Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

lilinka77
6. júl 2011

Ahojte babenky. Nezostal Vám niektorej Profertil? Kupila by som. Ďakujem

lilinka77
6. júl 2011

@janakjk Ahoj, už si predala Profertil? Dokedy ma expiráciu? Ďakujem

aduskatt
6. júl 2011

@cecil36 veeelky suhlas, robili sme to tak isto a stalo nas to asi 20% ceny profertilu.......

janakjk
6. júl 2011

@lilinka77 ahoj, už je predaný.

bukka
21. júl 2011

@lilinka77 Ahoj lilinka77! neviem, ci je to este aktualne. ja tiez predam Profertil, zo 180 kapsul nam ostalo 65 ks. Exp. datum: 01/2012.

piskota77
25. júl 2011

@bukka je tato tvoja ponuka este aktualna?

bukka
25. júl 2011

Ahoj piskota77! ano, je este aktualna. Cena: 35 EUR

bukka
25. júl 2011

@piskota77 Ahoj piskota77! ano, je este aktualna. Cena: 35 EUR (uz s postovnym)

silvia371
5. aug 2011

@bukka ahoj, ak to este plati, mala by som zaujem 🙂

bukka
6. aug 2011

@silvia371 Ahoj, prepac, uz je to predane.

silvia371
6. aug 2011

@bukka aj tak dakujem

kristinka1993
30. aug 2011

Ahojte baby, tiez nam ostal profertil, nastastie sa nam podarilo otehotniet...36 kapsuli...cena 25Eur, expiracia 8/2012...ak mate zaujem piste IP

svoba
4. sep 2011

ahoj, nám pomohl - tedy jen trochu. spermiogram se zlepšil.

slonik111
7. sep 2011

ja by som sa chcela podelit s nazorom na liek Profertil. priatelovi pred 3 rokmi diagnostikovali na spermiograme slabe pomale spermie, a ze sa nam nepodari otehotniet. mal to potvrdene z dvoch vysetreni. Snazili sme sa otehotniet skoro rok a nic. tak som patrala po internete a nasla liek PROFERTIL. Vybral 60 tabliet + polovicu z dalsieho balenia a podarilo sa nam otehotniet. Maly Alex ma teraz 2,5 roka a chceli sme dalsieho surodenca. Od decembra to neslo, az som znovu zasla do lekarne, kupila Profertil a vyslo to, som tehotna. Takze kto nema az taky velky problem len na spermiograme diagnostikovane pomale spermie tak odporucam a verim mu na 100 %. Mam doma este 42 tabliet z druheho balenia - zvysili sa nam ked sme zistili na teste 2 ciarky tak dalej tablety nebral. kto by mal zaujem vieme sa dohodnut ze by som ich predala za 30 €.

slonik111
8. sep 2011

@silvia371 Ahoj, uz si zohnala profertil? nam sa zvysilo 46 tabliet, exp. 12/2012. 🙂

silvia371
9. sep 2011

@slonik111 ahoj, ano zohnala, ale vdaka, ze si sa ozvala.

26lenka6
10. sep 2011

@slonik111 ahoj, čítam tu tvoj príspevok a pozerám že sme na tom nejako ako vy ale my sme len na začiatku, vo štvrtok bol manžel na spermiograme a zistili mu pomalé spermie (kamiónčina si zobrala svoju daň) a tak mu doktor odporučil profertil takže už 2 dni frčí na nom. aj nám sa nedarí vyše roka otehotnieť, ja som vraj v poriadku taže problém bude asi s tými malými mrškami. Dúfam že náš "príbeh" dopadne ako ten tvoj...s // 😉

slonik111
11. sep 2011

@26lenka6 ja Ti velmi drzim palce, aby sa Vam to spolu s manzelom podarilo. Neviem ci to bol psychologicky faktor ale dvakrat nam to vyslo s Profertilom. prvy krat sme boli na dovolenke v Chorvatsku, a teraz po 2,5 roku nam kazdy vravel ze ved chodte znova k moru ale nesli sme a aj tak som tehotna. Vsetko dobre dopadne aj pre teba, drzimpalceky

26lenka6
12. sep 2011

@slonik111 Ďakujem 😉 pevne tomu verím

hannibal22
7. okt 2011

O druhé dítě jsme se snažili cca 3 roky (první bylo na první pokus). Spermiogram nic moc, manželka mi naordinovala různé "vitamíny", cvičení podle Mojžíšové, jezdili jsme i do Fertimedu, ale vše marné. Poněvadž zkusit se má vše, začal jsem s Profertilem. No a v březnu očekáváme přírůstek. Nemůžu samozřejmě tvrdit, že je to jen Profertilem, ale kdo ví... Každopádně nám zbylo 158 kapslí (ze 180 ks balení) použitelné do 03/2012. Už je tedy nebudeme potřebovat. Pokud má někdo zájem za 2000 Kč + poštovné, dejte vědět. Jinak všem držím palce a vydržte!

ivet2011
12. okt 2011

Dobrý deň.
Aj nám zostal profentil... nám veľmi pomohol, ale tretiu krabičku sme už nepotrebovali. Je to načaté balenie zo 60 kusov ostalo 46 tabletiek. Cena bola 44 eur, kto bude mať záujem predám za rozumnú cenu...použiteľné do 08/2012.
S pozdravom Iveta

timmka
12. okt 2011

baby pisete , ze vam profertil pomohol, ale nam vobec, bral ho 3 mesiace a este sa mu zhorsil, ja by som mu uz neverila, tak ked niektora sa rozhodne kupit, su to zbytocne vyhodene peniaze, tak nam povedal dr. v car, ze je to len chemia, tak neviem co je na tom pravdy 😒

saska1
12. okt 2011

takže pridávam sa k negatívnym skúsenostiam s profertilom...3mesiace ho mm bral, výsledok horší... ☹patológia zostala, pohyblivosť tiež, ale rapídne sa mu znížil počet
takže tiež by som tomu už neverila 🤐

timmka
14. okt 2011

@saska1 ahoj, presne tak, su to zbytocne vyhodene peniaze, suhlasim, tiez sa nam poriadne znizilo mnozstvo, dr. to nechapal 😠

barce
17. okt 2011

hoky my meli presne stejyn efekt, takze negativni 😠 . mnozstvi se snizilo skoro na polovinu......... nechapala sem 😖 !

wifina
17. okt 2011

u nás bol výsledok zhruba rovnaký, nič sa nezlepšilo, ale ešte to berie, tak keď už to máme kúpené 😖

cecil36
17. okt 2011

Profertil je marketingovy tah a tahac penazi z penazenky. Aj my sme ho brali na radu androloga a vysledok bol este horsi ako predtym. Ak si pozriete davky, ktore su v nom obsiahnute, tak by nepomohol ani dojcatu, nie to cca 70-80kg muzovi. Lacnejsie y vyssie davky vyskladate sa tretinove ceny 😉

gamarka
23. okt 2011

manžel uživa profertil už pol roka, teraz už tri mesiace ešte aj tamoxifen ...a nič nepomáha, tie lieky by som už nekúpila, hlavne profertil je zbytočne drahý a výsledky minimálne resp. žiadne 😠

silvinnka
24. okt 2011

pridavam sa s negativnymi skusenostami s profertilom....manzel ho uziva 4ty mesiac nepretrzite,zial dnesny spermiogram vysiel este horsie nez predosly pred 3oma mesiacmi....zial,dnes mu diagnostikovali pomale spermie...,rozpravala som sa s embryolog. lebo som bola nahnevana,tym,ze sme vyhodili plno eur a vysledok este horsi....sama mi povedala,ze je to hlavne o psychickej vsugeracii,ze nejake tbl pomozu !!!ale na druhej strane neuskodia,su to vitaminy v minimalnej davke pre 107kg chlapa.

timmka
25. okt 2011

@silvinnka no pomlcim.... nam uskodili, zhorsil sa o dost.... povedali nam aj v car, je to chemia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre