Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

viabella
27. apr 2010

Dik za radu, tak skusime ten profertil, dufam, ze napises ako ste dopadli a budu to len pozitivne spravy nech mame inspiraciu, ta eregma zrejme nebude pre nas asi tetuska v lekarni nepochopila co chceme, ze problem nie je v sexe ,ale v plavcoch 😀 a ak mozes este jedna otazka, kedze v lekarni som ho nezohnala (mozno i preto nukala eregmu, ze preda aspon nieco) ako si sa k profertilu dopracovala, objednavala si cez net?dik dik

slavka32
27. apr 2010

Ahojte,
profertil je velmi dobry. Moj manzel ho uzival 6 mesiacov a vysledky isli z takmer nuly, na spodnu hranicu normalu 🙂
Takze teraz skusame IUI.
Aj nam chceli v lekarnach predat pripravok na zlepsenie erekcie, asi v tom moc nevidia rozdiel.....

misha1009
28. apr 2010

viabella: přítelovi Eregma pomohla - ... po 3 měs.: z počtu 4,7 mil. /200 tis. pohyblivých, jsme šli na 15 mil./6 mil. pohyblivých ... můžu jen doporučit. 🙂

viabella
28. apr 2010

misha-to je dost dobre zlepsenie, my ich mame 30mil ale len 10% je zivich
este zvazime, ale asi predsa vyskusame ten profertil tri mesiace a ak nic tak pocuvneme nasu gyndosku a pojdeme niekam do centra , ak priroda neda snad pomoze veda..... 🙂

sofokleska
28. apr 2010

ja som chodila po všetkych lekarnach v meste a všade som sa pytala či to maju vobec netušili o čo vlastne chcem kedže je to potravinovy doplnok a hned ma odpisali,ale mala som šťastie v jednej lekarni kočka hned pozrela do PC že v pohode nieje problem ze mi to objedna.
ja som v centre bola a tam hned navrhli IVF,ale to ešte nevideli najnovši SPG,ktovie či by mali rovnaky nazor.....he aj ja čakam ako to dopadne z profetilom....snad sa každej z nas podari prirodzene 🙂

viabella
29. apr 2010

Vy tu vsetky tak krasne pouzivate vsetky skratky IVF, UIU a tak a ja nevzdelana poriadna neviem rozdiel 😀 totiz kym to doky nenavrhla ani ma nenapadlo sa nad tym zamyslat, proste som bola presvedcena ze dva roky nie su dlho a zistime problem a vyriesime, teraz sme v stadiu , ze skusime profertil 3mes a ked nic ideme do centra 🙂 vy ako dlho uzivate profertil, kedy je cas vzdat to a ist do gyncare? ........................zacina my z toho zasibavat, dufam, ze vsetci tym presli a rychlo toto zasibavacie obdobie prejde 😀

sofokleska
29. apr 2010

viabella mi sme na tom naopak najprv sme boli v centre a ked nam navrhli IVF(umele oplodnenie),tak až pak som drahemu nasadila profetil.no zostava mi len dufať......niekde sa piše že minimalna doba uživania je tri mesiace bo až do uspešneho otehotnenia.mi skusime tie tri mesice pak uvidime.....

viabella
30. apr 2010

som rada , ze v tom nie som sama 🙂 tak drzim palce, ak sa nam zadari dam vediet, dufam ze v lete uz budem 2v1 😀

jerryjanka
30. apr 2010

ahojte
ak by niekomu zostal profertil - rada odkupim

uhlopriecka
2. jún 2010

Ahojte,
my sa snazime asi 2 roky. Po zlom SPG som manzelovi nasadila ARGINMAX (http://www.arginmax.sk/) lebo ma podobne zlozenie ako PROFERTIL a ten sa mi zdal prehnane drahy. V priebehu uzivania mal manzel SPG s ocividne lepsimi vysledkami (nemam teraz po ruke presne cisla). Arginmax 90+45 tabl balenie som kupila v akcii v lekarni asi za 30 EUR.
Kedze Arginmax nepomohol otehotniet tak som to teraz riskla s Profetilom (http://www.mojalekaren.sk/profertil-180-cps/) za 130 EUR/3 mesiace. Ak nam nezaberie ani ten, ideme na IUI, IVF ... a vsetky ostatne skratky 🙂

vendulak
16. jún 2010

Ahojte, chtěla bych se zeptat a poprosit i když to není přímo k profertilu (taky jsme ho brali a s ním cem-m zdraví muže) jestli některý z vašich chlapů nebere Cem-m zdraví muže? A jestli by jste mi nemohli napsat kolik je v něm selenu, zinku a vitanínu E? Nikde na netu to nemůžu najít. Předem moc děkuju! 😉

moni19
16. jún 2010

Ahoj vendulak, na internete som našla CEM M - zdraví muže.
Selen 100 mcg
Vit.E 30 mg
Zinok 22,5 mg

Obsahuje to ešte kopu iných vitamínov. Dúfam, že som Ti pomohla. 🙂 😉

stislav
30. jún 2010

Mne pomohol. Nevedel som o tom a dva tyzdne dozadu som kupil tri balenia. Teraz ich predavam, pretoze ich uz nepotrebujem 🙂
"Predám Profertil 60 tbl. po tri balenia. Dve balenia sú úplne nové a v treťom je 52 tbl. Kupované tento mesiac, vybral som 8 tabletiek a som zistil že už ich nepotrebujem. Pomohli nám. Dve nové balenia predám za 38 € a tretie načaté za 33 €. Pošlem aj na dobierku cez kuriéra UPS za 6,60 €. Za nové som dal 42 €/bal."

stislav
30. jún 2010

A zabudol som dopisat ze bol som asi 6x na spremiograme a vzdy patologicky vysledok, vyslovene katastrofalny (asi sa podpisalo 8 operacii a asi 100-vka RTG...)...vdy povedali ze sanca je ziadna, jedine umele oplodnenie...
Bol som najprv v Iscare dva krat a potom v GinFiv. V GinFiv sme podstupili umele oplodnenie, no neuspesne a asi tiska € bola prec. Po rozhovore s viacerymi pacientkami sme zistili, ze skoro kazde ziena tam uz bolo minimalne raz, niektore treti krat. Takze najprv odporucam skusit tieto tabletky, vyjde Vas to ovela lacnejsie a nemusite podstupit bolestive zakroky, hlavne partnerka. A to nehovorim o kvante injekcii ktore sa pichaju a doplacali sme za ne skoro 300 € :( ...

suezana
30. jún 2010

Ahojte, stislav, asi je to hlúpa otázka, ale nedá mi 😉 tvoja partnerka je tehotná, tak ti tie tabletky pomohli? 😕

stislav
30. jún 2010

Ano pomohli, bez nich bola moja sanca nulova...teraz som nesiel na spermiogram, ale urcite to je lepsie...

suezana
5. júl 2010

Prepáč, ale ako vieš, že pomohli, keď si nebol na spermiogram?

stislav
6. júl 2010

Nebol to mas pravdu, ale ako by otehotnela manzelka ked som mal take zle vysledky? Ten spermiogram som robil v rozpati cca. 1,5 roka a vzdy bol taky zly. Teraz si myslis ze ma mohla podviest, ale to sa urcite nestalo 🙂
Uz to nejako neriesim, som rad ze to vyslo. Inak k tym tabletkam som zmenil kompletne stravovanie a zacal som na sebe makat, schudol som a citim sa teraz lepsie. Aj to spravi vela, hlavne stresu menej.
Tazko povedat co vsetko dopomohlo k tomu aby som oplodnil vajicko.
Inak teraz ma napadlo, dobru metodu na vyratanie plodnych dni pozna Dr. Eugen Jonas. Uz som mu chcel volat a pisat list tento mesiac...

shandy
7. júl 2010

stislav aby ti Profertil zabral, musel by si ho uzivat minimalne 3 mesiace, pretoze spermatogeneza trva tak cca 72 dni. Co znamena, ze asi zabralo nieco ine, ale Profertil skor nie...tak ci tak, je to pekne a gratulujem 🙂
len by sme nerobili klamlivu reklamu 😉

luga
7. júl 2010

nesuhlasim s tymto vseobecnym tvrdenim, ze pripravky musis uzivat min. tie tri mesiace, aby zabrali .... ano, je pravda, ze spermatogeneza trva 64-72 dni, ale nemusi byt vzdy problem na zaciatku vyvoja spermii, niekomu sa moze zo zaciatku vytvarat dostatok buniek a "pokasle" sa ten vyvoj v niektorej neskorsej faze .....
a tym nechcem ani obhajovat profertil a pod., ale nic nie je nemozne - hlavne v biologii 😉

shandy
7. júl 2010

no jasne, to suhlasim ale @luga zas nie je uplne ok, tvrdit, ze otehotneli prave vdaka profertilu 😉 ...a je otazka, v com presne bol v spg problem.

veria
7. júl 2010

No, teda, to musí být mega dobrý přípravek, když na katastrofální spermiogram zabralo užití 8 tablet 😀 No, nekupte to. 😝

luga
7. júl 2010

jasne, shandy, nie je to ok ... ved to som ani nenapisala 🙂

marcelkatt
7. júl 2010

Ahojte, nám Profertil pri prvom zabral po druhom balení.. A teraz sme mali iba jedno balenie, takže asi zabralo niečo iné, psychika bola lepšie na tom asi 🙂

marcelkatt
7. júl 2010

Manžel mal pohyblivosť na 30% a po Profertile po 2 mesačnej kúre na 65%, dr nechápal ako to rýchlo pomohlo. No iste pomohla aj operácia mm mal varicocely.

stislav
8. júl 2010

viera, asi sme sa nerozumeli, ja som bral tabletky cele tri mesiace, cize som vybral celych 180 tabletiek a k tomu som vybral z noveho balenia 8 tabletiek...mozno som sa zle vyjadril ja 🙂
urcite by z 8 tabletiek sa nestal zazrak 🙂, to by boli zazracne pipulky, no nie? 🙂

veronikabv
9. júl 2010

Ahojte,potrebovala by som poradit ako je to s uchovavanim profertilu,v letaku je info uchovavat v chlade a v suchu.treba to mat ulozene v chladnicke?dakujem

stislav
11. júl 2010

ja som ich mal normalne v skrinke, ziadna chladnicka, ale teraz je teplejsie...

veronikabv
12. júl 2010

@stislav dakujem za odpoved mna zarazilo ze na krabicke je napisane uchovavat v chlade a suchu tak som ich dala predsa do tej chladnicky a mam obavy aby sa neznicili predsa boli dost drahe

aaddeell
12. júl 2010

@veronikabv my ich mame cely cas v chladnicke aj v lekarni mi to povedali ze musia byt v chladnicke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre