Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

dahra
27. mar 2009

Majkaa,
dik, tak to mu dam precitat! 😝 Uvidime, aky bude mat dalsi spermiogram. Mozno to je vsetko nakoniec aj kvoli tomu notebooku.

majkaa
27. mar 2009

dahra je tam velka pravdepodobnost. Ja ked som to povedala manzelikovy tak od vtedy je s notebookom pri stole a ma pekne od seba nozicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ixi
27. mar 2009

mi mame 31mil./ml

majkaa
27. mar 2009

viem ze hranica je od 20mil/ml

dafy
27. mar 2009

dahra ahoj nechcem ta stresovat ale s tym notebookom je pravda ved to skoro vsade pisu aj Dr by ti povedal

ixi
27. mar 2009

hej hranica ale co stoho ked patologia je zla 😠

majkaa
27. mar 2009

ixi to mi nieco hovor, vy mate ak si pamatam aspon 4%dobrych, ale my len 0,5% 😠 😠 😠 😅 , tak sa netreba vzdavat, ved 4 % z 31mil/ml, cize ak mate mnozstvo nejake 3ml tak do paroma z tych 93mil spermoskov si nevie najst cestu a aspon jedna sa prebojovat....tak hlavu hore

ixi
27. mar 2009

to mam ten prvy spermiogram potom sa to este zhorsilo ale tie vysledky nemam doma 😠

majkaa
27. mar 2009

a v tom druhom sa zhorsila aj morfologia?

ixi
27. mar 2009

nemala som ten papier v rukach bolo uz vela tych spermiogramov ale doki nam az volal aby sme prisli este raz ze dajak sa to velmi zhorsilo tak ja neviem a polovicka nefajci nepije

majkaa
27. mar 2009

ixi to mi hovor, moj tiez vobec nefajci, nepije, nema sedave zamestnanie, nema stres, stravujeme sa dobre a aj tak je zly spg.

ixi
27. mar 2009

😠 😠 😠 😠 je to nespravodlive

majkaa
27. mar 2009

to mi hovor. mame susedov, ktori obaja fajcia, myslim, ze sa aj nezdravo stravuju a podarilo sa im po pol roku. Ale prajem im to, lebo mam pocit, ze su stastnejsi.

ixi
27. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj nam sa podari raz isto

ixi
27. mar 2009

a kolko sa snazite?

majkaa
27. mar 2009

ano kukla som si ze MA ☹

ka131
autor
27. mar 2009

ja mám kamošku a sesterku ktoré sa raz vyspali s chlapom naplno a sú v tom a my strielame stále a nič

ka131
autor
27. mar 2009

oxi - máš pravdu ja si to tiež stále hovorím že je to nespravodlivé 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😔 😔 😔 😔

ka131
autor
27. mar 2009

máte ešte niekto skúsenosti

ma.ja
28. mar 2009

ahojte holčiny,
prosím o radu, nevíte někdo jäký vitamínek je na zvýšení počtu spermií? Doslala jsem od dr.vzorek Profertilu,přítel ho bral 14dní, mezitím měl zánět průdušek,a neustále si stěžoval na bolest na prsou. Tak jsme Profertil vysadili, a vypadá to líp. Uvidím v úterý jde ke svému dr, zeptá se na to.

szilvia31
28. mar 2009

ahojte,mi mame tiez dobre skusenosti s profertilom,snubenec ho bral 3mesiace a teraz som v 6tt 😵 a to mal hrozny spermiogram a v marci sme mali ist na ivf 😉
ja som verila ze nam pomoze a dufam,ze sa nase fazuliatko silno drzi a bude zdrave 🙂
drzim vam palce

ka131
autor
30. mar 2009

Ahojte Spolubojovnice. prosim vás môj muž mal spermiogram - thomo: 20 milúm., pohyblivosť cca 50% ojedinele propulzívny pohy., morfolog. nález spermií: 60% bez patol. malformácie. nasadili nam profertil čo vravíte na tie výsledky máme šancu otehotniet spontáne alebo máme hned rozmýšlať na IVF

jarulai
30. mar 2009

ahojte snažilky. pridám aj ja našu skúsenosť s Profertilom.
po zlom spermiograme /len 10% morfologicky bezchybných spermií/ dostal moj mužík Profertil na mesiac. doktor nám tiež velkú šancu nedával, vraj to vidí na umelé oplodnenie 😢 no , vraj uvídíme, či pomože Profertil. mužík ho užíval veru poctivo každý den.no a na kontrolnom spg o mesiac mal výsledok 75-80% morfologicky bezchybných spermií! sám doktor bol z toho na vetvy a vraj - z jeho strany je už všetko úplne v poriadku, len by sme nemali ísť do Jaslovských Bohuníc - srandista 😀
to bolo asi tak v auguste. no a v decembri sa nám podarilo urobiť bábo...
takže ka131, ja verím, že vám pomože 😉držte sa a hlavu hore

ka131
autor
30. mar 2009

jarulai - dakujem za názor konečne niekto pozitívny drzim ti palci s drobcom davaj si pozor kedy máš termín a vieš čo to bude kolko ste sa snažili

jarulai
30. mar 2009

ka131, pozri IP 😉

ka131
autor
30. mar 2009

čo je to IP

jarulai
30. mar 2009

IP = interná pošta, hore, ked sa prihlasuješ, ti svieti červeným počet správ 😉

ka131
autor
30. mar 2009

dakujem už som na to prišla ale som blbá

lucula73
30. mar 2009

ahojte,
pridám našu skúsenosť s profertilom-manžel ho bral tri mesiace-toľko by sa aj mal,nie menej,zlepšil sa mu počet,aj pohyblivosť,s morfologiou to však ani nepohlo,takže keďže máme 100%patologických,aj tak musíme na ivf...načo sú nam pohyblivé a veľa,keď majú zlý tvar... ☹

remeli
30. mar 2009

lucula: to mi je luto moj mazel prave dobral treti mesiac a tiez ho posielam na kontrolny tak uvidime tento tyzden ci nam pomohol no k tehu zatial nie 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre