ☹ a kolko to už berie?

maryah
16. mar 2010

no, zalezi ci mas dlhy alebo kratky protokol... ja som mala dlhy a zacala som na 16 dec cyklu brat tabletky proveru, brala som ich 10 dni... na 23 den cyklu som si zacala do bruska pichat injekcie a cakala na ms... kde prisla tak na druhy den som zasla so centra na krv a utz a potom ti poobede povedali, ze od kedy a aku davku dalsich injekci na rast folikov si mas pichat... potom chodis na kontrolne utz (ci ti rastu foliky) a aj na krv... doktor ti stanovi termin odberu a aj vsetky potrebne davky... 36 hodin pred odberom ti pichnu injekciu do svalu a potom je samotny odber... odber sa robi v celkovej anestezii a trva nejakych 15 minut a hned aj v ten den odovzda partner spermie a aj v ten den sa oplodnuju vajicka... potom sa kazdy druhy den vola embryologicke ci sa embtyjka drzia... ked je predlzena kultivacia tak embryjka nechaju vyvyjat v specialnych inkubatoroch 5-6 dni a potom je transfet alebo ti ich vlozia na3 den po transfere... ak ti ostanu embryjka tak si ich mozes dat zmrazit... odber neboli, ale poto su trosku bolesti, asi ako pri ms, ale mozes si dat tabletku... ja som mala bolesti, ale vyriesila som to tabletkou a prespala som cely den 🙂

maryah
16. mar 2010

jerry, urcite mu neublizi, su to vitaminy... moj berie multivitamin...

jerryjanka
16. mar 2010

sofokleska najskôr ho bral dva mesiace a teraz znova dva mesiace
ak nezoženiem profertil ako nahradu kupim selezin ACE 🙂

sofokleska
16. mar 2010

dik za vysvetlenie,uz mam aku taku predstavu............. 😉

ewiii
10. apr 2010

Ahoj holky, nabízím jedno balení profertilu k prodeji. Cena je 950,- / 30 tbl.
My s nadějí koupili, užívali a pak se dozvěděli ortel, že u ás nepomůže :( věříme, doufáme a bojujeme dál. Ráda ho pošlu poštou, nebo předám někde v Praze, děkuju a držte se!

svoba
11. apr 2010

zrovna bere mažel. tak doufám. je to přece jen dost drahý 😒

svoba
11. apr 2010

zrovna jsem koukala na jeden dokument na spektru a tam dělali pokus na chlapovi, který měl malý počet spermií a pomohly mu vitamíny a dobrá životospráva. z 9mil to dotáhl na 19mil a stále stoupal. my stále doufáme.

katka14
19. apr 2010

ahojte žienky. chcem vas povzbudit, nam asi ten profertil predsa len zabral. po 4 rokoch snaženia, 2 IVF som po 3-mes. užívani profrtilu mojim manzelom objavila na teste //. normalne som si na wc-ku poplakala ked som ich tam uvidela - prvy krat v zivote. a dufam ze to dovedieme do uspesneho konca. manzelovi spravili minuly rok SPG a bola to katastrofa - 2 mil, 10 % pohyblivych. odporucanie - CAR. ale skusali sme aj inych doktorov, jeden navrhol profertil, tak sme to predsa len skusili aj tak sme museli cakat na vysledky z genetiky, a šup - motyka vystrelila. po ukončeni 3-mesacnej kury. aj zazratky sa deju ... 😀

sofokleska
23. apr 2010

katka,tak to si mala teda šastie,tešim sa s tebou......my sme boli v centre a tam nam navrhli IVF bo SPG bol totalna katastrofa. pohyblivosť 1% a počet 1 mil.tak som mu nasadila profetil pak som volala po vysledky teraz pohyb 40% a počet 25 mil......no idem hned objednať dalšie balenie.kolko bral manžel dve tabletky denne bo jednu?do kt centra ste chodili?
ewwi to prečo tak draho predavaš? v lekarni to je lacnejšie...no aspon ja som paltila 50eur -1500sk za 60tabl

viabella
26. apr 2010

Ahojte, taka som rada ,ze som tu objavila tuto temu, my sa snazime........tiez nam odporucili kvoly zlemu spg profertil ,no v lekarni nam navrhli alternativu Eregmu, chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s tymto pripravkom, pani vlekarni vravela, ze je to o tom istom,len lacnejsia varianta,tak neviem........poradte,vidim,ze mate skusenosti omnoho viac,dakujem

sofokleska
27. apr 2010

viabella no ja s tym nemam skusenosť,ale aj mne to chceli dať,ale pokial viem tak to je na erekciu.....a zlepšenie sexualneho života...no mi s tim problem nemame na štastie.....ja aj ti odporučam profetil nech ho berie mesiac a pak si dajte spraviť SPG že ako to zabralo.mi ťahame teraz druhy mesiac,tak snad motyka vystrelí.....he

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre